Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      @Angot μου ειμαι σε ίδια βδομάδα και αντίστοιχη διάθεση αλλά αυτό που μου φτιάχνει τη διάθεση είναι μικρές χαρες. Οπως μια βόλτα με το αμάξι ή να έρθουν να σε δουν οι φίλες σου ή το γεγονός οτι έπιασες ένα αρχικό στόχο(30 βδομάδες). Βήμα βήμα φτάνουμε όλο και πιο κοντά στο να συναντήσουμε τα μπεμπάκια μας και να "απελευθερωθούμε" από τα αγχη,τη κούραση,τα βάρη και τους πόνους της εγκυμοσύνης.

Μαμαδες Φεβρουαριου 2017


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια..ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που γραφω εδω αλλα ακομα λιγο φοβισμενη...ΠΗΤ εχω 26 φεβρουαριου μας ευχομαι ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες..ειναι το πρωτο μ αλλα τον ιανουαριο ειχα μια παλλινδρομη γιαυτο απο οτι καταλαβαινετε ειμαι ακομα φοβισμενη..16 αυγουστου παω για αυχενικη..την γυναικολογο μ την εχω ζαλίσει καθε εβδομαδα σχεδον παω να το δω..γιαυτο οσες εχετε συμπτώματα ειστε τυχερες εγω δεν ειχα τιποτα ουτε στο αλλο ουτε τωρα..το μονο καλο ειναι οτι οταν ειμαι στη δουλεια επειδη κουραζομαι νιωθω τσιμπηματάκια αλα σαββατοκυριακο με την ψυχη στο στόμα.χαχα ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα

Όλα να πάνε καλά!! Σε λίγες μέρες τελειώνεις με τον τρίτο μήνα οπότε το μεγάλο άγχος φεύγει!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 189
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εμείς από αναγουλες,εμετους,ζαλαδες και τα συναφή καλά πάμε!!Κορίτσια τι κάνετε? Αλήθεια ποιες έχετε και άλλα παιδάκια και τι ηλικίες είναι??Και όσες κάνατε αυχενική είδατε τί παιδάκια έχετε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..ειμαι παρα πολυ χαρουμενη που γραφω εδω αλλα ακομα λιγο φοβισμενη...ΠΗΤ εχω 26 φεβρουαριου μας ευχομαι ολες τελειομηνες εγκυμοσυνες..ειναι το πρωτο μ αλλα τον ιανουαριο ειχα μια παλλινδρομη γιαυτο απο οτι καταλαβαινετε ειμαι ακομα φοβισμενη..16 αυγουστου παω για αυχενικη..την γυναικολογο μ την εχω ζαλίσει καθε εβδομαδα σχεδον παω να το δω..γιαυτο οσες εχετε συμπτώματα ειστε τυχερες εγω δεν ειχα τιποτα ουτε στο αλλο ουτε τωρα..το μονο καλο ειναι οτι οταν ειμαι στη δουλεια επειδη κουραζομαι νιωθω τσιμπηματάκια αλα σαββατοκυριακο με την ψυχη στο στόμα.χαχα ευχομαι σε ολες μας τα καλυτερα

Καλώς μας ήρθες Χριστινα!!Όλα καλά θα πάνε πέρασες το πιο μεγάλο μέρος του 1ου τριμήνου!! Κοντά είμαστε και εγώ έχω ΠΗΤ 27/2 και θα κάνω αυχενική 19/8!

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς από αναγουλες,εμετους,ζαλαδες και τα συναφή καλά πάμε!!Κορίτσια τι κάνετε? Αλήθεια ποιες έχετε και άλλα παιδάκια και τι ηλικίες είναι??Και όσες κάνατε αυχενική είδατε τί παιδάκια έχετε?

Εγώ έχω ένα αγοράκι ακόμα που κλείνει τα δύο σε λίγες μέρες. Στον πρώτο στην αυχενική μου είπαν κορίτσι.. στον β επιπέδου φάνηκε αγόρι. Τώρα δεν μας είπαν τιποτα γιατί εδώ δεν επιτρέπεται αλλά έτσι όπως το είδα μου φάνηκε κορίτσι .


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

Με το καλό και εγώ τον Φεβρουάριο θα γίνω μανούλα στο πρώτο μου παιδάκι.. Η ΠΗΤ είναι 20 Φεβρουαρίου..

Εύχομαι σε όλες μας να πάνε όλα καλά και ο μήνας αυτός να είναι ο πιο ευτυχισμένος μας..:P:D

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!!Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!ΕΙΜΑΙ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα αγοράκι ακόμα που κλείνει τα δύο σε λίγες μέρες. Στον πρώτο στην αυχενική μου είπαν κορίτσι.. στον β επιπέδου φάνηκε αγόρι. Τώρα δεν μας είπαν τιποτα γιατί εδώ δεν επιτρέπεται αλλά έτσι όπως το είδα μου φάνηκε κορίτσι .

Καλημέρα!! Οπότε θα περιμένεις μέχρι τη Β επιπέδου για να μάθεις το φύλο! Εγώ έχω 2αγορακια 6 και4 ετών!Και τώρα θέλουμε ένα γερό κοριτσάκι!!::-D

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ!!ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΑΛΛΑ Κ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ!!

Καλημέρα!!Μην αγχωνεσαι όλα καλά θα πάνε!!Αθηνα είσαι? Πότε εχεις ΠΗΤ??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Μην αγχωνεσαι όλα καλά θα πάνε!!Αθηνα είσαι? Πότε εχεις ΠΗΤ??

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!!ΠΗΤ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ!ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΜΕΡΑ!! ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!!ΠΗΤ 20 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ!ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΑΙΔΑΚΙ!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΥΡΙΑΝΗ ΜΕΡΑ!! ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗ?

Όχι ακόμη θα κάνω την άλλη Παρασκευή! Τώρα είμαι 11w+3d!! Εγώ έχω ΠΗΤ 27/2!!Η ΠΗΤ βγαίνει βάση της τελευταίας περιόδου και δεν αλλάζει!Να μας πεις αύριο αν το δούνε τί μωρακι περιμένεις!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμη θα κάνω την άλλη Παρασκευή! Τώρα είμαι 11w+3d!! Εγώ έχω ΠΗΤ 27/2!!Η ΠΗΤ βγαίνει βάση της τελευταίας περιόδου και δεν αλλάζει!Να μας πεις αύριο αν το δούνε τί μωρακι περιμένεις!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!!Κ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!!ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!Κ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ Η ΠΗΤ!!ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ!ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Κ ΠΟΛΥ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!!ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ!!ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!!Κ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!!ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!Κ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ Η ΠΗΤ!!ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ!ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ Κ ΠΟΛΥ!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ!!!ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!

Καί ότι απορίες έχεις μπορείς να ρωτάς!! Εμένα είναι το 3μου παιδάκι!! Έχω άλλα 2αγορακια!! Αλλά το άγχος δεν αλλάζει για όλα τα παιδάκια!:-P

Link to comment
Share on other sites

Τ άλλα κοριτσάκια που βρίσκονται??Διακοπουλες??Να μας πείτε τα νέα σας κάνατε αυχενική?? Είδατε τα μωράκια??:cool::tongue:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!Κ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ Κ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ!!!ΑΓΟΡΑΚΙ!!!ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΩΡΑ!ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!!:D;):P:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...