Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

5 minutes ago, vikib είπε:

 Δ πεινασε.με τη βολτα κοιμηθηκε μεσημερι κ τωρα αυπνιες

Κανονικα πρεπει το βραδυ να κανω ησυχια κ να μην εχω φωτα αλλα τον χαιρομαι λιγο μονη,γτ τη μερα ερχεται κ η κορη κ χωνεται

Εδω βρεχει

Για να δουμε πως θα παει.μες στο κεφι ειναι.γελακια κ κραυγουλες

Ψυχουλα μου!Αντε κάντε αγκαλιες μαμά κ γιος! Καλό βράδυ κ από εμένα κοριτσαρες!καλό ξημέρωμα να εχουμε!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, moutzoura2016 είπε:

Ψυχουλα μου!Αντε κάντε αγκαλιες μαμά κ γιος! Καλό βράδυ κ από εμένα κοριτσαρες!καλό ξημέρωμα να εχουμε!❤

Γεματη αγκαλια.γτ κοιμαμαι κ με τα δυο.εγω στη μεση να μην τσουγκρισουν κ ο μικρος στη μερια του τοιχου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Οχι ρενακι μου.....μη μου θυμωνεις...αυριο θα  παω να παρω τεστ...χαχαχα θα ειμαι καλο κοριτσι...τονια μου στην 3η μου εγκ.ημουν πολλη ηρεμη κ ηταν κοριτσακι.μετα πολλα νευρα κ ηταν ο εμινεμ κ στην τελευταια ολοι μου ελεγαν για κοριτσι αλλα μολις εβλεπαν τα νευρα μου ελεγαν αγορι...κ ηταν το πουλακι μου....

Ετσι μπραβο ...είπα κ εγώ... ανησύχησα! Ανυπομονώ! ❤

1 hour ago, zamia είπε:

Φαε να χορτάσεις Μαρτακο μουυυυ!!!

Τωρα εφυγαν οι κολικοι εε;;πλεον ποσες φορες θηλάζετε;;;

Καναμε το εμβολιο σημερα...εκλαιγε πολυ ο καλουλης μου ..δεν ηρεμουσε με τιποτα...και με τον που τον εβαλα στο ζιζι ηρεμησε!!!!!

 

Ρενακι μου σου στέλνουμε πολλα..πολλα φιλακια!!#

Χρόνια πολλά στον πρίγκιπα ψυχή μου!! ❤

52 minutes ago, vikib είπε:

Βρε ρενακι αφου σε μαθαμε..χοριακη θα κανεις πριν την καθυστερηση.τι μας απειλεις;χαχα:):-D:-P

Μια χαρα ολοι.τωρα που δ δουλευει ο μπαμπας μας ολο βολτες.σημερα ξεσαλωσε η μικρη σε παιδοτοπο.κ αρχισε να ντυνεται για τα καρναβαλια.τωρα ολοι κοιμουνται.εσεις;

Ααααα... δεν με ξέρετε καλά μου κάεται..... θα σας δείξω εγώ... θα δείτε τι θα πάθετε...   θα πεινατε κ δε θα σας δίνω... να μου το θυμηθείς Βικακι! Για να μάθετε να με βουρλιζεται ατιμες!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

μονο ο δικος μου δεν κοιμαται????νυσταζω.

Δείξτου βίντεο με φλαμιγκα

Το Τονακι μου ονειρεύεται το δωμάτιο του μωρού μας;;; κάνω κ εγώ like στη φωτο ...

 

Όνειρα γλυκά αγάπες μου!!!! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

33 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αν όλα πάνε καλά θα δουλεύω μέχρι 34η βδομάδα. Προσπαθώ πολύ αλλά μου φαίνεται δύσκολο! !

Ναι ανυπομονώ πολύ να φτιάξουμε το δωμάτιο! ! 

Μάρτη μου σε ευχαριστώ!  Κι εμένα ζουλαει και είναι και μικρό ακόμα.  Καλά να ναι μωρέ και χαλάλι του αλλά φοβάμαι μην ταράζεται κι αυτό με την δική μου ένταση. 

ε αλληλελιδραση!!!! δραση αντιδραση!!!!! κουραγιο!!!!! αααα το φτιαξιμο του δωματιου ειναι οοολα τα ονειρα μαζι!!!!!

31 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Ναι,ειναι η εποχη που θα μαντευετε αν θα ναι αγορι ή κοριτσι!!!& τα δυο εχουν τις χαρες τους,τονια μου!!ε θα μαθεις συντομαααα!εγω δεν ηθελα να μαθω αλλα λυσσαξε ο συζυγος!:)

Τζοοοο,που εισαι εσυ βρε κοριτσι;;!!

Μαρτακο μου!!!!παντα δυνατη & υπομονετικη!!!σε φιλωωωω!

Ιωαννα μου;;σιτακι;;ρενακι μου τρελο!!ερχεται η ωρα!!

Μουτζουριτσα μου γλυκια!!θετικη ενεργειααααα!!

Βικακι μου καλο,πως τα πατε;

Το σαμμερακι κοιμηθηκε;

Εγω εβαλα τα μωρα για υπνο απ οτι καταλαβατε!:)

και δυνατη και υπομονετικη!!!!!!! για ποια μιλατε???? δεν βλεπω καμια!!!!! ααααχ ειρηνη μου ο ενας σημερα με κουφανε και τον μαλωσα.... συνεχισε και τον αγριεψα..... μαλλον τον τρομαξα!!!!!! αχ η κακουργα μανα...... το βραδυ τον γλυκοφιλουσα και του ζηταγα συγνωμη οοολη την ωρα του τελευταιου θηλασμου ωσπου κοιμηθηκε απο τα φιλια!!!! κοριτσια ωρες ωρες τα νευρα μου τσαταλια!!!!!

29 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Θα το τσακωσω Μάρτη μου... Τώρα θα ναι ... λίγο αργότερα θα ναι... Θα το τσακωσω !❤

Να ηρεμησεις και να κοιμηθεις γλυκά ψυχή μου! Είναι οι ορμόνες ..δεν τις ελεγχεις τώρα!πάρτυ κάνουν!

Κ μένα μου αρέσει πολύ η φωτο!

Αχ βρε Μάρτη....ηρωίδα.. Οπως κάθε μανούλα στον κόσμο! Αχ θέλω τόσο πολύ να ζουληχτουν τα μέσα μου βρε αδερφεεε!χαχαχα!σμουτς!!!

Ωρα να χαλαρωσεις και εσύ λίγο Ειρηνακι μου!

Αααα δεν ήθελες να ξέρεις φύλο;!!βρε θηρίο!

Εγώ δεν θα αντεχα!

εεεππ!!!!!!! ειαμε ειναι εμφυτεψη.... κοιτα ακατσεις καλα ...... να μην μας ξεφυγει!!!!! το νου σου!!!!!

12 minutes ago, vikib είπε:

 Δ πεινασε.με τη βολτα κοιμηθηκε μεσημερι κ τωρα αυπνιες

Κανονικα πρεπει το βραδυ να κανω ησυχια κ να μην εχω φωτα αλλα τον χαιρομαι λιγο μονη,γτ τη μερα ερχεται κ η κορη κ χωνεται

Εδω βρεχει

Για να δουμε πως θα παει.μες στο κεφι ειναι.γελακια κ κραυγουλες

χμ..... το εχω δει αυτο το εργακι!!!!!! φωνουλες κραυγουλες!!!!!! ευχομαι να βυθιστει στην αγκαλια σου!!!!!! ονειρα ζαχαρενια αγαπακι!!!!

 

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

μονο ο δικος μου δεν κοιμαται????νυσταζω.

ναι!!!! καμια φορα οι βολτες.... μας βγαινουν ξυνες!!!!!! ελπιζω να σου κοιμηθει γρηγορα!!!!!!!

 

ρενακι μου..... μην τις ακους!!!!!!! θακανεις κατευθεια χοριακη καιαιαι......!!!!!! ναι!!!!! θα ειναι θετικη!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ε αλληλελιδραση!!!! δραση αντιδραση!!!!! κουραγιο!!!!! αααα το φτιαξιμο του δωματιου ειναι οοολα τα ονειρα μαζι!!!!!

και δυνατη και υπομονετικη!!!!!!! για ποια μιλατε???? δεν βλεπω καμια!!!!! ααααχ ειρηνη μου ο ενας σημερα με κουφανε και τον μαλωσα.... συνεχισε και τον αγριεψα..... μαλλον τον τρομαξα!!!!!! αχ η κακουργα μανα...... το βραδυ τον γλυκοφιλουσα και του ζηταγα συγνωμη οοολη την ωρα του τελευταιου θηλασμου ωσπου κοιμηθηκε απο τα φιλια!!!! κοριτσια ωρες ωρες τα νευρα μου τσαταλια!!!!!

εεεππ!!!!!!! ειαμε ειναι εμφυτεψη.... κοιτα ακατσεις καλα ...... να μην μας ξεφυγει!!!!! το νου σου!!!!!

χμ..... το εχω δει αυτο το εργακι!!!!!! φωνουλες κραυγουλες!!!!!! ευχομαι να βυθιστει στην αγκαλια σου!!!!!! ονειρα ζαχαρενια αγαπακι!!!!

 

ναι!!!! καμια φορα οι βολτες.... μας βγαινουν ξυνες!!!!!! ελπιζω να σου κοιμηθει γρηγορα!!!!!!!

 

ρενακι μου..... μην τις ακους!!!!!!! θακανεις κατευθεια χοριακη καιαιαι......!!!!!! ναι!!!!! θα ειναι θετικη!!!!

Εεεετσι!! Αυτο θα κάνω... αλλά θα τις σκάσω τις κακουργες πρώτα όπως με σκάνε κ αυτές!!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

εννοειται!!!! τις κακουργιες!!!!!! τις γλυκιες μας!!!!!

Τις αγαπώ όλες γαμωτο!!

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Οχι οχι δε  σε σκαμε  εγω σας ειπα παρσκευη κ θα το κανω.αυριο παω να παρω τεστ..

.....κ ουροσυλλεκτη.....χαχα

Βρε άσε τον ουροσυλλεκτη.  Καπάκι ariel! Αγάπη να ξυπνήσω νωρίς αύριο δλδ;;;;;;;;;;;

2 minutes ago, vikib είπε:

Α ρε ρενα .επρεπε να σουν οταν προσπαθουσα.στην πρωτη ,χοριακη 40η μερα του κυκλου.στη δευτερη,38η

Τιιιιιι;;;;;;;;  ε θα σε είχα βουρλισειιιιιιιι! Μα είσαι σοβαρη;;;; αππαπαπα..... 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vikib είπε:

Βρε μαρτη ειναι δυνατον να μην φτανεις κ συ στα ορια;

Μην στεναχωριεσαι.τα αγορια σου ξερουν οτι τα λατρευεις

αχ βικυ μου τρεις τεσσερις φορες τσιριξε μες το αυτι μου.... ενω τον ταιζα!!!! για ναμου δειξει οτι νυσταζει!!!! ελεος το κεφαλι μου βουηζει σαν μελισσι......μεσα σε κατσαρολα!!!!! το βραδυ παλι.... ενω αλλαζα τον αδερφο του και τον ειχα να μας κοιταει....παλι τα ιδια!!!!! ευτυχως ειναι η τριτη μερα που κοιμουνται εως τις δεκα το βραδυ.... αρχιζουμε απο τις εννεα τους θηλασμους εναλλαξ!!!!

ρενα περιμενω τηλ αυριο..... αν δεις και δεν το σηκωνω θα σε παρω μολις ξελασπωσω (ταιζω...κοιμιζω....θηλαζω...) εγω!!!!! απο σταθερο τηλ αφου σου κανω αναπαντητη για να καταλαβεις και να το σηκωσεις!!!! ονειρα γλυκα!!!

καληνυχτα κορες!!!!!! σματς σμουτς!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...