Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια πουλάκι για το μάθημα! Αντε να έρθεις με κέφια στα αστεράκια σου και καλό ταξίδι να έχεις αύριο!

Εγώ σήμερα με βλέπω μέχρι αργά στην μάχη με τα βιβλία, ελπίζοντας να ξεμπερδέψω σύντομα.


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαστε Ελένη ου, αλλά πολύ τρέξιμο με την βάφτιση και το διάβασμα. Η Σοφούλα μια χαρά είναι, όλη μέρα τριγυρνάει μπουσουλώντας και ανακατεύοντας, και το βράδυ δεν κρατιέται! Ακόμη δεν βαφτιστήκαμε, πρώτα εξετάσεις και μετά βάφτιση. Οι ετοιμασίες έχουν καθυστερήσει αρκετά, ελπίζω αυτό το σαββατοκύριακο να εκτυπώσουμε τα κείμενα για να αρχίσει η χειροτεχνία! Εσείς πώς είστε? Ο Γρηγοράκης? Αντε να ηρεμήσω λιγάκι να σας ξαναδούμε.


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δόξα το Θεό όλα καλά. Ο μικρός πιο ζωηρός από ποτέ!

Μακάρι να τελειώσεις με τις εργασίες κ να ολοκληρώσεις κ τα της βάφτισης χωρίς άγχος. Ξέρω πέρσι τέτοια εποχή πέρασα τα ίδια κι εγώ!

Καλό κουράγιο κ στα δυο κι ελπίζω να τα πούμε σύντομα.

Καληνύχτα σε όλα τα κορίτσια.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ καθριν!!εγω κανω δουλειες και δεν εχουν τελος!ειχα παραμελησει το σπιτι λογω εξεταστικης!μακαρι να ξεμπερδευεις γρηγορα!!ποτε εχεις εξετασεις τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή παραδίνω την τελευταία εργασία και εξετάσεις δίνω στις 6 Ιούνη και μετά αν κοπώ, επαναληπτικές στις 30 Ιούνη. Ελπίζω να τα καταφέρω και να μην φάω και τον Ιούνη μου με διάβασμα.


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

μαρια μου θα σε ειδοποιησω εγω!!καθριν μου κουραγιο.εγω δινω το τελευταιο μου στις 24 ιουνιου...ελπιζω να προλαβω τη βαφτιση της μικρης μου (11 ιουλιου!) και να μη βαφτιστει χωρις τη μαμα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι καθριν!εχω κι εγω σα κι εσενα να τρεξω για τις φωτογραφοες της βαφτισης..μια βδομαδα θα ξεκουραστω γιατι ζοριστηκα πολυ με το μαθημα και μετα τις 15 παλι στα βασανα..και ειναι φαρμακευτικη τεχνολογια ..αρκετα δυσκολο μαθημα..ουφ!!αλλα οταν σκεφτομαι πως ειναι ενα ακομη λεω που θα παει θα το βαλω κατω!!υπομονη λοιπον και στις δυο μας!!

κοριτσια καλη ξεκουραση σας ευχομαι , θα τα πουμε απο κοντα την κυριακη λοιπον!!

φιλια σε ολες σας!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρα σας!!! Τι κάνετε?

Θα βρεθούμε τελικά αύριο? Να κάνω λοιπόν εγώ την πρόταση?

Να βρεθούμε στον Πήτερ Παν αύριο Κυριακή κατά τις 18:00?

Απλά θα παρακαλούσα την kwtina που ξέρει λεπτομέρειες να μας καθοδηγήσει κι αν θέλει να ρωτήσει για το αν υπάρχει κάποιο πάρτυ εκείνη την ώρα. (Ευχαριστώ kwtina προκαταβολικά)

Αντε κοριτσάκια μου, πείτε το ναι!!!!

Mamina, πουλάκι μπορείτε?

Maestria θα τα καταφέρεις ή είναι πολύ μακριά για σένα?

Ntinagen? Εσύ τι λες θα μπορέσετε? Αν θέλεις κάποια βοήθεια κ μπορώ.....

Gold εσύ? Πειράζει που είναι τόσο ανατολικά? Δεν θα τα καταφέρετε λες? Σκέψου ότι κι εγώ από εκτός πόλεως θα έρθω ;)

Kathrin ξέρω ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο για σας κι ελπίζω την επόμενη φορά να μπορέσουμε να βρεθούμε Τρίτη για να μπορέσετε κι εσείς.

Αντε βρε κορίτσια..........


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

maeleni μου δεν θα μπορεσω γι αυριο καλη μου,εχουμε γαμο.

σε αλλη συναντηση μας θα ερθω με το καμαρι μου:Dνα μαστε καλα κι ολα θα γινουν!

προς το παρον να κερασω ενα καφεδακι?2124481xsrciu1ffu.gif

1524628e65jknrves.gif

και δυο

1841082nzp8qq1vsr.gif

και τρια!

καλα να περασετε βρε κουκλες οπου κι αν πατε!


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...