Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Ελενίτσα μου δεν την αφήνεις την δίαιτα για την άλλη βδομάδα, να το κανονίσουμε για σαββατοβραδο;

Μamina τώρα το καταλαβα. Εννοείς τον SAKIS; Σωστά το κατάλαβα;

Θα πεθανω!!!! Όχι δεν είμαι ρουβίτσα, θα με χωρίσει ο καλός μου!!!!

Παιδιά εγώ ψήνομαι. Ο άντρας μου θα κάνει ό,τι θέλω. Με καλοπιάνει τ'ωρα γιατί θεωρεί ότι το έχει παρακάνει κ γω η καημένη δε μιλάω, ίσα-ισα τον υποστηρίζω κιόλας. Έπρεπε να τον δείτε χθες που γύρισε πώς ήταν. Μες στη γλύκα(χιχιχιχι). Έτσι τον αφήνω να νιώθει λίγο τύψεις, δεν πειράζει.

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενίτσα μου δεν την αφήνεις την δίαιτα για την άλλη βδομάδα, να το κανονίσουμε για σαββατοβραδο;

Μamina τώρα το καταλαβα. Εννοείς τον SAKIS; Σωστά το κατάλαβα;

Θα πεθανω!!!! Όχι δεν είμαι ρουβίτσα, θα με χωρίσει ο καλός μου!!!!

Παιδιά εγώ ψήνομαι. Ο άντρας μου θα κάνει ό,τι θέλω. Με καλοπιάνει τ'ωρα γιατί θεωρεί ότι το έχει παρακάνει κ γω η καημένη δε μιλάω, ίσα-ισα τον υποστηρίζω κιόλας. Έπρεπε να τον δείτε χθες που γύρισε πώς ήταν. Μες στη γλύκα(χιχιχιχι). Έτσι τον αφήνω να νιώθει λίγο τύψεις, δεν πειράζει.

Φιλάκια

Να ακούσω προτάσεις χαχαχα!!!! Τραπέζι ποιά θα κλείσει? Αφού η Ιωάννα δεν θα είναι εδώ όμως? Πάντως μπορούμε να κάνουμε και πιο light πραγματάκια, πχ για μπυρίτσα ;)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι και εγώ κορίτσια,

θα σας πώ και εγώ κάτι.....κάνω διαιτα με διαιτολόγο (θέλω να χάσω 9 κιλά) και μέχρι τέλη Ιουλίου μου έδωσε προθεσμία....ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!!!! δλδ. 50 κιλά (μη γελάτε τόσα πρέπει να είναι τα κιλά μου για να νιώθω εγώ καλά,δεν έχω χάσει ούτε τα κιλά της εκγυμοσύνης εδώ και 2μισυ χρόνια και είναι ΝΤΡΟΠΗ)

Για νυχτερινή έξοδο δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω και πολύ εύκολα γιατί ο μικρός μου άρχισε να μη διανυκτερεύει στην γιαγιά του,για ποτό ή παιδότοπο είμαι μέσα όποτε θέλετε εκτός από Τετάρτες.

Καλά να περάστε όσες αποδράσετε εκτός και καλό κουράγιο όσες είστε σε δίαιτα,άντε και το καλοκαιράκι να είμαστε όλες από φωνές...κορμάρες!!!!!

Maeleni,περαστικά με τον οδοντίατρο και εύχομαι γρήγορα να τελειώσει αυτό το μαρτύριο.

Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι και εγώ κορίτσια,

θα σας πώ και εγώ κάτι.....κάνω διαιτα με διαιτολόγο (θέλω να χάσω 9 κιλά) και μέχρι τέλη Ιουλίου μου έδωσε προθεσμία....ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ!!!! δλδ. 50 κιλά (μη γελάτε τόσα πρέπει να είναι τα κιλά μου για να νιώθω εγώ καλά,δεν έχω χάσει ούτε τα κιλά της εκγυμοσύνης εδώ και 2μισυ χρόνια και είναι ΝΤΡΟΠΗ)

Για νυχτερινή έξοδο δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω και πολύ εύκολα γιατί ο μικρός μου άρχισε να μη διανυκτερεύει στην γιαγιά του,για ποτό ή παιδότοπο είμαι μέσα όποτε θέλετε εκτός από Τετάρτες.

Καλά να περάστε όσες αποδράσετε εκτός και καλό κουράγιο όσες είστε σε δίαιτα,άντε και το καλοκαιράκι να είμαστε όλες από φωνές...κορμάρες!!!!!

Maeleni,περαστικά με τον οδοντίατρο και εύχομαι γρήγορα να τελειώσει αυτό το μαρτύριο.

A άρα στα ίδια είμαστε και δε γελάω καθόλου καλή μου. Το πόσο σε καταλαβαίνω δε λέγεται!!! Κι ας με κοροϊδεύουν μερικές μερικές!!!!

Ευχαριστώ για τον οδοντίατρο.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε?εχω καιρό να σας μιλησω..βοηθήστε με σας παρακαλώ αν γνωρίζετε καποιο καλο κεντρο για βάπτιση που να έχει εξωτερικό χώρο μιας και θα την κανουμε καλοκαίρι, ανατολικά κατα προτίμηση και αν είναι και σχετικά οικονομικά ακόμα καλύτερα!!! ευχαριστώ εκ των προτέρων!!φιλάκια!!!


Osn1p2.pngnnVbp2.pngEipGp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα Ntinagen. Πόσο ανατολικά σκέφτεσαι?

Το δικό μου τραπέζι το έκανα στο αρχοντικό στα Βασιλικά.

Εχει εξωτερικό χώρο με παιδική χαρά.

Αν θέλεις πες μου να σου στείλω λεπτομέρειες με pm.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσιααα

επιτελους μπηκα κι εδω...προσπαθησα να ιαβασω τα νεα σας αλλα απο τοτε που σας αφησα ειναι παρα πολλα οποπτε διαβασα τις τελευταιες σελιδες!!εγω εχω πολυ διαβασμα και γενικως τρεχω και δε φτανω μιας και ειχαμε καποια προβληματα υγειας στο σπιτι αλλα τωρα ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα..

σας φιλω

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια,

τι μου κανέτε?τα ζουζούνια σας?Εύχομαι όλα καλά!

Σκέφτηκα μήπως θα μπορούσαμε να κανονίσουμε συναντησούλα για την άλλη βδομάδα -εκτός Τετάρτης- να πιούμε τον απογευματινό καφέ μας σε κάποιον παιδότοπο και να γνωριστούμε από κοντά όσες δεν γνωριζόμαστε.Αν κανονιστεί ημέρα και ώρα θα ενημερώσω και τα υπόλοιπα κορίτσια του Parents........

Φιλάκια σε όλες

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε πουλάκι!!!

Εύχομαι όλα να είναι καλά στην οικογένεια και καλό διάβασμα τώρα. Ξαναέφυγες πάνω, ε;

Κοριτσάκια εμείς 12 Ιουνίου τελικά κάνουμε την εγχείριση στον μικρό, οπότε για το επόμενο διάστημα δυστυχώς δεν είμαι διαθέσιμη για καφέδες.

Ουφ, ουφ, ευχηθείτε μας καλή επιτυχία!!!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε πουλάκι!!!

Εύχομαι όλα να είναι καλά στην οικογένεια και καλό διάβασμα τώρα. Ξαναέφυγες πάνω, ε;

Κοριτσάκια εμείς 12 Ιουνίου τελικά κάνουμε την εγχείριση στον μικρό, οπότε για το επόμενο διάστημα δυστυχώς δεν είμαι διαθέσιμη για καφέδες.

Ουφ, ουφ, ευχηθείτε μας καλή επιτυχία!!!

Γειά σας κορίτσια μου.

Κι εμείς δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε. Εχουμε κάποια τρεχαματάκια.

maestria εύχομαι όλα να πάνε καλά για τον μπουμπούκο σου, που θα πάνε δηλ ;)

Πουλάκι μου καλό λίγο κουράγιο ακόμα και τελειώνεις!

Kwtina όλα καλά? Εξαφανίστηκες πάλι.

Maminaki μου μέρες έχουμε να τα πούμε. Ολα καλά?

Kathrin βαφτιστήκατε? Τα μαθήματα? Ολα καλά?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου βρε πουλάκι!!!

Εύχομαι όλα να είναι καλά στην οικογένεια και καλό διάβασμα τώρα. Ξαναέφυγες πάνω, ε;

Κοριτσάκια εμείς 12 Ιουνίου τελικά κάνουμε την εγχείριση στον μικρό, οπότε για το επόμενο διάστημα δυστυχώς δεν είμαι διαθέσιμη για καφέδες.

Ουφ, ουφ, ευχηθείτε μας καλή επιτυχία!!!

Αν και δεν γνωρίζω τι εγχείρηση θα κάνει το ζουζούνι σου -εννοώ αν είναι δύσκολη ή εύκολη,δεν παύει να είναι εγχείρηση και να πάρει νάρκωση τόσο μικρό- σας εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ , ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

Οι καφέδες μπορούν να περιμένουν κορίτσι....

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν γνωρίζω τι εγχείρηση θα κάνει το ζουζούνι σου -εννοώ αν είναι δύσκολη ή εύκολη,δεν παύει να είναι εγχείρηση και να πάρει νάρκωση τόσο μικρό- σας εύχομαι ολόψυχα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ , ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!

Οι καφέδες μπορούν να περιμένουν κορίτσι....

Να 'σαι καλά! Ευχαριστώ.

Ναι, ναι, έχουμε καιρό για πολλούς καφέδες :mrgreen:.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε πουλάκι!!!

Εύχομαι όλα να είναι καλά στην οικογένεια και καλό διάβασμα τώρα. Ξαναέφυγες πάνω, ε;

Κοριτσάκια εμείς 12 Ιουνίου τελικά κάνουμε την εγχείριση στον μικρό, οπότε για το επόμενο διάστημα δυστυχώς δεν είμαι διαθέσιμη για καφέδες.

Ουφ, ουφ, ευχηθείτε μας καλή επιτυχία!!!

Καλημέρα Μαεστρία ,

Ολα τέλεια εύχομαι να πάνε με την επεμβασούλα, ότι χρειαστείς εδώ θα μαστε !

Φιλακια


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες,

Καλά είστε όλες ?

Καλή υπομονή σε όσες έχουν ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ (και εγώ μέσα) ΔΙΑΒΑΣΜΑ ή άλλα τρεχάματα.

Εγώ για καφέ αυτή την εβδομάδα λίγο δύσκολα, ο άντρας μου δουλεύει και εκτός........ είμαι λίγο υπερφορτωμένη. Μετά τις 17 θα είμαι διαθέσιμη για ότι γουστάρετε.

Φιλάκιαααααααααααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε?εχω καιρό να σας μιλησω..βοηθήστε με σας παρακαλώ αν γνωρίζετε καποιο καλο κεντρο για βάπτιση που να έχει εξωτερικό χώρο μιας και θα την κανουμε καλοκαίρι, ανατολικά κατα προτίμηση και αν είναι και σχετικά οικονομικά ακόμα καλύτερα!!! ευχαριστώ εκ των προτέρων!!φιλάκια!!!

Καλημέρα ,

Εμείς την βάπτηση την είχαμε κάνει σε μία ψαροταβέρνα στη Κρήνη στο Ατλαντίς, αλλά είχαμε σχετικά λίγα άτομα περίπου 60. Είμαστε χρόνια πελάτες εκεί και μας είχαν κάνει και πολύ καλή τιμή. Είχαμε καθήσει έξω αλλά δεν έχει χώρο για να παίζουν παιδιά, (εμείς βεβαια είχαμε σύνολο 3 παιδάκια και δεν ήταν πρόβλημα αυτό).

Αν χρειαστείς κάτι άλλο σφύρα.........


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...