Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

49 minutes ago, Angie.31 είπε:

Στρολλακι μου κριμα...πολυ λυπήθηκα.να ειστε καλα κ αγαπημένοι κ ο θεός θα σας στείλει αυτο που τοσο λαχτάρα η ψυχούλα σας.κ εννοειται να μοιράζεσαι τα παντα μαζι μας.γι'αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες,τις χαρες κ τις λύπες μας...

κ εγω οταν γνώρισα πρώτη φορα τα κοριτσια εδω ηταν οταν ειχα αποβάλει τον περασμένο Γενάρη...ημουν πολυ χαλια κ ηθελα να το μοιραστώ με καποιον ολο αυτο κ πραγματικα με βοήθησαν τα κοριτσια κ τοτε κ αργοτερα που αρχίσαμε παλι τις προσπάθειες...η καθεμία ανέβαινε το δικό της γολγοθά κ ολες μαζι είμασταν μια ομάδα...Να μας λες οτι σε απασχολεί....

Νατασουλι κ εμεις βγήκαμε λιγο το απογευμα κ οντως ειχε πολυ κρύο...το πρωι ειχε κ λιγο ηλιο κ δεν το καταλαβα τοσο έντονα!!!

τα υπόλοιπα κοριτσάκια που χαθήκατε;;; Καλες θα γεννήσω κ δεν θα εχω έναν άνθρωπο να μιλαω τα βραδια...

με το λουκουμαδακι εχει μιλήσει καμία; Δεν εχουμε μάθει πως παει...

Αντζουλίνι καλά κάνατε κ βγήκατε έστω κ λίγο,ελπίζω όμως να ήσουν καλά ντυμένη.Και εμείς πεταχτήκαμε μέχρι τους γονείς μου να πάρω κάτι πραγματάκια που χρειαζόμουν και έδειχνε 4 βαθμούς .

Μην ανησυχείς όλο κ κάποια απο εμάς δεν θα μπορεί να κοιμηθεί κ θα σου κάνει παρεούλα!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημεραααααα.....

τα καταφεραααααααααα....μολις τωρα μπόρεσα κ οριςτικοποιηςα Κ υπέβαλα επιτελους την αιτηση μου.θα δώσουν τελικα κ παράταση αλλα απο βδομαδα θα παω εγω να την στείλω κιολας ταχυδρομικά πριν μπω για γέννα,μην εχω κ αυτο στο μυαλό μου!!!

Νατασουλι βγάλαμε κ λιγο τη μικρη γιατι ολη την εβδομαδα ειμαστε μεσα.ψωνισα κ κατι τελευταία για το μπέμπη.μπιμπερο δεν βρήκα της  avent που ηθελα γυάλινο κ ετσι πρεπει να παω αυριο λητω να πάρω.μεσα στο σ/κ θα φτιάξω κ τη βαλιτσουλα μου...ααααχ με εχει πιάσει αγωνια να δω πως θα ειναι το ζουζούνι μας...

αυριο θα ψήσουμε κ στους δικούς μου κ ετσι θα ειμαι χαλαρή.θα κανω το πρωι  τα ψώνια μου κ μετα μααααμ....

παω να κοιμηθωωωωωω.....επιτελους....τα λεμε το πρωι....φιλακια σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στρολλ μου πολυ λυπηθηκα με την εξελιξη αυτή. Η φυση ομως ξερει καλυτερα. Ο γιατρος σου τι ειπε; Που το αποδιδει; 

Σε καθε περίπτωση σας ευχομαι πολυ συντομα να σας χαρισει ο Θεος ενα γερο μωρακι και ολα τα πανε κατ' ευχην αυτη τη φορα.

Και να μας μιλας. Για ό,τι σε απασχολει. Οπως ειπαν και τα κοριτσια ειμαστε εδω για να στηριζει η μια την άλλη.

Σου ευχομαι τα καλύτερα απο εδω και περα γλυκια μου.

 

Angie μου καλή επιτυχια με τον διορισμο! Εκανες και τις ενεσουλες και ολα πανε υπεροχα!

Νατασσουλίνι, κανε κουρα και γιατροσοφια για να μην σε τουμπαρει η γριπη.

Το Ρενακι να ανεβηκε πάλι ή να εχει κολλήσει στα μπλόκα;! Δεν ειδα και ειδησεις αυτες τις μερες.

Δεσποινιω πως παει ο θηλασμος; Ειστε καλύετρα;

Εμενα κορίτσια μου βγηκε μια απιστευτη κουραση αυτες τις ημερες. Σε σημειο που εκανα ενα φαγητο όπως-όπως και με έπαιρνε ο ύπνος στον καναπε. Μαλλον ηταν η εκτόνωση της ψυχολογικης κουρασης λόγω των πρόσφατων γεγονοτων στο γραφείο. (Εχθες κοιμομουν απο τις 17.00 έως τις 21.30! Και έπειτα από τις 00.30 μέχρι τις 08.00!)

Οποτε και οι δουλειες του σπιτιου εχουν μαζευτει και πρεπει να ενεργοποιηθω σιγα-σιγα. Ήδη ενα πλυντηριο εχει ξεκινησει.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Μα τι ήλιος είναι αυτός;;;;

Άντζι μπράβοοοοο!!!! Όλα καλά να πάνε, καλή καλή καλή επιτυχία!!!!!

Σίγουρα θα βρείς στο λητώ,τι έγινε εξαντλήθηκαν;;τρομερό!!

Το σοφουλίνι μας αχχχ πόσο το έχω στο μυαλό μου...θα έρθει κ ο μικρός κούκλος και θα αποτρελαθείτε στο σπίτι μέσα.

Τζώρτζια καλά έκανες και κοιμήθηκες,το είχες ανάγκη οπότε μην σε αγχώνει που άφησες δουλειές πίσω.Σημασία έχουμε εμείς,τα υπόλοιπα έτσι κ αλλιώς μαγικά δεν γίνονται οπότε θα τα κάνεις σιγά σιγά!!!

Παλεύω με τα ζεστά κοριτσάρα..με ζορίζει το άτιμο αλλά δεν θα το αφήσω να με ρίξει!!!

Υπόλοιπες ζουζούνες που είστε;;;

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουφ βρε κοριτσια τελειωμό δεν εχουν αυτα τα ψώνια.καθε φορα κατσε ξεχνάω κ τρέχω συνεχεια.γεννησε κ μια φίλη μου σημερα κ πήγα κ του πηρα ενα φορμάκι του μικρού της  κ θα παμε αυριο να τους δω.

Νατασουλι βρήκα στο λητω.του πηρα δυο ακομα μπιμπερακια,ενα μικρο κ ενα μεγάλο κ μια πανουλα ακομα.οι πανουλες που εχουν εκει ειναι φοβερές κ πολυ μαλακές...εχεις παρει; Ειναι τέλειες.

Γεωργια μου ξεκουράσου κορίτσι μου,Αςε τις δουλειές,δεν χάθηκε ο κόσμος,εδω θα ειμαστε να τις κάνουμε συνεχεια..

αχ κοριτσια νομιζω η κορτιζόνη με βοήθησε κ στη μέση κ στο πόδι μου που ειχε πιαστεί.

οι υπόλοιπες 3 μωρομανες τι κανετε με τα ζουζουνια σας;

φιλακια σε ολες


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie.31 είπε:

Ουφ βρε κοριτσια τελειωμό δεν εχουν αυτα τα ψώνια.καθε φορα κατσε ξεχνάω κ τρέχω συνεχεια.γεννησε κ μια φίλη μου σημερα κ πήγα κ του πηρα ενα φορμάκι του μικρού της  κ θα παμε αυριο να τους δω.

Νατασουλι βρήκα στο λητω.του πηρα δυο ακομα μπιμπερακια,ενα μικρο κ ενα μεγάλο κ μια πανουλα ακομα.οι πανουλες που εχουν εκει ειναι φοβερές κ πολυ μαλακές...εχεις παρει; Ειναι τέλειες.

Γεωργια μου ξεκουράσου κορίτσι μου,Αςε τις δουλειές,δεν χάθηκε ο κόσμος,εδω θα ειμαστε να τις κάνουμε συνεχεια..

αχ κοριτσια νομιζω η κορτιζόνη με βοήθησε κ στη μέση κ στο πόδι μου που ειχε πιαστεί.

οι υπόλοιπες 3 μωρομανες τι κανετε με τα ζουζουνια σας;

φιλακια σε ολες

Εγώ είχα φτιάξει λίστα όταν βγήκα για ψώνια για να μην ξεχνάω κ ξανατρέχω.

Αλλά ναι στατιστικά κάτι μικρό ξεχνάς κ ξανατρέχεις!!!Ναι τ πάντα τα πήρα απο το λητώ,ήταν τέλεια και μαλακά όπως λές.

Τι καλά που σε βοήθησε η ένεση,μπράβο!!

Εμείς σήμερα βγήκαμε βολτούλα μιας κ είχε τόσο ωραίο ήλιο κ περπάτησα που πρέπει κιόλας,ξαφνικά νιώθω τα χέρια μου βαριά κ τα κοιτάω είναι κόκκινα και σαν μπαλόνια.

Τρελάθηκα έκαναν δύο ώρες να ξεπρηστούν.Πρώτη φορά μου έτυχε.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου...Τι κάνετε??Στρολ μου λυπάμαι για αυτό που έγινε...Φαντάζομαι πως θα σαι τώρα! :( Δεν πειράζει όμως σκεφτόμαστε θετικά και όλα θα πάνε καλά...Όταν θες να μιλήσεις κάπου εδώ είμαι κι εγώ και τα υπόλοιπα κορίτσια!!! Να ξέρεις είμαστε εδώ για σένα :* :* 

Γεωργία μου ναι μ άρεσαν πολύ τα μαθήματα και περιμένω πως και πως να προχωράμε όλο και περισσότερο!!

Αντζυ μ πλησιάζει ο καιρός που θα γνωρίσεις το μπουμπούκι σου!!!

Νατασάκι μου περαστικά σου :* 

Τι λουκουμαδακιιιιιιι μας όντως χάθηκε άρχισα να ανησυχώ :'(

On 25/1/2017 at 4:23 ΜΜ, Georgia1972 είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Πως τα παμε;

Ολγακι σου αρεσουν τα μαθηματα αυτα ε; Φανταζομαι πως δεχεσαι μαθηματα. Πως παει αληθεια, η οδήγηση;!

Ναι δέχομαι μαθήματα :) είναι πολύ όμορφα κ ενδιαφέρον!Η οδήγηση σιγά σιγά πάει κ καλύτερα..Το πήρα και μία φορά μόνη μ για πέντε στενά πιο κάτω αλλά ο δρόμος σχεδόν ήταν άδειος χώρος αμάξια!!Με αμάξια και μόνη μ δεν ξέρω πως θα πάει χαχχαχαχ

On 14/1/2017 at 10:06 ΜΜ, Δέσποινa είπε:

Περαστικα σε ολους σας Ολγακι!!!!

Τα παιδια λατρευουν τις θειες ειδικα οταν τους αφιερωνουν τοσο χρονο για παιχνιδια και χαρες!!!!ποσο ειναι ο μικρουλης????

Λίγο αργά σου απαντάω Δεσποινάκι μου...Είναι ενός έτους ο μπουμπούκος μου!!Εσείς με το μικρούλακι πως πάτε? :*

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως ειμαστε σημερα;

Ξεκιναμε με ηλιο. Ελπιζω να κρατησει!

Νατασσακι πως παει το κρύωμα;  Ελπίζω να εισαι καλύτερα.

Angie ολοκληρωθηκε η λίστα των αγορών; Εχεις μπει στην τελική ευθεία!

Ολγάκι χαιρομαι που κανεις πραγματα που σ' ευχαριστούν. Και στην οδήγηση θα αποκτησεις αυτοπεποίθηση σιγα-σιγά.

Οι γλυκές οι μωρομανες τι κανουν;

Τα υπολοιπα κορίτσια μας;! Που χάθηκαν;!.... :-(


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

τι κάνετε;;;

Τζώρτζια μου πως είσαι;;;ξεκουράστηκες;;;έκανες κ τις δουλίτσες σου;;

Εγώ νιώθω καλύτερα ευτυχώς,λίγο την νύχτα ζορίζομαι αλλά την μέρα νιώθω καλά.

Ολγάκι μου σε ευχαριστώ!!!Εσύ πως είσαι;;πως πάνε τα μαθήματα;

Όντως τα κορίτσια μας που είναι;;;;

 

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, NatasaP said:

Καλημερούδια!!!!

τι κάνετε;;;

Τζώρτζια μου πως είσαι;;;ξεκουράστηκες;;;έκανες κ τις δουλίτσες σου;;

Εγώ νιώθω καλύτερα ευτυχώς,λίγο την νύχτα ζορίζομαι αλλά την μέρα νιώθω καλά.

Ολγάκι μου σε ευχαριστώ!!!Εσύ πως είσαι;;πως πάνε τα μαθήματα;

Όντως τα κορίτσια μας που είναι;;;;

 

 

 

Αχ, ναι! Ξεκουραστηκα! Οι δουλίτσες γίνονται σιγά-σιγά...

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα :)

Εφυγε όμως ο ήλιος... Έφυγαν και τα κορίτσια.... Μοναχούλες μείναμε μάλλον...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου....τι κανετε;;;όντως σημερα το φορουμ μας εμεινε μονα χα με τη τζωρτζια κ τη Νατασα μας...εγω πηγα στο Ρέα που γεννησε η φιλη μου.ηταν τοοοοοοοοσο γλυκο το μωρακι της,ξετρελαθηκααααα....ειχα ξεχασει ποσο μικρα είναι οταν γεννιουνται.τωρα νιωθω ακομη μεγαλύτερη αγωνια να δω το ζουζουνι μου...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angie.31 said:

Καλησπερα κοριτσακια μου....τι κανετε;;;όντως σημερα το φορουμ μας εμεινε μονα χα με τη τζωρτζια κ τη Νατασα μας...εγω πηγα στο Ρέα που γεννησε η φιλη μου.ηταν τοοοοοοοοσο γλυκο το μωρακι της,ξετρελαθηκααααα....ειχα ξεχασει ποσο μικρα είναι οταν γεννιουνται.τωρα νιωθω ακομη μεγαλύτερη αγωνια να δω το ζουζουνι μου...

Να της ζήσει της φίλης σου το μωράκι Angie μου. Και για σένα πέντε μερούλες μείνανε!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Georgia1972 είπε:

Αχ, ναι! Ξεκουραστηκα! Οι δουλίτσες γίνονται σιγά-σιγά...

Χαίρομαι που είσαι καλύτερα :)

Εφυγε όμως ο ήλιος... Έφυγαν και τα κορίτσια.... Μοναχούλες μείναμε μάλλον...

Μπράβοοοο...ξεκούραση και μετά όλα τα άλλα!!!!

Εμείς τελικά μείναμε σπίτι,γιατί συννέφιασε νωρίς κ μου χάλασε την διάθεση για περπάτημα.

Μα είδες όλες εξαφανίστηκαν ...φφφφφ.....

3 hours ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα κοριτσακια μου....τι κανετε;;;όντως σημερα το φορουμ μας εμεινε μονα χα με τη τζωρτζια κ τη Νατασα μας...εγω πηγα στο Ρέα που γεννησε η φιλη μου.ηταν τοοοοοοοοσο γλυκο το μωρακι της,ξετρελαθηκααααα....ειχα ξεχασει ποσο μικρα είναι οταν γεννιουνται.τωρα νιωθω ακομη μεγαλύτερη αγωνια να δω το ζουζουνι μου...

Αντζουλίνι να της ζήσει!!! Γερό κ τυχερό!!!!

Έλαααα σε λίγες μερούλες θα κρατάς το δικό σου μικρό ζουζούνι...:wub:


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΘΝατασουλι δεν ειναι νωρίς για περπάτημα; Βεβαια εγω δεν γνωρίζω καθόλου γιατι γεννησα πιο νωρίς κ δεν έφτασα σε αυτο το στάδιο.

Τζώρτζια τα κατάφερες με τις δουλειές;

εμεις ετοιμάσαμε τα παντα του μικρού...πορτ μπεμπε κ το αβγό...στήσαμε το λίκνο κ οταν γεννήσω θα βάλουμε κ τα σεντονακια κ την κουνουπιερα.

ετοιμασα κ τη βαλιτσουλα μου...την γέμισα ολη με ρουχα μου,το νεσεσέρ μου ,παντόφλακια κλπ κλπ.κ έλεγα οτι πηρα κ μεγαλουτςικη Βαλίτσα.Χαχαχα.παιζει να μην βάλω τα περισσότερα απο αυτα...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...