Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Τρεμω καλεεεεε γεωργιαααα κοριτσια Δόξα το Θεόοο ειδατε τα βουντου μας πιανουν τωρα τρεχει κ η μυτη εχω τρελλη καταροη κ ο αντρας δεν καταλαβαινει οτι κλαιωωω απο Χαραααα

Πυρεξακιιι loading σας ειπα εγω θα κανω το κιντερ εκπληξη ολες θα φουσκωσουμε φετος!!!!

Νατασσα πινακακιιιι βαλε τον μπουτακια μας στην κουνια να αρχισει τις προβλέψεις 

Δημητρούλα μου έρχεται και η σειρά σου!!!!!!


ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ελενακι μου σ' ευχαριστω πολυ.

Δημητρουλονι μου εισαι φοβερη στα βουντου. Ο αντρας μου δε σου περιγραφω. Κοντεψε να παθει κολπο. 110 σφυξεις λεει εχει. Σ'ευχαριστω αγαπημενη μου, σ' ευχαριστω πολυ.

Σαννακι ευχαριστωωω!!! Με το καλο κ εσυ να μας πεις τα νεα σου σε λιγες ωρες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε εχουμε καιρόβαποναρχες μήνα αρχίζουν οι αιμοληψίες κ τα πήγαινε έλα του άντρα ας αρχίσουμε να εισπράτουμε κ ολα καλά

πρίν από 10 λεπτά , Me-Lenia είπε:

Ελενακι μου σ' ευχαριστω πολυ.

Δημητρουλονι μου εισαι φοβερη στα βουντου. Ο αντρας μου δε σου περιγραφω. Κοντεψε να παθει κολπο. 110 σφυξεις λεει εχει. Σ'ευχαριστω αγαπημενη μου, σ' ευχαριστω πολυ.

Σαννακι ευχαριστωωω!!! Με το καλο κ εσυ να μας πεις τα νεα σου σε λιγες ωρες.

Τι να κάνει ο ανθρωπος να τον δω στον υπέρηχο της καρδιας θέλωωω ε μα ρε κορίτσι όσο παιδεύτηκες τόσο καλή κ ηρεμη εγκυμοσύνη να εχεις.,.κοριτσια τα σποράκια κ τα μάτια σας πάνω απ ολα η ηρεμία σας κ τα μπεμπε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Sugar86 είπε:

Μπράβο Μελένια μουυυυ, συγχαρητήρια,..... Τέλεια κοριτσακι μου να έχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!! 

Sugaraki μουουου.... σ' ευχαριστω παρα πολυ! Να πανε ολα καλα για ολες μας ευχομαι κ με το καλο να γινουμε μανουλες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , lizaki1111 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!Να πανε ολα καλα και να εχεις μια ανεφελη εγκυμοσυνη.Ολα να κυλησουν νερακι!!!!

Λιζακι μου σ' ευχαριστω παρα πολυ!

Με το καλο το κοριτσακι σου!!! :wub:

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , marakiinlove είπε:

Μελενια μου!!! Τι ωραία νέα!!! Με το καλό κοριτσάκι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Που είναι καλέ η Γεωργία!!!???? Ανυπομονούμε!

Ευχαριστω πολυ Μαρακι μου! Να χαιρεσαι τον κουκλο σου!!!

 

Γεωργια που εισαι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...