Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      και συ κορίτσι! ποτέ θ πας για καρδούλα;

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts

Ευχαριστω maestria κι εσενα να σου ζησει το παιδακι σου!!

Πραγματι δεν παλευεται η ζεστη αυτες τις μερες..ειδικα το μωρο εχει τρελαθει..καναμε και το πρωτο μας μπανακι..βεβαια μια βουτια μονο γιατι κρυωσαμε αλλα πλατσουρισαμε πολυ τα ποδαρακια..[/

Γεια σου!!! Καλως όρισες!! Καλέ τόσο μικρό πώς το κατάφερες κ το έβαλες;;;

Εμείς μετά από 2 χρονια κ 3 ώρες παρακάλια στη θάλασσα, μπήκε μέσα κ μετα φυσικά αρνιόταν να φύγουμε!!

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω maestria κι εσενα να σου ζησει το παιδακι σου!!

Πραγματι δεν παλευεται η ζεστη αυτες τις μερες..ειδικα το μωρο εχει τρελαθει..καναμε και το πρωτο μας μπανακι..βεβαια μια βουτια μονο γιατι κρυωσαμε αλλα πλατσουρισαμε πολυ τα ποδαρακια..[/

Γεια σου!!! Καλως όρισες!! Καλέ τόσο μικρό πώς το κατάφερες κ το έβαλες;;;

Εμείς μετά από 2 χρονια κ 3 ώρες παρακάλια στη θάλασσα, μπήκε μέσα κ μετα φυσικά αρνιόταν να φύγουμε!!

Φιλιά

Αγκαλιτσα με τη μαμα και δε φοβομαστε τιποτα..καπου ειχα διαβασει πως οσο πιο μικρα πανε θαλασσα τοσο πιο ευκολα συνηθιζουν..τωρα σκεφτομαι η επομενη φορα που θα παμε να ειναι απογευμα για να ειναι πιο ζεστο το νερο και κατσουμε παραπανω..θα δειξει..παντως εμεις το νερο το λατρευουμε..


an1cHjg0g001210MjJkfDc4NTU1NTZkYXxpIG1wb3VybXBvdWxpdGhyYSBtYXMgZWluYWk6.gif
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου που είστε;

Χαθήκαμε!

Ελπίζω να είστε στις παραλίες και να λιάζεστε με τα παιδάκια σας και να μην πήζετε στη Θεσσαλονίκη όπως εγώ:rolleyes:!!

Daniela καλώς ήρθες!

Αντε να βγουν και τα αποτελέσματα αύριο να δούμε αν θα γλιτώσουμε τελικά τα λεφτά του παιδικού...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Κοριτσάκια μου που είστε;

Χαθήκαμε!

Ελπίζω να είστε στις παραλίες και να λιάζεστε με τα παιδάκια σας και να μην πήζετε στη Θεσσαλονίκη όπως εγώ:rolleyes:!!

Daniela καλώς ήρθες!

Αντε να βγουν και τα αποτελέσματα αύριο να δούμε αν θα γλιτώσουμε τελικά τα λεφτά του παιδικού...

Κορίτσι μπήκες;;;

Εγώ ναι!

Kwtina τελικά είμαστε στον ίδιο σταθμό!!! Σου στέλνω πμ με απορίες, εύχομαι να τις δεις σύντομα!!!

Κοριτσάρες καλό καλοκαίρι να 'χουμε, τώρα που - επιτέλους - πήραμε και λίγη άδεια!

1170338ets0vp2xnw.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια και καλό μήνα. Αντε ήρθε και ο Αύγουστος.

Συγχαρητήρια και σε όσες ξεκινούν παιδικό ;) το Σεπτέμβριο.

Μάλλον Maminaki όλα τα κορίτσια λείπουν και καλά κάνουν.

Κούραση η δουλειά ε? Για λίγο είναι τελικά ή πας για να μείνεις?

Εμείς πήγαμε μια βδομαδούλα διακοπές, επιστρέψαμε και πάλι από την αρχή!!!!!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και τα παιδάκια τους και καλά μπανάκια!!!!!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζω την όμορφη παρέα!!

Βλέπω μία μία αρχίσατε να επιστρέφετε κι ελπίζω να περάσατε πολύ καλά και να ξεκουραστήκατε..

Εμείς τώρα ετοιμαζόμαστε για διακοπές, οπότε όπως καταλαβαίνετε ηθικόν ακμαιότατον!!

maestria μου εμείς δυστηχώς δεν καταφέραμε να περάσουμε οπότε για φέτος τουλάχιστον πρέπει να μπει πολύ βαθιά το χέρι στην τσέπη..:twisted:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια

καλησπέρα!!

Καλή προσαρμογή σε όσες γύρισαν από διακοπές. Εμείς θα φύγουμε σε δύο εβδομάδες. Προς το παρόν λιώνουμε στη ζέστη...

Η μικρή είναι στη γιαγιά κ γω ζω σαν φοιτήτρια,το σπίτι μου με βλέπει το βράδυ για ύπνο μόνο. Έχω γίνει πολύ τεμπέλα πάντως.

mamina φιλια πολλά κ κουράγιο!!

Link to comment
Share on other sites

μια καλησπερα και απο μενα κοριτσια!!ειχα τοσο καιρο να μπω!!δεν ειχα ιντερνετ βλεπετε..αρχισα και πρακτικη και εχω πεθανει στη δουλεια..αχ ..διαβασα κατι λιγα απο τα νεα σας ...εμεις πηγαμε 3 μερες στην αλοννησο με τον αντρα μου και αυτες ηταν οι διακοπες μας!αχ τωρα κανα σαββατοκυριακο στη χαλκιδικη..κατα τα αλλα οπως λεει και η κωτινα κι εγω εχω τα παιδια στη μαμα μου στη φουρκα αλλα το κακο ειναι πως με τοση δουλεια και υποχρεωσεις δε προλαβαινω να ξεκουραστω και πολυ!!αφηστε που παντρευουμε στις 12 σεπτεμβρη και εχω αρχισει ηδη την αναζητηση ολων των σχετκων με το γαμο!!σας φιλω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Χαθήκατε όλες!! Τι έγινε πήγατε διακοπές;

Επιτέλους έφτασε κ μένα η ώρα μου!!! Σε λίγες ώρες τελειώνω κ μέχρι το βράδυ θα είμαι στην υπέροχη αγκαλιά της κόρης μου!!! Έχω να τη δω 2 εδβομάδες κ μου έλειψε πολύ!!!

Σας χαιρετώ, σας εύχομαι χρόνια πολλά για τον 15Αύγουστο κ τα λέμε σε 10 μέρες!!!

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

μετά από 3 μηνες περίπου, να'μαι και πάλι. Είδα ότι μεγαλώνει η παρέα και πολύ μ'αρεσε!

Εμείς είχαμε διάφορα τρεχάματα, κάποια τελείωσαν αισίως κάποια μας ταλαιπωρούν και μας ρίχνουν την διάθεση. Ευτυχως όμως η ζουζούνα μου είναι μια χαρά, εδώ και 1 μήαν περπατάμε και τρέχουμε, πρωι-απογευμα κάνουμε μπανακι στην θάλασσα και είμαστε ξετρελλαμένες. Διακοπές δεν πήγα καθόλου, παρά μόνο για ένα βράδυ, αλλά πηγαίνουμε καθημερινά στο εξοχικό των δικών μου για να κάνουμε το μπανακι μας. Η βάφτιση έγινε τελικά στις 12 /6, με πολυ κλαμα και από την ζουζούνα και από την μαμα της ζουζουνας (έκλαιγε η μικρή, και έκλαιγα και εγώ μαζί) - πάλι καλά που από το τρέξιμο δεν πρόλαβα να βαφτώ σχεδόν καθόλου, αλλιώς θα γινούμουν μια μεγάλη μουντζούρα!

Τωρα μετράμε τα τελευταία μας μπάνια σιγα-σιγά για να ξεκινήσει από 1η Σεπτέμβρη η δουλειά και λίγο αργότερα το διάβασμα.

Ελπίζω σιγά-σιγά να γυρίσουμε όλες και να καταφέρουμε μία συνάντηση.

Φιλιά πολλά!


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πουλάκι μου γλυκό, ευχαριστώ για τις ευχές!! :D

Κορίτσια εγώ πριν 1-2 εβδομάδες ηρέμησα απ' τα νοσοκομεία (έκανε ΚΑΙ ο πεθερός εγχείρηση) και την κοπάνησα για βουνό και για το χωριό μου.

Το Σάββατο θα πάω και τις διακοπές μου στη θάλασσα!! (καιρός ήταν)

Προς το παρόν ζέστηηηηηηηηηηηηηηηηη και δουλειά!

Καλημέρα σε όλες!

824393zfkxpziwcw.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Αρχίσαμε σιγά σιγά να γυρίζουμε βλέπω!!

maestria και kwtina καλές διακοπές να έχετε και κυρίως ήρεμες

kathrin να σου ζήσει το μπεμπάκι σου!!

πουλάκι καιρό έχουμε να τα πούμε. Λίγο προσοχή στη φιλανθρωπία που πας να κάνεις.

Εμείς Δευτέρα ξεκινάμε παιδικό και έχω αγχωθεί πολύ...


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς Δευτέρα ξεκινάμε παιδικό και έχω αγχωθεί πολύ...

Εμείς ξεκινάμε 1 Σεπτεμβρίου!!! Είμαστε μέσω επιδοτούμενου προγράμματος και δεν τον δέχονται νωρίτερα!

Άσε κι εγώ αγχώνομαι κι ελπίζω να προσαρμοστεί εύκολα! :rolleyes:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...