Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

2 hours ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσακια μου γεννησααααααα....εχτες το βραδυ στις 1:05.ειχα κατι πονακια που νομιζα πως ηταν κολικος αλλα τελικα εξελιχθηκαν σε πονους γεννας.βιαστηκε ο γλυκας μας.ειναι τελειος....δεν χορταινω να τον κοιταω

Angie να σας ζησει!!!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο το μπουμπουκακι σας  κ να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!

Καλέ τι ποδαρικο εκανα.....!!!! Τελεια νεα!!! :-D

2 hours ago, stroll είπε:

Άντζι μου συγχαρητήρια! Να τον χαίρεσαι! Τελείωσαν οι περιπέτειές σου, με το καλό σπίτι σας να μπείτε στους ρυθμούς σας!

 

 

 

 

 

Μελένια καλή αρχή να έχεις κ καλή επιτυχία. Και γω είχα  βαλθεί από πριν γεννήσει η Δέσποινα να την πείσω ότι έχει κόρη!!!

 

 

 

Υπόλοιπα κοριτσάκια την καλησπέρα μου κ τις ευχές μου. Με ένα πόνο οι εγκυμονούσες κ καλή επιτυχία για τις κοπέλες στην προσπάθεια J

 

 

 

Σ ευχαριστω πολυ Stroll. K σ εσενα ο,τι καλυτερο ευχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 hours ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσακια μου γεννησααααααα....εχτες το βραδυ στις 1:05.ειχα κατι πονακια που νομιζα πως ηταν κολικος αλλα τελικα εξελιχθηκαν σε πονους γεννας.βιαστηκε ο γλυκας μας.ειναι τελειος....δεν χορταινω να τον κοιταω

αααα τι εκπληξη!!!!!Να τον χαιρεσαι!!!!!!!

Κοριτσια εγω παλι μεσα ειμαι...και μαλλον δεν το βλεπω να ξαναβγαινω...η μπουμπου ειναι μια χαρα απλα με ταλαιπωρει απο νωρις νωρις...;-)


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Carpediem said:

αααα τι εκπληξη!!!!!Να τον χαιρεσαι!!!!!!!

Κοριτσια εγω παλι μεσα ειμαι...και μαλλον δεν το βλεπω να ξαναβγαινω...η μπουμπου ειναι μια χαρα απλα με ταλαιπωρει απο νωρις νωρις...;-)

Carpe μου όταν λες μέσα, φαντάζομαι εννοείς στο σπίτι, έτσι; Ελπίζω όχι σε νοσοκομείο...

2 hours ago, Me-Lenia said:

Angie να σας ζησει!!!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο το μπουμπουκακι σας  κ να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!

Καλέ τι ποδαρικο εκανα.....!!!! Τελεια νεα!!! :-D

Σ ευχαριστω πολυ Stroll. K σ εσενα ο,τι καλυτερο ευχομαι!!!

Πραγματικά, αυτό σκέφτηκα κι εγώ. Μπήκες με το δεξί για τα καλά! Μπράβο γουρλού μας! :)


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

ooooooooooooooooooooooooo τι νεα διαβαζωωωωω!!!!Αντζουλινι μου να σας ζησει ο μπομπιρακος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε με υγεια πανω απολα!!!!

Καλως μας ηρθες Μελενια και να δεις πως θα σου βγει γουρλιδικι αυτη η σελιδα οπως σε πολλες κοπελες :) 

Νατασσακι μου εισαι καλυτερα τωρα?

Χαρηκα πολυ και για το λουκουμαδακι ελπιζω να μπει καποια στιγμη να μας μιλησει...ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΑΚΙΙΙ ΑΚΟΥΣΣΣ :*

Χαιρετω και τις υπολοιπες κοπελες <3

Εγω κοριτσια μου μαλλον αυτη τη βδομαδα θα κανει το σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μ και βλεπουμε μετα πως προχωραμε..Αλλα εγω ειμαι στεναχωρημενη..Μας εκαναν μια προταση για ελληνικο εστιατοριο στη γερμανια για δουλεια(δωματιο μας δινουν ,ικανοποιητικο μισθο)αλλα εγω δεν θελω να φυγω καθολου,εδω καλοκαιρια σε νησι και δεν την παλευα θα αντεξω γερμανια????και ο αντρας μ θελει πολυ να παμε :( και με παταει στο συναισθημα για το μωρο(οτι πρεπει να κοιταω που θα εχει μελλον το παιδι μ και τετοια :( ) 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εντάξει τρελαίνομαιιιιι..... Αντζουλίνι τι βιαστικό πλάσμα είναι αυτό αγάπη;;;;;

Να σας ζήσει ο μικρός σας !!!!!Γερός κ τυχερός!!!!!!Καλή ανάρρωση κ γρήγορα στο μπουκλάκι σας!!!!!!:wub::wub:

Ελενάκι έκανα εικόνα την φράουλα κ γέλαγα κ εγώ!!!!αχχχ τι όμορφα είναι όλα αυτά!!!!!

Κάρπε μου ξαναμπήκες;;; δεν πειράζει μείνε ήρεμη κ όλα καλά θα πάνε κ η μπουμπού θα περιμένει λίγο ακόμα!!!!!!

Ολγάκι μου είμαι καλύτερα ευτυχώς,τώρα για το θέμα γερμανία πραγματικά δεν ξέρω τι να πώ...μακάρι να πάρετε την σωστή απόφαση κ για τους δυό σας!!!!

Στα υπόλοιπα κορίτσια φιλιά!!!!!


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Olgaki.sab said:

ooooooooooooooooooooooooo τι νεα διαβαζωωωωω!!!!Αντζουλινι μου να σας ζησει ο μπομπιρακος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε με υγεια πανω απολα!!!!

Καλως μας ηρθες Μελενια και να δεις πως θα σου βγει γουρλιδικι αυτη η σελιδα οπως σε πολλες κοπελες :) 

Νατασσακι μου εισαι καλυτερα τωρα?

Χαρηκα πολυ και για το λουκουμαδακι ελπιζω να μπει καποια στιγμη να μας μιλησει...ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΑΚΙΙΙ ΑΚΟΥΣΣΣ :*

Χαιρετω και τις υπολοιπες κοπελες <3

Εγω κοριτσια μου μαλλον αυτη τη βδομαδα θα κανει το σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μ και βλεπουμε μετα πως προχωραμε..Αλλα εγω ειμαι στεναχωρημενη..Μας εκαναν μια προταση για ελληνικο εστιατοριο στη γερμανια για δουλεια(δωματιο μας δινουν ,ικανοποιητικο μισθο)αλλα εγω δεν θελω να φυγω καθολου,εδω καλοκαιρια σε νησι και δεν την παλευα θα αντεξω γερμανια????και ο αντρας μ θελει πολυ να παμε :( και με παταει στο συναισθημα για το μωρο(οτι πρεπει να κοιταω που θα εχει μελλον το παιδι μ και τετοια :( ) 

Καλή επιτυχία  με το σπερμοδιάγραμμα μικρή μου.

Δύσκολη η απόφαση αυτή Ολγάκι... Σε καταλαβαίνω απόλυτα... Αυτοί που σας κάνουν την πρόταση είναι άνθρωποι εμπιστοσύνης; Γιατί πολλά έχουν ακουστεί.

 

Και αν φύγετε, για ποσο το υπολογίζετε να μένετε εκεί περίπου;!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστός της πεθεράς μου...Για μένα από τη στιγμή που δεν τον ξέρω εγώ δεν είναι ανθρωπος εμπιστοσυνης..Ο άντρας μ λέει αν φυγουμε να φύγουμε για πάντα :( εγώ κορίτσια δεν φεύγω με τπτ!!!!Δεν αντέχω μακρυά από την Ελλάδα από τους φίλους μ και συγγενείς μου!! Με πιέζει παρα πολύ σε αυτό το θέμα (και για το νησί και για τη Γερμανία)από τη μία έχει ένα μικρό πόιντ(γιατί εδώ παίρνει το πολύ 600€ κ αν θα την έχει και αύριο αυτή τη δουλειά)αλλά εγώ είμαι αισιόδοξη ρ κορίτσια...Άλλοι κι άλλοι πως ζουν με αυτούς τους μισθούς και με παιδί?? :( είμαι να σκάσω...Πείτε μ τις γνώμες σας :) :* 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Angie.31 είπε:

Κοριτσακια μου γεννησααααααα....εχτες το βραδυ στις 1:05.ειχα κατι πονακια που νομιζα πως ηταν κολικος αλλα τελικα εξελιχθηκαν σε πονους γεννας.βιαστηκε ο γλυκας μας.ειναι τελειος....δεν χορταινω να τον κοιταω

ωωωωωω!!!! Με το καλο!!!να σου ζησει η αγορινα!!!πως εισαι εσυ??γεννησες ευκολα???

μελενια καλως ηρθες και απο μενα!!!!ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!νομιζω πρεπει να βγαλουμε πινακακι με τις γεννησεις τωρα!!ποια ειναι η επομενη???


iZHz.png

xyNB.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπριτσες...τι κανετε;εγω πολυ καλυτερα.στην περιπτωση μου ισχυει οτι τη δευτερη φορα η αναρρωση δεν εχει καμια σχεση με την πρωτη. δεν ποναω σχεδον καθόλου. Περπαταω κανονικα.χτες το βραδυ κοιμηθηκα κιολας γιατι ημουν ξυπνια απο τη Δευτέρα το πρωι.τωρα περιμενω να περασει λιγο η ωρα να κανω ενα μπανακι.μου εχουν βαλει μια αδιαβροχη γαζουλα κ ετσι μπορω να κανω.

Ο μικρος γεννηθηκε 3260,θρεφταρακι για την εβδομαδα του.τον βαζω κ στο στηθος σε καθε γευμα κ του δινω κ ξενο ταυτοχρονα.ειναι πολυ αγκαλιτσας...μολις τον αφήσεις στο κουνακι του χαλαει τον κοσμο απο το κλαμα...ειναι γλυκας κ μου μοιαζει....

Απο εξυπηρετηση ειναι τελεια ευτυχως κ απο εχτες το πρωι ειμαι μονη μου στο δωματιο με τη μαμα μου.ο αντρας μου πηγαινοερχεται 2 φορες την ημερα γιατι δεν θελει να αφηνει κ πολυ τη Σοφια μονη της η οποια με ζηταει το κοριτσακι μου...λεει να βαλω το μπεμπη στην κοιλια μου κ να γυρισω σπιτι....χαχαχα το μαναρακι μου...

Ολγακι ξερω οτι εινσι δυσκολο για σενα ομως ειναι πολλοι εκεινοι που φευγουν για μια καλυτερη ζωη.κ προσωπικα πιστευω οτι εκει θα ειναι αν σκεφτεις οτι εμεις εδω δουλευουμε 2 ατομα με μισθο πανω απο 600€ κ παλι νοικι,υποχρεωσεις κλπ κλπ περναμε τσιμα τσιμα...

  • Μου αρέσει 1

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 hours ago, Georgia1972 είπε:

Carpe μου όταν λες μέσα, φαντάζομαι εννοείς στο σπίτι, έτσι; Ελπίζω όχι σε νοσοκομείο...

Πραγματικά, αυτό σκέφτηκα κι εγώ. Μπήκες με το δεξί για τα καλά! Μπράβο γουρλού μας! :)

Δυστυχως χτες ξαναμπηκα νοσοκομειο...ειχα παλι αιμοραγια και ηταν μεγαλυτερη απο την αλλη φορα...και πλεον δεν ξαναβγαινω...θα κατσω εδω οσο παραπανω μπορουμε να το κρατησουμε μεσα...

7 hours ago, NatasaP είπε:

Κάρπε μου ξαναμπήκες;;; δεν πειράζει μείνε ήρεμη κ όλα καλά θα πάνε κ η μπουμπού θα περιμένει λίγο ακόμα!!!!!!

 

Ναι κοριτσι μου...ενταξει τωρα ηρεμη ειμαι..χτες τρομαξαμε λιγο αλλα ενταξει...:)

8 minutes ago, Angie.31 είπε:

Καλημερα τσουπριτσες...τι κανετε;εγω πολυ καλυτερα.στην περιπτωση μου ισχυει οτι τη δευτερη φορα η αναρρωση δεν εχει καμια σχεση με την πρωτη. δεν ποναω σχεδον καθόλου. Περπαταω κανονικα.χτες το βραδυ κοιμηθηκα κιολας γιατι ημουν ξυπνια απο τη Δευτέρα το πρωι.τωρα περιμενω να περασει λιγο η ωρα να κανω ενα μπανακι.μου εχουν βαλει μια αδιαβροχη γαζουλα κ ετσι μπορω να κανω.

Ο μικρος γεννηθηκε 3260,θρεφταρακι για την εβδομαδα του.τον βαζω κ στο στηθος σε καθε γευμα κ του δινω κ ξενο ταυτοχρονα.ειναι πολυ αγκαλιτσας...μολις τον αφήσεις στο κουνακι του χαλαει τον κοσμο απο το κλαμα...ειναι γλυκας κ μου μοιαζει....

Απο εξυπηρετηση ειναι τελεια ευτυχως κ απο εχτες το πρωι ειμαι μονη μου στο δωματιο με τη μαμα μου.ο αντρας μου πηγαινοερχεται 2 φορες την ημερα γιατι δεν θελει να αφηνει κ πολυ τη Σοφια μονη της η οποια με ζηταει το κοριτσακι μου...λεει να βαλω το μπεμπη στην κοιλια μου κ να γυρισω σπιτι....χαχαχα το μαναρακι μου...

Ολγακι ξερω οτι εινσι δυσκολο για σενα ομως ειναι πολλοι εκεινοι που φευγουν για μια καλυτερη ζωη.κ προσωπικα πιστευω οτι εκει θα ειναι αν σκεφτεις οτι εμεις εδω δουλευουμε 2 ατομα με μισθο πανω απο 600€ κ παλι νοικι,υποχρεωσεις κλπ κλπ περναμε τσιμα τσιμα...

χαχα κραταω το οτι ειναι γλυκας και σου μοιαζει!!!!!αγαπη μου!!Και το Σοφακι σου αλλη γλυκα!!Φιλια στα πατουσακια σας!!!


JU2Xp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Άντζι, τι ευχάριστα νέα ήταν αυτά!!!! Να σας ζήσει ο μικρούλης και να είναι γερός και καλότυχος! Άντε, ξεμπέρδεψες. Ήθελε να προλάβει τον Γενάρη πριν φύγει για να γεννηθεί, είδες; Να σας ζήσει και πάλι!

Ολγάκι, εγώ πιστεύω ότι υπάρχει μια υπερεκτίμηση του εξωτερικού. Έχουμε την τάση, ως φύσει απαισιόδοξοι Έλληνες, να λέμε πάντα ότι οι άλλοι είναι καλύτεροι και εμείς είμαστε οι χειρότεροι. Συνήθως δεν είναι έτσι και η ποιότητα ζωής δεν θεωρώ ότι αντικατοπτρίζεται μόνο στα ευρώ που παίρνεις σαν μισθό. Σε τι σπίτι μένεις όταν πας έξω; Όσοι γνωστοί μου έχουν πάει, οι περισσότεροι μένουν σε κάτι τρύπες. Ενώ εδώ θέλουμε και τα ρετιρέ μας, και τα μπαλκόνια μας, και την καλή περιοχή για να ζούμε κλπ. Και το βασικότερο: (μιλάω σαν υπάλληλος του Υπουργείου Υγείας τώρα) Τι υγεία έχεις; Εδώ είναι οι περισσότερες εξετάσεις και διαγνωστικές πράξεις δωρεάν, σε φορείς του δημοσίου βέβαια, ή με μικρή συμμετοχή αν πας να τα κάνεις ιδιωτικά. Έξω, απ' όσο γνωρίζω, πρέπει να έχεις ένα μεγάλο πορτοφόλι για να πληρώνεις τα πάντα, τα οποία κοστίζουν και πολύ ακριβότερα απ' ό,τι εδώ. Ξέρεις πόσοι έλληνες μετανάστες έρχονται απ' έξω για να εξυπηρετηθούν στο ελληνικό σύστημα υγείας γιατί έξω δεν μπορούν; Πόσο κοστίζουν τα φάρμακα έξω; Καμία σχέση με την Ελλάδα. Εμείς βγάζουμε την τιμή με βάση τις 3 φθηνότερες της ΕΕ, ενώ σε όλες αυτές τις "πολιτισμένες" ευρωπαικές χώρες τιμολογούν πολύ ακριβότερα. Δεν μπαίνω στη συζήτηση για το πόσο κοστίζουν τα προΪόντα διατροφής κλπ γιατί δεν είναι το αντικείμενό μου, όμως αν κρίνω από τα ταξίδια που έχω κάνει και είδα να κοστίζει πχ 0,5 ευρώ το 1 πορτοκάλι και 1 ευρώ η 1 μπανάνα, νομίζω ότι είναι ακριβότερα. Στον δικό μου κύκλο όσοι έχουν πάει για μια καλύτερη ζωή έξω (Γερμανία κλπ) έχουν ξαναγυρίσει. Μπορεί όμως αυτό να είναι και τυχαίο, δεν ξέρω. Εσείς σκεφτείτε το με βάση τα δικά σας δεδομένα. Εύχομαι να πάρετε την καλύτερη απόφαση!

Πωπω, βρε Κάρπε! Τι τραβάς κι εσύ! Πόσο σκέφτονται να σε αφήσουν μέχρι να γεννήσεις; Μέχρι ποια εβδομάδα;


My first son: October 2015/ My second son: August 2017/ New baby: September 2019

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες και κούκλοι(πλέον έχουμε και επίσημα αρκετά αγόρια στην παρέα μας)...καλό μήναααααα!!!!!τι κάνετε?εγω νυσταζω τρελα καθως κοιμηθηκα μονο 2-4!!!!!!νατασααααααα τον κουβα με το κονσιλερ μην ξεχασεις!!!!..

αντζουλινι ποσο χαιρομαι που αναρρωνεις ακομα καλυτερα απο την πρωτη φορα!!!αυτο σημαινει πως οταν θα πατε μαμα και γιος στην πριγκιπισσα σας ολα θα ειναι σουπερ για αγκαλιες και παιχνιδια!!!και το δικο σας αγορακι στη μαμα μοιαζει???τελειαααααααα

καρπε μην στεναχωριεσαι καθολου!!!να σκεφτεσαι πως ειναι ο τροπος για να μεινει η μπουμπου οσο γινεται περισσοτερο στην κοιλιτσα και το πιο σημαντικο πως εισαι σε καλα χερια!!

ολγακι καταλαβαινω πως σκεφτεσαι,εμενα η αδερφη μου ζει μονιμα στη γερμανια!πηγε αρχικα με υποτροφια για διδακτορικο και πλεον βρηκε δουλεια εκει οποτε πραγματικα δεν σκεφτεται να επιστρεψει περα απο διακοπες στην ελλαδα!δυστυχως εκει μας εφτασε η κριση....παντως οσα μου λεει ειναι το ακριβως αντιθετο απο αυτα που περιγραφει η ροζαλι,οποτε πιθανον να εχει να κανει με την πολη την οποια βρισκεσαι κλπ!σε καθε περιπτωση ψαξτε το οσοοοοοο περισσοτερο μπορειτε πριν αποφασισετε και οποια αποφαση κι αν παρετε να ειναι για το καλυτερο δυνατον!

νατασακι πως πανε οι σβουρες του μπομπιρα?

σουινι για την επομενη γεννα μεχρι και στοιχηματα μπορουν να πεσουν!καρπε νατασακι και αννι κονταροχτυπιουνται πραγματικα!2 κοριτσια και 1 αγορι ερχονται συντομα στην παρεα μας!

 


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα αγάπες!!!!!!

Δεσποινάκι μου ,ο κουβάς έγινε παραγγελία μην ανησυχείς!!!!:-D:)

θα ξενυχτάμε αλλά θα είμαστε περιποιημένες χαχα!!!

Ο σβούρας δεν σταματάει ούτε την νύχτα πλέον,έχουμε προπόνηση συνεχώς χαχαχα....

Ρόζαλι καλημέρα!!!! Νομίζω το θέμα είναι που θα πάς κ που θα πέσεις.Αν ρωτάγαμε αυτούς που έφυγαν τα τελευταία χρόνια σε ξένες χώρες θα έλεγαν σίγουρα σαν την χώρα μας καμία,αλλά όταν δεν βγαίνει έστω η καθημερινότητα σου τι θα κάνεις;;

Κάρπε μου κορίτσι μου,το πιστεύω πως τρομάξατε είναι απόλυτα λογικό,θα συμφωνήσω  όμως με το Δεσποινάκι είσαι σε καλά χέρια τώρα που θα φροντίσουν με τον καλύτερο τρόπο μανούλα κ μπέμπα!!!!Τσάμπα τα όνειρα για ολονύχτια κουτσομπολιά στο ίδιο δωμάτιο !!Σε φιλώ!!!!! Χάιδεψε την κοιλίτσα κ πές στην μικρή να μας περιμένει :)

Αντζουλίνι σου μοιάζει;;; άχουυυ ...υπέροχα!!!! Πόσο χαίρομαι που όλα είναι τόσο καλά αυτή την φορά και σίγουρα έχεις κ καλύτερη διάθεση.Άντε μανούλα πάρε τον όμορφο κ γρήγορα στην μικρούλα που σας περιμένει πως κ πως!!!!

Σουίνιιιι καλημέρα!!!! Τι κάνεις;;;

Ολγάκι μου μην στεναχωριέσαι,θα βρείτε την λύση,είμαι σίγουρη.

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Olgaki.sab είπε:

ooooooooooooooooooooooooo τι νεα διαβαζωωωωω!!!!Αντζουλινι μου να σας ζησει ο μπομπιρακος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε με υγεια πανω απολα!!!!

Καλως μας ηρθες Μελενια και να δεις πως θα σου βγει γουρλιδικι αυτη η σελιδα οπως σε πολλες κοπελες :) 

Νατασσακι μου εισαι καλυτερα τωρα?

Χαρηκα πολυ και για το λουκουμαδακι ελπιζω να μπει καποια στιγμη να μας μιλησει...ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΑΚΙΙΙ ΑΚΟΥΣΣΣ :*

Χαιρετω και τις υπολοιπες κοπελες <3

Εγω κοριτσια μου μαλλον αυτη τη βδομαδα θα κανει το σπερμοδιαγραμμα ο αντρας μ και βλεπουμε μετα πως προχωραμε..Αλλα εγω ειμαι στεναχωρημενη..Μας εκαναν μια προταση για ελληνικο εστιατοριο στη γερμανια για δουλεια(δωματιο μας δινουν ,ικανοποιητικο μισθο)αλλα εγω δεν θελω να φυγω καθολου,εδω καλοκαιρια σε νησι και δεν την παλευα θα αντεξω γερμανια????και ο αντρας μ θελει πολυ να παμε :( και με παταει στο συναισθημα για το μωρο(οτι πρεπει να κοιταω που θα εχει μελλον το παιδι μ και τετοια :( ) 

Σ ευχαριστω πολυ Oigaki για το καλωσορισμα, Πιστευω κ εγω πως ειναι γουρλιδικη η σελιδα οντως! 

Οσον αφορα το εξωτερικο σε καταλαβαινω απολυτα.Εχω ζησει για καποια χρονια λογω δουλειας κ η αληθεια ειναι οτι δεν ηταν κ η καλυτερη μου. Στην πραγματικοτητα ομως εχει δικιο ο αντρας σου πρεπει κυριως να δεις που θα ειναι το καλο της οικογενειας. Οπου γης κ πατρις οπως λεει κ ο σοφος λαος!!! Κ εγω ερχομενη εδω ελεγα πως δε θα ξαναφυγω ποτε (παρολο που ο αντρας μου επεμενε να μεινουμε εξω), τωρα αφηνω ξανα ενα παραθυρο οτι μπορει να ξαναφυγουμε. Ειμαι σιγουρη οτι θα παρετε τη σωστη αποφαση.Οπως κ να εχει σου ευχομαι καλη τυχη!!! :-)

12 hours ago, sweeney todd είπε:

ωωωωωω!!!! Με το καλο!!!να σου ζησει η αγορινα!!!πως εισαι εσυ??γεννησες ευκολα???

μελενια καλως ηρθες και απο μενα!!!!ευχομαι ολα να σου πανε καλα!!νομιζω πρεπει να βγαλουμε πινακακι με τις γεννησεις τωρα!!ποια ειναι η επομενη???

Ευχαριστω πολυ sweeney !!! Eυχομαι κ σ εσενα τα καλυτερα.

18 hours ago, Carpediem είπε:

αααα τι εκπληξη!!!!!Να τον χαιρεσαι!!!!!!!

Κοριτσια εγω παλι μεσα ειμαι...και μαλλον δεν το βλεπω να ξαναβγαινω...η μπουμπου ειναι μια χαρα απλα με ταλαιπωρει απο νωρις νωρις...;-)

Carpe ευχομαι γρηγορα να γυρισεις στο σπιτακι σου!!! Η μπουμπου σου, σου δειχνει πως θα ειναι ισχυρη προσωπικοτητα :-D

 

 

 

Γεια σας κοριτσια!!!! Πως ειστε?

Καλο μηναααα σε ολες!!! Ευχομαι μονο ομορφα νεα να μας φερει αυτος μηνας!!! Αντε κ μπηκαμε κ στον τελευταιο του χειμωνα, να ερχεται η ανοιξη σιγα-σιγα! :)

Νατασα γιατι σε ρωτησαν αν εισαι καλυτερα? Ησουν αρρωστουλα??? Απ οσο διαβαζω ο μπεμπουλης λουνα παρκ την εχει κανει την κοιλιτσα σου!!! Αχ ζουζουνι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...