Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε????

τρελό κρύο πάλι!!!αχχχχχ  τι θα γίνει πια!!!όσες μπορείτε μείνετε στη ζέστη καιμη βγαίνετε καθόλου έξω!!!!

Νατασάκι πόσο δίκιο έχεις!!!!η εγκυμοσύνη περνάει τόσο γρήγορα και είναι τόσο όμορφη περίοδος που είναι κρίμα να την περνάς μέσα στο άγχος!αν είναι μια γυναίκα τυχερή και εχει εύκολη εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα (ευτυχώς εγω ημουν τυχερη και γι αυτο ημουν χαλαρη 9 μηνες,με το γιατρό μου μιλήσαμε τη μέρα της γέννας όσο δεν είχαμε μιλήσει σε όλη την εγκυμοσύνη)τότε πρέπει να απολαμβάνει κάθε μέρα και περισσότερο(απολαύστε την κοιλίτσα που κουνιέται συνεχώς,εγώ ακόμα ήμουν στο νοσοκομείο που έπαθα ένα σοκ γιατί ένιωσα να μου λείπει απότομα!!!)

Μαράκι ευτυχώς δεν έχουμε θέμα ζέστης και ο μικρός σιγά σιγά συνηθίζει και το γδύσιμο νομίζω!!ο τουρλωτοπωπουδάκος τι κάνει???πάντως έχεις δίκιο η αίθουσα του χειρουργείου είναι εντελώς διαφορετική από την αίθουσα τοκετού...ειδικά η ξαφνική απόφαση για καιαρική είναι μεγάλο ζόρι και για τη μαμά και για τους γύρω της!ο άντρας μου μόλις είπε ο γιατρός πάμε για καισαρική έπαθε μεγαλύτερο σοκ και από εμένα!!!

σουίνι μεγαλώνει η μπουμπού!!!!!όποια ξέρει πως αλλάζουμε τικεράκια σε αυτό το φόρουμ ας μας ενημερώσει κι εμάς γιατί το έαξα αλλά δεν έβγαλα άκρη!

Γεωργία ο κυριούλης ζορίστηκε για τα καλά έεε????περαστικά του!!!!

αντζι να επικεντρωθείς στην στιγμή που θα πάρεις αγκαλιά το αντράκι σου και θα φύγετε γεροί και όμορφοι για να πάτε στο σοφουλίνι που θα σας περιμένει (μαζί με το δώρο του βέβαια :) )

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 minutes ago, Angie.31 said:

Καλημερααααααα......πέρασα ολο το βραδυ προσπαθώντας να κανω την αίτηση στον ΑΣΕΠ κ τελικα δεν την εκανα κιολας.

τι λες ροζαλιιιιιιι.....εχεις ιδέα απο χειρουργείο κ ολα τα στάδια που συνεπάγεται αυτο;;;;

αχ μαρακι Αςε εγω οταν γεννησα για πόσους μηνες μετα έλεγα εγω δεν το ξανά περνάω αυτο,δεν θα κανω αλλο παιδι κλπ κλπ.ερχεται ομως η στιγμή που ολα γινονται μια ανάμνηση μεχρι τη στιγμή που θα ξαναέρθουν στο προσκήνιο .τουλαχιστον λεω να περάσουν γρηγορα οι μερες να μπω κ να τελειώσει ολο αυτο κ μετα να κρατάω μονο το μωρακι μου...

Όχι. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα από χειρουργείο (σε προσωπικό επίπεδο εννοώ). Δεν έχω κάνει ποτέ μου χειρουργείο και δεν έχω πάρει ποτέ το παραμικρό είδος νάρκωσης ή μέθης. Τα φοβάμαι λίγο τα χειρουργεία γιατί δεν ξέρω τι γίνεται!


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

Άντζι μου τι ταλαιπωρία με τις αιτήσεις στο ίντερνετ.

Ελπίζω να την καταφέρεις σήμερα.

Εγώ δεν ξέρω ούτε χειρουργεία αλλά ούτε κ γέννα αλλά να το έπαιρνα στην πλάκα μόνο αν ήμουν τύφλα μεθυσμένη κ δεν καταλάβαινα τίποτα.

Δεσποινάκι μου ναι πολύ κρύο κ αύριο χειρότερο λένε...μπρρρ!!!!

Συνηθίζει ο μικρούλης;;;αχχχ τι όμορφαααα....(δεν έχω κ καρδούλες εδώ γμτ)

Νομίζω έχουμε άπειρα παραδείγματα στον χρόνο που περάσαμε ειδικά απο το παλιό φόρουμ με γυναίκες που με το θετικό τέστ πλημμύρισαν άγχος και ουφ να δω σάκο,ουφ καρδιά,ουφ αυχενική,ουφ β.επιπέδου,ουφ κ ουφ....και το αντίθετο φυσικά σε κοπέλες που αντιμετώπισαν κάποιο θεματάκι και το χειρίστηκαν αξιοπρεπέστατα και τις χαίρομαι όσο δεν πάει,και περιμένω μαζί τους την στιγμή της γέννας τους!!!

Άρα είναι θέμα γυναίκας στο 100% πως χειρίζεται την εγκυμοσύνη της,τον περίγυρο κ τον κακόμοιρο τον γιατρό χαχαχα!!!!!

 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NatasaP είπε:

Άντζι μου τι ταλαιπωρία με τις αιτήσεις στο ίντερνετ.

Ελπίζω να την καταφέρεις σήμερα.

Εγώ δεν ξέρω ούτε χειρουργεία αλλά ούτε κ γέννα αλλά να το έπαιρνα στην πλάκα μόνο αν ήμουν τύφλα μεθυσμένη κ δεν καταλάβαινα τίποτα.

Δεσποινάκι μου ναι πολύ κρύο κ αύριο χειρότερο λένε...μπρρρ!!!!

Συνηθίζει ο μικρούλης;;;αχχχ τι όμορφαααα....(δεν έχω κ καρδούλες εδώ γμτ)

Νομίζω έχουμε άπειρα παραδείγματα στον χρόνο που περάσαμε ειδικά απο το παλιό φόρουμ με γυναίκες που με το θετικό τέστ πλημμύρισαν άγχος και ουφ να δω σάκο,ουφ καρδιά,ουφ αυχενική,ουφ β.επιπέδου,ουφ κ ουφ....και το αντίθετο φυσικά σε κοπέλες που αντιμετώπισαν κάποιο θεματάκι και το χειρίστηκαν αξιοπρεπέστατα και τις χαίρομαι όσο δεν πάει,και περιμένω μαζί τους την στιγμή της γέννας τους!!!

Άρα είναι θέμα γυναίκας στο 100% πως χειρίζεται την εγκυμοσύνη της,τον περίγυρο κ τον κακόμοιρο τον γιατρό χαχαχα!!!!!

 

 

Αχ μακαρι Νατασουλι,κατι ειπαν οτι σημερα θα βαλουν 2ακομα server κ μεσα στο σ/κ αλλους 2 κ αν κολλαει παλι το συστημα θα δωσουν παραταση.

Εγω κ στη Σοφια μου κ τωρα ημουν πολυ ανετη στις εγκυμοσυνες μου.μονο την πρωτη φορα τον ειχα ζαλισει λιγο το γιατρο μου γιατι ειχα τα γνωστα πονακια στη μητρα κ τοτε δεν γνωριζα.ειχα ταλαιπωρηθει ομως τοτε κ με κολικους εντερου κ με πολυ περισσοτερη πιεση απο τωρα.ειχα δει κ τοτε λιγο αιμα στο 1ο τριμηνο αλλα γενικα ημιυν χαλαρη.τωρα στο μπεμπη που ξερω πλεον πολλες φορες αγνοω κ τα πονακια.

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Angie.31 είπε:

Αχ μακαρι Νατασουλι,κατι ειπαν οτι σημερα θα βαλουν 2ακομα server κ μεσα στο σ/κ αλλους 2 κ αν κολλαει παλι το συστημα θα δωσουν παραταση.

Εγω κ στη Σοφια μου κ τωρα ημουν πολυ ανετη στις εγκυμοσυνες μου.μονο την πρωτη φορα τον ειχα ζαλισει λιγο το γιατρο μου γιατι ειχα τα γνωστα πονακια στη μητρα κ τοτε δεν γνωριζα.ειχα ταλαιπωρηθει ομως τοτε κ με κολικους εντερου κ με πολυ περισσοτερη πιεση απο τωρα.ειχα δει κ τοτε λιγο αιμα στο 1ο τριμηνο αλλα γενικα ημιυν χαλαρη.τωρα στο μπεμπη που ξερω πλεον πολλες φορες αγνοω κ τα πονακια.

 

Μακάρι να το κάνουν απο σήμερα ή μάλλον να το είχαν ήδη κάνει,τόσος κόσμος να ταλαιπωρείται έτσι είναι άδικο.Άντε να το τελειώνεις να ηρεμήσεις γιατί όσο να είναι η αναμονή κουράζει.

Καλέ ναι δεν μιλάω για περιπτώσεις που νιώθεις κάτι που δεν έχεις ξανανιώσει κ θές να δείς τι είναι,ούτε σε φάση πίεσης ή κάποιου άλλου παράγοντα σημαντικού.´Εννοείται τότε μιλάς παραπάνω,εγω μιλάω για τις περιπτώσεις που έβηξα πχ κ πόνεσε το μικρό δαχτυλάκι μου κ αμέσως τηλέφωνο.

Και πάλι κ εσύ με την πίεση που έχεις τα σκαμπανεβάσματα τόσο διάστημα είσαι απο τα κορίτσια που είσαι απίστευτα χαλαρή κ ήρεμη ,ε αυτό είναι ενα πολύ καλό παράδειγμα για το πόσο χάρηκες κ αυτήν την εγκυμοσύνη σου κ μοιράστηκες μαζί μας γλυκές κ όμορφες στιγμές.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, NatasaP είπε:

Μακάρι να το κάνουν απο σήμερα ή μάλλον να το είχαν ήδη κάνει,τόσος κόσμος να ταλαιπωρείται έτσι είναι άδικο.Άντε να το τελειώνεις να ηρεμήσεις γιατί όσο να είναι η αναμονή κουράζει.

Καλέ ναι δεν μιλάω για περιπτώσεις που νιώθεις κάτι που δεν έχεις ξανανιώσει κ θές να δείς τι είναι,ούτε σε φάση πίεσης ή κάποιου άλλου παράγοντα σημαντικού.´Εννοείται τότε μιλάς παραπάνω,εγω μιλάω για τις περιπτώσεις που έβηξα πχ κ πόνεσε το μικρό δαχτυλάκι μου κ αμέσως τηλέφωνο.

Και πάλι κ εσύ με την πίεση που έχεις τα σκαμπανεβάσματα τόσο διάστημα είσαι απο τα κορίτσια που είσαι απίστευτα χαλαρή κ ήρεμη ,ε αυτό είναι ενα πολύ καλό παράδειγμα για το πόσο χάρηκες κ αυτήν την εγκυμοσύνη σου κ μοιράστηκες μαζί μας γλυκές κ όμορφες στιγμές.

 

A ναι εγω ειδικά αυτη τη φορα ημουν πολυ χαλαρή.κ τι θα πετύχαινα αν εκανα διαφορετικα; Το πολυ πολυ να ανέβαζα περισσότερη πίεση.για το μονο που αγχώθηκα να σου πω την αλήθεια ηταν γιατι αρρώστησα πολυ βαριά τα χριςτουγεννα κ ειχα πραγματικα πολυ έντονο βηχα κ φοβήθηκα για το μωρο με τοσο τράνταγμα...

πως ειστε εσεις; Εγω σημερα εκανα την πρώτη ένεση κορτιζόνη κ αυριο την επόμενη κ μετα ειμαι έτοιμη να υποδεχτώ το αγορακι μου...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσοπουλα....για μια ακομα φορα προσπαθω να μπω στο συστημα του ασεπ κ η κατασταση ειναι τραγικη.....να δω ποση ωρα θα μου παρει σημερα;;;; φιλακια!!!


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κούκλες καλημέρα! 

Είναι εδώ η μαμά μου και κάνουμε έρευνα αγοράς! Βρε κορίτσια, ξέρει καμία κανένα μαγαζί για να δω από κοντά τα πιο οικονομικά πολυκαρότσια, πχ kiddo, graco evo κτλ; Τα πήρε πουθενά το μάτι σας; Γιατί εγώ όπου έχω πάει δεν τα είχαν. Βόρεια μένω, αν έχετε καμιά ιδέα μου λέτε. Merci!

Antgie υπομονή με το σύστημα! Διάβασα χθες ότι προσπαθούν κάποιοι να εκμεταλλευτούν την κατάσταση, δες εδώ http://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/dhmosio/140656/xontri-apati-me-to-pesmeno-systima-tou-asep

Σας αφήνω να συνεχίσουμε! Φιλιά πολλά! 


vQjrp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Άντζι υπομονή με τον ασεπ,βαθιές ανάσες και κάποια στιγμή θα τελειώσει!!

Πωπω χαράς την υπομονή σου τόσες μέρες κ νύχτες ..

Άντε μια ενεσούλα ακόμα και μετά μετράμε αντίστροφα.:)

Εμείς εδώ,σπίτι λίγο κρυωμένη στην αρχή του ,γιατί η καλή μου πεθερά αποφάσισε άρρωστη να με πλησιάσει και σήμερα σουπίτσα,τσάι και κουκούλωμα.

Εσείς;;;;

Μελιτίνι μου δεν τα είδα πουθενά αυτά τα καρότσια λυπάμαι.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε????????

κρύο πολύ εδώ φαντάζομαι και στην υπόλοιπη ελλάδα!!!

άντζι δεν φτάνει η ταλαιπωρία του ασεπ ξενυχτας κιόλας για την αίτηση και αποτέλεσμα μηδέν!!!ευτυχώς που όλα δουλεύουν ρολόι σ αυτη τη χώρα!!!η αντίστροφη μέτρηση για τον μπέμπη σας ξεκίνησε!!!! σύντομα θα γεμίζει την αγκαλιά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μελιτινη μηπως να ρίξεις μια ματιά στο σκρουτζ ώστε να δεις σε ποιά καταστήματα τα έχουν?δεν μπορεί όλο και κάποιο θα βρίσκεται κοντά σας!

νατασάκι είδες βρε πόσο σε αγαπάει η πεθερά σου???δεν αντέχει μακριά σου!!!!(πφφφφφ αυτή δεν βάζει μυαλό με τίποτα!!!!)


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα ομορφες...

που λετε τελείωσα την αιτηση μου εχτες,μένει να διορθώσω μονο κατι σημερα το βραδυ κ να πατήσω οριστικοποίηση κ τελος.μετα εκτύπωση κ τα στέλνω.εχτες παλι απο τις 3 μεχρι τις 6:30 παιδευόμουν.

τελειωσα κ με το ΙΚΑ ,με πήγε ο πατερας μου το πρωι.

αχ Νατασουλι αυτη η αξιαγάπητη πεθερούλα σου....περαστικα σου.πινε ζεστά κ σου πίτσες φουλ...

μελιτινακι δεν τα εχω δει πουθενα.μπες κ στο sweet baby στο Ίντερνετ να δεις μηπως τα εχουν εκει.ειχα παρει την κουνια εγω απο εκει.

Δεσποινακι γλυκό πως ειναι το ζουζούνι σας...δως  του πολλα πολλα φιλια...

 


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Δέσποινa είπε:

καλημέρα κοριτσάκια τι κάνετε????????

κρύο πολύ εδώ φαντάζομαι και στην υπόλοιπη ελλάδα!!!

άντζι δεν φτάνει η ταλαιπωρία του ασεπ ξενυχτας κιόλας για την αίτηση και αποτέλεσμα μηδέν!!!ευτυχώς που όλα δουλεύουν ρολόι σ αυτη τη χώρα!!!η αντίστροφη μέτρηση για τον μπέμπη σας ξεκίνησε!!!! σύντομα θα γεμίζει την αγκαλιά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μελιτινη μηπως να ρίξεις μια ματιά στο σκρουτζ ώστε να δεις σε ποιά καταστήματα τα έχουν?δεν μπορεί όλο και κάποιο θα βρίσκεται κοντά σας!

νατασάκι είδες βρε πόσο σε αγαπάει η πεθερά σου???δεν αντέχει μακριά σου!!!!(πφφφφφ αυτή δεν βάζει μυαλό με τίποτα!!!!)

Κοριτσάκι μου τι κάνεις;;; ο μπέμπης μας;;

Πολύ κρύο έχεις δίκιο,άσε που χθές κατά τις 23:30 έριχνε χιονάκι αλλά ευτυχώς μόνο αυτό ήταν.

Είδες πόσο με αγαπάει;;;τέζα με θέλει γρρρρρ.....

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Χάθηκα λίγο γιατί είχα δυσάρεστα, δυστυχώς δε μας πήγε καλά η εγκυμοσύνη...Στην επόμενη μπορεί να είμαι πιο τυχερή...Είδα κ τόσες ετοιμόγεννες εδώ κ είπα να μη μπω κ σας μαυρίσω.

 

Από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω, βλέπω ότι η Άντζι γεννά πολύ σύντομα, η Γεωργία έκανε σκόνη τον κυριούλη στη δουλειά κ η Δεσποινιώ απολαμβάνει το μπέμπη της σιδερώνοντας! Όλες καλά σας βρίσκω λοιπόν, τα φιλιά μου!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angie.31 είπε:

Καλησπερα ομορφες...

που λετε τελείωσα την αιτηση μου εχτες,μένει να διορθώσω μονο κατι σημερα το βραδυ κ να πατήσω οριστικοποίηση κ τελος.μετα εκτύπωση κ τα στέλνω.εχτες παλι απο τις 3 μεχρι τις 6:30 παιδευόμουν.

τελειωσα κ με το ΙΚΑ ,με πήγε ο πατερας μου το πρωι.

αχ Νατασουλι αυτη η αξιαγάπητη πεθερούλα σου....περαστικα σου.πινε ζεστά κ σου πίτσες φουλ...

μελιτινακι δεν τα εχω δει πουθενα.μπες κ στο sweet baby στο Ίντερνετ να δεις μηπως τα εχουν εκει.ειχα παρει την κουνια εγω απο εκει.

Δεσποινακι γλυκό πως ειναι το ζουζούνι σας...δως  του πολλα πολλα φιλια...

 

Επιτέλουςςςςςς!!!!!! 

Μα είδες πόσο με νοιάζεται ;;;ακόμα κ κρυωμένη θέλει να είναι κοντά μου.

 

6 minutes ago, stroll είπε:

Γεια σας κορίτσια μου. Χάθηκα λίγο γιατί είχα δυσάρεστα, δυστυχώς δε μας πήγε καλά η εγκυμοσύνη...Στην επόμενη μπορεί να είμαι πιο τυχερή...Είδα κ τόσες ετοιμόγεννες εδώ κ είπα να μη μπω κ σας μαυρίσω.

 

 

 

Από τα λίγα που πρόλαβα να διαβάσω, βλέπω ότι η Άντζι γεννά πολύ σύντομα, η Γεωργία έκανε σκόνη τον κυριούλη στη δουλειά κ η Δεσποινιώ απολαμβάνει το μπέμπη της σιδερώνοντας! Όλες καλά σας βρίσκω λοιπόν, τα φιλιά μου!

 

Στρολλάκι μου λυπάμαι τόσο πολύ,στην επόμενη σίγουρα θα είσαι τυχερή κορίτσι μου.Μην απογοητεύεσαι μόνο και θα ξαναέρθει αμέσως!!!

Εδώ μοιραζόμαστε χαρές κ λύπες..έτσι είναι η ζωή οπότε μην ξανασκεφτείς ποτέ κάτι ανάλογο.Σε φιλώ!!!!!

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στρολλακι μου κριμα...πολυ λυπήθηκα.να ειστε καλα κ αγαπημένοι κ ο θεός θα σας στείλει αυτο που τοσο λαχτάρα η ψυχούλα σας.κ εννοειται να μοιράζεσαι τα παντα μαζι μας.γι'αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες,τις χαρες κ τις λύπες μας...

κ εγω οταν γνώρισα πρώτη φορα τα κοριτσια εδω ηταν οταν ειχα αποβάλει τον περασμένο Γενάρη...ημουν πολυ χαλια κ ηθελα να το μοιραστώ με καποιον ολο αυτο κ πραγματικα με βοήθησαν τα κοριτσια κ τοτε κ αργοτερα που αρχίσαμε παλι τις προσπάθειες...η καθεμία ανέβαινε το δικό της γολγοθά κ ολες μαζι είμασταν μια ομάδα...Να μας λες οτι σε απασχολεί....

Νατασουλι κ εμεις βγήκαμε λιγο το απογευμα κ οντως ειχε πολυ κρύο...το πρωι ειχε κ λιγο ηλιο κ δεν το καταλαβα τοσο έντονα!!!

τα υπόλοιπα κοριτσάκια που χαθήκατε;;; Καλες θα γεννήσω κ δεν θα εχω έναν άνθρωπο να μιλαω τα βραδια...

με το λουκουμαδακι εχει μιλήσει καμία; Δεν εχουμε μάθει πως παει...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...