Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,

Τι κανετε ? Εμεις καλα είμαστε, τρέχω αυτές τις μέρες με διάφορες δουλειες, πήγα σε μία συνέντευξη χθες στον Ιωάννου, να δούμε.

Παω και οδοντίατρο και γυμναστήριο αλλά το σώμα με το ζόρι παίρνει στροφές. Εκανα και λιπομετρηση και ήταν αστα να πάνε , μόνο λιπος έχω καθόλου μυική μάζα. Απο την πολύ γυμναστική μάλλον.......χι χι χι

Το σαβ/κο που πέρασε τρελάθηκα με τον καιρό, συνεχεια απλωνα ρούχα και όταν έβρεχε τα ξαναμάζευα , πολύ γέλιο

Αυτο το σαβ/κο έχουμε μία βάφτηση εκτός θεσσαλονίκης και θα λείπουμε.

Φιλιά σε όλες...............

Μαελενη τι κάνει ο οδοντίατρος ? Τον επισκεπτεσαι ?


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μέχρι την Κυριακή οργίασα, από Δευτέρα είμαι Κυρία!!! :D

Εύχομαι να μην έβαλα κανένα κιλό, εύχομαι επίσης να καταφέρω να χάσω κανένα γραμμάριο, με τις πείνες που τραβάω!

Εγώ το σαβ/ριακο εδώ, στο άστυ.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι την Κυριακή οργίασα, από Δευτέρα είμαι Κυρία!!! :D

Εύχομαι να μην έβαλα κανένα κιλό, εύχομαι επίσης να καταφέρω να χάσω κανένα γραμμάριο, με τις πείνες που τραβάω!

Εγώ το σαβ/ριακο εδώ, στο άστυ.

Εγώ να δεις πώς οργίασα!! Που ήρθε κ ο αδερφός μου από την Πάτρα κ η μάνα μου, μες στην χαρά που μαζεύτηκαν τα παιδιά της- εγγόνια, ετοίμασε τραπέζι χριστουγεννιάτικο ή πασχαλιάτικο, τέτοιων διαστάσεων τελος πάντων.

Κ επειδή βρεθήκαμε όλοι μαζι, να πάμε κ για μια ρετσίνα το βράδυ, έναν καφέ το πρωί κλπ κλπ...

Δεν τολμησα να ανέβω στην ζυγαριά...

Αλλά αρνούμαι να κάνω δίαιτα κ να πεινάσω. Αρκετά πείνασα κ στερήθηκα στην εφηβεία μου. (λογω δίαιτας, όχι συνθηκών:oops:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να δεις πώς οργίασα!! Που ήρθε κ ο αδερφός μου από την Πάτρα κ η μάνα μου, μες στην χαρά που μαζεύτηκαν τα παιδιά της- εγγόνια, ετοίμασε τραπέζι χριστουγεννιάτικο ή πασχαλιάτικο, τέτοιων διαστάσεων τελος πάντων.

Κ επειδή βρεθήκαμε όλοι μαζι, να πάμε κ για μια ρετσίνα το βράδυ, έναν καφέ το πρωί κλπ κλπ...

Δεν τολμησα να ανέβω στην ζυγαριά...

Αλλά αρνούμαι να κάνω δίαιτα κ να πεινάσω. Αρκετά πείνασα κ στερήθηκα στην εφηβεία μου. (λογω δίαιτας, όχι συνθηκών:oops:)

Κωτινα εσύ τι θες να χάσεις για να καταλάβω, αφού είσαι πετσι και κοκκαλο ? Την μαεστρία δεν την έχω δεί , άρα δεν μιλάω. Στη συνεντευξη ήθελα να βάλω ένα καλό μπεζ παντελόνι, σιγά μην χωρούσα , δεν χωράω σε κανένα καλοκαιρινό παντελόνι περσινό.


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κωτινα εσύ τι θες να χάσεις για να καταλάβω, αφού είσαι πετσι και κοκκαλο ? Την μαεστρία δεν την έχω δεί , άρα δεν μιλάω. Στη συνεντευξη ήθελα να βάλω ένα καλό μπεζ παντελόνι, σιγά μην χωρούσα , δεν χωράω σε κανένα καλοκαιρινό παντελόνι περσινό.

Να είσαι καλά κοπέλα μου, μου έφτιαξες τη μέρα!!!!

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Κωτινα εσύ τι θες να χάσεις για να καταλάβω, αφού είσαι πετσι και κοκκαλο ? Την μαεστρία δεν την έχω δεί , άρα δεν μιλάω. Στη συνεντευξη ήθελα να βάλω ένα καλό μπεζ παντελόνι, σιγά μην χωρούσα , δεν χωράω σε κανένα καλοκαιρινό παντελόνι περσινό.

Εγώ ΔΕΝ είμαι πετσί και κόκαλλο!!! :tongue:

Τα 'χω τα κιλάκια μου, γι' αυτό και δίαιτα, βασικά διατροφή γιατί βάζω κι εύκολα, λόγω του ότι δεν καίω πολύ.

Εγώ ευτυχώς, χωράω στα προ εγκυμοσύνης ρούχα, γιατι τα 'χω χάσει όλα τα κιλά και -4!

Αλλά είχα βάλει πολλάαααααααααα πριν μείνω έγγυος. :oops:

Καλή σας μέρα γειτόνισσες.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε καλές μου φιλενάδες;

Μόλις έβαλα το τέκνο μου για ύπνο. Σας γράφω τρώγοντας ένα κομματι αχνιστο κέικ που μόλις έβγαλα από το φούρνο. Ναι, το ξέρω, είμαι χρυσοχέρα...:tongue::tongue:. (ουπς συγνώμη από τις κυρίες που είναι σε δίαιτα:oops::oops::oops:).

Ο καλός μου θυμήθηκε τα παιδικά του χρόνια κ ξεπόρτισε. Μάλλον θα τον δω το πρωί που θα ξυπνήσει η μικρή για γάλα. Φιλοξενούμε τον παιδικό του φίλο κ καταλαβαίνετε οτι τις επόμενες μέρες θα έχω τρια παιδιά κ κανένα σύζυγο. Χαλάλι του όμως, του αξίζει κ με ευχαριστεί να τους περιποιούμαι.

Πού πήγατε όλες; maeleni όλα καλά;

φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε καλές μου φιλενάδες;

Μόλις έβαλα το τέκνο μου για ύπνο. Σας γράφω τρώγοντας ένα κομματι αχνιστο κέικ που μόλις έβγαλα από το φούρνο. Ναι, το ξέρω, είμαι χρυσοχέρα...:tongue::tongue:. (ουπς συγνώμη από τις κυρίες που είναι σε δίαιτα:oops::oops::oops:).

Ο καλός μου θυμήθηκε τα παιδικά του χρόνια κ ξεπόρτισε. Μάλλον θα τον δω το πρωί που θα ξυπνήσει η μικρή για γάλα. Φιλοξενούμε τον παιδικό του φίλο κ καταλαβαίνετε οτι τις επόμενες μέρες θα έχω τρια παιδιά κ κανένα σύζυγο. Χαλάλι του όμως, του αξίζει κ με ευχαριστεί να τους περιποιούμαι.

Πού πήγατε όλες; maeleni όλα καλά;

φιλάκια

Καλά κάνεις μωρέ, ο καθένας χρειάζεται ένα διάλειμα!

Αρκεί να ξεπορτίζεις κι εσύ πότε, πότε, ε; ;)

Εγώ, που θεωρητικά είμαι σε δίαιτα, σαλάτα τα έκανα σήμερα, γιατί ζαλίζομαι από χθες, αισθάνομαι αδυναμία κι έφαγα αρκετά.

Σιχτίρια, χάλια μαύρα, δεν θα τα χάσω αυτά τα 8 κιλά που τα κουβαλάω 2-3 χρόνια τώρα!!! :cry::?:evil:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάνεις μωρέ, ο καθένας χρειάζεται ένα διάλειμα!

Αρκεί να ξεπορτίζεις κι εσύ πότε, πότε, ε; ;)

Εγώ, που θεωρητικά είμαι σε δίαιτα, σαλάτα τα έκανα σήμερα, γιατί ζαλίζομαι από χθες, αισθάνομαι αδυναμία κι έφαγα αρκετά.

Σιχτίρια, χάλια μαύρα, δεν θα τα χάσω αυτά τα 8 κιλά που τα κουβαλάω 2-3 χρόνια τώρα!!! :cry::?:evil:

Έχω τρία κιλά που θέλω να χάσω από την εγκυμοσύνη, αλλά δεν.....

Με απασχολεί, αλλά δε με ενοχλεί τόσο ώστε να το πάρω απόφαση. Μάλλον να διορθώσω, απόφαση το πήρα πολλές φορές. Απλά έμεινα στην απόφαση.

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς λοιπόν....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κουκλες,

Καλά είστε διαβαζω, τώρα + - 5κιλά......... την υγεία μας να έχουμε. Εμείς την κάνουμε σήμερα το απογευμα. Πρεπει να ετοιμάσω βαλίτζα , ρούχα παπούτσια.........

Καλά να περάσετε όλες οτι και να κάνετε

Κοτίνα καιρος για εκδίκηση λοιπόν, το επόμενο Σάββατο τραπέζι στοο Σακη με μεγάλη γυναικοπαρέα, χα χα χα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουκλες,

Καλά είστε διαβαζω, τώρα + - 5κιλά......... την υγεία μας να έχουμε. Εμείς την κάνουμε σήμερα το απογευμα. Πρεπει να ετοιμάσω βαλίτζα , ρούχα παπούτσια.........

Καλά να περάσετε όλες οτι και να κάνετε

Κοτίνα καιρος για εκδίκηση λοιπόν, το επόμενο Σάββατο τραπέζι στοο Σακη με μεγάλη γυναικοπαρέα, χα χα χα

Καλημέρα!!

Τι εννοεί ο ποιητής:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Τι εννοεί ο ποιητής:confused::confused:

Εννοεί ότι εφόσον ο άντρας σου ξεπόρτισε δεν πρέπει να κάνεις το ίδιο και σύ ? , συμμετέχω και εγώ αν θες ........γιατι και ο δικός μου ξεπορτίζει κάπου κάπου.


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες καλημέρα σας.

Για κιλά διαβάζω, για νυχτοπερπατήμτα ακούω!!!!!! Τι έγινε???? Κανονίζουμε βραδυνή εξοδο τώρα????

Οδοντίατρο σήμερα το απόγευμα θα ξαναπάω. Δυστυχώς το χτεσινό το ραντεβού το ακύρωσα γιατί είχα τρεχάματα με την εφορία :( Θέλω να ελπίζω ότι τελείωσα για την ώρα, οπότε τώρα θα ξαναπιάσω τον οδοντίατρο.

Mamina για πού ετοιμάζεις βαλιτσούλες????? Αντε βρε κορίτσι καλά να περάσετε ;)

Kwtina τα 3 κιλάκια δεν είναι τίποτα. Εγώ πρέπει να χάσω καμιά 10ριά για να επανέλθω! Μη με κοιτάτε με μισό μάτι! Τόσα παραπάνω είμαι αυτή τη στιγμή!

Maestria θεωρητικά κι εγώ όλο την αρχίζω τη δίαιτα, αλλά όλο και κάτι γίνεται και πάμε πάλι από την αρχή. Τώρα όμως αποφάσισα κάτι πολύ δραστικό και λέω να το εφαρμόσω από αύριο γιατί παραπήγε αυτή η κατάσταση.

Gold μου εξαφανίστηκες πάλι κι εσύ SEFI!

Kathrin τρέχεις κορίτσι μου ε?

Φιλιά σε όλες.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...