Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Εντάξει.....δεν έχω λόγιαααααα!!!!!!

Το πόσο χαίρομαι και για τις δυό σας δεν μπορείτε να το φανταστείτε!!!!

Μελενίτσα μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, με το καλό το μωράκι σας!!!!!!!

Είδες ο μπουτάκιας;;;;;;

Τζώρτζιααααα διπλή χαρά!!!! 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου γλυκα, σας ευχαριστώ όλες θερμά! Δεν θα ηταν το ίδιο χωρίς τη δική σας στηριξη! Μαλιστα μπορει και να μην το ειχα ξεκινησει καν.... Οι παλιες θα θυμουνται την ψυχολογια μου. Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να ακουσουμε ευχαριστα νέα από όλα τα κορίτσια μας! Και θ' ακουσουμε! Αφου τα καταφερα εγω, όλες θα τα καταφερετε! Και οι μωρομανουλες μας να χαιρονται και να καμαρωνουν τα αγγελουδια τους!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι μουουουουου.... ο μπουτακιας ειναι απιστευτος μαντης!!! Να του πεις πως τον λατρευω ♡♡♡♡♡♡♡ :wub: !!! Σ' ευχαριστω παρα-παρα πολυ για τις ευχες σου κ φυσικα για τη συμπαρασταση σου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Κορίτσια μου γλυκα, σας ευχαριστώ όλες θερμά! Δεν θα ηταν το ίδιο χωρίς τη δική σας στηριξη! Μαλιστα μπορει και να μην το ειχα ξεκινησει καν.... Οι παλιες θα θυμουνται την ψυχολογια μου. Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να ακουσουμε ευχαριστα νέα από όλα τα κορίτσια μας! Και θ' ακουσουμε! Αφου τα καταφερα εγω, όλες θα τα καταφερετε! Και οι μωρομανουλες μας να χαιρονται και να καμαρωνουν τα αγγελουδια τους!

Απο τις στεναχώριες στις χαρές Μανούλα!!!!

Τώρα ξεκινά το πιο όμορφο ταξίδι ...στην άκρη το άγχος για να το απολαύσεις μέχρι να τα πάρετε αγκαλίτσα!!!

Ο άντρας σου πως είναι;;;εσύ το συνειδητοποίησες ;;;;το πιστεύεις;;;

πρίν από 1 λεπτό , Me-Lenia είπε:

Νατασακι μουουουουου.... ο μπουτακιας ειναι απιστευτος μαντης!!! Να του πεις πως τον λατρευω ♡♡♡♡♡♡♡ :wub: !!! Σ' ευχαριστω παρα-παρα πολυ για τις ευχες σου κ φυσικα για τη συμπαρασταση σου!!! 

Μανούλααααααα θα του το πώ μόλις ξυπνήσει!!!!!! :)

Τι ευτυχισμένη ημέρα είναι αυτή!!!! 

 


Qshbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Νατασσα μου πιστευω πως θα το συνειδητοποιησω 100% οταν θα νιωσω τα φτερουγισματα. Τα ειδαμε στην οθονη, χαρηκαμε και οι δυο, αλλα ο αντρας μου ειναι πιο εκδηλωτικος απο μενα. Πεταει, τραγουδαει! Φανταζομαι θα εχει τις ιδιες σφυξεις με τον αντρα της Μελενιας! Χα χα! Όταν ειδα και τη χαρα του γιατρου πηγαν να με παρουν τα ζουμια, τα ιδια μετα και οταν επαιρνα τα συγχαρητηρια απο τις μαιες! Ωραια ηταν!..


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Μελενιαααααα! Με έκανες και βούρκωσα βρε κοριτσάκι μου!!! Πολλά συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! Δεν ξέρεις πόσο χάρηκα!

Μολις γυρίσαμε κι εμεις ανακουφισμένοι. Είχατε δίκιο μικρούλες μου! Έχουμε διδυμακια 5 εβδομάδων και 6 ημερών! Ο άντρας μου πεταει!

Δημητρουλα, Samiam, Μαράκι και Pingu είστε στο επόμενο γκρουπ. Ετοιμαστείτε!

Καταπληκτικά Γεωργία μου!Μπράβοοοο!

Συγχαρητήρια και στη @Me-Lenia!!Αυτό το μήνα είχαμε πολλά ευχάριστα!!Εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια!!

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη που αργησα να απαντησω προηγουμενως, αλλα ειχε τηλ ο αντρας μου στους γονεις μου να το πει, ηθελαν να μου μιλησουν, επειτα η μαμα μου το ειπε και στις αδελφες της, με πηραν κι εκεινες και... καταλαβαινετε! Χαμος!

Just now, marillia είπε:

Καταπληκτικά Γεωργία μου!Μπράβοοοο!

Συγχαρητήρια και στη @Me-Lenia!!Αυτό το μήνα είχαμε πολλά ευχάριστα!!Εύχομαι και στα υπόλοιπα κορίτσια!

Ευχαριστουμε marillia! Και σε σενα καθε καλο κοπελα μου!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου!!!!!διδυμακια!!!!διπλη χαρα!!!!!!

Υπεροχααααααα!!!!με το καλο!!!!ασε τωρα τις βαρδιες τη δουλεια και τα 24ωρα και απολαυσε το πιο ομορφο ταξιδι!!!σε περιπου 8 μηνες θα κρατας αγκαλια τα μωρακια σας!!!!!!!

Μελενια μου θα φιλησω το ζουζουνακι μου!!εσυ κανε υπομονη χαιδευοντας κοιλιταα και σκεψου ποσα υπεροχα φιλια θα δινεις σε λιγους μηνες στο δικο σου ζουζουνακι!!!


x6WFp2.pngYIVQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νατασακι μη ξεχασεις να τον κατσιασεις κιολας! :wub:

Marilia σ' ευχαριστω παρα πολυ! Κ εσυ ο,τι επιθυμεις μεσα απ την καρδια μου!

Δεσποινακι μου τι ωραιες εικονες μου δημιουργησες!!! 

Γεωργια μου το ονειρο σου πραγματικοτητα ---> ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ!!!! Τι χαραααα...!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Δέσποινa είπε:

Γεωργια μου!!!!!διδυμακια!!!!διπλη χαρα!!!!!!

Υπεροχααααααα!!!!με το καλο!!!!ασε τωρα τις βαρδιες τη δουλεια και τα 24ωρα και απολαυσε το πιο ομορφο ταξιδι!!!σε περιπου 8 μηνες θα κρατας αγκαλια τα μωρακια σας!!!!!!!

Μελενια μου θα φιλησω το ζουζουνακι μου!!εσυ κανε υπομονη χαιδευοντας κοιλιταα και σκεψου ποσα υπεροχα φιλια θα δινεις σε λιγους μηνες στο δικο σου ζουζουνακι!!!

Σ' ευχαριστω πολύ Δεσποινιώ μου! Κι εσυ να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο και σε δευτερο!!!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια τι όμορφα νέα είναι αυτά σήμερα!!!!!!!

Melenia πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να σου πανε καλά!

Georgia συχαρητήρια και σε σένα!!!Καλως ήρθες στο club των διδύμων!!!!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!! Έναι διπλή ευτυχία!!!!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, Μελενια μου! Όπως τα λες!

πρίν από 7 λεπτά , butterfly1986 είπε:

Αχ κορίτσια τι όμορφα νέα είναι αυτά σήμερα!!!!!!!

Melenia πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να σου πανε καλά!

Georgia συχαρητήρια και σε σένα!!!Καλως ήρθες στο club των διδύμων!!!!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!! Έναι διπλή ευτυχία!!!!

Σ' ευχαριστώ Πεταλουδίτσα! Οι συμβουλες σου θα μου ειναι πολύτιμες! Με το καλο να δεχτεις τα μικρα σου!

Πως τα πας με το συκώτι σου;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!! Τι γίνεται αυτό τον μήνα;;;;!!!!

Περιττό να σας πω πως ο άντρας μου με καταλαβαίνει που χαίρομαι, με ρωτάει και του τα λέω όλα και χαίρεται και εκείνος μαζί μας!!!

  • Μου αρέσει 2

ABHSp3.png
Y2Ijp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Georgia τωρα μπηκα κ το ειδα!!!

Διδυμακιαααα τι ωραια τι καλα!!! Συγχαρητηρια κ με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ να τα κρατησεις αγκαλια!!!

Τι ωραια μερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...