Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

15 minutes ago, annie1979 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Μελένια καλωσήρθες!!! Καλή αρχή με τις ενεσούλες σου!! Χωρίς άγχος, πολύ πολύ σύντομα θα φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα!!

Άντζι μου τι ωραία!!!! Να είσαι ήρεμη, μην ανεβαίνει και η πίεσή σου! Σε ελάχιστες μέρες θα έχεις αγκαλιά τον μικρούλι και θα μεγαλώσει η οικογένεια σας!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Ρόζαλι ευτυχώς που μπορείς και ξεκουράζεσαι στη δουλειά!!

Νατασάκι μου να έχεις το νου σου για τα πρηξίματα και να πάρεις τηλ το γιατρό αν σου ξανατύχει. Μπορεί να ήταν τυχαίο, αλλά αν υπάρξει κι άλλη φορά να τον ενημερώσεις.

Εγώ το σκ είχα τους γονείς μου εδώ και χάρηκα πολύ. Σχεδόν τελειώσαμε και με το δωμάτιο, σήμερα παρήγγειλα και κουρτίνα. Τα έπιπλα θα τα έχουμε μέσα στις επόμενες δυο εβδομάδες.

Ξέχασα να σας πω ότι ξεκίνησα και μαθήματα ανώδυνου τοκετού, την προηγούμενη Τρίτη ήταν το πρώτο μάθημα. Μου άρεσε πολύ, γιατί νιώθω ότι θα μου φύγουν πολλά άγχη για το άγνωστο!! 

Σ ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο το ζουζουνι σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 minutes ago, annie1979 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Μελένια καλωσήρθες!!! Καλή αρχή με τις ενεσούλες σου!! Χωρίς άγχος, πολύ πολύ σύντομα θα φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα!!

Άντζι μου τι ωραία!!!! Να είσαι ήρεμη, μην ανεβαίνει και η πίεσή σου! Σε ελάχιστες μέρες θα έχεις αγκαλιά τον μικρούλι και θα μεγαλώσει η οικογένεια σας!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Ρόζαλι ευτυχώς που μπορείς και ξεκουράζεσαι στη δουλειά!!

Νατασάκι μου να έχεις το νου σου για τα πρηξίματα και να πάρεις τηλ το γιατρό αν σου ξανατύχει. Μπορεί να ήταν τυχαίο, αλλά αν υπάρξει κι άλλη φορά να τον ενημερώσεις.

Εγώ το σκ είχα τους γονείς μου εδώ και χάρηκα πολύ. Σχεδόν τελειώσαμε και με το δωμάτιο, σήμερα παρήγγειλα και κουρτίνα. Τα έπιπλα θα τα έχουμε μέσα στις επόμενες δυο εβδομάδες.

Ξέχασα να σας πω ότι ξεκίνησα και μαθήματα ανώδυνου τοκετού, την προηγούμενη Τρίτη ήταν το πρώτο μάθημα. Μου άρεσε πολύ, γιατί νιώθω ότι θα μου φύγουν πολλά άγχη για το άγνωστο!! 

Άννιεεεεε ετοιμάζεται το δωμάτιο της μπουμπούς!!!!!!! Τι όμορφαααα!!!

Καλά ναι αν ξανασυμβεί θα μιλήσω,αλλά τώρα το θεώρησα τυχαίο κ δεν ασχολήθηκα.

Τι κάνει η μικρή;;;;

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NatasaP είπε:

Άννιεεεεε ετοιμάζεται το δωμάτιο της μπουμπούς!!!!!!! Τι όμορφαααα!!!

Καλά ναι αν ξανασυμβεί θα μιλήσω,αλλά τώρα το θεώρησα τυχαίο κ δεν ασχολήθηκα.

Τι κάνει η μικρή;;;;

 

Τι να κάνει!!! Με ταράζει στις κλωτσιές η γλυκούλα μου!!!! Χαχαχαχα 

Το αγοράκι σου??? Κι αυτός κόβει βόλτες συνέχεια??


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, annie1979 είπε:

Τι να κάνει!!! Με ταράζει στις κλωτσιές η γλυκούλα μου!!!! Χαχαχαχα 

Το αγοράκι σου??? Κι αυτός κόβει βόλτες συνέχεια??

Βόλτες δεν λές τίποτα,γυμναστικές επιδείξεις κάνει χαχαχα!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αυτο το θεμα με τα πρηξίματα ειναι τραγικό.εγω ευτυχως αυτη τη φορα ειμαι καλυτερα.στη Σοφια ομως που ειχα πολυ περισσότερη πίεση ηταν απο τον 8ο μηνα τοσο πρησμένα τα πόδια μου....τούμπανο μιλάμε κ ειχαν παραμορφωθεί απο το πολυ πρήξιμο...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 minutes ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσια αυτο το θεμα με τα πρηξίματα ειναι τραγικό.εγω ευτυχως αυτη τη φορα ειμαι καλυτερα.στη Σοφια ομως που ειχα πολυ περισσότερη πίεση ηταν απο τον 8ο μηνα τοσο πρησμένα τα πόδια μου....τούμπανο μιλάμε κ ειχαν παραμορφωθεί απο το πολυ πρήξιμο...

Μισό αγάπη...δηλαδή το πρήξιμο στα χέρια μπορεί να είναι πίεση;;

Γιατί κάθε φορά που την μετράμε είναι τέλεια,κ δεν είχα θέμα.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα αγαπουλες!!!!!!

Μελενια καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Η εξωσωματικη ειναι δυσκολη αποφαση αλλα και ανακουφιστικη οταν προηγουνται τοσοι μηνες/χρονια απογοητευσης. Καλη  αρχη ευχομαι και να εισαι τοσο τυχερη οσο και εμεις(οπως ειπε και η Νατασα) και να ερθει με την  πρωτη!!!

Αντζυ μου καλα αποτελεσματα κοριτσι μου και με το καλο το ζουζουνι!!!! Καλε γιατι μονο Τριτη και Παρασκευη; Εγω Δευτερα μπηκα στο Ιασω για καισαρικη.

Νατασα μου εγω ημουν τουμπανο και δεν ειχα πιεση καθολου. Ειναι απο την κατακρατηση υγρων. Αν θυμασαι ειχα παρει σαγιοναρες αντρικες 42 νουμερο( μονο αυτες μου εκανα) και τα χερια τουμπανο και πονουσαν κιολας πολυ. Δεν μπορουσα να τα κλεισω. Ειναι λογικο.

Ροζαλι ειδα τα αποτελεσματα τις αυχενικης, συγχαρητηρια ολα τελεια, με το καλο το μωρακι σας!!!

Δεσποινακι μου με το μωρουδακι σου, με τον θηλασμο το μονο που μπορω να σου πω ειναι πως οι γιατροι δινουν τοσο ευκολα ξενο γαλα. Το μωρακι μολις γεννιεται εχει στομαχι οσο ενα κερασι και το πρωτογαλα αρκει για να το χορτασει. Εμας ενω γννηθηκε 4300 εχασε λιγο παραπανω απ οτι συνηθιζεται και εκανε και λιγο ικτερο την τελευταια ημερα και ο παιδιατροσ στο μαιευτηριο εκει επεμενε για σκονογαλα. Δυστυχως επειδη μας φοβισε του δωσαμε για μια μερα μονο αλλα μολις μαθαμε οτι αυτο δεν στεκει το κοψαμε αμεσως. Το μωρο σκουλαρικι  ολη μερα να το εχεις και μπορεις να καλεσεις και μια συμβουλο θηλασμου να σε βοηθησει να κοψεις το ξενο αν το θες. Οσο μαθαινει το μωρο την ευκολη ροη του μπιμπερο, τοσο πο ευκολα θα δυσανασχετει στο στηθος και τοσο πιο γρηγορα θα αποθηλασει.Εμας μας βοηθησε πολυ και ο παιδιατρος που ειναι πολυ υπερ του θηασμου, αν δεν ηταν αυτος δεν ξερω αν θα τα καταφερνα. Αυτο θα πω και στα κοριτσια που ειναι να γεννησουν και θελουν να θηλασουν. Μην τους φοβιζουν οι γιατροι! Και οποιες εχουν fb να μπουν στην ομαδα του θηλασμου. εγω τα ξεσκονησα τα αρχεια τους εκει και με βοηθησαν παρα πολυ!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NatasaP είπε:

Μισό αγάπη...δηλαδή το πρήξιμο στα χέρια μπορεί να είναι πίεση;;

Γιατί κάθε φορά που την μετράμε είναι τέλεια,κ δεν είχα θέμα.

Δεν νομιζω Νατασουλι,θα είχες δείγματα πιεσης στο γιατρό σου.εμενα τα πόδια μου ηταν πολυ πρησμένα.

Ελενη μου δεν θυμαμαι μπήκες εσπευσμένα για γέννα; Ξερω οτι οι προγραμματισμένες καισαρικές μπαίνουν Τρίτη κ παρασκευη.


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Angie.31 είπε:

Δεν νομιζω Νατασουλι,θα είχες δείγματα πιεσης στο γιατρό σου.εμενα τα πόδια μου ηταν πολυ πρησμένα.

Δείγματα όπως το λές δεν έχω αλλά αυτό τα 2βδόμαδο που πέρασε είμαι πολύ πιο ζορισμένη κ πιεσμένη απο πρίν.

Θα δείξει,θα το συζητήσω κ με τον γιατρό στο επόμενο ραντεβού.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Καλησπερα αγαπουλες!!!!!!

Μελενια καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Η εξωσωματικη ειναι δυσκολη αποφαση αλλα και ανακουφιστικη οταν προηγουνται τοσοι μηνες/χρονια απογοητευσης. Καλη  αρχη ευχομαι και να εισαι τοσο τυχερη οσο και εμεις(οπως ειπε και η Νατασα) και να ερθει με την  πρωτη!!!

Αντζυ μου καλα αποτελεσματα κοριτσι μου και με το καλο το ζουζουνι!!!! Καλε γιατι μονο Τριτη και Παρασκευη; Εγω Δευτερα μπηκα στο Ιασω για καισαρικη.

Νατασα μου εγω ημουν τουμπανο και δεν ειχα πιεση καθολου. Ειναι απο την κατακρατηση υγρων. Αν θυμασαι ειχα παρει σαγιοναρες αντρικες 42 νουμερο( μονο αυτες μου εκανα) και τα χερια τουμπανο και πονουσαν κιολας πολυ. Δεν μπορουσα να τα κλεισω. Ειναι λογικο.

Ροζαλι ειδα τα αποτελεσματα τις αυχενικης, συγχαρητηρια ολα τελεια, με το καλο το μωρακι σας!!!

Δεσποινακι μου με το μωρουδακι σου, με τον θηλασμο το μονο που μπορω να σου πω ειναι πως οι γιατροι δινουν τοσο ευκολα ξενο γαλα. Το μωρακι μολις γεννιεται εχει στομαχι οσο ενα κερασι και το πρωτογαλα αρκει για να το χορτασει. Εμας ενω γννηθηκε 4300 εχασε λιγο παραπανω απ οτι συνηθιζεται και εκανε και λιγο ικτερο την τελευταια ημερα και ο παιδιατροσ στο μαιευτηριο εκει επεμενε για σκονογαλα. Δυστυχως επειδη μας φοβισε του δωσαμε για μια μερα μονο αλλα μολις μαθαμε οτι αυτο δεν στεκει το κοψαμε αμεσως. Το μωρο σκουλαρικι  ολη μερα να το εχεις και μπορεις να καλεσεις και μια συμβουλο θηλασμου να σε βοηθησει να κοψεις το ξενο αν το θες. Οσο μαθαινει το μωρο την ευκολη ροη του μπιμπερο, τοσο πο ευκολα θα δυσανασχετει στο στηθος και τοσο πιο γρηγορα θα αποθηλασει.Εμας μας βοηθησε πολυ και ο παιδιατρος που ειναι πολυ υπερ του θηασμου, αν δεν ηταν αυτος δεν ξερω αν θα τα καταφερνα. Αυτο θα πω και στα κοριτσια που ειναι να γεννησουν και θελουν να θηλασουν. Μην τους φοβιζουν οι γιατροι! Και οποιες εχουν fb να μπουν στην ομαδα του θηλασμου. εγω τα ξεσκονησα τα αρχεια τους εκει και με βοηθησαν παρα πολυ!!!

Ευχαριστω Ελενη μου! Να χαιρεσαι το παιδακι σου. Αχ ευχομαι να εχω την τυχη σας!!! Μονο που μου στελνετε τοσο ωραιες ευχες ειναι μια υπεροχη αρχη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


18 minutes ago, Angie.31 είπε:

Δεν νομιζω Νατασουλι,θα είχες δείγματα πιεσης στο γιατρό σου.εμενα τα πόδια μου ηταν πολυ πρησμένα.

Ελενη μου δεν θυμαμαι μπήκες εσπευσμένα για γέννα; Ξερω οτι οι προγραμματισμένες καισαρικές μπαίνουν Τρίτη κ παρασκευη.

 

Προγραμματισμενα μπηκα Δευτερα! Μηπως ισχυει πιο παλια αυτο;

 

4 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Ευχαριστω Ελενη μου! Να χαιρεσαι το παιδακι σου. Αχ ευχομαι να εχω την τυχη σας!!! Μονο που μου στελνετε τοσο ωραιες ευχες ειναι μια υπεροχη αρχη!!!!

Ευχαριστω γλυκια μου!! Μπεμπαδοσκονη φουλ σου στελνω φφφφφφφφφφφφφφφφφ και ο,τι απορια εχεις εδω ειμαστε!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Eleni1986 είπε:

Καλησπερα αγαπουλες!!!!!!

Μελενια καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Η εξωσωματικη ειναι δυσκολη αποφαση αλλα και ανακουφιστικη οταν προηγουνται τοσοι μηνες/χρονια απογοητευσης. Καλη  αρχη ευχομαι και να εισαι τοσο τυχερη οσο και εμεις(οπως ειπε και η Νατασα) και να ερθει με την  πρωτη!!!

Αντζυ μου καλα αποτελεσματα κοριτσι μου και με το καλο το ζουζουνι!!!! Καλε γιατι μονο Τριτη και Παρασκευη; Εγω Δευτερα μπηκα στο Ιασω για καισαρικη.

Νατασα μου εγω ημουν τουμπανο και δεν ειχα πιεση καθολου. Ειναι απο την κατακρατηση υγρων. Αν θυμασαι ειχα παρει σαγιοναρες αντρικες 42 νουμερο( μονο αυτες μου εκανα) και τα χερια τουμπανο και πονουσαν κιολας πολυ. Δεν μπορουσα να τα κλεισω. Ειναι λογικο.

Ροζαλι ειδα τα αποτελεσματα τις αυχενικης, συγχαρητηρια ολα τελεια, με το καλο το μωρακι σας!!!

Δεσποινακι μου με το μωρουδακι σου, με τον θηλασμο το μονο που μπορω να σου πω ειναι πως οι γιατροι δινουν τοσο ευκολα ξενο γαλα. Το μωρακι μολις γεννιεται εχει στομαχι οσο ενα κερασι και το πρωτογαλα αρκει για να το χορτασει. Εμας ενω γννηθηκε 4300 εχασε λιγο παραπανω απ οτι συνηθιζεται και εκανε και λιγο ικτερο την τελευταια ημερα και ο παιδιατροσ στο μαιευτηριο εκει επεμενε για σκονογαλα. Δυστυχως επειδη μας φοβισε του δωσαμε για μια μερα μονο αλλα μολις μαθαμε οτι αυτο δεν στεκει το κοψαμε αμεσως. Το μωρο σκουλαρικι  ολη μερα να το εχεις και μπορεις να καλεσεις και μια συμβουλο θηλασμου να σε βοηθησει να κοψεις το ξενο αν το θες. Οσο μαθαινει το μωρο την ευκολη ροη του μπιμπερο, τοσο πο ευκολα θα δυσανασχετει στο στηθος και τοσο πιο γρηγορα θα αποθηλασει.Εμας μας βοηθησε πολυ και ο παιδιατρος που ειναι πολυ υπερ του θηασμου, αν δεν ηταν αυτος δεν ξερω αν θα τα καταφερνα. Αυτο θα πω και στα κοριτσια που ειναι να γεννησουν και θελουν να θηλασουν. Μην τους φοβιζουν οι γιατροι! Και οποιες εχουν fb να μπουν στην ομαδα του θηλασμου. εγω τα ξεσκονησα τα αρχεια τους εκει και με βοηθησαν παρα πολυ!!!

Ελενάκι μου;;;;τι κάνει η φραουλένια;;;;πως είναι;;;εσύ;;;

Ο παιδίατρος;;; τον βρήκες απο το ιασώ ή αλλού;; ψάχνω κ εγώ σιγά σιγά κ οι φίλες μου μένουν μακριά κ δεν με βολεύουν οι δικοί τους.Αν θέλεις στείλε μου πμ οπότε μπορείς λεπτομέρειες.

Έχεις ενα δίκιο,και η κατακράτηση δεν είναι κ λίγο πράγμα.Θα το προσέξω απο δω κ πέρα και βλέπουμε.


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι δεν ξερω.εγω το 13 που γεννησα ετσι ηταν .θα τον ρωτησω σημερα που θα παω.εμενα βασικα με βολεύει παρασκευη γιατι εχουν αδεια κ ο πατερας μου κ ο αδερφός μου.κ θα παμε παλι συνοδεία εκατό ατομα,Χαχαχα.ειμαι ομως φοβητσιαρα κ ετσι παίρνω θάρρος.

αχ Νατασουλι οσο περνούν οι εβδομαδες ετσι εχουμε πρηξίματα κ φουσκώματα.βεβαια εσυ εισαι κ αδυνατούλα κ πιστευω θα εισαι καλυτερα.μην αγχώνεσαι.εγω εχω 3 μερες τωρα με καουρααααααα....εχω τρελαθεί.νιωθω το κάψιμο μεχρι το κεφάλι μου κ κοκκινίσω σαν παντζάρι....αντε να τελειώσω...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Angie.31 είπε:

Ελενακι δεν ξερω.εγω το 13 που γεννησα ετσι ηταν .θα τον ρωτησω σημερα που θα παω.εμενα βασικα με βολεύει παρασκευη γιατι εχουν αδεια κ ο πατερας μου κ ο αδερφός μου.κ θα παμε παλι συνοδεία εκατό ατομα,Χαχαχα.ειμαι ομως φοβητσιαρα κ ετσι παίρνω θάρρος.

αχ Νατασουλι οσο περνούν οι εβδομαδες ετσι εχουμε πρηξίματα κ φουσκώματα.βεβαια εσυ εισαι κ αδυνατούλα κ πιστευω θα εισαι καλυτερα.μην αγχώνεσαι.εγω εχω 3 μερες τωρα με καουρααααααα....εχω τρελαθεί.νιωθω το κάψιμο μεχρι το κεφάλι μου κ κοκκινίσω σαν παντζάρι....αντε να τελειώσω...

 

Την βλέπω την δουλειά..χαμός την παρασκευή στο ιασώ :) όλοι μαζί για τον μπέμπη!!!!Υπομονή λίγο έμεινε κ τέρμα όλα!!!! Μετά χαμός στο σπίτι!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε???

εμείς καλα νομιζουμε οτι ειμαστε!λίγο μας τρελαινει αυτο το κλεισμενοι στο σπιτι αλλα οι ιωσεις ειναι τοσο μα τοσο πολύ σε έξαρση πια!!!!!!

στρολλακι λυπάμαι για την εξέλιξη αυτή!σκέψου αισιόδοξα και όλα θα γίνουν όπως τα ονειρεύεσαι!στο λέω εγώ που πριν 11 μήνες έβλεπα τα πάντα μαύρα μετά από ό,τι είχα περασει!η παρέα των κοριτσιών με έκανε να ξαναβρώ χαμόγελο και αισιοδοξία!

Μελένια καλώς μας ήρθες και θα δεις ότι η τυχερολιστούλα θα σου φέρει το γούρι που θέλεις!

Νατασάκι καλά κάνεις και περπατάς,ειδικά αφού συμφωνεί και ο γιατρός!το απαγορεύουν τόχο νωρίς αν έχει πάρει θέση το μωρό οπότε φοβούνται για πρόωρο τοκετό!πρόσεχε τα πρηξίματα!μου το έλεγε κι εμένα ο γιατρός μου αν και ευτυχως τα χέρια δεν πρήστηκαν ιδιαίτερα(το τρελό πρήξιμο ήρθε σ εμενα την επόμενη μέρα της γέννας,τα πόδια μου δεν χωρούσαν ούτε στις παντόφλες)

άντζι ετοιμασίες οκ,ψυχολογία οκ,περιμένουμε μόνο την εντολή του γιατρού για να υποδεχτούμε το νέο μωρό της παρέας μας!!!

χειρουργεία και καισαρικές και στο νοσοκομείο που γέννησα εγώ γίνονται μόνο τρίτη και παρασκευή κανονικά αλλά στις 7 το πρωί της τετάρτης μια χαρά το οργάνωσε το χειρουργείο με τόσα άτομα ο γιατρός μου,ευτυχώς βέβαια δεν το χρειαστήκαμε!!!

ελένη με τη φραουλίτσα έχουμε κάποιες μέρες που δεν έχουμε δώσει καθόλου ξένο και θηλάζουμε αποκλειστικά και νιώθω ικανοποιημένη μ'αυτό!σίγουρα θα χρειαστεί κάποια στιγμή να δώσουμε ένα γεύμα πχ αλλά ειδικά σήμερα πχ είμαστε κρεμασμένοι στο στήθος από το πρωί!η φραουλίτσα τι κάνει??

άννι η μπουμπού κλωτσάει συνέχεια????απόλαυσε το!!!σε λίγες βδομαδες θα σου λείπει αυτή η αίσθηση!!καλή αρχή και με τα μαθήματα!!!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...