Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!

Είμαι καινουρια (και ελπίζω ευπρόσδεκτη:D) στην όμορφη παρέα σας. Από ανατολική Θεσσαλονίκη κι εγώ!

Έχω μια κορούλα,τη Λουκία-Δήμητρα που είναι όλος μου ο κόσμος και ειναι 23 μηνών.

Εμείς για μπάνιο δεν πήγαμε γιατι καταφερα επιτέλους να μαζέψω χαλιά, κουρτίνες και τα σχετικά..(ντροπή μου μέσα Ιουνίου..:oops:) και είμαστε και στη φάση που ψάχνουμε για παιδικό, οπότε πήγε η μικρή με τους παππούδες και το καταευχαριστήθηκε!

Καλώς την στην παρέα μας!!

Να ρωτήσω κάτι άσχετο. Μαζεύεις κ κουρτίνες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια!

καλως ηρθες ελενη2008!!βλεπω η Λουκια-δημητρα εχει την ιδια περιπου ηλικια και ονομα με το δικο μου μικρο!!Λουκας-νικητας ο δικος μου και γεννηθηκε ιουλιο του 2008!!καλως ηρθες και γρηγορα να τα πουμε απο κοντα ολες μαζι!!

εγω υποφερω απο το στομαχι μου απο το αγχος μου για το μαθημα..ουυυυφ..καλη σας νχτα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καινούργια κοριτσάκια, Eleni & Popi, καλώς μας ήρθατε. Εμείς περνάμε τέλεια πάντως χιχιχι.

Ανατολικά μένεις κι εσύ Popi?

Maestria με το καλό κοπέλα μου.

Kwtina τι κάνετε???

Mamina όλα καλά????

Πουλάκι μη μου αγχώνεσαι.

Η Kathrin εξαφανίστηκε τελείως!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια Ολίνα εδώ όπως πάντα λίγο χαμένη αλλά με τρία παιδιά που χρόνος για κουβεντούλα. Αυτές τις μ'ερες ψάχνω για το τι θα κάνω για τα γενέθλια της μεγάλης μου 6 χρονών. Άκουσα για μία καλή προσφορά 50 άτομα 265,00 ευρώ που έχει o PETER PAN που της αρέσει πολύ ή έχετε καμία πρόταση και ιδέα......? να της πω. φιλάκια πολλά. Δευτέρα θα είμαστε PETER PAN όποια μπορεί θα χαρώ πολύ να σας δω και απο κοντά.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Τι κάνετε;

Εγώ έχει 2 μέρες που τρέχω σε δημόσιες υπηρεσίες.

Kwtina, μακάρι να τις έβγαζα τις κουρτινες, αλλά δυστηχώς εννοώ τα κλασικά πλύσιμο,σιδέρωμα και πάλι ανέβασμα..

maestria, εύχομαι να πανε όλα καλά με την επέμβαση και να τελειώσετε όσο πιο γρήγορα και ανώδεινα γίνεται!

πουλάκι, δεν το πιστευω τέτοια σύμπτωση!! Και στο όνομα και στην ημερομηνία! Κι εμείς 07/08 είμαστε. Λες να έχουμε και γενέθλια την ίδια μέρα :);

Όσο για τα μαθήματα μην αγχώνεσαι τόσο πολύ, δεν αξίζει.. Σημασία έχει να είστε όλοι καλά

maeleni, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Να χαίρεραι τον κούκλο σου με το όμορφο χαμόγελο!!

olina, ο peter pan είναι στην κρήνη; Γιατί αν είναι αυτός που φαντάζομαι σου έκανε καλή τιμη.Αν βρεις και κάτι άλλο ενημέρωσέ μας!

Λοιπον κορίτσια, να τελειώσουν οι υποχρεώσεις σας και να βρεθούμε κι από κοντά να γνωριστούμε! Αν και νομίζω πως εσείς ήδη γνωρίζεστε.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σου Ελενάκι μου.

Μη φανταστείς δεν γνωριζόμαστε όλες. Μόνο κάποιες που έτυχε να βγούμε για καφεδάκι. Αλλά θα το επαναλάβουμε και θα σε περιμένουμε, οπότε μη στεναχωριέσαι.

Οσο για το πουλάκι να σε ενημερώσω εκ μέρους της και ας μου επιτρέψει η μικρή μου φίλη, σπουδάζει εκτός Ελλάδος ενώ τα μωράκια της είναι εδώ.

Οσο για το μάθημα είναι το τελευταίο της και περιμένουμε όλοι πως και πως σήμερα να μάθουμε τα ευχάριστα.

Olina μου μπράβο. Ωραία τιμή πέτυχες στον Πήτερ Παν. Ε είδες άμα υπάρχει το μέσο ;).

Φυσικά και να μην πας αλλού.

Εύχομαι να χαίρεσαι την κούκλα σου λοιπόν και να κάνετε ένα πολύ όμορφο παρτάκι.

Κοριτσάκια φιλιά και στις υπόλοιπες.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..πωπω πριν λιγο γυρισα σπιτι απο τις 5.30 το πρωι που φυγα για να δωσω το μαθημα και ειμαι ενα ρακος απο κουραση μιας και εχω να κοιμηθω μερες!!αλλα εχω ευχαριστα νεα!!ζοριστικα αλλα περασα!!

ελενη εμεις γεννηθηκαμε 24 ιουλιου!!λιγες μερες μεγαλυτερη η μικρουλα σου!!

κοριτσια δευτερα μαλλον επιστρεφω για ολοκληρο το καλοκαιρι!!χεχε δε το πιστευω 3 μηνες χωρις διαβασμα!δεν υπαρχει αυτο!!

παω να συμμαζεψω τα ασυμμαζευτα στο σπιτι και θα μαι εδω το βραδακι που λογικα θα μπειτε κι εσεις!σας φιλωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...