Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Τι κάνετε;

Εγώ έχει 2 μέρες που τρέχω σε δημόσιες υπηρεσίες.

Kwtina, μακάρι να τις έβγαζα τις κουρτινες, αλλά δυστηχώς εννοώ τα κλασικά πλύσιμο,σιδέρωμα και πάλι ανέβασμα..

maestria, εύχομαι να πανε όλα καλά με την επέμβαση και να τελειώσετε όσο πιο γρήγορα και ανώδεινα γίνεται!

πουλάκι, δεν το πιστευω τέτοια σύμπτωση!! Και στο όνομα και στην ημερομηνία! Κι εμείς 07/08 είμαστε. Λες να έχουμε και γενέθλια την ίδια μέρα :);

Όσο για τα μαθήματα μην αγχώνεσαι τόσο πολύ, δεν αξίζει.. Σημασία έχει να είστε όλοι καλά

maeleni, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Να χαίρεραι τον κούκλο σου με το όμορφο χαμόγελο!!

olina, ο peter pan είναι στην κρήνη; Γιατί αν είναι αυτός που φαντάζομαι σου έκανε καλή τιμη.Αν βρεις και κάτι άλλο ενημέρωσέ μας!

Λοιπον κορίτσια, να τελειώσουν οι υποχρεώσεις σας και να βρεθούμε κι από κοντά να γνωριστούμε! Αν και νομίζω πως εσείς ήδη γνωρίζεστε.

γεια σου eleni2008 ο παιδότοπος αυτός είναι πίσω από την Φένα στον Αί Γιάννη εγώ θα είμαι την Τετάρτη στον Peter pan όποια βολέψει θα χαρώ να πιούμε έναν καφέ. Για την επιδότηση του παιδικού ξέρει κανείς μέχρι πότε είναι η κατάθεση των χαρτιών? Διακοπές κορίτσια???????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σου Ελενάκι μου.

Μη φανταστείς δεν γνωριζόμαστε όλες. Μόνο κάποιες που έτυχε να βγούμε για καφεδάκι. Αλλά θα το επαναλάβουμε και θα σε περιμένουμε, οπότε μη στεναχωριέσαι.

Οσο για το πουλάκι να σε ενημερώσω εκ μέρους της και ας μου επιτρέψει η μικρή μου φίλη, σπουδάζει εκτός Ελλάδος ενώ τα μωράκια της είναι εδώ.

Οσο για το μάθημα είναι το τελευταίο της και περιμένουμε όλοι πως και πως σήμερα να μάθουμε τα ευχάριστα.

Olina μου μπράβο. Ωραία τιμή πέτυχες στον Πήτερ Παν. Ε είδες άμα υπάρχει το μέσο ;).

Φυσικά και να μην πας αλλού.

Εύχομαι να χαίρεσαι την κούκλα σου λοιπόν και να κάνετε ένα πολύ όμορφο παρτάκι.

Ευχαριστώ πολύ maeleni μου, τελικά κάναμε ένα τέλειο πάρτυ. Την τιμή δεν την πέτυχα εγώ αλλά έχουνε αυτή την προσφορά για όλους!!!!!!!!!!!! Συμφέρει.

Πότε λες για καμία συνάντηση γιατί μάλλον εσύ καλή μου συντονίζεις την κατάσταση άντε κανόνισε τίποτα.

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μας λοιπόν!

Η εγχείρηση πήγε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Τώρα είναι λίγο δύσκολη η πρώτη εβδομάδα, γιατί έχουμε γάζες (για να είναι καθαρή η περιοχή), προσοχή μη χτυπήσει, αντιβιώσεις, κλπ.

Είμαι ΠΟΛΥ κουρασμένη!!

Φιλιά - ευχαριστώ όλες για τις ευχές!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μας λοιπόν!

Η εγχείρηση πήγε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Τώρα είναι λίγο δύσκολη η πρώτη εβδομάδα, γιατί έχουμε γάζες (για να είναι καθαρή η περιοχή), προσοχή μη χτυπήσει, αντιβιώσεις, κλπ.

Είμαι ΠΟΛΥ κουρασμένη!!

Φιλιά - ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

Mπράβο :D:D:Dπολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά. Τα πολύ δύσκολα πέρασαν. Σας εύχομαι ολόψυχα καλή ανάρρωση και καλή δύναμη σε σένα maestria 77 μου. Φιλιά πολλά και καλή όσο γίνεται ξεκούραση. Ότι θες εδώ είμαστε!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μας λοιπόν!

Η εγχείρηση πήγε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Τώρα είναι λίγο δύσκολη η πρώτη εβδομάδα, γιατί έχουμε γάζες (για να είναι καθαρή η περιοχή), προσοχή μη χτυπήσει, αντιβιώσεις, κλπ.

Είμαι ΠΟΛΥ κουρασμένη!!

Φιλιά - ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

Επιτέλους τελειώσατε!!! Χαιρομαι που όλα πηγαν καλά.

Καλή αποθεραπεία κ αναρρωση τώρα

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!! Τι μου κανέτε;

Εγώ πήζω στη δουλειά και τρέχω να κάνω τα χαρτιά για τον παιδικό.

Dimitra,annie & athina καλώς ορίσατε!

πουλάκι συγχαρητήρια!! Σε περιμένουμε αλλά εκεί που είσαι πιες και κανένα καφεδάκι για μας!

maestria μπράβο σας!! Είστε αντράκια δυνατά!! Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση.

mamina κι εμείς για Κέρκυρα κανονίζουμε. Επειδή ο καλός μου έχει πάει αρκετες φορες, μου είπε πως κοντά στην πολη και ωραία ειναι γουβιά και δασσιά με σχετικά καλές τιμες. Καρουσάδες και μπενίτσες είναι και τα 2 όμορφα μέρη αλλά αρκετά μακρυά.

Olina μάλλον θα βολέψει για τον peter pan, οπότε αν θέλεις στείλε μου πμ για το πως θα σε γνωρίσω .

Όσο για τους παιδικούς σταθμούς χαρτιά μπορεις να καταθέσεις έως 12 Ιουλίου. Ότι απορία έχεις εδώ ειμαι.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Άντε eleni2008 πάρε την μικρούλα σου και ελάτε στον Πήτερ Παν σας περιμένουμε!!! Σου έστειλα πμ για το πως θα με καταλάβεις. Όσο για τα χαρτιά θα τα πουμε απο κοντα. ¨οποια άλλη βολέψει ας έρθει να γίνουμε πιο πολλές. Φιλιά πολλά:):)

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα μας λοιπόν!

Η εγχείρηση πήγε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Τώρα είναι λίγο δύσκολη η πρώτη εβδομάδα, γιατί έχουμε γάζες (για να είναι καθαρή η περιοχή), προσοχή μη χτυπήσει, αντιβιώσεις, κλπ.

Είμαι ΠΟΛΥ κουρασμένη!!

Φιλιά - ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ, ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΑΣ


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όμορφες μανούλες,

Ολη αυτή η εβδομάδα ήταν με πολύ τρεξιμο , τελειώσαμε με τα χαρτιά του παιδικού στο ΚΕΠ, εγώ σήμερα πήρα και το δίπλωμα, και αύριο φεύγουμε για Κερκυρα.

Στη εταιρία που θα ξεκινήσω με 2μηνη σύμβαση στις 10 του μήνα πήγα δούλεψα χθές και ήταν μία απογοήτευση, αλλά η ανάγκη είναι μεγάλη οπότε δεχθηκα να ξεκινήσω. Ελένη μη με μουτζώσεις......................αν δω ότι τα ηρεμίστικά δεν θα κάνουν δουλειά θα σταματήσω μετά απο 2 μήνες. χι χι χι

Να δούμε λοιπών πως θα'ναι η Κερκυρα..............Φιλιά σε όλες και καλά να περάσετε και εσείς


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

mamina καλά να περάσετε κοριτσάκι! Έχει τρελή πέραση η Κέρκυρα φέτος και γενικά η δυτική ακτή. Μάλλον λόγω δρόμου, έγινε εύκολο να πας πλέον.

Εμένα μ' αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ κατά κει, είναι ΣΟΥΠΕΡ!

Καλά να περάσετε.

Για καφεδάκι μας βλέπω τέλη καλοκαιριού, να μαζευτούμε όλες.

Εμείς θα πάμε τελευταίοι μάλλον διακοπές, κατά τις 21 Αυγούστου!

Ο μικρός μου τα πάει πολύ καλά, πονάει λιγότερο κάθε μέρα. Αφού πλέον κοιμάται συνεχόμενα το βράδυ και δεν τον ξυπνάει το "τσούξιμο" από κατούρημα μέσα στον ύπνο. Τα πρώτα 2-3 βράδια ξυπνούσε με κλάματα ο καημένος και του δίναμε παυσίπονα.

Χθες κοιμήθηκε συνεχόμενα και ήρεμα!!

Είμαι ΤΟΣΟ χαρούμενη που πάμε καλά!

Καλό σαβ/ριακο σε όλες και πολλά μπανάκια εύχομαι!

h.gifa.gifv.gife.gifempty.gifa.gifempty.gifg.gifr.gife.gifa.gift.gifempty.gifw.gife.gife.gifk.gife.gifn.gifd.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κούκλες,

Περάσαμε πολύ ωραία στη Κέρκυρα, πολύ μεγάλο νησί δεν το προλαβαίνεις σε 1 βδομαδα. Ξεκινήσαμε και την δουλειά, για να δούμε, κρατώ μικρό καλάθι.

Εσείς όλες καλά ? Λίγο σαν να χαθήκατε ή μήπως φύγατε όλες για μαύρισμα,

φιλάκια ,


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες,

Περάσαμε πολύ ωραία στη Κέρκυρα, πολύ μεγάλο νησί δεν το προλαβαίνεις σε 1 βδομαδα. Ξεκινήσαμε και την δουλειά, για να δούμε, κρατώ μικρό καλάθι.

Εσείς όλες καλά ? Λίγο σαν να χαθήκατε ή μήπως φύγατε όλες για μαύρισμα,

φιλάκια ,

Καλώς ήρθες κ καλή αρχή στη δουλειά!!! Εμείς εδώ, φε'υγουμε καμιά φορά σ/κ. Το παιδί εχει λιώσει κ ζητάει να πάει στη γιαγιά. Θα δούμε τι θα κάνουμε.

Προς το παρόν μαυριζουμε κυρίως από την οδήγηση.

bye

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες daniela!

Να σου ζήσει το μικρό!

Είμαστε λίγο σκορποχώρι αυτό το διάστημα, λόγω καλοκαιριού και υποχρεώσεων. Αλλά τα λέμε πότε - πότε :D.

Κορίτσια τι ζέστη είναι αυτή;

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ Η ΖΕΣΤΗ!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω maestria κι εσενα να σου ζησει το παιδακι σου!!

Πραγματι δεν παλευεται η ζεστη αυτες τις μερες..ειδικα το μωρο εχει τρελαθει..καναμε και το πρωτο μας μπανακι..βεβαια μια βουτια μονο γιατι κρυωσαμε αλλα πλατσουρισαμε πολυ τα ποδαρακια..


an1cHjg0g001210MjJkfDc4NTU1NTZkYXxpIG1wb3VybXBvdWxpdGhyYSBtYXMgZWluYWk6.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...