Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

maestria εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά με την επέμβαση.!!!

mamina μου, πέταξες τη βόμβα κ εξαφανιστηκες!! Περι SAKIS εννοώ:-D:-D:-D

Παιδιά όλη τη βδομάδα τρέχω σαν το Βέγγο. Είπα να ξεκουραστώ το σ/κ, αλλά θα έχω κόσμο. Κούραση, αλλά είμαι πολύ χαρούμενη γιατί θα έρθει ο ανηψιός μου, για πρώτη φορά στο σπίτι μας. Η μικρή τον περιμένει πως κ πως.

Ξεκουραση από Δευτέρα, καλά λέμε τώρα...

φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ κορίτσια!

Αυτές τις μέρες είμαι σε slow motion mood. Δηλαδή τα κάνω όλα μηχανικά, δεν ψάχνομαι πολύ, δε σκέφτομαι πολύ, προσπαθώ απλώς να ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ μου!

Να φανταστείτε εγώ, που ψάχνω πάντα παρέα, οικογένεια, κλπ, έχω σχεδόν 10 μέρες δεν έχω πάρει κανέναν τηλέφωνο. Και η πλάκα είναι ότι η μανούλα - που δεν ξέρει ότι κάνουμε επέμβαση - κόντεψε να παρεξηγηθεί κιόλας! Με το ζόρι την πήρα σήμερα τηλέφωνο.

Ουφ, ουφ, άντε να περάσουν οι μέρες, να βγει με το καλό από το χειρουργείο, να ηρεμήσω και όλα γίνονται. Θ' αναρρώσει κι ας κουραστούμε και λίγο, δεν πειράζει. Μόνο να ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!

(τα φοβάμαι τ' άτιμα τα χειρουργεία!)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!

Αυτές τις μέρες είμαι σε slow motion mood. Δηλαδή τα κάνω όλα μηχανικά, δεν ψάχνομαι πολύ, δε σκέφτομαι πολύ, προσπαθώ απλώς να ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ μου!

Να φανταστείτε εγώ, που ψάχνω πάντα παρέα, οικογένεια, κλπ, έχω σχεδόν 10 μέρες δεν έχω πάρει κανέναν τηλέφωνο. Και η πλάκα είναι ότι η μανούλα - που δεν ξέρει ότι κάνουμε επέμβαση - κόντεψε να παρεξηγηθεί κιόλας! Με το ζόρι την πήρα σήμερα τηλέφωνο.

Ουφ, ουφ, άντε να περάσουν οι μέρες, να βγει με το καλό από το χειρουργείο, να ηρεμήσω και όλα γίνονται. Θ' αναρρώσει κι ας κουραστούμε και λίγο, δεν πειράζει. Μόνο να ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!

(τα φοβάμαι τ' άτιμα τα χειρουργεία!)

Καλά θα πάνε όλα maestria μου! Ολα καλά!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!

Αυτές τις μέρες είμαι σε slow motion mood. Δηλαδή τα κάνω όλα μηχανικά, δεν ψάχνομαι πολύ, δε σκέφτομαι πολύ, προσπαθώ απλώς να ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ μου!

Να φανταστείτε εγώ, που ψάχνω πάντα παρέα, οικογένεια, κλπ, έχω σχεδόν 10 μέρες δεν έχω πάρει κανέναν τηλέφωνο. Και η πλάκα είναι ότι η μανούλα - που δεν ξέρει ότι κάνουμε επέμβαση - κόντεψε να παρεξηγηθεί κιόλας! Με το ζόρι την πήρα σήμερα τηλέφωνο.

Ουφ, ουφ, άντε να περάσουν οι μέρες, να βγει με το καλό από το χειρουργείο, να ηρεμήσω και όλα γίνονται. Θ' αναρρώσει κι ας κουραστούμε και λίγο, δεν πειράζει. Μόνο να ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!

(τα φοβάμαι τ' άτιμα τα χειρουργεία!)

Καλημέρα Μαεστρία,

Λογικά είναι όλα αυτά που περιγράφεις, οι περισσοτερες απο μας φαντάζομαι έτσι θα έπρατταν.

Νά είσαι αισιόδοξη και χαμογελαστή για το βλαστάρι σου και όλα καλά θα πάνε !

Φιλιά


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

maestria σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. Να περάσει γρήγορα αυτή η δοκιμασία κ να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Αν χρειαστείς οτιδήποτε, έναν ώμο να κλάψεις, κάποιον να βαρέσεις:D εδώ είμαι εγώ. Φιλια πολλα!!

Κορίτσια, να τελειώσει κ η μαεστρια από το χειρουργείο κ να τα πούμε, τι λέτε;

Εμείς μαλλον με το παμπερς τελειώσαμε!!! Έχουμε καποια ατυχήματα, αλλά τα πάμε μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

maestria σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά. Να περάσει γρήγορα αυτή η δοκιμασία κ να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου. Αν χρειαστείς οτιδήποτε, έναν ώμο να κλάψεις, κάποιον να βαρέσεις:D εδώ είμαι εγώ. Φιλια πολλα!!

Κορίτσια, να τελειώσει κ η μαεστρια από το χειρουργείο κ να τα πούμε, τι λέτε;

Εμείς μαλλον με το παμπερς τελειώσαμε!!! Έχουμε καποια ατυχήματα, αλλά τα πάμε μια χαρά!!!

Ευχαριστώ Δώρα μου. Tέλεια για το πάμπερς! Κι εγώ - αν και νωρίς - αν πάμε καλά το Σάββατο, μόλις συνέλθει θα προσπαθήσω να το κόψουμε.

Κορίτσια μέσα!!!

Καλά ν' αναρρώσουμε και το πίνουμε και το καφεδάκι :D.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πού χαθήκατε όμορφα κορίτσια; Πώς πάτε με τη ζέστη;

Η δικιά μου ζαβλακώνεται κ την παίρνει ο ύπνος, με αποτέλεσμα να ξενυχτάμε το βράδυ. Έχει το σπίτι μου φωνές μέχρι τα μεσάνυχτα....

Φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα κοριτσια!επιτελους εχω ιντερνετ..ελλαδα εσκασα απο ζεστη ηρθα εδω και βρεχει μερες τωρα..κατι ενδιαμεσο πια δεν υπαρχει?μου λειπουν ηδη τα μωρα μου τοσο πολυ κι εγω εδω να διαβαζω οσο μπορω..αχ..θα τα λεμε πιο συχνα λοιπον!φιλια σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

πουλάκι σήμερα το απόγευμα άρχισε να ρίχνει καρέκλες!!!

Ήταν να πάμε σ'ένα πάρτυ σ' ένα δημοτικό αναψυκτήριο, με κήπο έξω, κούνιες, τέλεια θα ήταν, και ΠΑΕΙ!!!

Έγινα μούσκεμα στην προσπάθεια να βάλω τον Γιάννη στο αυτοκίνητο! Μετά μέχρι να τους βρούμε (γιατί είχαν αλλάξει φυσικά τοποθεσία) κάναμε πόση ώρα. Τελικά περάσαμε για ένα γεια, δώσαμε τα δωράκια μας (δυο μωράκια είχαν γενέθλια) και φύγαμε.

Τι τις μελέτησες τις βροχές; ;)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαεστρια μου εδω που τα λεμε χρειαζοταν μια βροχουλα μπας και δροσιστειτε λιγο κι εκει!!τεταρτη που ερχομουν εφυγα με 40 βαθμους απο θεσσαλονικη και ηρθα εδω και ειχε 14!!ημουνα με το πεδιλο και το αμανικο και με κοιτουσανε με μισο ματι ολοι!!

κριμα που σας χαλασε το παρτακι ομως...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια,

Μολις γυρίσαμε απο Ποτίδαια , περασαμε ωραια και χωρις βροχές παρακαλώ

Τι κάνετε όλες , Μαεστρία πως πήγε η επέμβαση ? Ολα καλά ?

Πουλακι καλή επιτυχία στις εξετάσεις και κουράγιο για τα μωρά σου,

Κωτινα η μικρή καλά είναι ? Εαν θελήσετε κλείνουμε συνάντηση αυτή την εβδομάδα ?

φιλια σε όλες


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια,

Μολις γυρίσαμε απο Ποτίδαια , περασαμε ωραια και χωρις βροχές παρακαλώ

Τι κάνετε όλες , Μαεστρία πως πήγε η επέμβαση ? Ολα καλά ?

Πουλακι καλή επιτυχία στις εξετάσεις και κουράγιο για τα μωρά σου,

Κωτινα η μικρή καλά είναι ? Εαν θελήσετε κλείνουμε συνάντηση αυτή την εβδομάδα ?

φιλια σε όλες

Κι εγώ πήγα Φλογητά χθες, τέλεια ήταν! Και δεν είχε και πολύ ήλιο, όπως μ' αρέσει.

Κοριτσάκι αναβλήθηκε η εγχείριση, λόγω ίωσης.

Για το ερχόμενο Σάββατο πάμε τώρα. :|


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Βλέπω αρχίσαμε τα μπάνια!!!

Εμείς πήγαμε Μαρμαρά για το σ/κ. Στο γυρισμό μας έπιασε η καταιγίδα, παιδιά τρόμαξα πάρα πολύ. Δεν έβλεπα μπροστά μου!!! Παρ΄όλα αυτά περάσαμε υπέροχα. Μόνο που το βλαστάρι μου αρνείται να μπει στη θάλασσα γιατί έχει, λέει, χώμα κάτω. Θα πάω να της πάρω παπουτσάκια για τη θάλασσα μπας κ καταφέρει να κάνει κανένα μπάνιο.

mamina αυτήν την εβδομάδα δεν μπορώ εγώ, γιατί την Πέμπτη φε'υγω για Αθήνα κ θα γυρίσω την Κυριακή. Επιμόρφωση βλέπεις...

maestria τι κάνετε;; πότε με το καλό η επέμβαση;

φιλάκια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!

Είμαι καινουρια (και ελπίζω ευπρόσδεκτη:D) στην όμορφη παρέα σας. Από ανατολική Θεσσαλονίκη κι εγώ!

Έχω μια κορούλα,τη Λουκία-Δήμητρα που είναι όλος μου ο κόσμος και ειναι 23 μηνών.

Εμείς για μπάνιο δεν πήγαμε γιατι καταφερα επιτέλους να μαζέψω χαλιά, κουρτίνες και τα σχετικά..(ντροπή μου μέσα Ιουνίου..:oops:) και είμαστε και στη φάση που ψάχνουμε για παιδικό, οπότε πήγε η μικρή με τους παππούδες και το καταευχαριστήθηκε!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...