Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Οχι νινακι βέβαια!!! Ισχυει κ για μας αυτό που ειπες...πως νοιαζομαστε η μια για την αλλη κ ας είναι απο.μια σελιδα ολη η επαφή ❤

Εχουν αρχίσει να παίρνουν μπρος οι μηχανισμοί αυτοάμυνας μου Τονακι χαχαχα ❤

Το κατάλαβα. .αλλά δεν χρειάζεται ούτε το ένα άκρο ούτε το άλλο.. σ αγαπάμε και θα το περάσουμε μαζί ότι και να έρθει. :mad:

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 minutes ago, Τονι@ είπε:

Το κατάλαβα. .αλλά δεν χρειάζεται ούτε το ένα άκρο ούτε το άλλο.. σ αγαπάμε και θα το περάσουμε μαζί ότι και να έρθει. :mad:

Χμμμ μου.θυμησες.τον άντρα μου μόλις κάνουμε καποιες συζητήσεις λέει αμάν δεν είναι όλα άσπρο μαύρο... Χαχαχαχα...αλλά ξέρει ότι έτσι λειτουργω! Είμαι των άκρων δυστυχώς αλλά το διορθωνω ,το δουλεύω,και με βοηθατε και εσείς! Αυτή η επικοινωνία κ η ανταλλαγή εμπειριών! Ολες μας βοηθά!❤

Επίσης θα σε κάνω.πολύ χαρούμενη αν σου πω οτι ναι νυσταζω πάλι! Χαχαχα!καλό βράδυ απο εμένα αγάπες μου!

Αύριο είναι η μέρα της Σαμμερ μας! Θα είμαστε εδώ γι αυτήν ❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Χμμμ μου.θυμησες.τον άντρα μου μόλις κάνουμε καποιες συζητήσεις λέει αμάν δεν είναι όλα άσπρο μαύρο... Χαχαχαχα...αλλά ξέρει ότι έτσι λειτουργω! Είμαι των άκρων δυστυχώς αλλά το διορθωνω ,το δουλεύω,και με βοηθατε και εσείς! Αυτή η επικοινωνία κ η ανταλλαγή εμπειριών! Ολες μας βοηθά!❤

Επίσης θα σε κάνω.πολύ χαρούμενη αν σου πω οτι ναι νυσταζω πάλι! Χαχαχα!καλό βράδυ απο εμένα αγάπες μου!

Αύριο είναι η μέρα της Σαμμερ μας! Θα είμαστε εδώ γι αυτήν ❤

Ναιιιιιι! !!!!!!! Αντε να ξεκουραστείς! ! Πάω κι εγώ να ξαπλώσω !! Έχουμε και το τεστακι αύριο το πρωί!  Πολλά φιλάκια! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουρα δε θελω να σε νιωθω πεσμενη

Οπωσδηποτε χοριακη 14

Μπορεις κ τεστακι 13

Να χεις παραπανω λογο να γιορτασεις

Αντε αυριο να δουμε κ αλλο +++++

Καλο βραδυ τσουπρες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου πάω για ύπνο γιατί θα ξυπνήσω νωρίς για το Σαμμερακι!

Τζεινακι μου πολύ χαίρομαι για αυτά που περιγράφεις.. τι σκυλάκι εχεις;

Μουτζουρακι μου δε θέλω να μου πέφτεις.είμαι πολύ αισιοδοξη αυτή τη φορά για εσένα..

Νινακι είμαστε εδώ για όλα...

Μαρτακο τελικά αυτό το ωραίο που μυρίζε ήταν ένα τέλειο ψωμάκι στο φουρνο με μαρμελάδα.. πήγε να φτιάξει ο αντρουλης μου λουκουμαδες κ δεν του βγήκε κ το έπλασε σαν δύο μικρά ψωμάκια με γέμιση μαρμελάδα φράουλα.  Ούτε κ αυτός δεν ξέρει πως το έκανε...αλλά ήταν νόστιμο... 

Όνειρα γλυκά αγάπες μου!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σαμμερακι μου μια χαρα!!!!! αυριο χαραματα.... αρα οποιος με ξυπνησει πρωτος....για να θηλασω.... μετα ανοιγω το ταμπλετ!!!!! αντε να συνεχισουν τα φλαμιγκα να μιλαν στον μικρο ζωγραφο!!!!!! σου στελνω φουουουυουυουουουουουουουουουουουουουουουουουουουουλ μπεμπεδοσκονη!!!!!!! θελω να βλεπω ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++           

μουτζουριτσα μου..... κοιμησου κι η τυχη σου δουλευει... καλο μου!!!!!!

σαγκρε μου εσυ ησουνα????? λοιπον αυριο το πρωι θα κανω τα αδυνατα δυνατα να σωσω το τηλ στον ασυρματο!!!!! σοοοοορρυ!!!! και ηθελα να σε ακουσω!!!!! δεσμευομαι να σου τηλ εγω λοιπον.....αυριο πριν το μεσημερι..... μολις κοιμηθουν οι μεσι......... φιλακια!!!!!

ρενακι μου γλυκο με την υπεροχη φωνουλα σου!!!!!!! καλος ο αντρουλης σου ομως!!!!!!!!!

τονακι μου μπραβο που σημερα ηταν χαλαρη η μερα σου!!!!!!!

τζειν..... τελεια περιγραφη!!!!!! μπραβο που ο αντρουλης σου βοηθαει!!!!!

μαμυ εισαι καλα????? ποτε σου εκλεισε ραντεβου ο γατρος??????

χαρουμενομανουλα αυριο να μας γραψεις.........για τις απαντησεις του τεστ παπ σου!!!!!!!

νινακι μου πολλα φιλακια!!!!!

βικακι μου ενα φιλακι στον μικρο..... και ενα στην μεγαλη!!!!!!

ειρηνακι μου ενα φιλι σβουρηκτο στη νασια!??                                                                                                                                                                                                           και εγω πτωμα.......,.ο αντρουλης ροχαλιζει σημερα!!!!!! δεν εχουμε κοκο!!!!!!! χιχιχι

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μεσα στη μαυρη νυχτα ξυπνησα αλλα......αρνητικο.....σειρα της μουτζ τωρα....

αχ κοριτσακι μου!!!!!!!!! παμε παλι!!!!!!!

μην μου στεναχωριεσαι μονο!!!!! δεν μασαμε!!!!!! συνεχιζουμε και μαλιστα θα προστεσω απτοητες !!!!!! οοοολες θα μεινουμε εγκυουλες οοοσες φορες θελουμε!!!!!!

κι εμεις εχουμε θεληση!!!!!! γι αυτο ειμαστε εδω!!!!!! οκ σημερα μπορεις να εισαι καπως.... αλλα μονο σημερα......ετσι φιλεναδιτσα μου??????

  • Μου αρέσει 4

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσαρες μου ομορφες!

Σαμμερακι μου γλυκο....δεν πεφτουμε....ξαναπαιρνουμε στα χερια το παραμυθι με τα φλαμιγκα...την πιο ζεστη αγκαλια του κοσμου..αυτη του ομορφου σου εμινεμ...και ξαναδιαβαζουμε απο την αρχη...και μεχρι να ερθουν εμεις θα τα φωναζουμε!!!και θα ερθουν...ειναι κοντα!!!!

καλημερα στην υπολοιπη παρεουλα μας!!!

καλημερα βουρλισμενο μου Ρενιω!!!

Μαρτακο φιλια στα μπουτακια!

Τονακι μου χουζουρευεις ακομα?

Βικακι ξυπνησατε θηλασατε και χουζουρεμα?

Νινακι καλημερα!εισαι καλα?

Τζεινακι και Μαμυ τι κανουν τα σπορακια ?????Μαμυ εκλεισες ραντεβου?

Χαρουμενομανουλα να μας πεις τα νεα απο τον ντοκ και το παπ

Η μαμα με το Μελινακι μας ελειψαν!

Εβελινακι πως τα πας με τις αναγουλες?

Πουλακι φιλι στην κοιλιτσα και στα πατουσακια που στην πιεζουν!

Σιτακι ,Μαρακι που ειστε?ολα καλα?

Αμποτ καλημερα!!!ελπιζω σημερα να μην εχεις τοσο τρεξιμο στη δουλεια!

Σανγκρε φιλια στα μ!

Ζαμιακι μου γλυκο φιλι στον πριγκιπα!

Τζο μου βολταρετε και σημερα?η μερα εδω για την ωρα καλη...εχει λιγο ηλιο αλλα κ αερα!απο το απογευμα δειχνει να χαλαει!

διπλο φιλι σε οποια ξεχνω!!!σμουτς!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημέρα Μουτζουρίτσα μου. Καλα είμαι εγώ. Πίνω τον πρωινο μου καφε. Εσυ;;;Καλη δουλίτσα!!!

ααα σημερα εχουμε αργια λογω πολιουχου της πολης μας!και ειμαι σπιτι και εγω!εκανα το μαγειρεμα για τον αντρουλι μου που αυτος δουλευει γτ ειναι σε ενα χωριο διπλα δασκαλος και δεν εχουν εκει αργια...εκανα λιιιιγες δουλιτσες μην φωναζετε οι υπολοιπες!χαχαχα!και πινω και εγω τον πρωινο μου καφε τωρα χαλαρη στον καναπε μου!αξια ανεκτιμητη!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειμαι πολυ καλα.με επιθασε ενα υπερβολικο αγχος οταν το κανα χωρις να μπορω να εξηγησω αν αγχωνομαι για το θετικο ή το αρνητικο αποτελεσμα....τελος παντων...εχω εσας κ δεν μασαω...καλημερα σε ολες που ειστε παντα διπλα μου

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου με τίποτα σήμερα.  Τώρα σηκώθηκα. 

Σαμμερακι μου μπήκα και διάβασα το μήνυμα σου από νωρίς αλλά δεν πρόλαβα να σου απαντήσω γιατί με ξαναπήρε ο ύπνος.  Χαίρομαι που είσαι ψύχραιμη και δεν απογοητευεσαι.  Άλλωστε έχεις ήδη το αγοράκι σου και αυτό ξεπερνάει πολλά. 

Μουτζουριτσα δεν μπορείςμια μέρα να κοιμηθείς λίγο παραπάνω? ? Τι κακια συνήθεια είναι αυτή?  Χαχαχα 

Καλημέρα σε  όλα τα κορίτσια μου! !

Επιτέλους Παρασκευή! !!!

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα χουζουρω μας!!!!απο υπνο εχω παραχορτασειιιιι τις τελευταιες μερες δεν εχω αναγκη δα!!!

ειναι κ η δυναμη της συνηθειας το πρωινο ξυπνημα!αν κ μου αρεσει να "κερδιζω" την μερα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...