Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

Mε πιάνουν που κ που!απο πονοκεφάλους θα ηθελα να πω ότι ειμαι καλα προς το παρών!γιατρο ξανά πηγές μετά την αυχενική;απο προσοχή γενικά τι κανεις;δουλεύεις;σταμάτησες τη δουλειά η εισαι σπίτι;

Γιατρό ναιιι... Έχω ξαναπάει 2 φορές. . Πάω κάθε 2 βδομαδες.. Έτσι θέλει ο γιατρός μου..

Δουλειές κάνω όχι πολλές στο σπίτι γτ με βοηθάει η μαμά μου κ ο άντρας μου που είναι υπερπροσπατευτικοι.... στη δουλειά θα πηγαίνω κανονικά μέχρι 24 νοεμβρη που τελειώνει η σύμβαση μου... δεν ξέρω τι φταίει πάντως κ πονάω τόσο. ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γιατρό ναιιι... Έχω ξαναπάει 2 φορές. . Πάω κάθε 2 βδομαδες.. Έτσι θέλει ο γιατρός μου..

Δουλειές κάνω όχι πολλές στο σπίτι γτ με βοηθάει η μαμά μου κ ο άντρας μου που είναι υπερπροσπατευτικοι.... στη δουλειά θα πηγαίνω κανονικά μέχρι 24 νοεμβρη που τελειώνει η σύμβαση μου... δεν ξέρω τι φταίει πάντως κ πονάω τόσο. ..

Καλήμερουδια!!ομορφη Κυριακή σε ολα τα κορίτσια της παρέας!

Να μετρήσεις την πίεση σου μπορεί να ευθύνεται κ αυτό μέτρησε την κ κάλεσε τον γιατρο σου να τον ενημερώσεις οποίο κ αν ειναι το αποτέλεσμα!!

Τι κάνουν τα υπόλοιπα κορίτσια εγω σημερα ειμαι κεφάτη Μιας κ ειναι Κυριακή σημερα ειναι σπίτι ο άντρας μου κ ξυπνησα στην αγκαλιά του αντρουλη μου ειναι η πιο όμορφη κ ζέστη αγκαλιά τρώμε πρωινό κ πάμε για καφεδάκι! Εσεις τι κάνετε;πως ειναι τα νινακια μας;εγω χθες το ένιωσα 2-3 φορές σε όλη τη διάρκεια της ημέρας αχχχχ τελεία απόλαυση μαγεία!! Σας φιλώ όλες κ να περάσετε μια ήσυχη κ όμορφη Κυριακή!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο μακάρι έτσι να μαθαίνουμε πάντα ευχάριστα νέα!! Ποσο εισαι τωρα; Κ γιατι θα χρειαζόσουν αμνιο; Λόγω ηλικίας; Η απο τα ευρυματα της αυχενικης;

Επειδή μπορεί απλά να τύχει!! Στο 2ο παιδάκι μου έκανα αμνιο λόγω της αυξημένης αυχενικης και ήμουν 28χρονων!! Τώρα είμαι 15w!

Link to comment
Share on other sites

Ζαλάδες δεν έχω... πονοκεφάλους έχω τις τελευταίες 2 με 3 μέρες... αλλά δεν αντέχω με τπτ... Εσύ έχεις? ?

Μπορείς να πάρεις depon για τους πονοκεφάλους επιτρέπεται! Συζήτησε το με το γιατρό σου!Και εγώ κάπου κάπου έχω τρομερούς πονοκεφάλους!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις depon για τους πονοκεφάλους επιτρέπεται! Συζήτησε το με το γιατρό σου!Και εγώ κάπου κάπου έχω τρομερούς πονοκεφάλους!!

Κ εγω τώρα δεν έχω. .. αν με πιάσει πάντως με τρελαίνει... πήγα γιατρό κ μας είπε 60% αγοριιιιι.... αλλά μας είπε να περιμένουμε να βεβαιωθούμε στην β' επιπέδου.. κορίτσι θα κάνει καμιά κοπέλα φέτος???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ εγω τώρα δεν έχω. .. αν με πιάσει πάντως με τρελαίνει... πήγα γιατρό κ μας είπε 60% αγοριιιιι.... αλλά μας είπε να περιμένουμε να βεβαιωθούμε στην β' επιπέδου.. κορίτσι θα κάνει καμιά κοπέλα φέτος???

Χαχαχααχ καλημέρα στα κόριτσια! Μάλλον αγόρι ε; Κορίτσια εμείς που είμαστε για Φεβρουάριο ο μήνας σύλληψης ήταν ο Μάιος άρα βλέπω ο Μάιος να μας δίνει αγοράκια! Κορίτσια εγω ξεκινάω κ το νιώθω πιο συχνά κυρίως οταν ειμαι ξαπλωμένη ανάσκελα κ ειμαι ήρεμη εσεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Εγώ τα 2 πρώτα που ήταν αγόρια τα είχαμε δεί από την αυχενική διαφάνεια! Τώρα δε μου είπε καθόλου για φύλο όταν έκανα την εξέταση,θα πάω στη γυναικολόγο μετά της 15/9 και μου είπε θα το δούμε,αν μας αφήσει!!

Τ'αλλα κοριτσάκια που είναι??Να μας πείτε τα νέα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες γειαααα!!τι κάνετε;τι νέα πήγατε γιατρο είδατε τα νινακια σας;πως πάτε μέχρι στιγμής;εγω πήγα ολα καλα καιιιιιιι ειναι γιοοοοσσσσς!!!χαχαχαχ εγω γιο εχω χαρα που θα γίνω πεθερά!!τελεια χαρα ο άντρας μου δεν φαντάζεστε!μονο που ο στο χαρτί του υπέροχου στις μετρήσεις τους βάρους κ της διαμέτρου του Κεφάλιου έβγαινε απο σχεδόν μια εβδομάδα μεγαλύτερο!ο γιατρός δεν μ είπε κάτι μ είπε ότι ειναι ολα καλα!εγω το είδα αργότερα σας έχει τύχει ποτέ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια......!!!

Τι κανετε; εχω πηγα προχθες επιτελους μετα απο 1 μηνα κ κατι στον γιατρο κ ειδαμε το νινι μας....

Αγορακι μας ειπε 100%....

Βεβαια εγω που ηθελα να γινω παντα αγορομανα μπορω να πω οτι οταν μας το ειπε εγω πιο πολυ χαρηκα οταν μας ελεγε οτι το μωρακι μας ειναι πολυ καλα.....

188 γραμ.ειναι κ διανυω την 18 βδομαδα....

Εσας ποσο ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια......!!!

Τι κανετε; εχω πηγα προχθες επιτελους μετα απο 1 μηνα κ κατι στον γιατρο κ ειδαμε το νινι μας....

Αγορακι μας ειπε 100%....

Βεβαια εγω που ηθελα να γινω παντα αγορομανα μπορω να πω οτι οταν μας το ειπε εγω πιο πολυ χαρηκα οταν μας ελεγε οτι το μωρακι μας ειναι πολυ καλα.....

188 γραμ.ειναι κ διανυω την 18 βδομαδα....

Εσας ποσο ειναι;

Γεια σου κορίτσι με το καλό το μωράκι σου με ενα πόνο!!κ εγω αγόρομανα απο ότι είδες πιο πανω!!εμενα ήταν 190 γράμμαρια 17 εβδομάδων ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ναι Αθήνα ειμαι ο γιατρός που με παρακολουθεί συνεργαζεται με το ΡΕΑ κ θα γεννήσω εκει! Εσυ;

Εγώ μένω Βόρεια Ελλαδα,Γιαννιτσα αν ξέρεις και θα γεννησω εδώ!! :-P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια...τι κανετε..ειμαι νεο μελος,εγκυουλα στο δευτερο παιδακι μου..εχω ενα κοριτσακι 2 ετων.ειμαι στην19η εβδομαδα με ΠΗΤ 9ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ.Και ειναι μαλλον κοριτσακι και το δευτερο.θα σιγουρευτουμε στη Β επιπεδου 30 Σεπτεμβριου...Ειμαι απο Μεσολογγι και χαιρομαι πολυ που μπηκα στην παρεα σας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...