Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως ηρθες δημητρα!!

καλησπερα κοριτσια..εγω αρχισω απο αυριο να ετοιμαζω βαλιτσες μιας και δετερα βραδυ πεταω για θεσσαλονικη!!πωπω και εχω ενα σπιτι ανω κατω να δω πως θα τα φερω βολτα..

μαρια αυριο ειναι το χειρουργειο..ευχομαι να πανε ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

ασε ελενη οι προηγουμενες πτησεις ειχανε πανω απο 200 ευρω και που καιρος για εξοδα...ασε που ειναι μεσω αθηνων..7 το απογευμα θα φυγω απο βιεννη και θα μαι θεσσαλονικη 1 παρα το βραδυ...πφφφ και χωρις παρεα αυτα τα ταξιδια ειναι πολυ ζορικα...

Link to comment
Share on other sites

ασε ελενη οι προηγουμενες πτησεις ειχανε πανω απο 200 ευρω και που καιρος για εξοδα...ασε που ειναι μεσω αθηνων..7 το απογευμα θα φυγω απο βιεννη και θα μαι θεσσαλονικη 1 παρα το βραδυ...πφφφ και χωρις παρεα αυτα τα ταξιδια ειναι πολυ ζορικα...

Αμάν βρε κορίτσι! Με τα πόδια που λέει ο λόγος πιο σύντομα θα έκανες!!!! Και πιο οικονομικά έτσι! χιχιχι.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χιχι!!τι να κανω δε πειραζει..με εχουν φαει τα αεροδρομια εδω και χρονια τωρα που ειναι τα τελευταια δε θα σταματησω!!οσο σκεφτομαι τα μωρα μου που με περιμενουν..αχ να περασουν οι μερες!!να σας δω και απο κοντα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χιχι!!τι να κανω δε πειραζει..με εχουν φαει τα αεροδρομια εδω και χρονια τωρα που ειναι τα τελευταια δε θα σταματησω!!οσο σκεφτομαι τα μωρα μου που με περιμενουν..αχ να περασουν οι μερες!!να σας δω και απο κοντα!!!!!!

:) :) :) :)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κουκλες παλιές και κούκλες καινούργιες, καλώς ήρθατε στη παρέα μας,

Συγγνώμη σας ζητάω , ξέρω ότι έχω χαθεί αλλά έχω χαθεί στη χαρτούρα αυτές τις μέρες. Ετοιμασα τα χαρτιά για το προγραμμα επιδοτησης παιδικού, και κάνω και διάφορα αλλά που προς το παρών δεν θα σας τα ανακαλύψω, θα σας πω αργότερα.

Πήραμε και τα εισιτήρια κοινωνικού τουρισμού, θα ξεκινήσω και δουλεια στις 15 Ιουλιου με 2μηνη σύμβαση αλλά δεν βαριέστε .......απο το τίποτα μετά απο 1 μισι χρόνο καιρός ήταν να βρεθεί κάτι.

Πουλάκι μπράβο , συγχαριτήρια για το μάθημα που πήρες, καλή επιστροφή να έχεις !

Κωτίνα τι κάνετε ? Κανενα μπανάκι κάνετε ?

Ελενίτσα οι φωτογραφίες ήταν τέλειες , ευχαριστώ πολύ.

Οταν με το καλό βολέψει σε όλες να βρεθούμε για κανενα φρεντο,

Εχει πάει κάποια στη Κέρκυρα να μου πεί πληροφορίες ?


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Είμαι καινουρια σχετικα... Μένω Θεσ/νίκη Κηφησιά και δεν έχω ακόμη μωράκι... Να χαίρεστε τα μωράκια σας όλες οιμανούλες και ελπίζω όσες δεν είμαστε να τα καταφέρουμε γρήγορα!


as1cHmH0g410010MjAzODMwbHwwNDk2Mmx8ZWltYXN0ZSBwYW50cmVtZW5vaQ.gif

mini.png?d=1275714000;0;0;31

Link to comment
Share on other sites

Kalispera Athina kai Annie, kalos irthate ,

Gia Kerkyra ithela na rotiso, eimai anamesa se karoysades, gouvia, benitses perioxes, ti na dialekso apo tis 3 , dedomenoy oti theloyme na apalagoyme apo tin odigisi oso mporoyme. Poy exei rixa nera i thalasa gia na einai asfalis ?

Eyxaristo girls -nyxtopoylia


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα annie kai athina καλως ηρθατε κοριτσια!!annie να χαιρεσαι τημικρουλα σου .Αθηνα ευχομαι γρηγορα με ενα μωρακι στην αγκαλια σου..μαμινα τι ωραια νεα για τη δουλεια!!μπραβο!!!πολυ χαιρομαι που βρεθηκε αυτο!!

κι εγω λεω να αρχισω να αχνω για καμια δουλιτσα τωρα που θα γυρισω..βεβαια εχω και την πρακτικη μου που πρεπει να αρχισω αλλα και κατι ακομη θα θελα να βρω..αντε να δω..

εδω σημερα εχει πολυ ωραιο καιρο μετα απο μερες που εβρεχε και ειχε συνεφια..λεω για βολτα στο δουναβη αργοτερα που συνεπαγεται φαγητο και καφεδακι(η καλυτερα μοχιτο)!!εχει τελειες καφετεριες διπλα στο δουναβη..θυμιζει beach bar ελλαδας!!το μονο μειον ειναι πως κανουν παρτυ τα κουνουπια φετος..την καλημερα μου σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Ομορφες μανούλες και μη καλημέρα σας.

Νέα κορίτσια καλώς ήρθατε στην παρέα μας!

Αθηνά εύχομαι κι εγώ γρήγορα μ' ένα ζουμπουρλό μπεμπάκι στην αγκαλιά σου!

Αχ τι ωραία που μεγαλώνει το cafe μας!!!!

Maminaki δουλειά διαβάζω. Χαίρομαι πολύ. Εστω και λίγο όπως λες κάτι είναι κι αυτό!

Πουλάκι τι να πω! Να κάνεις σήμερα πολλές βόλτες, να ξεκουραστείς, γιατί από αύριο πάλι στην "πίεση".

Maestria περιμένουμε νέα, μη μας ξεχνάς.

Κοριτσάκια υπόλοιπα την καλημέρα μου.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα!!

Ποπο 4 μέρες έλειψα κ γέμισε η "γειτονιά" νέο κοσμο!! Καλως ήλθατε όλες λοιπόν.

Ημουν στην πρωτεύουσα γι΄αυτό χάθηκα, αλλά μη φοβάστε δε με ξεγέλασε, επέστρεψα. Καλά περάσαμε, αλλά πολύ κούραση.

Mamina καναμε μπανάκι, αλλά η μικρή ούτε για αστείο να μπει μέσα. Καθόμαστε στην άκρη κ παίζουμε με την άμμο κ τα πετραδάκια. Τώρα της πήρα μπρατσάκια μινι, ελπίζω να δελεαστει.

Επιστρέφω στη δουλειά, έχω πολλές εκκρεμότητες..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...