Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

κυριακη 9 μαιου αρης -αεκ και ολυμπιακος - παοκ!!μολις ειδα το προγραμμα!!μονη σου πας στο γηπεδο μαεστρια??

Έλεγα να πάω με τον άντρα μου, να γουστάρουμε λίγο. Αλλά θα είναι Αθήνα, οπότε δεν θα πάω! Που ν' αφήσω τον μικρό;

ΦΤΟΥ! Δεν έχω πάει ΠΟΤΕ σε αγώνα στο Χαριλάου, το πιστεύεις; Αρειανού από παιδί. :o


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπον μαεστρια σου χω λυση!!

επειδη θελω κι εγω να παω στο χαριλαου μονο τουμπα εχω παει πολλες φορες..

κυριακη 16 μαιου εχει αρης -παοκ!!αρειανου απο παιδι λοιπον καθως εισαι ψησου να παμε μαζι!!φαντασου να πας και πρωτη φορα σε τετοιο ντερμπι!!

εγω πρωτη φορα στην τουμπα σε παοκ αρης πηγα..εκει ειχα τον αντρα μου απεναντι στους φιλαθλους του αρη κι εγω ημουν με μια παλια αγαπη στους παοκτσιδες!!..που να ξερα πως θα τα φερει η ζωη μετα!!

κανε τα κουμαντα σου λοιπον για την αλλη κυριακη!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μαεστρια σου χω λυση!!

επειδη θελω κι εγω να παω στο χαριλαου μονο τουμπα εχω παει πολλες φορες..

κυριακη 16 μαιου εχει αρης -παοκ!!αρειανου απο παιδι λοιπον καθως εισαι ψησου να παμε μαζι!!φαντασου να πας και πρωτη φορα σε τετοιο ντερμπι!!

εγω πρωτη φορα στην τουμπα σε παοκ αρης πηγα..εκει ειχα τον αντρα μου απεναντι στους φιλαθλους του αρη κι εγω ημουν με μια παλια αγαπη στους παοκτσιδες!!..που να ξερα πως θα τα φερει η ζωη μετα!!

κανε τα κουμαντα σου λοιπον για την αλλη κυριακη!!

Δεν είναι καθόλου κακή ιδέα!!!

Δεν πιστεύω να 'χει και παοκτσήδες! Δεν είμαι τώρα για να τρώω ξύλο μεγάλη γυναίκα :tongue::tongue::tongue:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

φαρμακογνωσια κοριτσια δινω παρασκευη..πικρα μεγαλη το μαθημα δε μπορω να τα μαθω τα κ@@@λατινικα ονοματα των φυτων..αν δε περασω θα το δωσω οταν θα ξαναρθω και θα χω ενα μηνα στην ελλαδα να το διαβασω..που θα μου παει..

Το πιστεύεις μετά από τοοοσα χρόνια (λέμε τώρα) ακόμα μου έρχονται φλασιές με τα ονόματα φυτών;; Πίστεψε με όταν βγεις από τις εξετάσεις το μυαλό θα καθαρίσει αυτόματα όλες τις άχρηστες πληροφορίες.

Μaestria, τι εννοείς; Χωρίς τα παιδια θα βρεθούμε; Να τα παρουμε μαζί, να παίξουν κ αυτά. Ή μήπως λέω χαζομάρες; Τώρα που το συζητούσα με τον άντρα μου, μου είπε ότι Κυριακή δε μπορεί να την κρατήσει, κ θεώρησα αυτονόητο ότι θα την έχω μαζί μου.

Link to comment
Share on other sites

ε να τα παρουμε τα μικρα να παιξουνε!!

δωρα μακαρι να ναι οπως τα λες..μα να κοιμαμαι και να βλεπω στον υπνο μου χαμομηλια και βαλεριανες??δε λεει..

μαεστρια δε θα χει παοκια οπως δεν ειχε και στην τουμπα αρειανους..ψησου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε να τα παρουμε τα μικρα να παιξουνε!!

δωρα μακαρι να ναι οπως τα λες..μα να κοιμαμαι και να βλεπω στον υπνο μου χαμομηλια και βαλεριανες??δε λεει..

μαεστρια δε θα χει παοκια οπως δεν ειχε και στην τουμπα αρειανους..ψησου!

Θα δω, δεν ξέρω.

Αχ, κορίτσια δεν ξέρω για τον καφέ. Μη με παρεξηγήσετε, είχα ξαναναφέρει ότι περνάω λίγο δύσκολη φάση με τον μικρό και δεν είναι για πολλά - πολλά ο καημένος αυτό το διάστημα :confused:.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hallo κορίτσια!!!χαιρομαι που επιτελους έχει κινηση το καφέ μας!!!βεβαια κι εγω εχω καιρό να μπω μιας και κάναμε ανακαινιση και αμεσως μετα γεννησα!!!όλα καλά δοξα το Θεο, είμαι πολύ καλά και εύχομαι κι εσείς να στε όλες σούπερ.φιλάκια, τα λέμε.


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Hallo κορίτσια!!!χαιρομαι που επιτελους έχει κινηση το καφέ μας!!!βεβαια κι εγω εχω καιρό να μπω μιας και κάναμε ανακαινιση και αμεσως μετα γεννησα!!!όλα καλά δοξα το Θεο, είμαι πολύ καλά και εύχομαι κι εσείς να στε όλες σούπερ.φιλάκια, τα λέμε.

ΠΟΣΑ έχεις, τρία;;;;;

Να τα χαίρεσαι! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ maestria!!!!ναι, 3 εχω και ειμαι μεσα στην τρέλα και κορδέλα!!χαχα.εσύ ένα γιο έχεις? να τον χαίρεσαι κι εσύ!!κι αν πατε για καφέ καλά να περάστε, μαλλον χλωμο για μενα!!!αλλά πειτε μου να ξέρω!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...