Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΑΛΛΑ Κ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ!!

Αχ αυτοί οι πονοκέφαλοι ! Ειχα και στο πρώτο έχω και τώρα αλλά υπομονή!😉

Καλημέρα!! Οπότε θα περιμένεις μέχρι τη Β επιπέδου για να μάθεις το φύλο! Εγώ έχω 2αγορακια 6 και4 ετών!Και τώρα θέλουμε ένα γερό κοριτσάκι!!::-D

Θα μάθω την επόμενη φορά που θα πάω στον γιατρο.

Δε λένε μέχρι την 16η εβδομάδα ώστε να αποφύγουν τις εκτρώσεις. Εγώ 16η μπαίνω την τρίτη οπότε την επόμενη φορά αν φαίνεται θα μας πει.


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τ άλλα κοριτσάκια που βρίσκονται??Διακοπουλες??Να μας πείτε τα νέα σας κάνατε αυχενική?? Είδατε τα μωράκια??:cool::tongue:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.. έκανα κ εγω αυχενική πριν μια εβδομάδα περίπου... όλα καλά ήταν.. το μωρό μας ήταν πολύ ζωηρο.. χαχα.. είναι το πρώτο μου κ εμενα.. Κ ειμαι στην 13 εβδομάδα.. τελείωσα με τον τρίτο μήνα σχεδόν κ ηρέμησα με τις αναγούλες.. Έχω πητ 18 Φεβρουαρίου κ ανηπομωνω... Νομίζω πως είναι πολύ μακρυά.....:D

Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ γερά μωράκια..!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μελλοντικες μανουλες κ απο μενα......

Ονομάζομαι Αγγελική ειμαι κ εγω στην 16 βδομαδα το πρωτο μου παιδακι με ΠΗΤ 14 φεβρουαριου, δεν γνωριζω ακομα φυλο γιατι δεν φανηκε καθαρα στην αυχενικη....κ εννοειται σαν πρωτο υπαρχει άγχος..:wink::wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.. έκανα κ εγω αυχενική πριν μια εβδομάδα περίπου... όλα καλά ήταν.. το μωρό μας ήταν πολύ ζωηρο.. χαχα.. είναι το πρώτο μου κ εμενα.. Κ ειμαι στην 13 εβδομάδα.. τελείωσα με τον τρίτο μήνα σχεδόν κ ηρέμησα με τις αναγούλες.. Έχω πητ 18 Φεβρουαρίου κ ανηπομωνω... Νομίζω πως είναι πολύ μακρυά.....:D

Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη κ γερά μωράκια..!!!

Ετσι κ εγω.την προηγουμενη παρασκευη εκανα αυχενικη!!! Ολα τελεια!!Τωρα μπαινω στην 13 η εβδομαδα!! Κ αρχιζω να ηρεμω κ εγω απο αναγουλες.πητ 20 φεβρουαριου!!! Χαιρομαι που υπαρχουν κ αλλες μανουλες κοντα στην δικη μου ημερομηνια. Ευχομαι σε ολες μας να γεννησουμε γερα μωρακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ετσι κ εγω.την προηγουμενη παρασκευη εκανα αυχενικη!!! Ολα τελεια!!Τωρα μπαινω στην 13 η εβδομαδα!! Κ αρχιζω να ηρεμω κ εγω απο αναγουλες.πητ 20 φεβρουαριου!!! Χαιρομαι που υπαρχουν κ αλλες μανουλες κοντα στην δικη μου ημερομηνια. Ευχομαι σε ολες μας να γεννησουμε γερα μωρακια!!!

Τελειαααα!!! Θα είμαστε κοντά..!! Όλα θα πάνε τέλεια σε όλες μας... για πείτε τώρα κορίτσια... πετάχτηκε καθόλου κοιλιτσα??? Εμένα έχει πεταχτεί λίγο αλλά μόνο εγώ κ οι δικοί μου το βλέπουμε που ήξεραν πως ήμουν σωματικα... για τους άλλους είναι παραπάνω κιλά.... :D εσάς??

Link to comment
Share on other sites

Τελειαααα!!! Θα είμαστε κοντά..!! Όλα θα πάνε τέλεια σε όλες μας... για πείτε τώρα κορίτσια... πετάχτηκε καθόλου κοιλιτσα??? Εμένα έχει πεταχτεί λίγο αλλά μόνο εγώ κ οι δικοί μου το βλέπουμε που ήξεραν πως ήμουν σωματικα... για τους άλλους είναι παραπάνω κιλά.... :D εσάς??

ΝΑΙ!!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!Κ ΕΜΕΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΧΥΝΑ ΠΟΛΥ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ!!ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ!!! ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΛΙΓΟ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ.... ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ!!

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε κοριτσια αυτο το θεμα με τα κιλα πολυ με ενοχλει.....κ εγω λεω για να μην ξεφυγω τουλαχιστον κι αλλο απο δω κ περα να παω σε διατροφολογο....

Σιγουρα ομως κ πανω απο ολα με νοιάζει να εχω ενα υγιεστατο παιδάκι.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα....τι κανετε πως ειστε;

Εχει αρχισει καμια να τπ νιωθει το μωρακι της ή ειναι νωρις ακομα.....

Εγω παντως δεν ειμαι σιγουρη αν το νιωθω κ περιμενω πως κ πως τπ ραντεβου μου να παω να το ξαναδώ να δω αν ειναι ολα καλα.....αυτος μηνας μου φανηκε πολυ μεγαλος

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γειαααα! Τι κάνετε;ειμαι εντελώς καινούργια στο φορούν κ καινούργια στη παρέα σας, σας παρακολουθώ κ εγω εδω κ καιρό κ μόλις τωρα καταφέρω να κάνω την εγγραφή χιχιχι!! Ειμαι κ εγω ΜΑΝΟΥΛΑ Φεβρουαρίου μιας κ έχω πητ 17-2-2017 ήρθα να μοιραζόμαστε τις ανυσιχιες μας κ να κάνουμε παρέα αυτό το υπέροχο ταξίδι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!!! Ή πολύ λίγες γέννες θα έχει ο Φεβρουαριος ή βαριομαστε να γράψουμε😂😂😁😁

Πήγα γιατρό εχθες και μάλλον πάμε για τον δεύτερο γιο!! Εγώ τον καταλαβαίνω αρκετά αλλά όχι ακόμα έντονα. Λογικά κατα τις 20+ εβδομάδες θα αρχίσουν οι κανονικές κλωτσιές. Εσείς πως πάτε?


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Ή πολύ λίγες γέννες θα έχει ο Φεβρουαριος ή βαριομαστε να γράψουμε😂😂😁😁

Πήγα γιατρό εχθες και μάλλον πάμε για τον δεύτερο γιο!! Εγώ τον καταλαβαίνω αρκετά αλλά όχι ακόμα έντονα. Λογικά κατα τις 20+ εβδομάδες θα αρχίσουν οι κανονικές κλωτσιές. Εσείς πως πάτε?

Κ εγω νιώθω ότι καταλαβαίνω το μωρό κ λέω οχι μωρε ιδέα μου ειναι αλλά εκει που το λέω εκει το ξανά νιώθω βέβαια πολύ χαμηλά στη κοιλια!! Ποσό εβδομάδων εισαι είδατε φύλο;;;που ειστε οι υπόλοιπες μανούλες;;; Γράψτε τα νέα σας σας!!

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω νιώθω ότι καταλαβαίνω το μωρό κ λέω οχι μωρε ιδέα μου ειναι αλλά εκει που το λέω εκει το ξανά νιώθω βέβαια πολύ χαμηλά στη κοιλια!! Ποσό εβδομάδων εισαι είδατε φύλο;;;που ειστε οι υπόλοιπες μανούλες;;; Γράψτε τα νέα σας σας!!

Εγώ είμαι στην 17η . Στον υπέρηχο θα έλεγα ότι κάνει μπαμ αλλά θα περιμένω και τον επόμενο μήνα για σιγουριά


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην 17η . Στον υπέρηχο θα έλεγα ότι κάνει μπαμ αλλά θα περιμένω και τον επόμενο μήνα για σιγουριά

Ααα τέλεια!! Εγω ειμαι σημερα ειμαι 15+2 κ έχω σε 2 εβδομάδες ραντεβού με το γιατρό!!το δεύτερο ε;μπράβο κούκλα μου να σου ζήσουν!εγω δεν ξερω δεν νιώθω προς το παρών αν ειναι αγορι η κορίτσι αλλα θέλω πολυ να ειναι κορίτσι μέσα μου!αν ειναι αγορι θα φανεί πριν τη β επιπέδου ελπίζω!πως ήταν μέχρι τωρα η εγκυμοσύνη σου;τι σύμπτωματα είχες;απο κιλά πως πας;τραβάει κατι η όρεξη σου; Ας πούμε αλμυρά,ξυνα...βομβαρδισμός απο ερωτήσεις αλλα καταλαβαίνεις πρωτάρα και ανυπόμονη!αχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλα που χαθήκατε όλες;; Τωρα που ήρθα εγω φύγατε εσεις;;για μπείτε να πούμε τα νέα μας κ τις ανυσιχιες μας!!εχουμε δρόμο ακόμα κ χωρίς παρέα δεν βγαίνει!!χααχχαα σας φιλώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...