Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!

το νινι της Ντινας ειναι λιιιγο πιο μεγαλο απο το δικο μου!καπου 2 εβδομαδες πιο μεγαλος ο μικρος της!!νινι νινι δηλαδη!

κοριτσια πηγα στο δερματολογο για τα χερια μου που εχουν μια απιστευτη ξηροδερμια εδω και μερες..γενικοτητες και κορτιζονες..πληρωσα και 70 ευρω γιατι δεν εχω ασφαλιση εδω..ουφ!αντε να δω αν θα καλυτερεψουν τα χερακια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε; Μόλις τελείωσα απ' τη δουλειά κ είπα να πω ένα γεια!!

Είμαι πτώμα κουρασμένη, είχα εφημερία. Αύριο απεργούμε κ εμείς κ θα έχω τρεχάματα εξωτερικές δουλειες.

Ένα εχω να πω, ο Θεος να βάλει το χέρι του με όλα αυτά που συμβαίνουν.

Αγγελικούλα τι κάνεις; Πως πάει το διάβασμα;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα δωρα!

εγω καλουτσικα πηγα..θα δειξει μεθαυριο..εχω παθει σοκ μ αυτα που γινονται ελλαδα..

εδω δειχνουν ολο τη γυναικα που πεθανε στην μαρφιν και σχολιαζουν με τα χειροτερα..χαμος..εχει παθει σοκ η ελληνικη παροικια εδω..ουφ..ελπιζω να μη συνεχιστουν οι απεργιες και να μπορεσω να ερθω το σαββατο..

Link to comment
Share on other sites

Οι ηλίθιοι που δεν τους έστειλαν σπίτι τους τους υπαλλήλους! Τι κρατούσαν τράπεζα ανοιχτή στο κέντρο; Μη χάσουνε κανένα φράγκο.

Κορίτσια λέγεται ότι μία από τις νεκρές ήταν έγγυος :(.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νομίζω ότι τα χειρότερα έπονται. Άρχισε η λαική εξέγερση. Ο κόσμος βράζει, δεν ξέρω πού θα πάει αυτή η κατάσταση.

Λογικό δεν είναι;

Αλήθεια, Δώρα σε λένε; Εμένα Μαρία, χάρηκα κιόλας :tongue:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πήγα και ήρθα κανονικά, ευτυχώς.

Στο γυρισμό ειδικά, μετά τις 5, δεν είχε ψυχή. Είχε φοβηθεί ο κόσμος με τα επεισόδια και δεν κατέβαινε κανείς κέντρο.

Δώρα μου, καλό βράδυ :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κούκλες τι χαμπάρια ?

Εμείς τα πληρώσαμε τα μπάνια μας ακριβά, εγώ και ο άντρας μου τέζα στο κρεβάτι ενώ ή μικρή είναι μια χαρά. Τι πάθαμε , τρομάρα μας έχουμε κάνει μπάνιο και Δεκέμβριο, μάλλον γερνάμε....

Για καφέ είμαι μέσα όποτε αποφασίσετε αλλά η τοποθεσία μηπως θα ήταν καλά κάπου στη Πυλαία με Χαριλάου για να μπορούν να έρθουν περισσότερα κορίτσια ? Λεω εγω τώρα.............

Αντε όνειρα γλυκά !!!!!!1


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!εγω αυριο δινω και τρεχω και δε φτανω..ειμαι και πολυ κουρασμενη..αχ.φανταστειτε τωρα που θα γυρισω στα παιδια πως θα ναι..θα χω και διαβασμα τουλαχιστον κανα 8ωρο τη μερα τα βραδια θα ξυπναει η μικρη , ο μεγαλος κοιμαται μονο καμια ωρα το μεσημερι..ουφ..να δω πως θα ειμαι..αχ!

Ιωαννα περαστικα σας ευχομαι!ευτυχως που δεν εχει η μικρη τιποτα!

Δωρα , Μαρια , Ελενη καλημερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κι από μένα.

Πουλάκι καλή επιτυχία για αύριο.

Ιωαννίτσα κράτα γερά!!!!

Οι υπόλοιπες? Ισχύει για την Κυριακή? Ξέρετε κανένα παιδότοπο βολικό κοντά σας που να έχει κ χώρο για τα δικά μας τα πιο μικρούλια????


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Πουλάκι καλή επιτυχία για αύριο.

Ιωαννίτσα κράτα γερά!!!!

Οι υπόλοιπες? Ισχύει για την Κυριακή? Ξέρετε κανένα παιδότοπο βολικό κοντά σας που να έχει κ χώρο για τα δικά μας τα πιο μικρούλια????

Εγώ μένω κοντά στο γήπεδο (του ΑΡΗ λέμε) και δεν ξέρω κανένα παιδότοπο, γιατί δεν πάω γενικώς.

Αν βρείτε κάπου εκεί κοντά, να μας βολεύει όλες βασικά, πείτε μου κι εμένα, ίσως να μπορέσω.

Καλημέρα να 'χουμε :D!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα γειτονισσες!

τι κανετε?

συναντηση βλεπουν οι οφθαλμοι μου κανονιζετε?

λογικα ο παιδοτοπος στην Πλαστηρα θα εχει ειδικα διαμορφωμενο χωρο για τα μικρουλια της παρεας!

αλλα μ ενα τηλεφωνακι θα λυθει καθε απορια.

εγω ειμαι κεντρο κουκλες,οι πιο πολλες απ οτι καταλαβαινω ειστε ανατολικα ε?


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...