Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Κοριτσια καλημέρα κ χρόνια μας πολλά!! Χιλια συγνώμη που δεν απαντούσα, αλλά χθες ήρθαν οι γονείς μου κ ήμασταν έξω όλη την ημέρα. Φεύγουν σε λίγο.

Για τον Πητερ Παν έψαξα, αλλά δεν βρήκα τηλ. Εχω εναλλακτική όμως. Αν παίζει ακόμα συνάντηση, τι θα λέγατε για τα πλατανάκια στο Πανόραμα; Δεν είναι παιδότοπος, αλλα πήγαν τη μικρή οι γονείς μου κ ενθουσιάστηκαν.

Οδηγίες για Πητερ Παν

Φαντάζομαι ξέρετε τη FENA στον Αγ. Ιωάννη. Μετά τη ΦΕΝΑ ο πρώτος μεγάλος δρόμος δεξια, λέγεται ΣΤΡ. ΣΑΡΑΦΗ. Θα το δείτε είναι πάνω στον δρόμο.

Μaestria, πουλάκι να στείλω με μην το τηλ.;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα kwtina μου. Αν θέλεις στείλε το τηλ σου στη maestria μιας και το πουλάκι δεν έχει internet και περιμένει από μένα ή τη maestria να της πούμε τι θα αποφασίσουμε.

Τα πλατανάκια που αναφέρεις δεν τα ξέρω.

Εχει κάπου κλειστό μέρος να καθήσουμε ή είναι υπαίθριο?

Επίσης κάποιες από τις κοπέλες δεν έχουν αυτοκίνητο κ μάλλον θα είναι δύσκολο να πάνε μέχρι εκεί.

Θα ψάξω να βρω τηλ του Πήτερ Παν.

Για την ώρα, κατά τις 6 είμαστε οκ?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια ξαναγράφω για να σας ενημερώσω για μια μικρή αλλαγή στην ώρα της συνάντησης.

Λοιπόν λέμε κατά τις 6:30 με 7 παρά στον παιδότοπο Πητερ Παν πίσω από τη ΦΕΝΑ.

Αν κάποια θέλει κάποια διευκρίνηση ή οτιδήποτε άλλο ας μη διστάσει να μου στείλει pm.

Θα το έχω ανοιχτό μέχρι να φύγουμε.

Ελπίζω να έρθουν όσες περισσότερες μανούλες κ παιδάκια γίνεται!

Θα τα πούμε από κοντά κ χαίρομαι πάρα πολύ γι' αυτό!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν μπήκα ίντερνετ όλη μέρα και δεν ήξερα ότι έπρεπε να ειδοποιήσω κάποια!!!! :( :( :(

Ενημέρωσα την Αγγελική ότι τελικά δεν μπόρεσα, γιατί ο χάζμπαντ ήταν εδώ και είχαμε κανονίσει!

Εύχομαι να περάσατε ΤΕΛΕΙΑ :).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλεςςςςςςςςςςς,

Χθές μαζευτήκαμε ένα τσούρμο κορίτσια, εγώ η Ελένη, η Δώρα, η Αγγελική και τα μικρά μας. Ο Λουκάς ήταν γλύκας, η Κωνσταντίνα μια μικρή όμορφη κούκλα, ο Γρηγοράκος είχε γίνει Πετερ Παν, πετούσε τρέχοντας....... Περάσαμε ωραία με μια μικρή εξαιρεση (ο παιδότοπος θύμιζε καφετέρια και όχι παιδότοπο) . Η ιδιοκτήτρια στον κόσμο της ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ..............τελος πάντον , δεν πτοούμαστε , απλώς δεν θα ξαναπάμε εκεί άλλη φορά.

Φιλακια σε όλες


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου βρε mamina με τα ωραία σου!!!!!

Πράγματι μαζευτήκαμε αρκετές μανούλες και παιδάκια και περάσαμε ωραία, εκτός από τα προαναφερθέντα!

Δώρα, Ιωάννα, Αγγελικούλα χάρηκα πολύ που βρεθήκαμε.

Τα είπαμε, ήπιαμε το καφεδάκι μας, παίξαμε και φύγαμε με την υπόσχεση να το επαναλάβουμε!!!! Για πότε πέρασε η ώρα κανείς μας δεν πήρε είδηση.

Κορίτσια να το επαναλάβουμε σύντομα!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! maeleni το χαμόγελο του Γρηγόρη πραγματικά με μάγεψε!!

Mamina μου τόσο πολύ δε σου άρεσε ο παιδότοπος; Στεναχωρέθηκα λίγο. Απλά είχε πολλα παιδια το παρτυ γι΄αυτό ήταν έτσι. Τέλος πάντων, δε σωθηκαν οι παιδότοποι.

Κ εμεις περάσαμε πολύ ωραία, ούτε κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα.

Αντε κ την επόμενη φορά περισσότερες.

Φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! maeleni το χαμόγελο του Γρηγόρη πραγματικά με μάγεψε!!

Mamina μου τόσο πολύ δε σου άρεσε ο παιδότοπος; Στεναχωρέθηκα λίγο. Απλά είχε πολλα παιδια το παρτυ γι΄αυτό ήταν έτσι. Τέλος πάντων, δε σωθηκαν οι παιδότοποι.

Κ εμεις περάσαμε πολύ ωραία, ούτε κατάλαβα πότε πέρασε η ώρα.

Αντε κ την επόμενη φορά περισσότερες.

Φιλάκια πολλά

Γειά σου Δωρούλα. Κοιμήθηκε η μικρή σου? Εμεις τώρα θα τον βάλουμε.

Δεν είπε ακριβώς αυτό η mamina πάντως.

Αφού φύγατε εσείς έγιναν κάποια ευτράπελα που μας άφησαν με το στόμα ανοιχτό.

Θα τα πούμε άλλη ώρα όμως. Δεν ήταν δικό σου το φταίξιμο, οπότε μη σε στεναχωρεί.

Πολλά φιλάκια.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalimera koykles,

Ti nea ?

Emeis den kaname tipota xthes, kai i mikri den ithele parko opote araksame spiti. Katevasa kai ta dika moy kalokairina to proi.

Tora tha katevo kentro na kano mia aktinografia stomatos. Ksekinao to etisio servise dontion ......Ah kakoyrge odontiatre, otan se vlepo moy anebainei i piesi....................

Dora xthes vradi sas epiase loksingas ?? H Lila me rotoyse posa paixnidia exei i Konstantina soy kai ego tis elega diafora tis fantasias moy, ha ha ha

Ta leme koritsiaaaaaaaaa


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

ας πούμε οτι ειμαι καινούργια στην παρέα αλλά στην ουσία είμαι παλιά καραβάνα στο forum (βλ.parents).Χαίρομαι που ξεκινήσατε τις συναντήσεις γιατί εμείς οι "παλιές" τις ψιλοκόψαμε...(daffy,nantia,mitaki,nano,terry,asteraki,kiknaki,και όλες οι υπόλοιπες...για εσάς το λέω..πού είναι εκείνες οι συναντήσεις με τα 20-30 άτομα οέο????),για όσες δεν γνωρίζετε μένω Κρήνη έχω τον Θωμά 2μισυ ετών και θα το ήθελα πολύ να σας συναντήσω μιας και δεν έχει γίνει μέχρι τώρα.

Κανονίστε συνάντηση (εκτός από Τετάρτες γενικότερα) και έρχομαι....

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου SEFI. Καλώς σε ξαναβρήκαμε λοιπόν και να χαίρεσαι το γιόκα σου.

Εγώ έχω ένα μικρό ζουζούνι που θα γίνει 2 τον Ιούνιο.

Από τα κορίτσια που αναφέρεις....δεν ξέρω καμία.

Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση, που μάλλον θα γίνει κάποια Τρίτη, για να μπορέσει να έρθει και η Kathrin, να γνωρίσουμε κι εσένα!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Kalimera koykles,

Ti nea ?

Emeis den kaname tipota xthes, kai i mikri den ithele parko opote araksame spiti. Katevasa kai ta dika moy kalokairina to proi.

Tora tha katevo kentro na kano mia aktinografia stomatos. Ksekinao to etisio servise dontion ......Ah kakoyrge odontiatre, otan se vlepo moy anebainei i piesi....................

Dora xthes vradi sas epiase loksingas ?? H Lila me rotoyse posa paixnidia exei i Konstantina soy kai ego tis elega diafora tis fantasias moy, ha ha ha

Ta leme koritsiaaaaaaaaa

Η αλήθεια είναι ότι κ εμείς σας μελετούσαμε!!

Καλό κουράγιο με τον οδοντίατρο. Εγώ με το συγκεκριμένο θέμα κάνω τον κινέζο, χιχιχιχι!!

Εμέις τώρα μαζευτήκαμε μέσα κ η μικρή κάνει μπάνιο με τον μπαμπά της. Ευτυχώς να ξεκουραστώ κ γω λιγο.

SEFI γεια σου! Κάπου σε θυμάμαι.

Maestria πού είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι κ εμείς σας μελετούσαμε!!

Καλό κουράγιο με τον οδοντίατρο. Εγώ με το συγκεκριμένο θέμα κάνω τον κινέζο, χιχιχιχι!!

Εμέις τώρα μαζευτήκαμε μέσα κ η μικρή κάνει μπάνιο με τον μπαμπά της. Ευτυχώς να ξεκουραστώ κ γω λιγο.

SEFI γεια σου! Κάπου σε θυμάμαι.

Maestria πού είσαι;

Εδώ, εδώ!

ΔΕΝ συντονιζόμαστε όμως! :rolleyes:

Αχ, τι κούραση έχω αυτές τις μέρες. ΠΟΛΥ φορτωμένες. Πότε να τα προλάβουμε όλα βρε κορίτσια;;;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...