Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

3 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μουτζουριτσα μου πσκ επιτελους να αραξεις!!!!!! ποοοολυ καλο σε αυτη την φαση!!!!!!

τζειν μου καλες εξετασουλες και πιο καλα αποτελεσματα!!!!!

χαρουμενομανουλα.... τον κυνηγας ε??? εδω κι εγω αρχισα να ειμαι ξωπισω!!!!!

ρενακι να σου τηλ μετα τις 18,15?????

βικακι μου..... κουραγιο!!!!!   

τονακι μου μαλλον εισαι δουλιτσα... υπομονη και χαλαρα!!!!:
ζαμιακουλι δωσε ενα γλυκο φιλι στον αιδαρο!!!!

σαμμερακι σου στελνω φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουλ μπεμπεδοσκονη!!!!!!!

χαχαχαχαχα βασικα ο μικρος με κυνηγαει εγω τον εχω λιγο ποιο ελευθερο εν αντιθεση με τον μπαμπα που ειναι συνεχεια απο πισω του .. απλα αυτο που εχω ξεκινησει να κανω ειναι να του βαζω καποια ορια οσο αυτο γινετε για την ηλικια του γιατι θελω σιγα σιγα να μαθει να ακουει....

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

38 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μουτζουριτσα μου πσκ επιτελους να αραξεις!!!!!! ποοοολυ καλο σε αυτη την φαση!!!!!!

τζειν μου καλες εξετασουλες και πιο καλα αποτελεσματα!!!!!

χαρουμενομανουλα.... τον κυνηγας ε??? εδω κι εγω αρχισα να ειμαι ξωπισω!!!!!

ρενακι να σου τηλ μετα τις 18,15?????

βικακι μου..... κουραγιο!!!!!   

τονακι μου μαλλον εισαι δουλιτσα... υπομονη και χαλαρα!!!!:
ζαμιακουλι δωσε ενα γλυκο φιλι στον αιδαρο!!!!

σαμμερακι σου στελνω φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουλ μπεμπεδοσκονη!!!!!!!

παντως και τωρα το μεσημερι 2 ωρες ξεραθηκα!για να δουμε τι πουλια θα πιασουμε Μαρτακο!θα ναι φλαμιγκα?αχαχαχα!

σιδερο κοριτσια εε?????πωωωωω...βαλε με να κανω οτι δουλεια θες μην μου πεις να σιδερωνω!ετσι μαζευονται και μενα κ καθε κυριακη λεω (μετα απο τρεις ωρες σιδερωμα)...τιποτα πλυντηριο και σιδερωμα!κατι που δεν γινεται ποτε φυσικα!για 3 εβδομαδες το ειχα καταφερει περισυ...ηταν ευτυχια μετα παει με πηρε η κατω βολτα παλι...οποτε κανω μαραθωνιους σιδερωματος τα σ/κ!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είμαι δουλειά.  Είχα 5 λεπτά κενό και σας διάβασα όσο πρόλαβα! ! Κορίτσια θα σας πω κάτι για το σίδερο.  Το αποφεύγω  πάρα πολύ και όχι γιατί βαριέμαι αλλά όταν σιδερωνω αρχίζω να σκέφτομαι πολύ και δεν μου κάνει καλό.  Με ρίχνει.  Έτσι το κάνω αραιά και που.

 Μαρτακι μου σήμερα το πάω λίγο πιο κουλ στη δουλειά γιατί εχθές ένιωσα πολύ άσχημα για το βατραχάκι μου με αυτά τα νεύρα που είχα.  

Σαμμερακι μετράω ώρες για το τεστακι σου αύριο.  

Μουτζουρακι μου δεν σχολιάζω καν τον δυωρο ύπνο.  Θα στα πω μαζεμένα την Τρίτη εσένα! ! :-P

Πολλά φιλάκια και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια προς το παρόν!!! Πάω πάλι! !

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια μου είμαι δουλειά.  Είχα 5 λεπτά κενό και σας διάβασα όσο πρόλαβα! ! Κορίτσια θα σας πω κάτι για το σίδερο.  Το αποφεύγω  πάρα πολύ και όχι γιατί βαριέμαι αλλά όταν σιδερωνω αρχίζω να σκέφτομαι πολύ και δεν μου κάνει καλό.  Με ρίχνει.  Έτσι το κάνω αραιά και που.

 Μαρτακι μου σήμερα το πάω λίγο πιο κουλ στη δουλειά γιατί εχθές ένιωσα πολύ άσχημα για το βατραχάκι μου με αυτά τα νεύρα που είχα.  

Σαμμερακι μετράω ώρες για το τεστακι σου αύριο.  

Μουτζουρακι μου δεν σχολιάζω καν τον δυωρο ύπνο.  Θα στα πω μαζεμένα την Τρίτη εσένα! ! :-P

Πολλά φιλάκια και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια προς το παρόν!!! Πάω πάλι! !

απαπαπαπα σιδερο μακρυα τοτε ετσι αγαπη!!!!εγω βαζω ακουστικα..τραγουδαω... χορευω....τα βαζω σε σειρα...το κανω τυπου παρτυ..καπως να γινει πιο ελκυστικο!

μπραβο ψυχη μου!να μην τσιτωνεις και τσιτωσει το μπεμπινι μας!!!

κοιμηθηκα και χθες ενα δυωρο αλλα δεν σας το ειπα...αχαχαχαχα!δεν θελω να βλεπω πουθενα συμπτωματα!

απο την βαρεμαρα μου θα ναι που ειχα συνηθισει να γυμναζομαι τα μεσημερια και τωρα καθομαι 2 μερες!:-P

καλο κουραγιο...θα σε περιμενουμε το βραδακι να γυρισεις!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

τωρα ειναι στη φαση που εξερευναει τα παντα ανοιγει ντουλαπια συρταρια και οτι βρει.. και οπου και να παω ερχετε απο πισω μου.....ειμαι στη κουζινα και πλενω κανενα πιατο η μαγηρευω και ειναι και αυτος αναμεσα στα ποδια μου...εχουν πολυ γελιο ωρες και φορες εε καθομαστε και στο χαλακι που ειναι τα παιχνιδια του και παιζουμε..... η αληθεια κιολας ειναι επειδη εχω ανετο σπιτι δεν ηθελα να τον βαζω μεσα στο παρκο απο πολυ μικρο ηθελα να τον εχω στο πατωμα να παιζει και να εξερευνει.....

σε ευχαριστω πολυ βικι μου....!!!!!! μια χαρα η κορουλα σου παντως πολυ καλο που δε ζηλευει λογικα θα το ειχατε χειριστει σωστα με τον αντρα σου ωστε να της ερθει ποιο ωραια ο ερχομος του νεου μελους της οικογενειας ...

Δ ξερω αν το χειρηστικαμε καλα.παντως της το ειπαμε αμεσως.ειναι κ στο παιδι.τα παει καλα με παιδακια.κ λατρευει τον ξαδερφο της που ειναι 9μηνες μικροτερος.ειχε συνηθισει στην ιδεα

Η υπνηλια ειναι κ απο τα ουτρο.αλλα τα ροζουλι;μπορει απο μπεμπα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μαρτακο μου να σε πάρω εγώ  κάτι τις 10 που θα σχολασω;;;;; θα μπορείς;

Χαρούμενη μανούλα είναι όντως καλή η πρεσα; είναι ακριβη; 

Τονακι μου κ εγώ το αφήνω το σίδερο καιρό αλλά μετά ψάχνει σωβρακα ο άντρας μου... 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, vikib είπε:

Δ ξερω αν το χειρηστικαμε καλα.παντως της το ειπαμε αμεσως.ειναι κ στο παιδι.τα παει καλα με παιδακια.κ λατρευει τον ξαδερφο της που ειναι 9μηνες μικροτερος.ειχε συνηθισει στην ιδεα

Η υπνηλια ειναι κ απο τα ουτρο.αλλα τα ροζουλι;μπορει απο μπεμπα

Βικακι φοβαμαι θα μας μεινει μονο η υπνηλια και η κυτταριτιδα απο τα ατιμα τα ουτρο και απο μπεμπα τιποτα!αχαχαχα!κοριτσι μου γλυκο εσυ!

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Μαρτακο μου να σε πάρω εγώ  κάτι τις 10 που θα σχολασω;;;;; θα μπορείς;

Χαρούμενη μανούλα είναι όντως καλή η πρεσα; είναι ακριβη; 

Τονακι μου κ εγώ το αφήνω το σίδερο καιρό αλλά μετά ψάχνει σωβρακα ο άντρας μου... 

αχαχαχαχα!εγω οταν βλεπω πως τελειωνουν απο το συρταρι πεταω κανα 3-4 και τα σιδερωνω τσακ μπαμ!επισης του παιρνω πολυ συχνα δωρο να εχει φουλ!αχαχαχαχαχα!μεχρι να αξιωθω να σιδερωσω να μην ξεμενει!:-P

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζ κοιμησου κοιμησου.....ευχαριστω τονακι ζαμιακι κ τα διδυμαρια της μαρτη........δεν ηρθε ακομα η κυρια οποτε απο το χαραμα θα σηκωθω.χαρουμενουλα ποτε πας γιατρο???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Rena87 είπε:

Μαρτακο μου να σε πάρω εγώ  κάτι τις 10 που θα σχολασω;;;;; θα μπορείς;

Χαρούμενη μανούλα είναι όντως καλή η πρεσα; είναι ακριβη; 

Τονακι μου κ εγώ το αφήνω το σίδερο καιρό αλλά μετά ψάχνει σωβρακα ο άντρας μου... 

η πρεσα σε μπλουζες πετσετες σεντονια κολαν τζιν και στα ρουχα του μωρου ειναι παρα πολυ καλη τωρα σε πουκαμισα δε ξερω ο αντρας μου δεφοραει ιδιαιτερα μονο κατι σπορ που τα σιδερωνω στη πρεσα η δικια μου πρεσα νομιζω πως εκανε γυρω στα 200 ευρω δε ξερω ακριβως γιατι μου την ειχαν κανει δωρω στο γαμο μου.. υπαρχουν και πρεσες που ειναι και ποιο δυνατες απο την δικια μου τωρα ειναι τη βολευει και την καθε κοπελαα...ξερω φιλες μου που η πρεσα δε τους βολευει καθολου προτιμουν το σιδερο...

11 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζ κοιμησου κοιμησου.....ευχαριστω τονακι ζαμιακι κ τα διδυμαρια της μαρτη........δεν ηρθε ακομα η κυρια οποτε απο το χαραμα θα σηκωθω.χαρουμενουλα ποτε πας γιατρο???

για να παρω το τεστ παπ;; περασα σημερα την ωρα που σχολασα αλλα ειχε κλεισει δε τον προλαβα θα παω αυριο

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

η πρεσα σε μπλουζες πετσετες σεντονια κολαν τζιν και στα ρουχα του μωρου ειναι παρα πολυ καλη τωρα σε πουκαμισα δε ξερω ο αντρας μου δεφοραει ιδιαιτερα μονο κατι σπορ που τα σιδερωνω στη πρεσα η δικια μου πρεσα νομιζω πως εκανε γυρω στα 200 ευρω δε ξερω ακριβως γιατι μου την ειχαν κανει δωρω στο γαμο μου.. υπαρχουν και πρεσες που ειναι και ποιο δυνατες απο την δικια μου τωρα ειναι τη βολευει και την καθε κοπελαα...ξερω φιλες μου που η πρεσα δε τους βολευει καθολου προτιμουν το σιδερο...

για να παρω το τεστ παπ;; περασα σημερα την ωρα που σχολασα αλλα ειχε κλεισει δε τον προλαβα θα παω αυριο

Δλδ για τον άντρα μου που φορά όλο πουκάμισα...   καμια ελπίδα;;;

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Βικακι φοβαμαι θα μας μεινει μονο η υπνηλια και η κυτταριτιδα απο τα ατιμα τα ουτρο και απο μπεμπα τιποτα!αχαχαχα!κοριτσι μου γλυκο εσυ!

αχαχαχαχα!εγω οταν βλεπω πως τελειωνουν απο το συρταρι πεταω κανα 3-4 και τα σιδερωνω τσακ μπαμ!επισης του παιρνω πολυ συχνα δωρο να εχει φουλ!αχαχαχαχαχα!μεχρι να αξιωθω να σιδερωσω να μην ξεμενει!:-P

Χαχα.  Κ εγώ του αγοράζω για να μη σιδερωνω 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, moutzoura2016 είπε:

Καρδουλα μου θα δούμε! Ισως τώρα ίσως αργότερα... Εεε θα έρθει ❤

Καλά αποτελέσματα κοριτσαρα μου! Αν κ όλα καλά θα ναι!εγώ 24 μέρα σε φαση αναμονής απλά δυο μέρες είχα ροζ υγρα στο σκούπισμα και εδώ οι μανάδες οι έμπειρες έχουν αναθαρρυσει πως είναι εμφύτευση! Εγώ δεν είμαι τόσο αισιόδοξη... Αναμενω με ψυχραιμία!❤

Ε τις εμπειρες θα ακουσεις!!!εμφυτευση θα ειναι....!!οι ημερες ταιριαζουν πολύ καλα!!! αχ βρε μουτζουριτσα δεν ξερεις ποσο πολύ ευχομαι να δεις το ++++++++++++!!!! απ την καρδια μου στο ευχομαι ολοψυχα....πιστευω αυτος ο μηνας θα ειναι για σενα!!!!!!! θα ακουσουμε τα νεα και ολες μαζι θα χοροπηδαμε!!!!

  • Μου αρέσει 3

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, jane.austen είπε:

Ε τις εμπειρες θα ακουσεις!!!εμφυτευση θα ειναι....!!οι ημερες ταιριαζουν πολύ καλα!!! αχ βρε μουτζουριτσα δεν ξερεις ποσο πολύ ευχομαι να δεις το ++++++++++++!!!! απ την καρδια μου στο ευχομαι ολοψυχα....πιστευω αυτος ο μηνας θα ειναι για σενα!!!!!!! θα ακουσουμε τα νεα και ολες μαζι θα χοροπηδαμε!!!!

Σε ευχαριστω πολύ Τζέινακι μου γλυκό.με το σπορακια σου το.ομορφο! Εμένα το ένστικτο μου λεει πως θα εχουμε δρόμο ακόμα για το μωρο... Δεν ξέρω γιατί..ωστόσο θα προσπαθούμε και δεν θα εγκαταλειψουμε μέχρι να έρθει!❤

Καλα είστε εσείς σήμερα;

1 hour ago, xaroumenh mama είπε:

η πρεσα σε μπλουζες πετσετες σεντονια κολαν τζιν και στα ρουχα του μωρου ειναι παρα πολυ καλη τωρα σε πουκαμισα δε ξερω ο αντρας μου δεφοραει ιδιαιτερα μονο κατι σπορ που τα σιδερωνω στη πρεσα η δικια μου πρεσα νομιζω πως εκανε γυρω στα 200 ευρω δε ξερω ακριβως γιατι μου την ειχαν κανει δωρω στο γαμο μου.. υπαρχουν και πρεσες που ειναι και ποιο δυνατες απο την δικια μου τωρα ειναι τη βολευει και την καθε κοπελαα...ξερω φιλες μου που η πρεσα δε τους βολευει καθολου προτιμουν το σιδερο...

για να παρω το τεστ παπ;; περασα σημερα την ωρα που σχολασα αλλα ειχε κλεισει δε τον προλαβα θα παω αυριο

Αύριο λοιπόν χαρούμενο μανούλα θα περιμένουμε κ τα δικά σου αποτελέσματα που θα ναι μια χαρά!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ Τζέινακι μου γλυκό.με το σπορακια σου το.ομορφο! Εμένα το ένστικτο μου λεει πως θα εχουμε δρόμο ακόμα για το μωρο... Δεν ξέρω γιατί..ωστόσο θα προσπαθούμε και δεν θα εγκαταλειψουμε μέχρι να έρθει!❤

Καλα είστε εσείς σήμερα;

Εννοειται θα το παλεψετε μεχρι να ερθει...απλα να παραμενεις αισιοδοξη σε παρακαλώ γιατι ειναι και η ψυχολογια απολυτα σημαντικη!
Εμεις ειμαστε τελεια τα τρια μας....αραχτοι με το σκυλο παρεα στον καναπε! μεγαλωνει η οικογενεια!!! εχω λιγο ανακατωσουρες,αλλα τιποτα το σπουδαιο... ειμαι τυχερη με βοηθαει παρα πολύ ο αντρακος μου...τα κανει ολα κι εγω απολαμβανω ξεκουραση!

πότε ειναι η μερα σου? Θα κανεις τεστ να υποθεσω την ιδια μερα λόγω αστατου κύκλου??

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...