Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μια όμορφη κ χιονισμένη καλημερααα!

Μαρτακοοοο.. μας λείπεις! Αλλά αφού σε απολαμβάνουν τα ζουζουνια σου .Σε συγχωρουμε. Πανέξυπνα τα γλυκά μου! Την τσακωσα την μπεμπεδοσκονηηηηη..

Μουτζουριτσα η αλήθεια είναι με έβαλε σε σκέψεις χθες το Βικακι.  Έχω είχα επαφή 26+27 που ήταν έντονα.  28 είχε χαθεί η δεύτερη γραμμή.  Λες να εγινε πιο μετά η ωορρηξια; δεν ξέρω.. παντωςεγώ δε συνέχισα επαφές γιατί θυμάστε 5 μέρες μετά με ταλαιπωρουσε  εκείνο το παλιοτσουξιμο κ δεν άντεχα.  Έτσι κ δεν το πέτυχα για αυτό.. θα βρίζω όλη μέρα...  ΤΙ ώρα η εξεταση;

Τονακι μου γλυκό 1 κ σημερα..  έχω αγωνιααα...

Μαρακι αντέ να τελειώνει η κοκκινομουρα να αρχίσεις να βαρας κ εσύ ξανά...

Τζο μου μη σκέφτεσαι έτσι αρνητικά σε παρακαλώ.  Άσε τον καιρό να περάσει λίγο κ όταν είσαι έτοιμη κ ψυχολογικά πάνω από όλα.. τότε θα τα δεις διαφορετικά κ αισιοδοξα! 

Κορίτσια έχω αρχίσει το ξεστολισμα κ όλο κ διάφορες άλλες δουλειές βγαίνουν.. πφφ

Ζεστό φιλί σε όλες...  Ζαμιακι μου.. Σάγκρε.. Μανούλιτσα.. Ιοιο.. Σαμμερακι μου.. Ηλεκτρακι πως εισαι; Μαρινακι;;;; Νινακι.. Εβελινακι.. κ σε όποια ξεχνώ...❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια μου πηρα τα αποτελεσματα...ειναι 11,9,,,η μικροβιολογος την κρινει χαμηλη για οταν συμβει η συλληψη να κρατηθει το μωρο,,,,(μηπως σε αυτο οφειλεται κ η βιοχημικη μου?)βεβαια στις φυσιολογικες τιμες που δινει ειμαι μεσα...αλλα εχει ενα ευρος απο 2,5-29 στην ωχρινικη φαση!και μου ειπε επρεπε να ναι 21 τουλαχιστον...πηρα το γιατρο μου...θα πεταχτω απο εκει σε λιγο να τα πουμε!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα μου εσύ να ακούς το γιατρό σου.  Η μικροβιολογος έχει την άποψη της. Σεβαστή αλλά ο γυναικολόγος είναι πιο εξειδικευμενος να σου πει.  Όταν γυρίσεις πες μας τι σου είπε.  

Τζο μου γλυκιά μην πιέζεις τον εαυτό σου τώρα.  Έγιναν κάποια πράγματα.  Έχεις ταλαιπωρηθεί και οι ορμόνες σου ανέβηκαν και κατέβηκαν.  Είσαι φορτισμένη.  Έχεις το χρόνο να σκεφτείς με ψυχραιμία τι είναι αυτό που πραγματικά θέλεις και αντέχεις.  

Ρένα μου δεν ανέφερες τίποτα άρα υποθέτω ότι δεν εμφανίστηκε καμιά ανεπιθύμητη ακόμα.  

Πάντως αυτό για τα θετικά τεστ ωορηξιας το έχω διαβάσει κι εγώ.  Αλλά και να έγινε την επόμενη μέρα ας πούμε η ωορηξια σου το σπέρμα μπορεί να επιβιώσει κάποια 24ωρα μέσα μας. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

κοριτσακια μου πηρα τα αποτελεσματα...ειναι 11,9,,,η μικροβιολογος την κρινει χαμηλη για οταν συμβει η συλληψη να κρατηθει το μωρο,,,,(μηπως σε αυτο οφειλεται κ η βιοχημικη μου?)βεβαια στις φυσιολογικες τιμες που δινει ειμαι μεσα...αλλα εχει ενα ευρος απο 2,5-29 στην ωχρινικη φαση!και μου ειπε επρεπε να ναι 21 τουλαχιστον...πηρα το γιατρο μου...θα πεταχτω απο εκει σε λιγο να τα πουμε!

Αντέ αντέ.. πήγαινε στο γιατρό να μας πεις γιατί δεν καταλαβαίνω τίποτα με τις τιμές... περιμενουμεεεε

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Μουτζουρα μου εσύ να ακούς το γιατρό σου.  Η μικροβιολογος έχει την άποψη της. Σεβαστή αλλά ο γυναικολόγος είναι πιο εξειδικευμενος να σου πει.  Όταν γυρίσεις πες μας τι σου είπε.  

Τζο μου γλυκιά μην πιέζεις τον εαυτό σου τώρα.  Έγιναν κάποια πράγματα.  Έχεις ταλαιπωρηθεί και οι ορμόνες σου ανέβηκαν και κατέβηκαν.  Είσαι φορτισμένη.  Έχεις το χρόνο να σκεφτείς με ψυχραιμία τι είναι αυτό που πραγματικά θέλεις και αντέχεις.  

Ρένα μου δεν ανέφερες τίποτα άρα υποθέτω ότι δεν εμφανίστηκε καμιά ανεπιθύμητη ακόμα.  

Πάντως αυτό για τα θετικά τεστ ωορηξιας το έχω διαβάσει κι εγώ.  Αλλά και να έγινε την επόμενη μέρα ας πούμε η ωορηξια σου το σπέρμα μπορεί να επιβιώσει κάποια 24ωρα μέσα μας. 

Χαχα... Όχι αγάπη.. όταν έρθει θα το ανακοινώσω με κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα... Ναι έχει δίκιο.. επιβιώσει μέχρι 3 μέρες νομιζω;; τι να πω.. πολύ το ζαλισα  το θέμα..  ας κάνει ότι θέλει.. Με εχει τσαντισει...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, mama82 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Μάρτη εννοείται ότι καλα κανείς, καλές οι θεωρίες αλλά στην πράξη είναι διαφορετικά και εκτός αυτού ρώτησε κανένας τα μωρα αν είναι έτοιμα να αποθηλσουν;; Δηλ μου την δίνει όταν κάποιος με ρωτάει με αυτό το χαζό ύφος ακόμα θηλαζεις; Ή μήπως πρέπει να το κόψεις;; Συγνώμη κιόλας αλλά ποιον ενοχλουμε; Αμάν πια...

Σαμερακι τι γλυκακι το αγόρου σου με τα λοφάκια του

Ή μελινα λέει αρκετά και κάθε μέρα μαθαίνει και κάτι καινούργιο  προσπαθεί α αντιγράψει υτα που λέμε και τα πετυχαίνει! Τι ωραια αυτή ή φάση στα μωρά...

Σαγκρε μπράβο στον μικρουλι σου

Ζαμιακι εμένα στην αρχή από την πρώτη μέρα που ειμασταν στο σπίτι ξυπνούσε μόνο μία φορά το βράδυ και ελεγα τι τυχερη που είμαι...μετά ομως που άρχισαν τα δόντια άρχισε να ξυπνάει πολλές φορές μέχρι και τώρα και δεν κοιμήθηκε ενα βράδυ σερι....

Ή ξαπλωτη στάση θηλασμου να ξέρεις είναι πιο ασφαλής...αν κάθεσαι και σε πάρει ο ύπνος μπορεί να σου πέσει από τα χέρια ενώ αν ξαπλωβεις είναι δίπλα σου...για να ατό πλακωσεις ή να μην τ ακουσεις το βράδυ δεν υπάρχει περίπτωση εγώ ξυπναω και με την αναπνοή της

Βικακι θέλει τον χρόνο της ή Ιωάννα σιγά σιγά θα ναι μια χαρά υπομονή λίγο ακόμα

Μαρακι βουρ για τον νέο μήνα προσπαθειών!!

Η Πίπη μας είχε δίδυμα αλλα το ενα το έχασε και ενώ γέννησε κανονικά το δεύτερο μετά από 9 μέρες το έχασε από το σύνδρομο αιφνίδιου βρεφικού θανάτου.... δυστυχώς  δεν υπάρχουν λόγια..

Τονια μου αύριο θα δεις το θαυματακι σου!! Τι ώρα χεις γιατρό;

Ρενα μου αφού δεν ήρθε ακόμα υπάρχει ελπίδα δεν θέλω να σου πω τιποτα όμως περιμένω..!!

Μουτζουριτσα μου να έρθει ή Κυριακή να δουμε πως πήγε ο μήνας αυτός; Ελπίζω να μην χρειαστείς αλλά τεστακια ωορηξιας καλό μου!

Ποια ξεχναω; Δεν ξέρω είμαστε και πολλές!ν

Φιλάκια πολλά 

Καλημέρα!!!

ναι, τωρα που το ειπες θυμηθηκα οτι ειχε χάσει το ενα απο τα δυο, αλλα περασε ολο αυτο;;; σοκαρίστηκα! Δεν το φανταζόμουν!! Το γλυκό μου το κορίτσι, τι πέρασε.... να περνάς τοση λαχτάρα να κρατήσεις το παιδι στην αγκαλιά σου, κ μετα αυτο... πρώτη φορα το ακούω ειναι η αλήθεια αυτο το σύνδρομο! Δηλαδη μπορεί να γεννηθεί ενα παιδι κ ολα μια χαρα κ ξαφνικά να φύγει;; πωπω έπαθα σοκ! 

27 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

κοριτσακια μου πηρα τα αποτελεσματα...ειναι 11,9,,,η μικροβιολογος την κρινει χαμηλη για οταν συμβει η συλληψη να κρατηθει το μωρο,,,,(μηπως σε αυτο οφειλεται κ η βιοχημικη μου?)βεβαια στις φυσιολογικες τιμες που δινει ειμαι μεσα...αλλα εχει ενα ευρος απο 2,5-29 στην ωχρινικη φαση!και μου ειπε επρεπε να ναι 21 τουλαχιστον...πηρα το γιατρο μου...θα πεταχτω απο εκει σε λιγο να τα πουμε!

Συμβουλεψου το γιατρό σου κ ολα θα γίνουν!

Βρε κορίτσια, εσείς που τα χρησιμοποιείται, σας βοήθησαν τα τεστ ωορρηξιας; μου τα πρότεινε ο γυναικολόγος μου τον Αύγουστο που χα παει για τεστ παπ, με το σκεπτικό να το παρακολουθώ κ να μην εχω άγχος, αλλα του πα οτι αυτη η διαδικασία θα με αγχώσει.... κ δεν ξερω, νομιζω οτι αν σε 2-3 μήνες ακομα δεν εχει κάτσει κατι, ισως τα χρειαστώ, γιατι με προβληματίζει τ οτι εχει αλλάξει ο κύκλος μου, κ μπορεί να υπολογίζω 14-15η μερα κ να κανω ωορρηξια 16-17η... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου!!ταιζω τον μπομπιρακο μου και οσο με αφηνει θα γραψω:)

Μουτζουριτσα πανω απο 5 ειναι θετικο.....μακαρι!!!!σου το ευχομαι!!!

Ρενα ισως παρω 2-3μηνες απο το 6μηνο του οαεδ...δε ξερω ακομη..πάντως δε γυριζω τωρα...θα τρελαθώ...

Μαρτακοοο μου!!!ζιζι το αγορι μουυυ!!!

Καλε ποσο μεγαλωσαν τα γιοκαρινια σοτ;;;καθονται και στο ποπουδακι τους!!ωχ..μανικι με τη δουλεια...ποιος τα κραταει;;

Δε κραταω ακομη γαλα γλυκο μου.Μετατις 40 μερες σκεφτομαι..

Ζοζεφινακι μου και εγω νιωθω περιεργα απεναντι στον σύζυγο...δε μενει χρονος..και στεναχωριέμαι..

Σε ειχα ρωτησει καλο μου στις ποσες μερες εν τελη σας επεσεο ικτερος;;

Σαγκρεεεεεεε μπραβοστο μ3!!τα αλλα μαγκακια τι κανουν;;ζηλευουν;;θηλαζεις και το μ2;

49 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ζαμιακι κ εγω ετσι ημουν ολο εκλαιγα κ φοβομουν...κ αν πεσει το κουρτινοξυλο κ το πλακωσει κ αν γινει σεισμος κ αν σκονταψω κ.α. jo να ξερες ποσο σε νιωθω ....κ εγω λεω στον εαυτο μου:αφου δεν μπορεις μην μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια κ ταλαιπωρησε...αλλα το ρημαδι το ενστικτο κ το οτι δεν θελω να αφησω τον μικρο μου μονο κυριαρχουν  κ λεω να προσπαθησω αλλη μια φορα κ αν δεν παει καλα παλι τοτε μαλλον τελος...δεν ειμαι κ καμια μπεμπα...

Και εγω φοβάμαι τα παντα...θελω μονο εγω και ο άντρας μου να τον ακουμπάω.......μου εχει βγει μια κτητικοτητα..

Σαμερακι μη το βάζεις κατω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου.μουτζουρα περιμενουμε νεοτερα.αν αυτο ηταν το πρβλμ εχει ευκολη λυση κ ολα θα πανε καλα

καλε μια χαρα ηταν οι επαφες σας.αφου κανατε τεστ κ δ ηταν εντονη η δευτερη γραμμη σημαινει οτι εγινε κ την τσακωσατε

εγω προτεινω με το τελος της περιοδου επαφες μερα παρα μερα η κ καθε μερα.κ θα ρθει το σπορακι.ειδικα οταν νιωθουμε πονακια η εχουμε υγρα βουρ

μαρτη πολυ καλα κανεις.ακουμε τι μας λενε τα μωρα μας

τζο μου ξανασκεψου τα αυτα σε κανενα τριμηνο.τωρα εισαι ταλαιπωρημενη κ σου λειπει το ζουζουνι σου

σαμμερακι μου πολυ καλα σκεφτεσαι.να προσπαθησεις για το αδερφακι για το γιο σου.ετσι θα βρεις τη δυναμη κ ολα θα πανε καλα

ιοιο,μαμα τι κανετε;τα κοριτσια σας;πως κοιμηθηκατε;

ζαμιακι;

για την πιπη τι να πουμε;δυστυχως υπαρχουν κ αυτα.υγιεστατα μωρακια να φευγουν χωρις λογο.δ υπαρχουν απαντησεις κ αυτο το κανει ακομη πιο δυσκολο

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, marakif1990 είπε:

Καλημέρα!!!

ναι, τωρα που το ειπες θυμηθηκα οτι ειχε χάσει το ενα απο τα δυο, αλλα περασε ολο αυτο;;; σοκαρίστηκα! Δεν το φανταζόμουν!! Το γλυκό μου το κορίτσι, τι πέρασε.... να περνάς τοση λαχτάρα να κρατήσεις το παιδι στην αγκαλιά σου, κ μετα αυτο... πρώτη φορα το ακούω ειναι η αλήθεια αυτο το σύνδρομο! Δηλαδη μπορεί να γεννηθεί ενα παιδι κ ολα μια χαρα κ ξαφνικά να φύγει;; πωπω έπαθα σοκ! 

Συμβουλεψου το γιατρό σου κ ολα θα γίνουν!

Βρε κορίτσια, εσείς που τα χρησιμοποιείται, σας βοήθησαν τα τεστ ωορρηξιας; μου τα πρότεινε ο γυναικολόγος μου τον Αύγουστο που χα παει για τεστ παπ, με το σκεπτικό να το παρακολουθώ κ να μην εχω άγχος, αλλα του πα οτι αυτη η διαδικασία θα με αγχώσει.... κ δεν ξερω, νομιζω οτι αν σε 2-3 μήνες ακομα δεν εχει κάτσει κατι, ισως τα χρειαστώ, γιατι με προβληματίζει τ οτι εχει αλλάξει ο κύκλος μου, κ μπορεί να υπολογίζω 14-15η μερα κ να κανω ωορρηξια 16-17η... 

Μαρακι εγώ σου λέω να τα δοκιμάσεις κ να μη το βλέπεις έτσι... δηλαδή δεν έχεις πιο πολύ άγχος που δεν ξέρεις πότε εκανες την ωορρηξια; που πρέπει συνέχεια επαφές κ αν την πιασεις; που δε θα ξέρεις πότε τελικά θα αδιαθετησεις; νομίζω είναι χειρότερο.  Ενώ με τα τεστακια.. σου βάζει όλη τη διαδικασία σε ένα πρόγραμμα κ ξέρεις τι σου γίνεται.  Ξεκινάς από τη 10η μέρα μέχρι να την πετύχεις.  Κ πας πιο στοχευμενα. Εμένα προσωπικά με βοήθησε πολύ κ δεν το δα ούτε στιγμή με άγχος..ίσα ίσα χωρίς αυτά δεν ξέρω τι μου γίνεται.  Στο λεω γιατί υπάρχει τρόπος να λύσεις τις αποριες σου κ να μάθεις πως λειτουργεί το συστηματακι  σου!! Α..εγώ τα hometest χρησιμοποιώ.. Try λοιπόν!! ❤

11 minutes ago, vikib είπε:

καλημερα κοριτσια μου.μουτζουρα περιμενουμε νεοτερα.αν αυτο ηταν το πρβλμ εχει ευκολη λυση κ ολα θα πανε καλα

καλε μια χαρα ηταν οι επαφες σας.αφου κανατε τεστ κ δ ηταν εντονη η δευτερη γραμμη σημαινει οτι εγινε κ την τσακωσατε

εγω προτεινω με το τελος της περιοδου επαφες μερα παρα μερα η κ καθε μερα.κ θα ρθει το σπορακι.ειδικα οταν νιωθουμε πονακια η εχουμε υγρα βουρ

μαρτη πολυ καλα κανεις.ακουμε τι μας λενε τα μωρα μας

τζο μου ξανασκεψου τα αυτα σε κανενα τριμηνο.τωρα εισαι ταλαιπωρημενη κ σου λειπει το ζουζουνι σου

σαμμερακι μου πολυ καλα σκεφτεσαι.να προσπαθησεις για το αδερφακι για το γιο σου.ετσι θα βρεις τη δυναμη κ ολα θα πανε καλα

ιοιο,μαμα τι κανετε;τα κοριτσια σας;πως κοιμηθηκατε;

ζαμιακι;

για την πιπη τι να πουμε;δυστυχως υπαρχουν κ αυτα.υγιεστατα μωρακια να φευγουν χωρις λογο.δ υπαρχουν απαντησεις κ αυτο το κανει ακομη πιο δυσκολο

Έχω μπερδευτεί εντελώς θα έλεγα τελικά με τις γραμμές... για να καταλάβω .. αν μπορείς να μου πεις η οποία άλλη ξέρει...

κανουμε το τεστ κ βγαίνει έντονη γραμμή.  Σημαίνει ότι στο 48ωρο θα γίνει ωορρηξια.. οκ;; την επόμενη μέρα ξανά τεστ κ πάλι γραμμή.  Σημαίνει ότι τώρα γίνεται η ωορρηξια;  η οχι; το κάνεις κ την τρίτη μέρα κ έχει φύγει η γραμμή.  Άρα σημαίνει ότι έγινε στη δεύτερη μέρα του θετικου τεστ;  η αφού βρήκαμε κ δεύτερη μέρα θετικό τεστ..από τότε αρχίζουμε να μετράμε 48ωρο; ελπίζω να μη σας μπέρδεψα περισσότερο...  Καλά εγώ βαράω έτσι αλλιώς αυτές τις μέρες που τις βρίσκω... αλλά να ξέρω ακριβώς πως το υπολογίζω.. 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, vikib είπε:

απο οσο ξερω αφου δεις θετικο γινεται σε 48ωρες

αν ξανακανεις κ δ ειναι εντονο περασε

Αν ξανά κάνω κ είναι έντονο όμως.. μετράω από το δεύτερο 48 ώρες κ οχι από το πρώτο..σωστα;  σε επρηξα...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

αν ξανακανεις κ ειναι εντονο θα συνεχιζα τα τεστ

δ νομιζω οτι τρεις συνεχομενες μερες θα ναι το ιδιο εντονο

πχ εσυ ειδες θετικο 26-27.28οχι εντονο.αρα εγινε η 26η27.εγω θα κρατουσα το 27κ θα υπολογιζα 16μερες μετα κ μετα χοριακη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γυρισα...εχω και δουλεια στο γραφειο μιση ωρα παλευω να σας γραψω....φφφφ...λοιπον ο γιατρος...ειπε ειναι καλη....δεν ειναι σουπερ αλλα ειναι καλη εχει ανεβει...εχεις κανει ωορρηξια...του ειπα ποτε ειδα θετικο...του ειπα τις επαφες...του ειπα για το στηθος που υποφερω....λοιπον μου ειπε....παρε κολπικο ουτροτζεσταν απο σημερα βραδυ...μεχρι τη μερα που θα αδιαθετησεις,...ΑΝ αδιαθετησεις γιατι μπορει να εχει γινει συλληψη...δεν ξερουμε ακομα...μου ειπα δευτερα αν δεν εχει ερθει χοριακη....μια μικρη ενισχυση μου λεει θες για να κρατηθει το κυημα...σε περιπτωση που υπαρχει ειτε τωρα ειτε σε μελονντικους κυκλους!!!πιο πολυ ειδα να τον απασχολει που εκανα ωορρηξια 21η μερα του κυκλου κ ειπε αν δεν εκατσε τωρα τον αλλο μηνα θα φτιαξουμε κ αυτο....με σταυρωσε φευγοντας!χαχαχα!και μου ειπε παρε με Δευτερα με θετικη χοριακη !χαχαχαχα!με ξεαγχωνει το ομολογω!αυτα κοριτσακια μου!

Ζαμια δεν ηταν χοριακη η εξεταση δυστυχως!!!προγεστερονη ηταν!αλλα θα κρατησω την ευχη μηπως γινει κ αληθεια σε λιγες μερες!χεχε!

Ρενακι θα σου προτεινα να παρεις τα clear blue(αν και θελω να σου ειναι αχρειαστααααα)))

εγω αυτο το μηνα με αυτα...ξεκαθαρα χωρις μαντεψιες!χαμογελακι κ τελος...γονιμη!την αλλη μερα εκανα....κενο αρα ειχε γινει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

κοριτσακια μου γυρισα...εχω και δουλεια στο γραφειο μιση ωρα παλευω να σας γραψω....φφφφ...λοιπον ο γιατρος...ειπε ειναι καλη....δεν ειναι σουπερ αλλα ειναι καλη εχει ανεβει...εχεις κανει ωορρηξια...του ειπα ποτε ειδα θετικο...του ειπα τις επαφες...του ειπα για το στηθος που υποφερω....λοιπον μου ειπε....παρε κολπικο ουτροτζεσταν απο σημερα βραδυ...μεχρι τη μερα που θα αδιαθετησεις,...ΑΝ αδιαθετησεις γιατι μπορει να εχει γινει συλληψη...δεν ξερουμε ακομα...μου ειπα δευτερα αν δεν εχει ερθει χοριακη....μια μικρη ενισχυση μου λεει θες για να κρατηθει το κυημα...σε περιπτωση που υπαρχει ειτε τωρα ειτε σε μελονντικους κυκλους!!!πιο πολυ ειδα να τον απασχολει που εκανα ωορρηξια 21η μερα του κυκλου κ ειπε αν δεν εκατσε τωρα τον αλλο μηνα θα φτιαξουμε κ αυτο....με σταυρωσε φευγοντας!χαχαχα!και μου ειπε παρε με Δευτερα με θετικη χοριακη !χαχαχαχα!με ξεαγχωνει το ομολογω!αυτα κοριτσακια μου!

Ζαμια δεν ηταν χοριακη η εξεταση δυστυχως!!!προγεστερονη ηταν!αλλα θα κρατησω την ευχη μηπως γινει κ αληθεια σε λιγες μερες!χεχε!

Ρενακι θα σου προτεινα να παρεις τα clear blue(αν και θελω να σου ειναι αχρειαστααααα)))

εγω αυτο το μηνα με αυτα...ξεκαθαρα χωρις μαντεψιες!χαμογελακι κ τελος...γονιμη!την αλλη μερα εκανα....κενο αρα ειχε γινει!

Αχ μουτζουρα μου δεν ξέρεις τι χαρά μου δίνεις! !!!!!!!!! Μακάρι κοριτσαρα μου!!!!!!' Μακάρι! !!!!!!

Είδες που ο γιατρός είχε άλλη άποψη? ??  Αχ μακάρι! !!!!!


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μάρτη μου, διαβάζω αυτά που γράφεις για ρον παιδίατρο και νιώθω τυχερή για το δικό μου.  Ο θηλασμός και οι τροφές είναι δύο χωριστές διαδικασίες λέει.  Άλλη ανάγκη η μία άλλη η άλλη. Επίσης,  ο νυχτερινός θηλασμός είναι  ο τελευταίος που κόβουμε!  

Jo μου,  ευχαριστώ που μοιράστηκες ρην εμπειρία σου. Η μικρή μου δεν δείχνει καθόλου έτοιμη τώρα.  Συχνά πίνει γάλα πριν και μετά το φαγητό. Αν της αποσπάσω την προσοχή πριν, θα φάει 2-3 κουταλίτσες και θα με κοιτάζει. Αν θηλάσει τρώει πιο καλά.  Βέβαια δεν ζητά πάντα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...