Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Γάλα είχα μόλις γέννησα,πιο πριν δεν είχα τπτ..και τις πρώτες μέρες μικρή ροή,γιατί βγαίνει το πρωτογαλα.

      Σχετικά με το έντερο,κάποιες φορές πονάει περισσότερο απ τη μια πλευρά,κάποιες απ' την άλλη,κάποιες όλη η κοιλιά, ειδικά αν έχεις φάει κάτι που σ φέρνει φούσκωμα.

      Το μωράκι σου αρχίζει να δυσανασχετεί μέσα στην κοιλίτσα,γιατί μεγαλώνει και θέλει περισσότερο χώρο,οπότε θα τις έχεις αυτές τις κλωτσιές μέχρι να γεννήσεις.Με το καλό ο μπεμπαρος❤️🥰

      α δηλαδή  δεν είναι ότι κάνω εγώ κάτι λάθος και το ζορίζω! μα μ έκανε εντυπωση και λέω μήπως για κάποιο λόγο δεν του αρέσει να κάθομαι έτσι! ο μπεμπαρος να κάτσει εκεί που είναι να πάρει κανα γραμμάριο και να τ αφήσει τα σούρτα φερτα  ο βιαστικός! 

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; maeleni το ξέρω ότι χάθηκα, απλά πνίγομαι αυτές τις μέρες.

Πήγα να γράψω τη μικρή στον παιδικο για Σεπτέμβρη κ μου είπαν ότι ανεβαίνουμε τάξη. Πλέον από το βρεφονηπιακό πάμε στο παιδικό τμημα. Μεγάλωσε το βλαστάρι μου!! Γιατί νιώθω τέτοια περηφάνια, λες κ ανακάλυψε το φεγγάρι;

Πότε θα κανονίσουμε καφεδάκι;

Αγγελικούλα καλώς να έρθεις στην πατρίδα

Φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα και απο μενα κοριτσια!!εγω λιωνω εδω στο διαβασμα..να χει και αποτελεσμα καλα θα ναι!!σημερα ολη μερα βρεχει!

δωρα μου καλα κανεις και νοιωθεις περηφανη!!μεγελωνετε!!εγω ερχομαι στη θεσσαλονικη μας σαββατο μεσημερακι!!(μετραω και ωρες πλεον!)..

οποτε κανονιστε καφεδακι κοριτσια απο κυριακη και μετα!μολις εμαθα πως κυριακη απογευμα παιζει αρης -αεκ και ο αντρας μου θα τρεχει παλι στο γηπεδο..ειμαι σε κριση..αντι να κατσει να με δει λιγο που δουλευει απο δευτερα ως σαββατο και εχουμε μια κυριακη να παμε καμια βολτα μονοι , εχει να με δει και ενα μηνα ιεκεινος θα παει στην ομαδα του..εγω τωρα τι πρεπει να κανω?οεο??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε; maeleni το ξέρω ότι χάθηκα, απλά πνίγομαι αυτές τις μέρες.

Πήγα να γράψω τη μικρή στον παιδικο για Σεπτέμβρη κ μου είπαν ότι ανεβαίνουμε τάξη. Πλέον από το βρεφονηπιακό πάμε στο παιδικό τμημα. Μεγάλωσε το βλαστάρι μου!! Γιατί νιώθω τέτοια περηφάνια, λες κ ανακάλυψε το φεγγάρι;

Πότε θα κανονίσουμε καφεδάκι;

Αγγελικούλα καλώς να έρθεις στην πατρίδα

Φιλακια

Χαχαχα να να η κουκουβάγια!!!! (χωρίς παρεξήγηση. Σάμπως εμείς διαφορετικές είμαστε ;))

Οσο για το καφεδάκι ας συμμαζευτεί κ η μικρή από την ξενητιά κ το συζητάμε!

Μικρή δεν είδα ότι απάντησες.

Να η λύση! Θα βγούμε τότε για τον καφέ!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

μαεστρια που εισαι???μετα απο αυτο το 2-0 με την ΠΑΟΚΑΡΑ δεν ειδα να σχολιασες παλι για τον αρουλη!!ο αντρας μου λεει πηγανε καποιοι φιλαθλοι μετα το ματσ αυτο στο ξενοδοχειο που ηταν η ομαδα και απειλουσαν τους παιχτες!!αλλα οχι και τον προπονητησας (κουπερ)..σου ειπα και τα νεα της ομαδας απο μεσα!!χαχα

αληθεια πες μου οτι ακους και αρης fm να παθω πλακα!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ελενη!!να βγουμε κυριακη απογευματακι για καφε!!εγω θα παρακαλαω να κανει η αεκ το θαυμα της και να χασει ο αρης..οποτε δε θα μιλαει το βραδυ ο συζυγος και θα λεω εγω τι ωραια που περασα στον καφε με τις υπολοιπες μανουλες!!τελειο ε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαεστρια που εισαι???μετα απο αυτο το 2-0 με την ΠΑΟΚΑΡΑ δεν ειδα να σχολιασες παλι για τον αρουλη!!ο αντρας μου λεει πηγανε καποιοι φιλαθλοι μετα το ματσ αυτο στο ξενοδοχειο που ηταν η ομαδα και απειλουσαν τους παιχτες!!αλλα οχι και τον προπονητησας (κουπερ)..σου ειπα και τα νεα της ομαδας απο μεσα!!χαχα

αληθεια πες μου οτι ακους και αρης fm να παθω πλακα!

Καλέ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

Σου είπα, εγώ ασχολούμαι με ξένο ποδόσφαιρο. Βλέπω δηλαδή μόνο ξένο. Ελληνικό μ' αρέσει η ατμόσφαιρα του γηπέδου (γιατί μου θυμίζει τα νιάτα μου :-P).

Σιγά μην ακούω τις καφρίλες στο ραδιόφωνο.

Τι έγινε με τον ΠΑΟΚ; Χάσαμε;;;:shock:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα να να η κουκουβάγια!!!! (χωρίς παρεξήγηση. Σάμπως εμείς διαφορετικές είμαστε ;))

Οσο για το καφεδάκι ας συμμαζευτεί κ η μικρή από την ξενητιά κ το συζητάμε!

Μικρή δεν είδα ότι απάντησες.

Να η λύση! Θα βγούμε τότε για τον καφέ!!!

Χαχα! Πιο κουκουβάγια δε γίνεται:D:D!!

Τώρα σοβαρά κανονίζεται ο καφές; Αν είναι να κάνω το κουμάντο μου.

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια μου χασατε 2-0!!χεχε χαρα εγω??οχι κοριτσια μη με παρετε για σκυλα αλλα οταν με πρηζει με τον αρη χαιρομαι οταν δε παει καλα γιατι εχω μια μικρη ελπιδα μεσα μου μηπως και σταματησει τουλαχιστον να τα λεει σε μενα!!(οταν χανουνε δε μιλαει και πολυ ...σκεφτεται τις φασεις και τα γκολ που φαγανε μονος!!χαχαχαχα)μηπως πιασουμε και καμια κουβεντα για κανα αλλο θεματακι!!

καλα κανεις και ασχολεισαι με ευρωπαικο!!κι εγω μια απο τα ιδια!μπορουμε μελλοντικα που θα μαι ελλαδα να οργανωνουμε βραδιες τσαμπιονς λιγκ στο σπιτι καποιας!!χεχε

Link to comment
Share on other sites

Χαχα! Πιο κουκουβάγια δε γίνεται:D:D!!

Τώρα σοβαρά κανονίζεται ο καφές; Αν είναι να κάνω το κουμάντο μου.

Πότε παίζει ΑΡΗΣ - ΑΕΚ καλέ; ΑΥΤΗ την Κυριακή είναι πουλάκι;

Φτου! Έλεγα να πάω στο γήπεδο, αλλά μάλλον θα λείπει ο χάζμπαντ Αθήνα το Σαβ/ριακο!

Αυτή την Κυριακή ή την άλλη;;;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαεστρια μου χασατε 2-0!!χεχε χαρα εγω??οχι κοριτσια μη με παρετε για σκυλα αλλα οταν με πρηζει με τον αρη χαιρομαι οταν δε παει καλα γιατι εχω μια μικρη ελπιδα μεσα μου μηπως και σταματησει τουλαχιστον να τα λεει σε μενα!!(οταν χανουνε δε μιλαει και πολυ ...σκεφτεται τις φασεις και τα γκολ που φαγανε μονος!!χαχαχαχα)μηπως πιασουμε και καμια κουβεντα για κανα αλλο θεματακι!!

καλα κανεις και ασχολεισαι με ευρωπαικο!!κι εγω μια απο τα ιδια!μπορουμε μελλοντικα που θα μαι ελλαδα να οργανωνουμε βραδιες τσαμπιονς λιγκ στο σπιτι καποιας!!χεχε

Εγώ κι εσύ θα είμαστε κούκλα μου! Ποια άλλη θα δει;; Οι άλλες μόνο κουτσομπολίστικα και ριάλιτι :tongue:!

Άντε να 'ρθει και μια κολλητή μου φίλη, που τη μύησα στις μυστικές χαρές του ποδοσφαίρου (ωραία, αντρικά κ*λαράκια) :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

δωρα , κοριτσια καντε τα κουμαντα σας για τον καφε!!κερναω και σοκολατακια απο βιεννη!!

Κοίτα, το τάξιμο είναι ταξιμο, εγώ το σοκολατάκι το δενω κόμπο. Τι να κάνω βρε κορίτσια, έχω φοβερή εξάρτηση από τη σοκολάτα.

Τελικά τη φαρμακογνωσία την πέρασες;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κι εσύ θα είμαστε κούκλα μου! Ποια άλλη θα δει;; Οι άλλες μόνο κουτσομπολίστικα και ριάλιτι :tongue:!

Άντε να 'ρθει και μια κολλητή μου φίλη, που τη μύησα στις μυστικές χαρές του ποδοσφαίρου (ωραία, αντρικά κ*λαράκια)

μ αρεσει ο συλλογισμος σου πολυ!!(για την τελευταια παρενθεση μιλαω παντα!!)χΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

φαρμακογνωσια κοριτσια δινω παρασκευη..πικρα μεγαλη το μαθημα δε μπορω να τα μαθω τα κ@@@λατινικα ονοματα των φυτων..αν δε περασω θα το δωσω οταν θα ξαναρθω και θα χω ενα μηνα στην ελλαδα να το διαβασω..που θα μου παει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...