Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα, όμορφες!!! Τι κάνετε;

Στρολλάκι μου, πολύ λυπήθηκα με αυτήν την εξέλιξη! Εύχομαι ο Θεός να σας χαρίσει πολύ σύντομα το παιδάκι που ονειρεύεστε!

Άντζι, καλά αποτελέσματα στο ΑΣΕΠ και καλή λευτεριά βέβαια!

Νατασού, αυτό με το πρήξιμο το είχα πάθει κι εγώ για μερικές μέρες σε προχωρημένο στάδιο της εγκυμοσύνης, σαν εσένα, αλλά εμένα ήταν στα πόδια και μου φάνηκε "λογικό" γιατί ήταν και καλοκαίρι με κουφόβραση. Μόνο οι σαγιονάρες έμπαιναν στα πόδια μου! Ευτυχως τουλάχιστον ξεπρήστηκαν γρήγορα.

Παιδιά, μίλησα με το λουκουμαδάκι και σας έχω νέα! Πάει πολύ καλά, έκανε ωοληψία, πήραν 2 ωάρια και προχώρησε μόνο το ένα, αλλά είναι Α΄ ποιότητας. Κατέψυξαν λοιπόν ένα έμβρυο 3 ημερών πολύ καλό και τώρα συνεχίζει να μαζέψει τους επόμενους μήνες κι άλλα για να κάνει την πρώτη εμβρυομεταφορά προς το καλοκαιράκι. Μου φάνηκε αισιόδοξη και ελπίζω όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος.


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σας κοριτσια!!! 

Τι κανετε??? Ευχομαι σε ολες μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ πολλες-πολλες χαρες κ ομορφες στιγμες στα σπιτια σας!

Σας παρακολουθω αρκετο καιρο. Διαβαζω τα νεα σας κ νιωθω πολυ ομορφα που εχετε καταφερει να γινετε μια τοσο δεμενη κ αισιοδοξη παρεα. Δε σας κρυβω πως "ζηλεψα" :-):-) και αποφασισα να κανω αυτο το βημα κ να προσπαθησω να γινω κ εγω μελος της ομορφης παρεας σας! 

Η δικια μου ιστορια εχει ως εξης: πριν απο δυο χρονια κ ενα μηνα ξεκινησα με τον αγαπημενο μου να προσπαθουμε για μωρακι. Κανενα αποτελεσμα..... Απο το 5μηνο κ μετα αρχισαν να με "ζωνουν τα φιδια" πως κατι δεν πηγαινει καλα.Μπαινουμε στη διαδικασια εξετασεων. Αρχικα στον αντρα μου(ολα ηταν τελεια) κ στη συνεχεια σ εμενα.Οπου το μονο που βρεθηκε ηταν καποιες μικροσυμφησεις στη δεξια σαλπιγγα οι οποιες ομως διορθωθηκαν ευκολα.Πιστεψαμε λοιπον οτι το προβλημα λυθηκε κ οτι επιτελους θα ερχοταν το μωρακι μας.Δυστυχως ομως δεν ηρθε... Περιττο να σας πω οτι δυο χρονια εκλαιγα, μοιρολατρουσα κ εφτασα στα πλαισια της καταθλιψης.Ευτυχως ο αντρας μου κ η οικογενεια μου ηταν μονιμα διπλα μου.

Στην τελευταια επισκεψη στο γιατρο μας(την περασμενη Δευτερα) μας μιλησε για εξωσωματικη.Ως δια μαγειας αυτη τη φορα δεν εκλαψα, ειπα με δυνατη φωνη κ χαρα στην ψυχη μου "ενταξει ξεκιναμε "!!! Μεσα μου φοβαμαι λιγο μα θελω να το διωξω κ αυτο το λιγο. Ετσι στις 9 του Φλεβαρη ξεκιναω τις ενεσουλες!!! :-) Θελω μονο χαρες πια κ για μενα κ για ολες τις γυναικες που επιθυμουν αυτο το αγαθο της μητροτητας!!!

Με συγχωρειτε για τη φλυαρια, μα ηθελα να "γνωριστουμε"!!! Σας φιλω ολες!!!

Υ.Γ. Αληθεια βρε κοριτσια εκεινη η τυχερολιστουλα υπαρχει ακομη????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Μελένια! Καλωσήρθες στην παρεούλα μας! Μου φαίνεσαι λιγουλάκι αγχωμένη (σε καταλαβαίνω απόλυτα), αλλά σε κάθε περίπτωση εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα. Ναι, η τυχερολιστούλα υπάρχει και τη διαχειρίζεται η Νατάσα μας! Μόλις μας διαβάσει θα σε προσθέσει!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rosali είπε:

Καλημέρα, Μελένια! Καλωσήρθες στην παρεούλα μας! Μου φαίνεσαι λιγουλάκι αγχωμένη (σε καταλαβαίνω απόλυτα), αλλά σε κάθε περίπτωση εύχομαι καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα. Ναι, η τυχερολιστούλα υπάρχει και τη διαχειρίζεται η Νατάσα μας! Μόλις μας διαβάσει θα σε προσθέσει!

Καλημερα Rosali!!! 

Σ ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα. Ευχομαι κ σ εσενα με το καλο να ερθει το δευτερο ζουζουνι σου κ να χαιρεσαι κ το μεγαλο σου.

Ειμαι λιγο αγχωμενη δεν το κρυβω, μα για τα δικα μου δεδομενα αγχους αυτο που εχω τωρα δεν ειναι τιποτα. Σταματησα να κλαιω. Ναι τα καταφερα επιτελους! Χαχαχα...

Αχ πολυ χαιρομαι που υπαρχει η τυχερολιστουλα. Ανυπομονω να με δω εκει!!! :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Τι κάνετε;;;;Πως είστε;;;

Αντζουλίνι μου όλα έτοιμα για τον μικρούλη σας...αχχχ έχω αγωνία μαζί με εσένα !!!!

Ο γιατρός μου,μου είπε πως δεν είναι νωρίς για περπάτημα,γιατί αν περιμένω τις δ εβδομάδες του μάρτη σώθηκα!!! Οπότε ναι κάθε μέρα θέλει μια ωρίτσα,όχι πως το καταφέρνω πάντα,αλλά πχ σήμερα θα περπατήσω λίγο παραπάνω κ θα καλύψω το χθεσινό μου.

Τι κάνει ο μικρούλης σήμερα;;;το μπουκλάκι μας;;

Ρόζαλι καλημερούδια!!! Τι κάνεις;;το νινί;;ο ταλιμπάν;;

Αυτό με τα πόδια που λές μου φαίνεται λογικό ειδικά για καλοκαίρι,το θέμα είναι πως εγώ το έπαθα στα χέρια σαν κάτι να με ενόχλησε πιο πολύ,βέβαια αφού είδαμε πως δεν έχω κάτι άλλο ωστέ να πάρω τον γιατρό τηλ  το αφήσαμε και πέρασε.

Μελένια καλώς μας ήρθες!!! Με το καλό να έρθει το πολυπόθητο μωρό σας!!

Πωπω πως το άφησες δύο χρόνια να σε ρίξει έτσι;;εγώ λίγους μήνες πάλευα και δεν  το άντεξα.

Μην φοβάσαι η εξωσωματική πραγματικά δεν είναι τίποτα!!!Να σκέφτεσαι θετικά χωρίς άγχος και όλα θα πάνε καλά!!!!

Οι υπόλοιπες ζουζούνες;;;;;σουρτουκεύετε πάλι;;;;;;


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου...τι μουντάδα ειναι παλι σημερα αυτος ο καιρός;;;

σημερα το μεσημερι εχω γιατρό να μου πει ποτε γεννάμε...ελπιζω να μην μου πει αυριο κ πάθω σοκ,το εχω σκεφτεί στο μυαλό μου για παρασκευη.

καλως ήρθες στην παρεα μας κ καλη επιτυχία στην προσπάθεια σου...θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου...

οι υπόλοιπες που ειστε;;; Σας πλάκωσαν τα παπλώματα;;;


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά, Νατασού μου, και με τα 2 παιδάκια μου. Τώρα είμαι στο γραφείο και ξεκουράζομαι γιατί το σαββατοκύριακο ο ταλιμπάν με ξεπάτωσε! Πολύ καλά κάνεις και περπατάς! Κι εγώ δεν καθόμουν πουθενά και τελικά είχα πολύ εύκολη γέννα.

Άντζι, τι βάρος θα έχει περίπου ο μικρός όταν θα γεννηθεί; Σου έχει πει;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

On 27/12/2016 at 8:30 ΜΜ, NatasaP είπε:

ΤΥΧΕΡΟΛΙΣΤΟΥΛΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ & ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2015 & 2016 &2017!!

Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!!!

 phillia

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 20/11/2015 = 101,2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariachania ΑΓΟΡΑΚΙ

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 1/1/2016=66,67!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Π.Η.Τ = 12/9/2016

marakiinlove ΑΓΟΡΑΚΙ

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 2/2/2016= 94!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20/2/2016 ♡♡♡ΤΙΚ-ΤΑΚ♡♡♡ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΗΧΟ,120 ΠΑΛΜΟΙ!!!!!!!!!!!!!!

zadige

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

asteraaki  Κόρη

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 15/2/2016 = 132!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 17/2/2016 = 230!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!

ραφαηλιτα

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

cat76

ΤΥΧΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ = 291!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

katie06

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Ειρήνη1607

Τυχερή Χοριακη 8/04/2016 :256,6 !!!!!!!!!

Συγχαρητηριααααααα!!!!!!!!!! Εγκυουλααααα!!!!!!!!!!!

Angie.31 Τυχερή Χοριακή 9/6/2016 : 81 

13/6/2016 :508 !!!!!!!!!!

17/6/2016 :2405!!!!!!!!! Αγοράκι 

Συγχαρητήριαααααα!!!!!!!! Εγκυούλαααααα!!!!!!!!

Fairy_

Τυχερή Χοριακή 23/6/2016 :204!!!!!

Συγχαρητήριααααα!!!!!!Εγκυούλα !!!!!!!!!

NatasaP.  Αγοράκι

Τυχερή Χοριακή 14/7/2017 :170!!!!!!!

16/7/2016 :300!!!!

18/7/2016 :584!!!

20/7/2016 :1186!!

Συγχαρητήρια!!!!Εγκυούλα!!!!

Carpediem  Κόρη

Τυχερή Χοριακή 14/7/2016 :129!!!!!

18/7/2016 :673!!!!

22/7/2016 :2542!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!Εγκυούλα!!!

Δέσποινα Αγοράκι

Τυχερές χοριακούλες :17/5/2016: 570 &20/5/2016 :2234!!!!!

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!!

annie79 Κόρη 

Τυχερή Χοριακή 22/7/2016 :693!!!!!

Τυχερή Χοριακή 25/7/2016 :4895!!!!!

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!!!

Maria maraki 94

Τυχερή Χοριακή 3/8/2016 :204.7!!!!

Συγχαρητήρια!!!!Εγκυούλα!!!!

blue moon Αγοράκι

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!!

melitini81 Κόρη

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!!

Sweeney todd

Τυχερή Χοριακή 985!!!!!!

Συγχαρητήρια!!Εγκυούλα!!!!

Nikolitsa87

Τυχερή Χοριακή 25/8/2016:7500!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!!

Sundayviola

Τυχερή Χοριακή 12/9/2016:497.40!!!!!

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!

Lullaby20

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!

Evaki1991

Τυχερή Χοριακή 29/10/2016:150.94!!!!!!

Τυχερή Χοριακή31/10/2016:504.81!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!Εγκυούλα!!!

Anna ana

Τυχερή Χοριακή 5/11/2016:112.9!!!!!!

Τυχερή Χοριακή 8/11/2016:406.5!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!Εγκυούλα!!!

Ζώιτσα14

Τυχερή Χοριακή 7/11/2016:22!!!!

Τυχερή Χοριακή 9/11/2016:66!!!!

Τυχερή Χοριακή 11/11/2016:180!!!!

Τυχερή Χοριακή14/11/2016:790!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!Εγκυούλα!!!!

Rosali

Συγχαρητήρια!!!Εγκυούλα!!!!

Zamia :Συγχαρητήρια έγινε μανούλα!!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------

annoula043 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

appe ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

oly75 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ksofaki ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

phoinix ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

silkie ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

sweetrose ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

katmix ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

λουκουμαδακι ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

mariam83 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

butterfly1986 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

guinevere ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

tweetie ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

περίχωρα ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

fama ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ioanna_27 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

alechim ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

melenia-meli ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

aerostath ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

xristinagi ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

erianna ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Liana ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Lilly83 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Maimouditsa16 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Markella29 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

*maria ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Bostonaki ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Estranged ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Κάντι ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Olgaki.sab ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Claritaki ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Makeawish89 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Rose85 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Ariannaaria ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Lizbeth ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Blessedx3 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Zoi88 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Maria90ik ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Garifalia1 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

iliostaxtiti ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Elenapapa ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Primrose ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Sofia83 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Whiskas ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Moutzoura2016 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Georgia72 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Αφροδίτη ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Ritsaki881 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Sugar86 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Katia12 ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Stroll ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Me-Lenia ΤΥΧΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ & ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ & ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ & ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

9 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου...τι μουντάδα ειναι παλι σημερα αυτος ο καιρός;;;

σημερα το μεσημερι εχω γιατρό να μου πει ποτε γεννάμε...ελπιζω να μην μου πει αυριο κ πάθω σοκ,το εχω σκεφτεί στο μυαλό μου για παρασκευη.

καλως ήρθες στην παρεα μας κ καλη επιτυχία στην προσπάθεια σου...θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου...

οι υπόλοιπες που ειστε;;; Σας πλάκωσαν τα παπλώματα;;;

Αντζουλίνι θαρρώ πως θα βρέξει....χαχαχα!!!!

ωωωωωω λές να στο πεί έτσι απότομα;;;σοκ!!! Εγώ λέω πέμπτη το νωρίτερο να σε βάλει.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NatasaP είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

Τι κάνετε;;;;Πως είστε;;;

Αντζουλίνι μου όλα έτοιμα για τον μικρούλη σας...αχχχ έχω αγωνία μαζί με εσένα !!!!

Ο γιατρός μου,μου είπε πως δεν είναι νωρίς για περπάτημα,γιατί αν περιμένω τις δ εβδομάδες του μάρτη σώθηκα!!! Οπότε ναι κάθε μέρα θέλει μια ωρίτσα,όχι πως το καταφέρνω πάντα,αλλά πχ σήμερα θα περπατήσω λίγο παραπάνω κ θα καλύψω το χθεσινό μου.

Τι κάνει ο μικρούλης σήμερα;;;το μπουκλάκι μας;;

Ρόζαλι καλημερούδια!!! Τι κάνεις;;το νινί;;ο ταλιμπάν;;

Αυτό με τα πόδια που λές μου φαίνεται λογικό ειδικά για καλοκαίρι,το θέμα είναι πως εγώ το έπαθα στα χέρια σαν κάτι να με ενόχλησε πιο πολύ,βέβαια αφού είδαμε πως δεν έχω κάτι άλλο ωστέ να πάρω τον γιατρό τηλ  το αφήσαμε και πέρασε.

Μελένια καλώς μας ήρθες!!! Με το καλό να έρθει το πολυπόθητο μωρό σας!!

Πωπω πως το άφησες δύο χρόνια να σε ρίξει έτσι;;εγώ λίγους μήνες πάλευα και δεν  το άντεξα.

Μην φοβάσαι η εξωσωματική πραγματικά δεν είναι τίποτα!!!Να σκέφτεσαι θετικά χωρίς άγχος και όλα θα πάνε καλά!!!!

Οι υπόλοιπες ζουζούνες;;;;;σουρτουκεύετε πάλι;;;;;;

Νατασα μου σ ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο το μπεμπεκουλινι σου!!! 

Θελω να ξερεις πως στις ασχημες μερες μου ησουν η παρηγορια μου. Πρωτον γιατι ηλικιακα ειμαστε κοντα κ δευτερον γιατι σ εβλεπα ποσο αισιοδοξα το αντιμετωπιζες κ ελεγα "μπραβο στη Νατασα, παραδειγμα προς μιμηση ειναι".Γι αυτο λοιπον σ ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου.

Η αληθεια ειναι ο,τι μεσα μου με πιανει καποια ανασφαλεια. Ομως ειναι λογικο ετσι δεν ειναι???

Θα με προσθεσεις στην τυχερολιστουλα???

 

1 minute ago, Me-Lenia είπε:

Νατασα μου σ ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο το μπεμπεκουλινι σου!!! 

Θελω να ξερεις πως στις ασχημες μερες μου ησουν η παρηγορια μου. Πρωτον γιατι ηλικιακα ειμαστε κοντα κ δευτερον γιατι σ εβλεπα ποσο αισιοδοξα το αντιμετωπιζες κ ελεγα "μπραβο στη Νατασα, παραδειγμα προς μιμηση ειναι".Γι αυτο λοιπον σ ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου.

Η αληθεια ειναι ο,τι μεσα μου με πιανει καποια ανασφαλεια. Ομως ειναι λογικο ετσι δεν ειναι???

Θα με προσθεσεις στην τυχερολιστουλα???

 

Ειδα οτι με προσθεσες!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!

 

29 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου...τι μουντάδα ειναι παλι σημερα αυτος ο καιρός;;;

σημερα το μεσημερι εχω γιατρό να μου πει ποτε γεννάμε...ελπιζω να μην μου πει αυριο κ πάθω σοκ,το εχω σκεφτεί στο μυαλό μου για παρασκευη.

καλως ήρθες στην παρεα μας κ καλη επιτυχία στην προσπάθεια σου...θα περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σου...

οι υπόλοιπες που ειστε;;; Σας πλάκωσαν τα παπλώματα;;;

Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!! Κ εσυ με το καλο. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 minutes ago, Angie.31 είπε:

Νατασουλι στο ιασω βάζουν καισαρικές Τρίτη κ παρασκευη.οποτε σημερα θα ξέρουμε....

ροζαλι την περασμένη δευτερα ηταν 2680 ο μπομπιρακος μας...

Απο την ταραχή μου έκανα και like χαχαχαχα...

αλήθεια προγραμματίζουν τις μέρες;;;;δεν το είχα ξανακούσει αυτό!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Μελένια καλωσήρθες!!! Καλή αρχή με τις ενεσούλες σου!! Χωρίς άγχος, πολύ πολύ σύντομα θα φουσκώσει και η δική σου κοιλίτσα!!

Άντζι μου τι ωραία!!!! Να είσαι ήρεμη, μην ανεβαίνει και η πίεσή σου! Σε ελάχιστες μέρες θα έχεις αγκαλιά τον μικρούλι και θα μεγαλώσει η οικογένεια σας!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!!

Ρόζαλι ευτυχώς που μπορείς και ξεκουράζεσαι στη δουλειά!!

Νατασάκι μου να έχεις το νου σου για τα πρηξίματα και να πάρεις τηλ το γιατρό αν σου ξανατύχει. Μπορεί να ήταν τυχαίο, αλλά αν υπάρξει κι άλλη φορά να τον ενημερώσεις.

Εγώ το σκ είχα τους γονείς μου εδώ και χάρηκα πολύ. Σχεδόν τελειώσαμε και με το δωμάτιο, σήμερα παρήγγειλα και κουρτίνα. Τα έπιπλα θα τα έχουμε μέσα στις επόμενες δυο εβδομάδες.

Ξέχασα να σας πω ότι ξεκίνησα και μαθήματα ανώδυνου τοκετού, την προηγούμενη Τρίτη ήταν το πρώτο μάθημα. Μου άρεσε πολύ, γιατί νιώθω ότι θα μου φύγουν πολλά άγχη για το άγνωστο!! 


EyHAp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Me-Lenia είπε:

Νατασα μου σ ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο το μπεμπεκουλινι σου!!! 

Θελω να ξερεις πως στις ασχημες μερες μου ησουν η παρηγορια μου. Πρωτον γιατι ηλικιακα ειμαστε κοντα κ δευτερον γιατι σ εβλεπα ποσο αισιοδοξα το αντιμετωπιζες κ ελεγα "μπραβο στη Νατασα, παραδειγμα προς μιμηση ειναι".Γι αυτο λοιπον σ ευχαριστω μεσα απ την καρδια μου.

Η αληθεια ειναι ο,τι μεσα μου με πιανει καποια ανασφαλεια. Ομως ειναι λογικο ετσι δεν ειναι???

Θα με προσθεσεις στην τυχερολιστουλα???

 

Ειδα οτι με προσθεσες!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!

 

Σ ευχαριστω παρα πολυ!!!! Κ εσυ με το καλο. Να χαιρεσαι τα παιδακια σου :-)

Μελένια μου να σαι καλά για τα γλυκά σου λόγια,σου εύχομαι να σταθείς το ίδιο τυχερή με εμένα και να είναι πρώτη κ τυχερή προσπάθεια!!!!

Η ανασφάλεια είναι λογική,είναι κάτι άγνωστο αυτό που πρόκειται να συμβεί,αλλά εσύ να κρατάς πως όλοοο αυτό θα σου δώσει το μωρό σας.Με το θετικό αποτέλεσμα σβήνουν όλα,στεναχώριες,πόνος,φοβίες κτλ.Εγώ αυτό κράταγα σαν σκέψη και έμεινα ψύχραιμη κ ήρεμη,και επειδή η εγκυμοσύνη είναι ενα δώρο όταν έρχεται έτσι να το χαρείς με όλη σου την ψυχή,μην αφήσεις λεπτό να σε κατακλύσει άγχος,μέρα με την μέρα να τα ζείς όλα και θα δείς θα φτάνεις στην γέννα κ δεν θα έχεις καταλάβει πως πέρασε ο καιρός τόσο γρήγορα!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NatasaP είπε:

Μελένια μου να σαι καλά για τα γλυκά σου λόγια,σου εύχομαι να σταθείς το ίδιο τυχερή με εμένα και να είναι πρώτη κ τυχερή προσπάθεια!!!!

Η ανασφάλεια είναι λογική,είναι κάτι άγνωστο αυτό που πρόκειται να συμβεί,αλλά εσύ να κρατάς πως όλοοο αυτό θα σου δώσει το μωρό σας.Με το θετικό αποτέλεσμα σβήνουν όλα,στεναχώριες,πόνος,φοβίες κτλ.Εγώ αυτό κράταγα σαν σκέψη και έμεινα ψύχραιμη κ ήρεμη,και επειδή η εγκυμοσύνη είναι ενα δώρο όταν έρχεται έτσι να το χαρείς με όλη σου την ψυχή,μην αφήσεις λεπτό να σε κατακλύσει άγχος,μέρα με την μέρα να τα ζείς όλα και θα δείς θα φτάνεις στην γέννα κ δεν θα έχεις καταλάβει πως πέρασε ο καιρός τόσο γρήγορα!!!!

Με συγκινησε με τα λογια σου! Θα κανω ο,τι περναει απο το χερι μου να ειμαι ηρεμη, θελω κ πρεπει να το καταφερω!!! Ευχομαι σε λιγο καιρο να ειναι ολα διαφορετικα κ να χω κ εγω το μπεμπε μου στην κοιλιτσα μου. Σ ευχαριστω πολυ-πολυ!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Rosali είπε:

Όλα καλά, Νατασού μου, και με τα 2 παιδάκια μου. Τώρα είμαι στο γραφείο και ξεκουράζομαι γιατί το σαββατοκύριακο ο ταλιμπάν με ξεπάτωσε! Πολύ καλά κάνεις και περπατάς! Κι εγώ δεν καθόμουν πουθενά και τελικά είχα πολύ εύκολη γέννα.

Άντζι, τι βάρος θα έχει περίπου ο μικρός όταν θα γεννηθεί; Σου έχει πει;

Ξεκούραση στην δουλειά χαχαχα...

Όντως έτσι διάβασα κ εγώ,βοηθάει πολύ στην γέννα,οπότε βούρρρρρ περπάτημα!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...