Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, vikib είπε:

Τονια μου πολυ ωραια φωτο

Μουτζουριτσα κ η δικια σου.νομιζω θα σου φερει γουρι

Ζαμιακι τι κανει ο μικρουλης;πως περναει ο καιρος..να τον χαιρεστε!πλεον γινονται πιο παιδακι.τελικα τι εγινε με το ποσιμο;

Αχ βρε ζοζεφιν ατακτουλα!πιανεις κ ευκολα

Κ γω λατρευω diapercakes

Ευχαριστώ Βικακι μου! Είχα λίγο χρόνο και είπα να βρω μια.  Θεωρώ γενικά ότι πρέπει να βάζουμε εικόνες που μας εκφράζουν. Οπότε κοιτάω κι εγώ με προσοχή τις δικές σας. Είστε καλά? 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε ρενακι αφου σε μαθαμε..χοριακη θα κανεις πριν την καθυστερηση.τι μας απειλεις;χαχα:):-D:-P

Μια χαρα ολοι.τωρα που δ δουλευει ο μπαμπας μας ολο βολτες.σημερα ξεσαλωσε η μικρη σε παιδοτοπο.κ αρχισε να ντυνεται για τα καρναβαλια.τωρα ολοι κοιμουνται.εσεις;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikib είπε:

Βρε ρενακι αφου σε μαθαμε..χοριακη θα κανεις πριν την καθυστερηση.τι μας απειλεις;χαχα:):-D:-P

Μια χαρα ολοι.τωρα που δ δουλευει ο μπαμπας μας ολο βολτες.σημερα ξεσαλωσε η μικρη σε παιδοτοπο.κ αρχισε να ντυνεται για τα καρναβαλια.τωρα ολοι κοιμουνται.εσεις;

Είχα πολλά νεύρα πάλι σήμερα στη δουλειά.  Τώρα έχω κάτσει καναπέ και ηρεμώ σιγά σιγά για να κοιμηθώ σε λίγο.  Με δυσκολεύουν αυτές οι διακυμάνσεις της ψυχολογίας. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

ζαμιακι μου..... να γινει παληκαρι...... να παει φανταρος... να καλοπαντρευτει....να τα χιλιασει!!!!!!!! το γιοκαρινισου το γλυκο!!!!

μαμμυ τελεια η χοριακη!!!!!! ειδες που φοβοσουν!!!!! χαλαρωσε κι απολαυσε το αγαπη!!!!!

μουτζουρακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοο τ ρα το διαβασα μπρε!!!!! ελα μου....μπορεις...... πιασε το φλαμιγκο σου!!!!!! ματσ!!!!!!

τζο μου λοξοδρομησες απο τις οδηγιες του ντοκ????? ωωωχ... ο Θεος βοηθος!!!!!!

σαμμερακι μου κοιμηθηκε ο ραπερ?????? γλυκοφιλησε τον!!!!!!!

ρεναααααααακι μου......σε περιενω!!!!!!!! χμ θα παμε και στον ομορφο δημαρχο της σαγκρε μας!!!!!

ακους????? κυρα σαγκρε????? τα μ ειναι μαγκικα και ναι ειναι τρια διαφορετικα συμπαντα!!!!!!! ουφ!!!! καποιος να καταλαβαινει και μενα βρε αδερφε!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 5

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Είχα πολλά νεύρα πάλι σήμερα στη δουλειά.  Τώρα έχω κάτσει καναπέ και ηρεμώ σιγά σιγά για να κοιμηθώ σε λίγο.  Με δυσκολεύουν αυτές οι διακυμάνσεις της ψυχολογίας. 

Δυστυχως αυτα τα χεις κ ασχετως δουλειας

Προσπαθησε να μενεις ηρεμη

Σε λιγο θα αρχισεις να χαζευεις κ ψωνια για το μπεμπε,θα ξεφευγεις

Θα δουλευεις μεχρι τελους;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Είχα πολλά νεύρα πάλι σήμερα στη δουλειά.  Τώρα έχω κάτσει καναπέ και ηρεμώ σιγά σιγά για να κοιμηθώ σε λίγο.  Με δυσκολεύουν αυτές οι διακυμάνσεις της ψυχολογίας. 

ασε!!!!!! τονια μου εγω ετρωγα ανθρωπο!!!!!! και με βαραγε και ο ενας συνεχεια απο μεσα!!!! χαχα!!! τι κλωτσια εχω φαει απο τους μεσι δεν λεγεται!!!!!!! κι οποτε δεν ειχα νευρα...... εκλαιγα (απο τα νευρα μου)....... μου τραβαγαν και μου ζουλουσαν οοολα μου τα οργανα!!!! εεελα δεν ειναι τιποτα θα περασει...... εισαι παληκαρι.... σαν ολες τις αλλες που τα καταφερνουν!!!!αααα by the way μ'αρεσει πολυ η φωτο σου!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vikib είπε:

Δυστυχως αυτα τα χεις κ ασχετως δουλειας

Προσπαθησε να μενεις ηρεμη

Σε λιγο θα αρχισεις να χαζευεις κ ψωνια για το μπεμπε,θα ξεφευγεις

Θα δουλευεις μεχρι τελους;

Αν όλα πάνε καλά θα δουλεύω μέχρι 34η βδομάδα. Προσπαθώ πολύ αλλά μου φαίνεται δύσκολο! !

Ναι ανυπομονώ πολύ να φτιάξουμε το δωμάτιο! ! 

4 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ασε!!!!!! τονια μου εγω ετρωγα ανθρωπο!!!!!! και με βαραγε και ο ενας συνεχεια απο μεσα!!!! χαχα!!! τι κλωτσια εχω φαει απο τους μεσι δεν λεγεται!!!!!!! κι οποτε δεν ειχα νευρα...... εκλαιγα (απο τα νευρα μου)....... μου τραβαγαν και μου ζουλουσαν οοολα μου τα οργανα!!!! εεελα δεν ειναι τιποτα θα περασει...... εισαι παληκαρι.... σαν ολες τις αλλες που τα καταφερνουν!!!!αααα by the way μ'αρεσει πολυ η φωτο σου!!!!!!

Μάρτη μου σε ευχαριστώ!  Κι εμένα ζουλαει και είναι και μικρό ακόμα.  Καλά να ναι μωρέ και χαλάλι του αλλά φοβάμαι μην ταράζεται κι αυτό με την δική μου ένταση. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ειναι η εποχη που θα μαντευετε αν θα ναι αγορι ή κοριτσι!!!& τα δυο εχουν τις χαρες τους,τονια μου!!ε θα μαθεις συντομαααα!εγω δεν ηθελα να μαθω αλλα λυσσαξε ο συζυγος!:)

Τζοοοο,που εισαι εσυ βρε κοριτσι;;!!

Μαρτακο μου!!!!παντα δυνατη & υπομονετικη!!!σε φιλωωωω!

Ιωαννα μου;;σιτακι;;ρενακι μου τρελο!!ερχεται η ωρα!!

Μουτζουριτσα μου γλυκια!!θετικη ενεργειααααα!!

Βικακι μου καλο,πως τα πατε;

Το σαμμερακι κοιμηθηκε;

Εγω εβαλα τα μωρα για υπνο απ οτι καταλαβατε!:)

  • Μου αρέσει 3

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ζαμιακι μου..... να γινει παληκαρι...... να παει φανταρος... να καλοπαντρευτει....να τα χιλιασει!!!!!!!! το γιοκαρινισου το γλυκο!!!!

μαμμυ τελεια η χοριακη!!!!!! ειδες που φοβοσουν!!!!! χαλαρωσε κι απολαυσε το αγαπη!!!!!

μουτζουρακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοο τ ρα το διαβασα μπρε!!!!! ελα μου....μπορεις...... πιασε το φλαμιγκο σου!!!!!! ματσ!!!!!!

τζο μου λοξοδρομησες απο τις οδηγιες του ντοκ????? ωωωχ... ο Θεος βοηθος!!!!!!

σαμμερακι μου κοιμηθηκε ο ραπερ?????? γλυκοφιλησε τον!!!!!!!

ρεναααααααακι μου......σε περιενω!!!!!!!! χμ θα παμε και στον ομορφο δημαρχο της σαγκρε μας!!!!!

ακους????? κυρα σαγκρε????? τα μ ειναι μαγκικα και ναι ειναι τρια διαφορετικα συμπαντα!!!!!!! ουφ!!!! καποιος να καταλαβαινει και μενα βρε αδερφε!!!!!!

 

Θα το τσακωσω Μάρτη μου... Τώρα θα ναι ... λίγο αργότερα θα ναι... Θα το τσακωσω !❤

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Είχα πολλά νεύρα πάλι σήμερα στη δουλειά.  Τώρα έχω κάτσει καναπέ και ηρεμώ σιγά σιγά για να κοιμηθώ σε λίγο.  Με δυσκολεύουν αυτές οι διακυμάνσεις της ψυχολογίας. 

Να ηρεμησεις και να κοιμηθεις γλυκά ψυχή μου! Είναι οι ορμόνες ..δεν τις ελεγχεις τώρα!πάρτυ κάνουν!

Κ μένα μου αρέσει πολύ η φωτο!

14 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ασε!!!!!! τονια μου εγω ετρωγα ανθρωπο!!!!!! και με βαραγε και ο ενας συνεχεια απο μεσα!!!! χαχα!!! τι κλωτσια εχω φαει απο τους μεσι δεν λεγεται!!!!!!! κι οποτε δεν ειχα νευρα...... εκλαιγα (απο τα νευρα μου)....... μου τραβαγαν και μου ζουλουσαν οοολα μου τα οργανα!!!! εεελα δεν ειναι τιποτα θα περασει...... εισαι παληκαρι.... σαν ολες τις αλλες που τα καταφερνουν!!!!αααα by the way μ'αρεσει πολυ η φωτο σου!!!!!!

Αχ βρε Μάρτη....ηρωίδα.. Οπως κάθε μανούλα στον κόσμο! Αχ θέλω τόσο πολύ να ζουληχτουν τα μέσα μου βρε αδερφεεε!χαχαχα!σμουτς!!!

5 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Ναι,ειναι η εποχη που θα μαντευετε αν θα ναι αγορι ή κοριτσι!!!& τα δυο εχουν τις χαρες τους,τονια μου!!ε θα μαθεις συντομαααα!εγω δεν ηθελα να μαθω αλλα λυσσαξε ο συζυγος!:)

Τζοοοο,που εισαι εσυ βρε κοριτσι;;!!

Μαρτακο μου!!!!παντα δυνατη & υπομονετικη!!!σε φιλωωωω!

Ιωαννα μου;;σιτακι;;ρενακι μου τρελο!!ερχεται η ωρα!!

Μουτζουριτσα μου γλυκια!!θετικη ενεργειααααα!!

Βικακι μου καλο,πως τα πατε;

Το σαμμερακι κοιμηθηκε;

Εγω εβαλα τα μωρα για υπνο απ οτι καταλαβατε!:)

Ωρα να χαλαρωσεις και εσύ λίγο Ειρηνακι μου!

Αααα δεν ήθελες να ξέρεις φύλο;!!βρε θηρίο!

Εγώ δεν θα αντεχα!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε τονια πολυ ζορι η δουλεια σου.κ θα χεις κ τις μετακινησεις τις πολλες μεχρι τοτε;

Αποδεξου κ τα νευρα μεσα σε ολα τα συμπτωματα

Καλα ειρηνακι μου.εσεις;κ μεις πολυ βολτα σημερα

Κ γω τα βαλα για υπνο κ τα τρια αλλα ο μικρος ξυπνησε με κεφια τωρα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 minutes ago, vikib είπε:

Βρε τονια πολυ ζορι η δουλεια σου.κ θα χεις κ τις μετακινησεις τις πολλες μεχρι τοτε;

Αποδεξου κ τα νευρα μεσα σε ολα τα συμπτωματα

Καλα ειρηνακι μου.εσεις;κ μεις πολυ βολτα σημερα

Κ γω τα βαλα για υπνο κ τα τρια αλλα ο μικρος ξυπνησε με κεφια τωρα

Απλά δεν θέλω να χαλιεται το μωράκι μου με τα δικά μου νεύρα. Τέλος πάντων. .Ελπίζω να μην είναι συνέχεια έτσι. . 

Ωχ.. λες να έχετε ολονυχτια ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

 Δ πεινασε.με τη βολτα κοιμηθηκε μεσημερι κ τωρα αυπνιες

Κανονικα πρεπει το βραδυ να κανω ησυχια κ να μην εχω φωτα αλλα τον χαιρομαι λιγο μονη,γτ τη μερα ερχεται κ η κορη κ χωνεται

Εδω βρεχει

Για να δουμε πως θα παει.μες στο κεφι ειναι.γελακια κ κραυγουλες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikib είπε:

 Δ πεινασε.με τη βολτα κοιμηθηκε μεσημερι κ τωρα αυπνιες

Κανονικα πρεπει το βραδυ να κανω ησυχια κ να μην εχω φωτα αλλα τον χαιρομαι λιγο μονη,γτ τη μερα ερχεται κ η κορη κ χωνεται

Εδω βρεχει

Για να δουμε πως θα παει.μες στο κεφι ειναι.γελακια κ κραυγουλες

Οοοο μωρέ το γλυκουλι. .πάω να κοιμηθώ σιγά σιγά. .Καληνύχτα και σε εσένα και σε όλα τα κορίτσια μας!!! Σας φιλώ! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...