Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Μπράβο Δήμητρα ! Το θετικό σερί συνεχίζεται !Θα δεις την Τετάρτη θα σιγουρευτείς και όλα μια χαρά ! Ποσό χάρηκα !!

Ο άντρα σου τι είπε; Είναι χαρούμενος ;

Μη ξεθαρεψεις πολύ τώρα όμως το δάχτυλο πάρτι συνεχίζεται ! Τα αλλά αφησε τα στη miss sunny αφού είπε το κορίτσι πίνει και για εμάς !


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημητρουλονι μουουουου....!!! Συγχαρητηρια αγαπηηηηη....!!! Καλη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσακι μου! Ολα θα πανε τελεια αυτη τη φορα! Γιουπιιιιι.... που λεει κ το Ελενακι μας! ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , eamo είπε:

Μπράβο Δήμητρα ! Το θετικό σερί συνεχίζεται !Θα δεις την Τετάρτη θα σιγουρευτείς και όλα μια χαρά ! Ποσό χάρηκα !!

Ο άντρα σου τι είπε; Είναι χαρούμενος ;

Μη ξεθαρεψεις πολύ τώρα όμως το δάχτυλο πάρτι συνεχίζεται ! Τα αλλά αφησε τα στη miss sunny αφού είπε το κορίτσι πίνει και για εμάς !

Eamo μου ούτε εμένα με αφήνει να πάω ούτε στη δουλειά ούτε κάπου για τριήμερο. Στεναχωριέμαι λίγο συνέχεια μέσα αλλά χαλάλι. Όλα κυλούν τόσο ήσυχα που αναρωτιέμαι αν πάνε όλα καλά. Την Παρασκευή πάμε για Αυχενική. Πως θα περάσουν τόσες μέρες?


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Lila K είπε:

Eamo μου ούτε εμένα με αφήνει να πάω ούτε στη δουλειά ούτε κάπου για τριήμερο. Στεναχωριέμαι λίγο συνέχεια μέσα αλλά χαλάλι. Όλα κυλούν τόσο ήσυχα που αναρωτιέμαι αν πάνε όλα καλά. Την Παρασκευή πάμε για Αυχενική. Πως θα περάσουν τόσες μέρες?

Η αλήθεια είναι πως το ενδιάμεσο διάστημα σε ολεσ Τις φάσεις έχει πάντα αυτή την αγωνία . Και εγώ αναρωτιέμαι είναι όλα καλά; Θα ακούσουμε παλμό ; Μου το έλεγε μια φίλη η αγωνία ξεκινάει από τη ημέρα που το μαθαίνεις και δεν τελειώνει ποτέ !


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστω οοολλλλεεεςςςς νομιζω οτι δεν μου συμβαινει....χαμος!!!Ο αντρας απλα ειπε οριστε μη κλαις πανω απο 80 θελαμε ε νατο χαχα

Λιλα εδω μαζι ολες κοιτα εμενα με αφηνει σε σπιτια χωρις αρρωστα μωρα τιποτε αλλο ουτε δουλειες ουτε τιποτα μονο ελαφρυ μαγειτρεμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Για να δειτε ποσο καλή είμαι....πάντως 2δυμα κ 3δυμα δεν εχω κ η πρώτη μας χοριακή 83 σήμερα θα μου ερχοταν περίοδος

Μπράβοοοοο Δημητρούλα!!!!!!!Με το καλό σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Σας ευχαριστω οοολλλλεεεςςςς νομιζω οτι δεν μου συμβαινει....χαμος!!!Ο αντρας απλα ειπε οριστε μη κλαις πανω απο 80 θελαμε ε νατο χαχα

Λιλα εδω μαζι ολες κοιτα εμενα με αφηνει σε σπιτια χωρις αρρωστα μωρα τιποτε αλλο ουτε δουλειες ουτε τιποτα μονο ελαφρυ μαγειτρεμα

ελπιζω να κλαις απο χαρα κι οχι απο χαζες σκεψεις... παρε αγκαλια τον αντρα σου και χωνεψε το η ζωη σας αλλαξε και θα αλλαζει καθημερινα. το αγχος θα το κουβαλαμε συνεχεια μεχρι το τελος αλλα θελω πραγματικα να πιστεψω οτι αυτη τη χρονια δεν θα συμβει τπτ κακο. και ολα αυτα τα λεω εγω που ειμαι απο τους πιο απαισιοδοξους και αγχωδεις ανθρωπους. φιλια πολλα

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

ελπιζω να κλαις απο χαρα κι οχι απο χαζες σκεψεις... παρε αγκαλια τον αντρα σου και χωνεψε το η ζωη σας αλλαξε και θα αλλαζει καθημερινα. το αγχος θα το κουβαλαμε συνεχεια μεχρι το τελος αλλα θελω πραγματικα να πιστεψω οτι αυτη τη χρονια δεν θα συμβει τπτ κακο. και ολα αυτα τα λεω εγω που ειμαι απο τους πιο απαισιοδοξους και αγχωδεις ανθρωπους. φιλια πολλα

 

Φιλάκια πολλά μανούλαααα καλέ είμαστε μελλοντικές μανούλες ❤❤

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα ειναι πολυ καλή η τιμη σου. Ειδες τι ειπε κι ο γιατρος! Δεν ειχε καμια επιφύλαξη! Χαμογέλα λοιπον και... καλο κλώσσημα!

Lila μου, όλες τελικα κανουμε τις ιδιες σκεψεις. Με το καλό η αυχενικη και μη φοβασαι τιποτα!

Μαράκι, ειπαμε: Φρονιμα αποψε! Να περασεις όμορφα!

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Δημητρούλα ειναι πολυ καλή η τιμη σου. Ειδες τι ειπε κι ο γιατρος! Δεν ειχε καμια επιφύλαξη! Χαμογέλα λοιπον και... καλο κλώσσημα!

Lila μου, όλες τελικα κανουμε τις ιδιες σκεψεις. Με το καλό η αυχενικη και μη φοβασαι τιποτα!

Μαράκι, ειπαμε: Φρονιμα αποψε! Να περασεις όμορφα!

Εννοειται αν τελικα παμε γτ εχω τον μελλοντικο χαζομπαμπα να φοβαται να με παει μεσα σε πολυ κοσμο κι ας καθομαι... Εχουμε ξεφυγει λεμε


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, DIMITRAS είπε:

Για να δειτε ποσο καλή είμαι....πάντως 2δυμα κ 3δυμα δεν εχω κ η πρώτη μας χοριακή 83 σήμερα θα μου ερχοταν περίοδος

Καλησπέρα.έχουμε ξανά μιλήσει. Λοιπόν εγώ Την μέρα που ήταν να μου έρθει περιδος έκανα χοριακη και βγήκε 41.23.Και τώρα Έχω μια μπέμπα δίπλα μου που ροχαλιζει Και δεν λέει να ξεκολλήσει από το στήθος μου.

Σας εύχομαι Υγιές και τελειομηνες εγκυμοσύνες κοριτσιααααααα.απολαύστε την κάθε στιγμή.δεν καταλαβαίνεις για πότε περνάει ο καιρός.

  • Μου αρέσει 5

Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites

DIMITRA ανοιξα το ματι κ μπηκα να δω, συγχαρητηρια εισαι εγγυουλααααα!!! Καλε μην ανησυχεις! Μπορει ναναι κ δυο τα μπεμπακια κ απλα να εγινε καθυστερημενα! Εισαι μια χαρα, αραξε κ χαϊδεψε κοιλιτσα!!! Αχ το 2018 παει μια χαρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...