Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Καλημερα απο Κεντρο κι Ανατολικη Θεσσαλονικη!


Gold

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 591
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσια!σ ευχαριστω ιωαννα!!

πωπω σημερα εχει μια συνεφια!και εβγαλε ξαφνικα κρυο...ελπιζω θεσσαλονικη να ειστε καλυτερα!

την καλημερα μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Είναι πάρα πολύ ωραίος ο καιρός εδώ σήμερα.

Βγήκα χωρίς μπουφάν! Ελπίζω γρήγορα να ανοίξει κι εκεί ο καιρός για να σου φτιάξει τη διάθεση πουλάκι!

Που είστε οι υπόλοιπες κορίτσια?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια..εγω σημερα ημουνα ολη μερα βιεννη για βολτα!!ξεκουραζομαι και αυριο και απο δευτερα παλι 15ωρα διαβασματος..πικρα..αυριο θα κανω δουλειες στο σπιτι..και σουπερ μαρκετ που βαριεμαι τοοοοσο μονη!!πφ..

εδω ο καιρος εχει τρελαθει..ξεκινησα με 9 βαθμους στη συνεχεια εφτασε το μεσημερι 20 και τωρα εχει 15...πως να μη κρυωσεις με τετοιο καιρο..την αρπαξα ηδη!!

καλη ξεκουραση σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από 'μένα.

Πουλάκι Αυστρία μένεις;; Πω, πω, είχα έρθει Salzburg και ξετρελάθηκα!!! Έμεινα και σ' ένα παραλίμνιο, ορεινό χωριό εκεί κοντά, περπατούσαμε μέσα στο χωριό και περιμέναμε να 'βγει από κάπου η Χάιντι :D.

ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ χώρα. :D

Κορίτσια, εγώ συνέρχομαι (πολύ σιγά όμως :( ) από τη γρίπη.

Καλή μας εβδομάδα.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή βδομάδα.

maestria77 περαστικά σου, και εγώ μία από τα ίδια, μόλις συνήλθε η μικρή, με έπιασε εμένα και Παρασκευή και Σάββατο ήμουν χάλια. Αλλά σήμερα είμαι πολύ καλύτερα και ελπίζω να διαβάσω και λιγάκι γιατί τα παραφορτώσαμε στον κόκορα. Εχω την άλλη Κυριακή να παραδώσω εργασία, και καθόλου όρεξη δεν έχω για διάβασμα, μόνο με την ζουζούνα μου θέλω να παίζω :)


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...περαστικα σας!βλεπω υπαρχει γριπη στην ελλαδα..κι εδω μια απο τα ιδια..ευτυχως ακομη εγω κραταω!!kathrin κανε ενα κουραγιο λιγο εμεινε ως την εργασια σου!!αξιζει να ασχοληθεις για να ξεμπερδευεις μια και καλη..να κι εγω σε 10 λεπτα θα ξεκινησω για σχολη..και μετα πισω και διαβασμα..ουφ δε παλευεται οσο ανοιγει και ο καιρος!maestria ειμαι στην Μπρατισλαβα η οποια ειναι 40 χιλιομετρα απο τη Βιεννη!!η αληθεια ειναι πως βιεννη ειναι τελεια και το salzburg που ειχες παει..εμενα μ αρεσει πολυ ολο αυτο το στυλ με τα κτηρια τους , τα παλατια τους , το τοσο πρασινο που εχει..αντε οποια θελει για ενα χρονο που θα χω ακομη το σπιτι καλοδεχουμενη!!καλημερα κοριτσια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πουλακι1989, καλό μάθημα σήμερα. Οντως, καλο θα ήταν να ξεμπερδευω! Να τελειώσουμε για φέτος, να ηρεμήσουμε για το καλοκαίρι. Εσύ πότε τελειώνεις για καλοκαίρι?


tt66427.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κουκλες!

τι κανετε?

περαστικα στις αρρωστουλες και καλο διαβασμα στο πουλακι.

εγω εξαφανιστηκα λιγακι γιατι πεσαν μαζι πολλες πολλες κοινωνικες εκδηλωσεις!α ναι αλλαξα και το σαλονι μου,και ειχαμε καποιες ανακαταταξεις εντος σπιτιου.

σημερα ειναι μερα του σιδερου:-(

αχ,πως θα κατεβασω το βουνο?κλαψ..


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα.

Gold χάθηκες πράγματι! Καλή επιτυχία με το σιδέρωμα! Ελπίζω να έχεις καταφέρει κάτι έτσι?

Περαστικά στις αρρωστούλες μας κ καλή επιτυχία στις "φοιτήτριές" μας!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι!:D

maeleni ευτυχως κατεβηκε το βουνο κι εγινε ορος:lol::-P

κι εχει μια υπεροχη μερα,οτι πρεπει για βολτιτσα!

θα βγω αργοτερα να παρω μια ανθοδεσμη για αυριο το πρωι,γιατι ορκιζεται ο ξαδερφουλης μου και θα παμε με την μικρη στην ορκομωσια!


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!ευτυχως καταφερα να βρω τον καθηγητη και μου ειπε αυριο να παω για να κανονισουμε ημερομηνια..αρα απο αυριο διαβασμα..και ειναι ρε κοριτσια μαθημα που εχει να κανει με φυτα (ομοιοπαθητικα φαρμακα) και πρεπει να μαθω ολα τα φυτα στα λατινικα ..με δυσκολευει πολυ...αλλα που θα παει στο χερι του ειναι?

gold καλα πηγες!!εχω κι εγω ενα ορος εδω !!να δω ποτε θα τα κανω κι αυτα!!αχ κι εγω ορκομωσια ονειρευομαι μερα νυχτα!!

kathrin εγω ωε τις 10 μαιου θα τελειωσω πρωτα ο θεος αυτο με τα ομοιοπαθητικα και στις 24 ιουνιου εχω και το τελευταιο..αλλα στο ενδιαμεσο διαστημα θα κατεβω στα παιδακια μου και θα διαβαζω παραλληλα..ουφ!

ρε κοριτσια ο καιρος τρελαθηκε!!πρωι ειχαμε 22 βαθμους και τωρα εχει πλακωσει μια απιστευτη βροχη!πωπω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...