Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dimitroulaa είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να πάνε όλα καλά, να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις αγκαλιά το θαυματακι σου! !! Σε εμάς στην αρχή τα έριξαν στον άντρα μου, κυρσοκηλη, παρά την ύπαρξη της όμως είχαμε σχετικά καλά σπερμοδιαγραμματα. Καλο αριθμο κ κινητικότητα από 20 έως και 45%. Μέσο όρο σου λέω γιατί έχει κάνει κ μπόλικα.  Αφού ψάξαμε για την κυρσοκηλη, μας απαγόρεψαν το χειρουργείογιατί πρώτον στο βαθμό που είναι δεν ενοχλεί κ δεύτερον στην ηλικία που είναι δεν ωφελεί γιατί δεν θα έχει κάποια βελτίωση (45). Και ασχολούνται με εμένα τώρα.Τον τελευταίο χρόνο μας ενταξαν κ στο φάσμα της ανεξηγητης υπογονιμότητας. Ότι να ναι ο καθένας τα δικά του, τους βαρέθηκα όλους τους γιατρούς. Τώρα απλά χορεύουμε στον ρυθμό που μας προτείνουν. Σου εύχομαι τα καλύτερα!!! 

ευχαριστω πολυ ! ευχομαι κ σε σενα αυτη ηφορα να ειναι η τυχερη  σας!! κ εμεις εχουμε κυρσοκοιλη γι αυτο κ η χαμηλη κινητικοτητα σε μας αλλα κ σε μας ειπαν οτι και να χειρουργηθει , δεν θα εχει αποτελεσμα γτ ειναι 42  σχεδον.. 

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, eamo είπε:

Μπράβο Μαρία μου ! Όλα οκ, μίλησες με το γιατρό σου ;

Δήμητρα , αύριο το πρωί και τα επόμενα ευχάριστα ! 

 

πρίν από 4 λεπτά , marakiinlove είπε:

Μια χαρά η χοριακη Μαράκι! Τώρα με το καλό ο υπέρηχος!

Γεωργία αυτό το σφηνάκι είναι καν δύο αφρολεξ από τη μία κ από την άλλη όπου το μωρό σφηνώνει ανάμεσα τους ώστε να μην γύριζει ανάσκελα!!! Κ εγώ εγώ ακούσει ότι σε περίπτωση αναγωγων κάνουμε ήπια κλίση στο στρώμα! Δίπλα στο μωράκι τπτ! Σίγουρα μπορείς να βρεις ημερίδες για την φροντίδα του νεογέννητου, τον τοκετό κ τον θηλασμό! Βοηθούν πάρα πολύ! 

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Ο γιατρος μου ειπε οτι κανονικα δεν χρειαζεται αλλη χοριακη αλλα λογω του ιστορικου μου αν θελω να κανω μια ακομη την Τριτη και να κανονισουμε μετα υπερηχο!!!

Δημητρα παρε σκυταλη και απογειωσε τα νουμερα να γινει χαμος!!!!

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

 

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!!! Ο γιατρος μου ειπε οτι κανονικα δεν χρειαζεται αλλη χοριακη αλλα λογω του ιστορικου μου αν θελω να κανω μια ακομη την Τριτη και να κανονισουμε μετα υπερηχο!!!

Δημητρα παρε σκυταλη και απογειωσε τα νουμερα να γινει χαμος!!!!

Οριστε να μαστε κοντεύει ο υπέρηχος ..Μακάρι καμάρι μου να κάνω χαμό γιατί αααα εχω λαλησει θα λειπει κ ολη μερα ο αντρας ουφ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Οριστε να μαστε κοντεύει ο υπέρηχος ..Μακάρι καμάρι μου να κάνω χαμό γιατί αααα εχω λαλησει θα λειπει κ ολη μερα ο αντρας ουφ..

Ε δεν κοντεύει έχουμε ακόμα... Μια αναφορά εκανε ο γιατρουλης...

Λοιπόν θα σου κρατήσουμε παρεα όλες εμείς, κοιμήσου και λίγο να ξεχαστείς και θα περάσουν οι ωρες...

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι πολυ καλη η χοριακη!!! Σουπερ!

Αντε DIMITRA αυριο θα πανηγυριζουμε εσενα! Μυριζομαι διδυμα? Χιχι!

Θα πιω αποψε στην υγεια σας κοριτσια θα παω σε πιστα (τωρα που μπορω ακομα να δω την αγαπη τη μεγαλη, τον Γιαννακη..)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Ξυπνησα για τα χαπια Μις πιες για όλες ντίρλα θα γυρίσεις αααχχ Γιαννάκης ....Καληνύχτες τα λιέμε το πρωι κοριτσάρες παω για νάνι να δούμε θα πάω σερί ως το πρωί

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερεεεεςς κ καλό μας 3ημεροοοο 

Μετα απο μια δυσκολη βραδυα πηγαινοερχοταν ο αντρας... σηκώθηκαααα ε ηπια τα χαπια κ καφε κ σε κανα μισαωρο θα ξυπνησω το αγόρι μου να παμε γιατρο να μας γραψει την χοριακη κ βουρ Μητέρα θα γυρίσω για υπνο κουτουλάω αφηστε που δεν εχω βγει απο την εμβρυομεταφορά κ ειμαι καπως...αρχίζει η ουσιαστική αγωνία ας μην φάμε ήττα Παναγίτσα μου σας φιλώ κ ως τις 12 λογικα θα ξερουμε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 57 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλημερεεεεςς κ καλό μας 3ημεροοοο 

Μετα απο μια δυσκολη βραδυα πηγαινοερχοταν ο αντρας... σηκώθηκαααα ε ηπια τα χαπια κ καφε κ σε κανα μισαωρο θα ξυπνησω το αγόρι μου να παμε γιατρο να μας γραψει την χοριακη κ βουρ Μητέρα θα γυρίσω για υπνο κουτουλάω αφηστε που δεν εχω βγει απο την εμβρυομεταφορά κ ειμαι καπως...αρχίζει η ουσιαστική αγωνία ας μην φάμε ήττα Παναγίτσα μου σας φιλώ κ ως τις 12 λογικα θα ξερουμε

Καλημεραααααααααααααα!!!! Περιμενουμε με αγωνια μαζι σας

Θα πανε ολα τελεια, ερχονται τα μικρουλια σας 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Δήμητρα καλή επιτυχία περιμένουμε όλες μαζί σου :) σου εύχομαι θετική χοριακη με γερό η γερά μωράκια:) η Παναγίτσα μαζί σου.καλο τριήμερο σε όλες:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...