Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοπελουδες μου!!!

Μελενια μου καλη επιτυχια σημερς κοριτσακι μου.Περιμενουμε το τριψηφιο νουμερο!!!!

Γεωργια μου με το καλο ο υπερηχος σημερα που θα μαθεις ποσα μωρακια εχεις!Υπεροχο!

Μiss οπως λενε και ολα τα κοριτσια αυτος ο ηχις ειναι υπεροχος μακαρι να τον ακουγαμε συνεχεια!!!

Δημητρουλα να περασεις τελεια!

Αχ θα εχουμε πολυ ομορφη μερα σημερα!!!

 


RaMVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημέρα Καλημέρα... Εγώ τι κάνετε;; Αντε επιτέλους έφτασε η μέρα!! Καλα Αποτέλεσματα Μελένια μου... Τριψηφιο νουμερακι... 

Γεωργια διδυμακια.... Σούπερ, να τα ακούσεις σήμερα τα ζουζούνια.. 

Μις μου και σε σένα να δεις σήμερα και εμβρυακι και να ακούσεις και καρδούλα!!! 

Αντζι μου περαστικά σας. Δημητρουλα, Ελένη, Νατάσα, Λιζακι το και σε όλες τα φιλιά μου!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Χαχα! Ελένη το καταλάβαμε!

Κι εγω πρέπει να αρχισω να ετοιμάζομαι. Τι γίνεται;;;;;

Θελω να το μαθω πριν φυγω!

Γεωργια μου να βαλεις τα καλα σου...σμρ ειναι το πρωτο σου ραντεβου με τα μωρα σου...

πρίν από 3 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ακομα δεν εχω νεα κοριτσια μου...

Αααααα αντε Μελενια μου...εχεις το μεσον κ περιμενεις;;;παρε τον αντρα σου κ πες του καλε μια ολοκληρη ομάδα κρεμεται απο τα χειλη του...

πρίν από 24 λεπτά , Sugar86 είπε:

Καλημέρα Καλημέρα... Εγώ τι κάνετε;; Αντε επιτέλους έφτασε η μέρα!! Καλα Αποτέλεσματα Μελένια μου... Τριψηφιο νουμερακι... 

Γεωργια διδυμακια.... Σούπερ, να τα ακούσεις σήμερα τα ζουζούνια.. 

Μις μου και σε σένα να δεις σήμερα και εμβρυακι και να ακούσεις και καρδούλα!!! 

Αντζι μου περαστικά σας. Δημητρουλα, Ελένη, Νατάσα, Λιζακι το και σε όλες τα φιλιά μου!!! 

Καλημερα σουγκαρακι....τι κανεις κοριτσακι;το νινι σου;

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...