Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Ζοζεφινακι μουυυυυ!!!σε ειχαμε πεθυμησει και ολο λεμε που ειναι που ειναι?

καλα κανατε και χαλαρωσατε στην εκδρομη σας!!!

με γεια σας τα παπουτσακια σας!!!να τα ευχαριστηθουν τα πατουσακια του!!

εγω αναμενω σε 6 μερες να μην εμφανιστει η περιοδος....χθες βραδυ ειχα δυο κηλιδες ροζ αιμα...23η μερα του κυκλου και 8 μερες μετα την ωορηξια...ελπιζω να ναι κατι θετικο...αλλα κραταω πολυ πολυ χαμηλους τονους!

Aχ μουτζουριτσα μου λες να ηταν η εμφυτευση;;;;;;;Πολυ θετικοοοοο!!!!Μακαρι να ειναι το σπορινι!!!

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

25 minutes ago, Mammy2 είπε:

Aχ μουτζουριτσα μου λες να ηταν η εμφυτευση;;;;;;;Πολυ θετικοοοοο!!!!Μακαρι να ειναι το σπορινι!!!

τι να σου πω Μαμυ μου??σε λιγες μερες θα ξερουμε!!!!ευχομαι πολυ να σταματησει και η δικη μου αναμονη καθε μηνα και να ερθουν νεα δεδομενα αναμονης :)

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Τα χαρουμενα κοριτσια θα γινουν ξενυχτυσμενα κοριτσια.ο μικρος κοιμηθηκε στο αμαξι σημερα κ το βλεπω να κοιμαται κατα τη 1...

Οοοο Σαμμερακι μου. .Καλό ξενύχτι! ! Εξακολουθεί να μην έχει εμφανιστεί τίποτα από συμπτώματα περιόδου? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

42 minutes ago, Τονι@ είπε:

Τι κάνετε χαρουμενα κορίτσια μου? 

γυρισε η κοιλιτσα μας η ομορφη????????

7 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τα χαρουμενα κοριτσια θα γινουν ξενυχτυσμενα κοριτσια.ο μικρος κοιμηθηκε στο αμαξι σημερα κ το βλεπω να κοιμαται κατα τη 1...

ωχχχχ Σαμμερ μου..που να κοιμηθει νωρις τωρα!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τπτ τπτ

..μακρυα απο μας

Μπράβο  κοριτσαρα μου! !! Μεγάλη χαρά μου δίνεις! !

 

10 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

γυρισε η κοιλιτσα μας η ομορφη????????

ωχχχχ Σαμμερ μου..που να κοιμηθει νωρις τωρα!!!

Γύρισε η κοιλίτσα μέσα στα νεύρα πάλι! !τι θα κάνω πια?? Αυτό το τρέξιμο με βγάζει εκτός εαυτού. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαμυ συγχαρητηρια μια χαρα ειναι η χοριακη σου..!!!!!μπραβο χερομαι πολυ...!!!! πιιστευω οτι η βικι εχει δικιο 4 και 6 πρεπει να εισαι βαση τελευταιας περιοδου...!!!! και εμενα ο γιατρος μου μια χοριακη κανει και μετα αναλογα το αποτελεσμα κλεινει το ραντευου για τον υπερυχω...αφου θυμαμαι στον γιο μου οταν εκανα χοριακη ηταν 3000 και με εβαλε κατευθειαν και καναμε υπερυχω και ειδαμε σακο... !!!!!κοριτσια μου εσεις πως ειστε εγω μωλις καταφερα να κατσω λιγο να χαλαρωσω αλλα κλεινει και το ενα μου ματακι.....που πηγαν τα χρονια που αν το ρολοι δεν ελεγε μια η ωρα δε κοιμομουνα τωρα μεχρι της 11 και πολυ ειπα βλεπω ονειραα...!!!!!

μουτζουρα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια σου αυτο τον μηνα το ονειρο σου να γινει πραγματικοτιτα λιγες μερες μεινανε..!!!!!!!!!!!!!!!!

σαμε θα περιμενουμε και απο εσενα την παρασκευη το πρωι σου ευχομαι να εχει πιαστει το φλαμιγκο σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ευχαριστω τονια μου ..τον μυριζομαι τον γιο σου απο μακρυα...αυτα τα νευρα....

Λες Σαμμερακι μου??? Αχ άλλο να στο λέω και άλλο να με βλέπεις.  Έχω δει όμως και κοπέλες που είχαν αγόρια και δεν ήταν έτσι. ..τι να πω??? Σε 3 βδομάδες τέτοια ώρα θα το έχω δει το νινί μου. Καλά αν είναι γιος με χάσατε! !θα απογινω! 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Μπραβο mammy μου.πολλη καλη αλλα οπως λενε τα κοριτσια ο υπερδιπλασιασμος μετραει.οτι σου πει ο ντοκ...τζο μου σας ειπε να μην εχετε επαφες????βρε κερκυραια βουρλισμενη παρασκευη θα το κανω....την μερα που περιμενω...δεν περιμενω καθυστερηση..μουτζ ειμαι πολλλλλλλληηηη αισιοδοξη για σενα..βλεπω ενα  φλαμιγκο....janε εμενα ποτε δεν με εβαζε κολπικη καλλιεργεια.ο καθε γιατρος εχει το δικο του προγραμμα.μαρτακο φιλια στα αγορια μου...κ φιλια στα μ της σαγκρε....φιλια σε ολες..

Δεν ακούω τίποτα.. κ μόνο που θα πας τη μέρα που περιμενεις..είσαι απαράδεκτη! Έπρεπε σήμερα να την είχες κάνει... η αύριο βρε αδερφέ...  κακουργα κ εσύ! Αλλά έννοια σας...θα σας δείξω εγώ τον επόμενο μήνα.. κοντη γιορτή! ❤

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Λες Σαμμερακι μου??? Αχ άλλο να στο λέω και άλλο να με βλέπεις.  Έχω δει όμως και κοπέλες που είχαν αγόρια και δεν ήταν έτσι. ..τι να πω??? Σε 3 βδομάδες τέτοια ώρα θα το έχω δει το νινί μου. Καλά αν είναι γιος με χάσατε! !θα απογινω! 

Κ εγώ αγορομανουλα σε κόβω καρδούλα! Έτσι μου ρχεται..

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, eirinaki1981 είπε:

Χρονια πολλα στον ζαμιουλι μας!!!(το γιο της ζαμιας!)

Να το χαιρεστε,ομορφη μανουλα!!!

Βρε κι εμενα μου ελειψε η κοιλιτσα!ασε που ακομη εχω λιγηη!χαχαχαχα!

Σε ευχαριστωωωωωωωω πολυ Ειρηνακη μου!!!!να χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Αααα λετε η Τονια μας να εχει αγοράκι 

2 minutes ago, zamia είπε:

Σε ευχαριστωωωωωωωω πολυ Ειρηνακη μου!!!!να χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!!!!

 

Χρόνια του πολλά του πρίγκιπα Ζαμιακι!❤

Κλεισατε 2 μηνών;;;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...