Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Ρένακι μου εσύ θα ξέρεις ήδη από όσα θα έχουμε περάσει. Δ πέφτουμε. Πότε περιμένεις;

Μπουμπου συλλυπητήρια :( αισιόδοξουμε όμως για τον επόμενο μηνα

Μαμά συμφωνώ μαζί σου. Αν δ τρώει καλά δ αποθηλαζεις. Αν τη βοηθάει να χαλαρώνει από τον πονοδοντο συνεχίζεις να θηλαζεις.κ μεις με κατσικισιο ξεκινήσαμε. Γάλα έκανα εισαγωγή γενικά για επιλογή κ σε κέικ. Αλλά βοήθησε πολύ στον αποθηλασμο. Για κανένα τρίμηνο έπινε σχεδόν λίτρο τη μέρα πλέον μπορεί κ καθόλου η 1 - 2 κουπες

Βαλεντίνα Περαστικά. Πότε δεν περιμένεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Zαμιακι μου λατρεμένο γέννησες κορίτσι μου γλυκό?? Να σου ζήσει ο παίδαρος να είναι γερός και καλότυχος στην ζωή του :):):) Περιμένουμε να μας πεις αναλυτικά τα νέα σου!!! Θέλω περιγραφή για όλα !!!

Pipi μου να σου ζήσει το ζουζούνι σου με υγεία και ευτυχία στην ζωή του :):):)


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπουμπου μου συλλυπητηρια για την γιαγια σου...να ζησετε να την θυμαστε!

Βαλεντινακι μου περαστικα του μικρου σου!

Ρενακι δεν θελω απαισιοδοξια...για περιμενε βρε παιδι μου να δουμεεεεε!!!

Να ζησει και το νεο μωρακι της παρεας!να σου ζησει Ζαμια μου!γερος και καλοτυχος!

εγω αποψε το τελευταιο χαπι και απο αυριο αναμονη ξανα να δουμε ποτε θα μας τιμησει με την παρουσια της η ακατανομαστη...να παω για τις εξετασεις μου να δουμε τι παει τοσο στραβα βρε κοριτσακια!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια.αυριο δεν περιμένω βικυ.

Μουτζουρα άντε να έρθει επιτέλους να ηρεμήσεις και να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Πιπι και ζαμια να σας ζήσουν τα μωράκια σας.

Μπουμπού συλλυπητήρια και από μένα για την γιαγιά σου.

Μαμά με το καλό να στολισετε τώρα και άλλη ανάποδια να μη σας βρει.

Σαγκρε ελπίζω να είναι καλά το μ3 αν και πιστεύω μια χαρά είναι απλά εσύ είσαι όλη μέρα στο πόδι με 2 ταραξίες οπότε ταράχτηκε λίγο και αυτός


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για τον αποθηλασμο κορίτσια να σας πω ότι ο δικός μου αποθηλασε 16 μηνών από μόνος.μετα τον χρόνο του έδινα και φρέσκο αμυγδάλου καρύδας σόγιας το κατσικίσιο δε του άρεσε καθόλου και πλέον του δίνω και αγελαδινό.κρεμα σκόνη δεν έδωσα ποτέ έκανα δικές μου


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια.αυριο δεν περιμένω βικυ.

Μουτζουρα άντε να έρθει επιτέλους να ηρεμήσεις και να κάνεις τις εξετάσεις σου.

Πιπι και ζαμια να σας ζήσουν τα μωράκια σας.

Μπουμπού συλλυπητήρια και από μένα για την γιαγιά σου.

Μαμά με το καλό να στολισετε τώρα και άλλη ανάποδια να μη σας βρει.

Σαγκρε ελπίζω να είναι καλά το μ3 αν και πιστεύω μια χαρά είναι απλά εσύ είσαι όλη μέρα στο πόδι με 2 ταραξίες οπότε ταράχτηκε λίγο και αυτός

ευχομαι για σενα να μην εμφανιστει η ατιμη Βαλεντινα μου!απο αυριο και για τους επομενους 9 μηνες!για μενα παλι απο τοτε φορα που ξεκινησαμε την προσπαθεια ειναι η πρωτη φορα που θελω να ερθει οσο ποτε!και να κανω τις εξετασεις και να ηρεμησει λιγο το σωμα μου ρε κοριτσακια!τα πανω κατω του εχουν ερθει με τοση καθυστερηση + την ορμονη τωρα!ουτε θυμαμαι ποια μερα κυκλου ειμαι σημερα!βαρεθηκα και να τις μετραω!:rolleyes::rolleyes:


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενάκι μου σε ευχαριστώπολύ για τη γιαγιά μου!

Εύχομαι να μην ερθει η "κιουρία" αυτό το μήνα και να είσαι εγκυούλα!!!!:D:D:D

Συλλυπητήρια και από εμένα μπουμπού για την γιαγιά σου να την θυμάστε όπως της αξίζει !!!


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου δεν πέφτουμε!! Για άλλαξε διάθεση σε παρακαλώ!! Μην σε σκάει καθόλου και πολύ σύντομα και εσείς θα κάνεις τέτοιες συζητήσεις!!

ΑΧ.. εύκολο να το λέω.. αλλά να το κάνω κάποιες φορές είναι δύσκολο να μην πέφτω..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρένακι μου εσύ θα ξέρεις ήδη από όσα θα έχουμε περάσει. Δ πέφτουμε. Πότε περιμένεις;

Μπουμπου συλλυπητήρια :( αισιόδοξουμε όμως για τον επόμενο μηνα

Μαμά συμφωνώ μαζί σου. Αν δ τρώει καλά δ αποθηλαζεις. Αν τη βοηθάει να χαλαρώνει από τον πονοδοντο συνεχίζεις να θηλαζεις.κ μεις με κατσικισιο ξεκινήσαμε. Γάλα έκανα εισαγωγή γενικά για επιλογή κ σε κέικ. Αλλά βοήθησε πολύ στον αποθηλασμο. Για κανένα τρίμηνο έπινε σχεδόν λίτρο τη μέρα πλέον μπορεί κ καθόλου η 1 - 2 κουπες

Βαλεντίνα Περαστικά. Πότε δεν περιμένεις;

Κανονικά χθες περίμενα Βικακι μου.. πέφτω μωρέ.. όσο σκέφτομαι τώρα ότι θα ήμουν κ εγώ 7 μηνών..όπως μια γνωστή μου που μαζί μείναμε. Κ τώρα εκείνη είναι με κοιλίτσα κ την είδα σήμερα κ για αυτό με έπιασε μάλλον..

Εσύ όλα καλά με το νέο πρίγκιπα;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπουμπού, συλλυπητήρια και από εμένα!

Ρένα, μην πέφτεις, σε λίγο καιρό θα μιλάς κι εσύ για θηλασμούς κλπ.

Zamia και Pipi να σας ζήσουν! Περιμένουμε τα νέα σας!

Μουτζούρα, να κάνεις τις εξετάσεις να ηρεμήσεις!

Βαλεντίνα, σύντομα με θετικό τεστάκι!

Link to comment
Share on other sites

Ρενα δεν σου έμεινε κανένα τεστακι?αφού περιμενεις χθες άρα ποτέ δεν ξέρεις!! εγώ περιμένω αύριο.

Μπά Βαλεντινακι μου.. είχα αργά στον κύκλο μου επαφές..δεν νομίζω... αντέ μακάρι να είσαι εσυυυ....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρένα ποτέ δ ξέρεις.. Εγώ έμεινα στον μικρό με μια επαφή 11η μέρα. Σκέφτεσαι για τεστάκι;

Καλός είναι ο μικρός..

Βαλεντίνα εύχομαι να μην έρθει αύριο αλλά κ για πολύ καιρό αλλά να ρθει μωράκι!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου βλέπω τα νέα σας είναι πολλά! ! Δεν μου είναι πολύ εύκολο να τα παρακολουθώ όλα γιατί νιώθω μεγάλη κούραση και το μυαλό μου είναι πολτός. Να ξέρετε όμως ότι σας σκέφτομαι. Καλό Σαββατοκυριακο σε όλες! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρένα ποτέ δ ξέρεις.. Εγώ έμεινα στον μικρό με μια επαφή 11η μέρα. Σκέφτεσαι για τεστάκι;

Καλός είναι ο μικρός..

Βαλεντίνα εύχομαι να μην έρθει αύριο αλλά κ για πολύ καιρό αλλά να ρθει μωράκι!

Ναι αλλά εγώ ξεκίνησα επαφές από 16η ... ενώ έχω σχεδόν πάντα 14η και μάλιστα το αισθάνθηκα κ αυτή τη φορά. Για αυτο σου λέω..no hope! Δε θέλω να μπω στον πειρασμό για τεστακι γιατί θα στενοχωρηθω.


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...