Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Είμαι πραγματικά πολύ χαρούμενη σήμερα και θα ολοκληρωθεί η χαρά με τον υπέρηχο της miss sunny! 

Γεωργία μου μου δίνεις κουράγιο και ελπίδα ότι θα τα καταφέρω κι εγώ όταν έρθει η ώρα μιας και πάω και εγώ δανεικά. 

Απόλαυσε την κάθε στιγμή! Το πιο όμορφο ταξίδι ξεκινάει!!! 


xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεωργια μου διδυμακια τι ωραιαααααα....αχ 2 τρελα μικρουτσικα να τρεχουν μες το σπιτι κ να γίνεται χαμοοοοοος....

Μις περιμενουμε απο εσενα νεακια το απογευμα...


VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Pingudaki μου σιγουρα θα τα καταφερεις κ εσυ κ ολες! Κοριτσια αφου καταφερα εγω εμφυτευση μετα απο 3 χρονια προσπαθειας(2φυσιολογικα κ σχεδον 1χρονο εξωσωματικη), ολες θα τα καταφερουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Georgia οπως σου  εγραψα και στο parents  και παλι συγχαρητηριαααααα!!

Να χαρεις την διπλη κυησουλα!

Melenia  σου ευχομαι διδυμακια και εσυ!!

Ευχομαι παντα ευχαριστα και τελος στις αρνητικες χοριακες σε ολα τα κοριτσια.

Σας διαβαζω καποιες φορες αλλα δεν σας προλαβαινω,χαιρομαι και παντα να ακουω ευχαριστα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ναι, Μελενια μου! Όπως τα λες!

Σ' ευχαριστώ Πεταλουδίτσα! Οι συμβουλες σου θα μου ειναι πολύτιμες! Με το καλο να δεχτεις τα μικρα σου!

Πως τα πας με το συκώτι σου;

 

Σ'ευχαριστώ και ότι χρειαστείς θα χαρω πολυ να σε συβουλεψω!!!!!

Με το συκωτι κανουμε εξετασεις καθε 2 μερες τωρα και μας βλεπει και ο γιατρός. Αν περάσουν πάνω από κάποιο όριο θα μπούμε για γέννα... Ευτυχώς τα μικρούλια μου έχουν φτάσει 2 κιλά οπότε ελπίζω πως ότι και να προκύψει ότι θα τα πάμε καλά. Το παν είναι να σκεφτόμαστε θετικά.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω πολυ astrogea! Παντα να εχουμε κ να διαβαζουμε χαρες ολες μας!!!

Πεταλουδακι μια χαρα ειναι τα ζουζουνια σου, αφου εχουν φτασει 2 κιλα μη φοβασαι τιποτα. Αν κ ειμαι σιγουρη πως δε θα χρειαστει να γεννηθουν νωριτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Butterfly είναι μια χαρά τα μικρά μπράβοοοο...

Sunnyyy ετοιμασου νταμπαντουμπα..

Γεωργία κ Μελένια ανυπομονώ μαζί σας για τα επόμενα βήματα...

Για να συνεχισουμε ετσι ανεβασμενα!

Μόνο τελικά θα πάμε Κυριακή μόνο Βυτίνα το αμάξι δεν είναι έτοιμο κ αυτά που θα ξοδευαμε στο δωμάτιο θα πάνε στο δρομολόγιο το πρωινο...17 Νοεμβρίου 3ήμερο μια χαρά θα πάμε

Link to comment
Share on other sites

Pingu μου, κανε εσυ τη διατροφη σου να εκμεταλευτεις τον χρονο για να φτιαξεις τις καλυτερες συνθηκες μεχρι να ερθει η ωρα του δευτερου μικρου σου και μην ανησυχεις! Θα εχεις σιγουρη επιτυχια γιατι εισαι και πιο μικρη απο μενα!

Angie μου, ναι! Χαμος θα γινεται!

Astrogea μου και στα δικα σου ευχαριστα κοριτσι μου! Ελπιζω να αναρρωνεις καλα!

Σ' ευχαριστω πολύ πεταλουδίτσα! Όλα να σου πάνε κατ' ευχην χωρις αλλες δυσκολιες!

Miss Sunnyyyy;;; Τι γινεται; Μπηκες αραγε; Σ' ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω!

Δημητρουλα και η μονοημερη καλη ειναι. Ανανεωση! Αλλα ειδες που προεκυψε και το αλλο το τριημερακι τελικα; Σουπερ θα περασετε!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Eleni1986 είπε:

Μις περιμένουμε!!!!  

Αχ εμείς θα το γιορτάσουμε με πίτσα σήμερα! Μιαμμμ!!!

Ελενακι με τοσες θερμιδες που καταναλωσες στους πανηγυρισμους σου αξιζει!!! ♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεωργία μου με βόλεψε η 17 Νοέμβρη γιατι είμαι χάλια..

Αχ Μελένια μου για να δούμε πολλά εμπόδια συνέχεια ας βγουν σε καλό εστω 

Ελένη με κολάζεις κ δεν εχω γευση πιτσα εχω καιρο να φάω :shock:

Αντε sunny μας γυρνα να μας πεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεωργία μου αυτό θα κάνω. Θα εκμεταλλευτώ τον χρόνο να χασω κιλά και να ισιωσω λίγο γιατί νιώθω πολύ ερείπιο. 

Αντε να μας πει και η miss sunny τα ευχάριστα να τελειώσει όμορφα η μέρα! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Γεωργία μου με βόλεψε η 17 Νοέμβρη γιατι είμαι χάλια..

Αχ Μελένια μου για να δούμε πολλά εμπόδια συνέχεια ας βγουν σε καλό εστω 

Ελένη με κολάζεις κ δεν εχω γευση πιτσα εχω καιρο να φάω :shock:

Αντε sunny μας γυρνα να μας πεις

Οχι αγαπη θα πανε ολα καλα! Δεν μπορει ολα να στραβωνουν, συντομα θα γυρισει ο τροχος. Θα δειειειςςς... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...