Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γι' αυτό λέμε γίνε ΑΡΗΣ να γουστάρεις χρυσό μου :D. Είμαστε χαρούμενοι φαν εμείς!

Καλή μου, εδώ που μένω δεν έχω άλλη επιλογή!! Ο από πάνω μας, ο γιος του δηλ, πριν πει μπαμπα είπε ΑΡΗΣ. Ο ακόμα πιο πάνω πίνει καφέ σε κούπα ΑΡΗ κ κανονίζει με τον από κάτω (σας μπέρδεψα ε; ) να πάνε Αθήνα για το κύπελο. Μαλώνει με τον γείτονα στη διπλανή οικοδομή, ποιος έχει καλύτερη σχέση με την ομάδα. Επίσης πέρσυ χρειάστηκε να πάω Αθηνα αυθημερόν και στην επιστροφή ήταν όλη η ομάδα στο αεροπλάνο. Ακόμα μου το χτυπάνε που δεν τον ειδοποιησα να έρθει να με πάρει. (Γιατί υπάρχουν οι γείτονες βρε αδερφε; :P:p).

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστείς εγώ από παιδί είμαι ΑΡΗΣ, μου το κόλλησε ο μπαμπάς, χωρίς να 'χω ΚΑΜΙΑ σχέση με Χαριλάου και τώρα μένω και κοντά στο γήπεδο!!!

Ήταν το γραφτό μου φαίνεται :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!καλα οχι οτι οι αρειανοι ειναι και οι πιο ησυχοι φιλαθλοι στον κοσμο!!εμενα ο αντρας μου ειναι ολη μερα στο γηπεδο , συνδεσμο κτλ και ολη μερα οτι θεμα και να λεμε το καταληγουμε στο θεμα Αρης..κανουν κι αυτοι τα δικα τους αλλα παντου γινονται επεισοδια..αλλα βαρεθηκα κι εγω ολη μερα να ακουω για τον αρη..(ειχα μια προιστορια με γηπεδα και τετοια αλλα ημουνα παντα βαζελακι μιας και η καταγωγη μου ειναι απο νοτια ελλαδα και με ειχαν κολλησει τα ξαδελφια απο κει).οσο και να ασχολουμουν παλια και να μη μου ειναι αγνωστο το αντικειμενο εχει παψει να με απασχολει πια..μα να μην εχεις να πεις κατι αλλο με το συντροφο σου??ειναι τραγικο...λετε να ειναι της ηλικιας?(ο αντρας μου ειναι 23)..οταν φτασουμε στα 30 να ναι αλλιως?ουφ!!με αυτη την ελπιδα ζω η καημενη!!

κατα τα αλλα εμενα μου μεινανε πλεον και επισημα 2 μαθηματα για πτυχιο αλλα αυτο που δινω σε μια βδομαδα καμια ορεξη δεν εχω να το διαβασω..πιεζω πολυ τον εαυτο μου και παλι σχεδον δε κανω τιποτα..αντε να δω!!

καλη σας μερα!

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας μου ΔΕΝ ασχολείται με το ποδόσφαιρο πουλάκι, ΕΓΩ ασχολούμαι! Χιχιχι! :D

Όχι, καμία σχέση με φανατικούς. Εμένα μ' αρέσει το χαβαλέ του γηπέδου, όχι το ελληνικό ποδόσφαιρο, βλέπω κυρίως ευρωπαϊκό. Και δεν μιλάμε συνέχεια για ποδόσφαιρο, βασικά δεν μιλάμε καθόλου.

Ο άντρας σου είναι πιτσιρικάς κι έχει ένα ελαφρυντικό ;). Αλλά πες του να βρει κι άλλα ενδιαφέρονται, ΠΟΣΟ πια ν' ακούς για την "ομάδα"; Σιγά και την ομάδα δηλαδή, δεν είναι και η Barcelona :).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxa!ετσι μαλιστα!!οχι φανατικη αλλα σ αρεσει το χαβαλε του γηπεδου!!ετσι κι εγω μαζι σου!αλλα οχι στο ακρο που ειμαστε εμεις!το λεω και προσπαθω να μιλαμε και γι αλλα πραγματα αλλα εκει το κυκλωνει συνεχως...αντρες...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κόλλημα με τις εφημερίδες, τα οικονομικά φύλλα, τις ενημερωτικές εκπομπές, κλπ, που εγώ τα ΜΙΣΩ!!!

Μη νομίζεις, πάντα κάτι θα είναι ;).

Πότε επαναπατρίζεσαι εσύ μικρό κορίτσι;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

α εμενα μ αρεσουν αυτα..εφημεριδες οικονομικα ενημεωτικα κτλ!!μακαρι να μιλουσαμε για τετοια.!!ο δικος μου ειναι ασχετος με οικονομικα...τι να κανεις..

εγω ερχομαι 8 μαιου θεσσαλονικη!!9 μερουλες ακομα..θα ξαναφυγω βεβαια στις 15 ιουνιου να ρθω εδω να δωσω ενα μαθημα που θα μου χει μεινει..η δυο αν δε περασω σε μια βδομαδα..να δουμε ποσα θα ναι..βεβαια εχω πολυ διαβασμα στην ελλαδα αλλα αλλο να μαι με την οικογενεια ειναι πολυ καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να τελειώσεις σύντομα σου εύχομαι :D.

Εντάξει κι εγώ διαβάζω εφημερίδες (προτιμώ κυριακάτικες) να ενημερώνομαι, αλλά ΜΙΣΩ τις ενημερωτικές εκπομπές, και δεν έχω καμία διάθεση να διαβάσω ΟΤΙ ΕΝΤΥΠΟ υπάρχει γύρω μου.

Βιβλία δεν διαβάζει ο άντρας μου (όπως εγώ), αλλά για εφημερίδες, έντυπα, κλπ, στρώνεται με τις ώρες.

Άσε, ώρες ώρες του τη λέω "βαρέθηκα να σε βλέπω να είσαι πίσω από μια εφημερίδα"!!!

Αχ, το θυμήθηκα και τσατίστηκα τώρα! :tongue:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Kalo mina agapites

Poy ton piasate ton MAI ? Emeis Nikiti pigame, filoksenoymenoi se filoys, arga to vrady girisame.

Tha moy peite tora "to xorio kaigete kai i Ioana xtenizete" alla ti na kanoyme , htan eykairia na ksefygoyme ligaki, kaname kai mpanakia, pirame kai xroma , teleia itane

Sas afino, tha sas po avrio ta ypoloipa

kalinyxtaaaa


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!!

Ιωαννα εχει τοση ζεστη που κανατε μπανιο??αχ τι τελεια..νικητη ειναι τελεια εχουμε σπιτι εκει αν και ο πατερας μου ειναι απο φουρκα και ετσι πλεον παμε μια στο ενα ποδι μια στο αλλο..αλλα φετος δε μας βλεπω για πολλα μπανια..ειναι και τα οικονομικα που δε πανε πολυ καλα..τελος παντων..

εμεις πηγαμε σ ενα χωριο με κατι φιλους και καναμε στεφανακι!!εχει μια λιμνη και ενα καστρο εκει..πολυ ωραια δεν ειχα ξαναπαει..ψησαμε κι ολας..ολα καλα ηταν ειχε και πολυ κοσμο..διαφορετικα απο οτι στην ελλαδα.

εδω ενω ειχε πολυ ωραιο καιρο εχει 2 μερες που ειναι μουντος και ψιλοβρεχει που και που..αντε επιτελους σαββατο γυρναω ελλαδα με την ωραια ζεστουλα!!

εχω τοσο διαβασμα αυτη τη βδομαδα..αχ..

καλη σας μερα κοριτσια!και καλο μηνα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλες! Εμείς εδώ δεν κουνηθήκαμε καθόλου μόνο κα΄τι βόλτες με τη μικρή η οποία έει ξεσα΄΄ωσει και δεν θέλει με τίποτα μέσα! Καλ'ό βραδάκι σε όλες! Πουλάκι με το καλό η επιστροφη και καλό κουράγιο με το διάβασμα!


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

Απαπαπα, άρχισα να ονειρεύομαι κουβαδάκια, μαγιώ, πετσέτες και λουκουμάδες (απ' αυτούς ειδικά ΜΑΚΡΙΑ) :D.

Τι ζέστη είναι αυτή σήμερα;;;

Καλοκαίριασεεεεεεεεεεε!

Καλή μέρα στις γειτόνισσες.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Καλοκαίριασε όντως, αλλά όχι κ για μπάνιο στη θάλασσα, καθότι εγώ είμαι κ λίγο κρυουλιάρα!!!!

Ιωαννίτσα μου πολύ θαρραλέους σας βρίσκω ;)

Πουλάκι μετράς αντίστροφα!

kwtina, gold & kathrin που χαθήκατε κουκλες? Καλά η τελαυταία ξέρω έχει διπλά τρεχάματα!

maestria & vaw ένα hello κ σε σας!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...