Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Δεν ακούω τίποτα.. κ μόνο που θα πας τη μέρα που περιμενεις..είσαι απαράδεκτη! Έπρεπε σήμερα να την είχες κάνει... η αύριο βρε αδερφέ...  κακουργα κ εσύ! Αλλά έννοια σας...θα σας δείξω εγώ τον επόμενο μήνα.. κοντη γιορτή! ❤

Κ εγώ αγορομανουλα σε κόβω καρδούλα! Έτσι μου ρχεται..

Για να δούμε. .γερό να είναι πάνω από όλα βέβαια αλλα αν βγει παιδαρος θα πάρω τα βουνά! !!

 

2 minutes ago, zamia είπε:

Σε ευχαριστωωωωωωωω πολυ Ειρηνακη μου!!!!να χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!!!!

 

Ζαμιακι μου το πλασματακι σου το όμορφο έγινε κιόλας 2 μηνών? !?!!! Να το χαίρεσαι!!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Λες Σαμμερακι μου??? Αχ άλλο να στο λέω και άλλο να με βλέπεις.  Έχω δει όμως και κοπέλες που είχαν αγόρια και δεν ήταν έτσι. ..τι να πω??? Σε 3 βδομάδες τέτοια ώρα θα το έχω δει το νινί μου. Καλά αν είναι γιος με χάσατε! !θα απογινω! 

Αχ αντε να το δείτε να ναι γερο και αν είναι αγοραρος πάει η μανααααα θα τρελαθειιι! Νέος έρωτας!❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρενακι μου.....μη μου θυμωνεις...αυριο θα  παω να παρω τεστ...χαχαχα θα ειμαι καλο κοριτσι...τονια μου στην 3η μου εγκ.ημουν πολλη ηρεμη κ ηταν κοριτσακι.μετα πολλα νευρα κ ηταν ο εμινεμ κ στην τελευταια ολοι μου ελεγαν για κοριτσι αλλα μολις εβλεπαν τα νευρα μου ελεγαν αγορι...κ ηταν το πουλακι μου....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

ζαμιακουλι μου γλυκο!!!! τωρα πια τρωω οοο,τι θελω ..... αφου μεχρι τον εβδομο μηνα μετα τον τοκετο οο,τι ετρωγα τους πειραζε!!!! ειχαν τελους κολικους!!!! μονο το 10%των βρεφων τραβανε ζορι με τουςκολικουςμετα τον τριτο μηνα!!!! εεε πεσαμε σε αυτο!!! και μονο το 3% τραβιουνται μετα τον εκτο!!!! τελος παντων τρωω αγκιναρες.... αρακα... κρεμμυδι... λαχανα.... ολα τα μυρωδικα και μπαχαρικα πια... γαλα και τυρια και γιαουρτι μονο πληρες....και.......!!!!!!!! φυσικα πιτογυρα!!!!!!!!! τωρα περιμενω παλι την σαγκρε να τα τσακισουμε.... μολις ανοιξει λιγο ο καιρος και ξεπεταχτει και το μ3!!!!!!

ναι αγαπακι μου μουτζουρινακι μου.. το ξεχασα!!!!!!!!!! φυσικα στις 14/2!!!!!!!!

χαχαχα!!!! γρηγορα σιτακι μου.....πολυ γρηγορα!!!!!! σου ευχομαι να τρυπωσει!!!!!

χαρουμενομανουλα....μηπως κρυωσες κοριτσακι μου!!!!!!

ρενακι μου σχολασες ε????? καλη σου ξεκουραση αγαπη!!!!!!! πως πας με την κυουρια?????

 

τζειν μου ονειρευομαστε τωρα πως θα ειναι το μπεμπε το μαρτιο ε????

τονακι μου ολα καλα???

πουλακι μου εσυ που μυ φουσκωνεις και καμαρωνεις!!!!!!! ετσι αγαπακι μου!!!!

μαμυ μου........ ευχομαι να πετας απο χαρα!!!!!!

σαγκρε μου εισαι μεσα????? η θηλαζεις?????

Φαε να χορτάσεις Μαρτακο μουυυυ!!!

Τωρα εφυγαν οι κολικοι εε;;πλεον ποσες φορες θηλάζετε;;;

Καναμε το εμβολιο σημερα...εκλαιγε πολυ ο καλουλης μου ..δεν ηρεμουσε με τιποτα...και με τον που τον εβαλα στο ζιζι ηρεμησε!!!!!

 

Ρενακι μου σου στέλνουμε πολλα..πολλα φιλακια!!#

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σάμμερ, αύριο έχεις τη μεγάλη αναμονή; τώρα το διαβάζω! Με το καλό και θα περιμένουμε πολύ ευχάριστα! Εμάς μας είπε όχι ελεύθερα, για επαφές δεν υπάρχει πρόβλημα. 2 ελεύθερες είχαμε και θα δείξει

Ζαμιάκι, να χαίρεσαι το αντρουλάκι σου το γλυκό!

Τόνια, σου εύχομαι να έρθει το αγοράκι ν' απογίνεις τελείως! Βάψε μπλε το τικεράκι σου από τώρα

  • Μου αρέσει 2

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αχ αντε να το δείτε να ναι γερο και αν είναι αγοραρος πάει η μανααααα θα τρελαθειιι! Νέος έρωτας!❤

Αχ Μουτζουρα μου... δεν θέλω να λέω νέος έρωτας. .Θέλω ο μπαμπάς του να παραμείνει ο μεγάλος μου έρωτας.  Ο μπέμπης μου (ή η μπέμπα μου) θέλω να είναι η καινούργια μου λατρεία. 

1 minute ago, Jo sephine είπε:

Σάμμερ, αύριο έχεις τη μεγάλη αναμονή; τώρα το διαβάζω! Με το καλό και θα περιμένουμε πολύ ευχάριστα! Εμάς μας είπε όχι ελεύθερα, για επαφές δεν υπάρχει πρόβλημα. 2 ελεύθερες είχαμε και θα δείξει

Ζαμιάκι, να χαίρεσαι το αντρουλάκι σου το γλυκό!

Τόνια, σου εύχομαι να έρθει το αγοράκι ν' απογίνεις τελείως! Βάψε μπλε το τικεράκι σου από τώρα

Ζοζεφινακι μου είστε πολύ ζωηροι εσείς! !! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!  Ας έρθει και να είναι γερό. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

μαμυ συγχαρητηρια μια χαρα ειναι η χοριακη σου..!!!!!μπραβο χερομαι πολυ...!!!! πιιστευω οτι η βικι εχει δικιο 4 και 6 πρεπει να εισαι βαση τελευταιας περιοδου...!!!! και εμενα ο γιατρος μου μια χοριακη κανει και μετα αναλογα το αποτελεσμα κλεινει το ραντευου για τον υπερυχω...αφου θυμαμαι στον γιο μου οταν εκανα χοριακη ηταν 3000 και με εβαλε κατευθειαν και καναμε υπερυχω και ειδαμε σακο... !!!!!κοριτσια μου εσεις πως ειστε εγω μωλις καταφερα να κατσω λιγο να χαλαρωσω αλλα κλεινει και το ενα μου ματακι.....που πηγαν τα χρονια που αν το ρολοι δεν ελεγε μια η ωρα δε κοιμομουνα τωρα μεχρι της 11 και πολυ ειπα βλεπω ονειραα...!!!!!

μουτζουρα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια σου αυτο τον μηνα το ονειρο σου να γινει πραγματικοτιτα λιγες μερες μεινανε..!!!!!!!!!!!!!!!!

σαμε θα περιμενουμε και απο εσενα την παρασκευη το πρωι σου ευχομαι να εχει πιαστει το φλαμιγκο σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

27 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

μαμυ συγχαρητηρια μια χαρα ειναι η χοριακη σου..!!!!!μπραβο χερομαι πολυ...!!!! πιιστευω οτι η βικι εχει δικιο 4 και 6 πρεπει να εισαι βαση τελευταιας περιοδου...!!!! και εμενα ο γιατρος μου μια χοριακη κανει και μετα αναλογα το αποτελεσμα κλεινει το ραντευου για τον υπερυχω...αφου θυμαμαι στον γιο μου οταν εκανα χοριακη ηταν 3000 και με εβαλε κατευθειαν και καναμε υπερυχω και ειδαμε σακο... !!!!!κοριτσια μου εσεις πως ειστε εγω μωλις καταφερα να κατσω λιγο να χαλαρωσω αλλα κλεινει και το ενα μου ματακι.....που πηγαν τα χρονια που αν το ρολοι δεν ελεγε μια η ωρα δε κοιμομουνα τωρα μεχρι της 11 και πολυ ειπα βλεπω ονειραα...!!!!!

μουτζουρα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια σου αυτο τον μηνα το ονειρο σου να γινει πραγματικοτιτα λιγες μερες μεινανε..!!!!!!!!!!!!!!!!

σαμε θα περιμενουμε και απο εσενα την παρασκευη το πρωι σου ευχομαι να εχει πιαστει το φλαμιγκο σου....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ χαρούμενομανουλα μου! Ποσο το θέλω και το λαχταρω!

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αχ Μουτζουρα μου... δεν θέλω να λέω νέος έρωτας. .Θέλω ο μπαμπάς του να παραμείνει ο μεγάλος μου έρωτας.  Ο μπέμπης μου (ή η μπέμπα μου) θέλω να είναι η καινούργια μου λατρεία. 

Ζοζεφινακι μου είστε πολύ ζωηροι εσείς! !! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!  Ας έρθει και να είναι γερό. 

Εχεις δίκιο όμορφη μανούλα! Κ μονο που είναι κομμάτι από τους δυο σας αυτο αρκεί να γίνει η καινούργια σας λατρεία!❤

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αααα λετε η Τονια μας να εχει αγοράκι 

Χρόνια του πολλά του πρίγκιπα Ζαμιακι!❤

Κλεισατε 2 μηνών;;;

Γλυκο μου κορίτσι!!κλεισαμε τους δυο μηνες!!!

Σ'ευχαριστω πολυ!!

Σας διάβασα λιγο γρήγορα...ειδα πως ειχες κοκκινακι στο σκούπισμα..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι εμφυτευση!!!

 

Mammy,συγχαρητηρια!!!:)ευχομαι να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zamia είπε:

Γλυκο μου κορίτσι!!κλεισαμε τους δυο μηνες!!!

Σ'ευχαριστω πολυ!!

Σας διάβασα λιγο γρήγορα...ειδα πως ειχες κοκκινακι στο σκούπισμα..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι εμφυτευση!!!

 

Mammy,συγχαρητηρια!!!:)ευχομαι να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Μακάρι να είναι τετοιο σημάδι Ζαμιακι μου..αλλιως ξανά στην προσπάθεια! Σε ευχαριστώ πολύ!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 minutes ago, Τονι@ είπε:

Για να δούμε. .γερό να είναι πάνω από όλα βέβαια αλλα αν βγει παιδαρος θα πάρω τα βουνά! !!

 

Ζαμιακι μου το πλασματακι σου το όμορφο έγινε κιόλας 2 μηνών? !?!!! Να το χαίρεσαι!!

Σ'ευχαριστω Τονια μου!!Με το καλο μα κρατήσεις στα χερια το παιδακι σου!!οτι κι αν είναι...θα ξετρελαθεις!!

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

Μακάρι να είναι τετοιο σημάδι Ζαμιακι μου..αλλιως ξανά στην προσπάθεια! Σε ευχαριστώ πολύ!❤

"Τα πιο ωραια πραγματα ερχονται εκει που δε τα περιμενεις....και.γίνονται τα θαυματα οταν παψεις να επιμενεις!!!"

Σε φιλω!!

15 minutes ago, Jo sephine είπε:

Σάμμερ, αύριο έχεις τη μεγάλη αναμονή; τώρα το διαβάζω! Με το καλό και θα περιμένουμε πολύ ευχάριστα! Εμάς μας είπε όχι ελεύθερα, για επαφές δεν υπάρχει πρόβλημα. 2 ελεύθερες είχαμε και θα δείξει

Ζαμιάκι, να χαίρεσαι το αντρουλάκι σου το γλυκό!

Τόνια, σου εύχομαι να έρθει το αγοράκι ν' απογίνεις τελείως! Βάψε μπλε το τικεράκι σου από τώρα

Ζοζεφινακιιιιιι μου!!!!σ'ευχαριστωω!!και εσυ τον δικο σου ομορφιά μου!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Βρε ας ειναι γερα & ο,τι να ναι ας ερθει!!:)

Ο ζαμιουλης μου ειναι καλα;

Εμεις σημερα καναμε 3.5ωρες βολτα,βγηκαμε και απο το καροτσι και δεν θελαμε να ξαναμπουμε!φαγαμε λιγο πιτογυρο κοτοπουλου!χαχαχα!!& ψωνισαμε να κανουμε μια τουρτοπανα για το 3ο μωρο της κουμπαρας!θα γεννηθει στις 24/2!

Μαμμυ,καλη ειναι η χοριακη!εγω 4εβ.4ημερων ηταν 280 αλλα εχω ωχρινικη φαση 16ημερων!ουστιαστικα ημουν με μια μερα καθυστερηση,μετα εκανα απο 2μερες,ηταν πανω απο 800.

  • Μου αρέσει 3

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Βρε ας ειναι γερα & ο,τι να ναι ας ερθει!!:)

Ο ζαμιουλης μου ειναι καλα;

Εμεις σημερα καναμε 3.5ωρες βολτα,βγηκαμε και απο το καροτσι και δεν θελαμε να ξαναμπουμε!φαγαμε λιγο πιτογυρο κοτοπουλου!χαχαχα!!& ψωνισαμε να κανουμε μια τουρτοπανα για το 3ο μωρο της κουμπαρας!θα γεννηθει στις 24/2!

Μαμμυ,καλη ειναι η χοριακη!εγω 4εβ.4ημερων ηταν 280 αλλα εχω ωχρινικη φαση 16ημερων!ουστιαστικα ημουν με μια μερα καθυστερηση,μετα εκανα απο 2μερες,ηταν πανω απο 800.

Ναι Ειρηνακι μου. Πάνω από όλα γερά να ναι! Αλλά και η κουβέντα για το φύλο έχουν την πλάκα τους. 

Πολύ μου αρέσουν οι diaper cakes! ! Τέλεια ιδέα! !

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζάμια μου, να χαίρεσαι τον πρίγκηπα! 

Τόνια μου, κορίτσια βλέπω παντού,  κορίτσαρος θα είναι ;)

Μάρτη μου, μα πέσατε στο 3/100!!! Ευτυχώς τώρα τρως τα πάντα :)))

Μάμμυ, συγχαρητήρια για τη χοριακή.  Με το καλό να το δείτε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τονια μου πολυ ωραια φωτο

Μουτζουριτσα κ η δικια σου.νομιζω θα σου φερει γουρι

Ζαμιακι τι κανει ο μικρουλης;πως περναει ο καιρος..να τον χαιρεστε!πλεον γινονται πιο παιδακι.τελικα τι εγινε με το ποσιμο;

Αχ βρε ζοζεφιν ατακτουλα!πιανεις κ ευκολα

Κ γω λατρευω diapercakes

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...