Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Mammy2 είπε:

Πππφφφφ....κουβα το τεστακι.Σημερα περιμενες;;;Οσο δεν ερχετε ελπιζουμε!!!!

Α ναι;;;Μα ειπα και εγω....κανενα συμπτωμα;;;;

Θελω ολα τα συπτωματα παρακαλω πανω μου!!!χαχαχα!!!

6+3 ακουμε καρδουλα σαμερακι η οχι απαραιτητα;;

Λογικά θα ακούσεις καρδούλα αλλα εγω ενώ το κυκλάκι με έβγαζε 6w, ο υπέρηχος με έβγαλες 5w+3d και ειδα μονο σάκο κ λεκιθικο ασκό!!!

οτι κ να δεις καλο θα ειναι!!! 

Ποτε εχεις ραντεβου;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αχ Εβελινακι ελπίζω να σταματησουν σύντομα.. Να νιωσεις καλυτερα!

Μαμμυ μου μην αγχωνεσαι!γιατί το στρεσσαρεις.άθελά σου! Ολά πάνε καλά!❤

Κ εγώ ελπίζω ομορφιά μου!!! Όλη τη μέρα είμαι μες στη γκρίνια με τις αναγουλες..χο χο!! Αφού αντέχει ο αντρουλης,ολα καλα...!!

  • Μου αρέσει 1

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε το τεστ παπ εδειξει ατυπα πλακωδη κυτταρα αδιευκρινιστης σημασιας (ΑSCUS) και θα κανω μια κολποσκοπιση σε δυο μηνες για να το δουμε γιατι τωρα λογο της αποξεσης ειναι ερεθυσμενος ο τραχηλος μου το ειχε ξαναβγαλει αυτο και το 2015 αλλα τοτε δε προλαβα να κανω κολποσκομιση γιατι ειχα μηνει εγκυος τον μικρο καναμε ομως επαναληπτικο τεστ παπ και ειχε βγει καθαρο και μετα που γεννησα ξαναεκανα και ηταν καθαρο... συνηθως αυτο δεν ειναθ τιποτα θελω να πιστευω τουλαχιστων... ααααααα αδιαθετισα.....!!

  • Μου αρέσει 5

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Επισης εγω ακομα δεν εχω κανένα σύμπτωμα περα απο πόνο στο στήθος κ ελαφριά υπνηλία!!! Σου ξεκίνησε χαπάκια;

Μαιρουλα μου μια απ τα ιδια....ουτε εγω συμπτωματα!!!

Χαπακια περνω τι φιλισιν.ενα τη μερα!

23 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Λογικά θα ακούσεις καρδούλα αλλα εγω ενώ το κυκλάκι με έβγαζε 6w, ο υπέρηχος με έβγαλες 5w+3d και ειδα μονο σάκο κ λεκιθικο ασκό!!!

οτι κ να δεις καλο θα ειναι!!! 

Ποτε εχεις ραντεβου;

Μαιρουλα μου ραντεβου με εχει 20 του μηνα.

Μου λεει η γραμματεας για να σου φυγει το αγχος ελα τοτε να δουμε σακο.

23 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Επισης εγω ακομα δεν εχω κανένα σύμπτωμα περα απο πόνο στο στήθος κ ελαφριά υπνηλία!!! Σου ξεκίνησε χαπάκια;

Μαιρουλα μου μια απ τα ιδια....ουτε εγω συμπτωματα!!!

Χαπακια περνω τι φιλισιν.ενα τη μερα!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Φτου φυου κοριτσια να μην εχετε τπτ.κ ας αγωνιατε.απο δω κ περα θα χετε παντα αγχος

Χαρουμενη μαμα τπτ δ θα ναι.αλλος ενας κυκλος κ βουρ?

Εμεις κοιμηθηκαμε σχετικα καλα.αλλα με χαλασε ο καιρος.δ ξερω με πιασανε τα νευρα μου

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε το τεστ παπ εδειξει ατυπα πλακωδη κυτταρα αδιευκρινιστης σημασιας (ΑSCUS) και θα κανω μια κολποσκοπιση σε δυο μηνες για να το δουμε γιατι τωρα λογο της αποξεσης ειναι ερεθυσμενος ο τραχηλος μου το ειχε ξαναβγαλει αυτο και το 2015 αλλα τοτε δε προλαβα να κανω κολποσκομιση γιατι ειχα μηνει εγκυος τον μικρο καναμε ομως επαναληπτικο τεστ παπ και ειχε βγει καθαρο και μετα που γεννησα ξαναεκανα και ηταν καθαρο... συνηθως αυτο δεν ειναθ τιποτα θελω να πιστευω τουλαχιστων... ααααααα αδιαθετισα.....!!

τιποτα δεν θα ναι Χαρουμενη μανουλα!ασε που βλεπω να μην προλαβαινεις ξανα κολποσκοπηση ;)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


σαμμερ δε πειραζει γιατο αρνητικο τεστ την επομενη φορα....!!!!!!! για μπεμπε δε μπορω ακομα να βαρεσω γιατι πρεπει να περιμενω αλο εναν κυκλο...!!!!!! τουλαχιστων μου ηραθαν παρασκευη και σαββατοκυριακο δε θα δουλευω μηπως εχω πολυ αιμα και ειχα κανενα ατυχημα στη δουλεια...(γιατι νομιζω οτι στηπρωτη περιοδο εχουμε πολυ αιμα και κραταει ποιο πολλες μερες σωστα;;;) αχ μακαρι κοριτσια να μην ειναι τιποτα γιατι η αληθεια ειναι πως στεναχωρεθηκα ηθελα να ηταν καθαρο ωστε να ειμουν ποιο χαλαρη οταν θα ξαναξεκινησουμε τις προσπαθειες..!!!  αχ βρε μουτζουρα μου τι ειχαπαθει τοτε που ειχα κλεισει το ραντευου για τη κολποσκοπηση και βλεπω και το θετικο τεστ...τοτε εγω δεν ηξερα οτι υπαρχουν και χοριακες κτλπ και παω πανηκοβλητη στο γιατρο και λεω στη γραμματεα του οτι εχουμε αυτο το ραντευου στη ταδε του μηνως αλλα ειμαι εγκυος  το λεει στο γιατρο και λεει δε πειραζει δε κανουμε κολποσκοπηση θα το κρατησουμε το ραντευου για τον υπερυχω και μου εγραψε τη χοριακη αλλα μεχρι να γινουν αυτα εγω κοντεψα να παθω καρδια ετρεμε η φωνη μου..

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρουμενουλα εμενα μου κρατησε μερες η πρωτη περιοδος...αντε ενας μηνας θα περασει γρηγορα κ θα μπεις στο  club..αμποτακι εσυ σε ποσες μερες περιμενεις???

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιαααα!!! τι κανετε??

Εγω ειμαι καλα, σημερα νυσταζω απιστευτα....κι ανακατευομαι κι ολας ελαφρως. Παλι καλα που εχω γλιτωσει τους εμετους ως τωρα..

το πρωι εκανα εξετασεις...μου πηραν αιμα, εδωσα ουρα και εκανα και καλλιεργεια κολπικου!

αποτελεσματα τωρα την τεταρτη θα τα εχω κι ευχομαι να ειναι ολα καλα.

σαμμερακι οσο δεν ερχεται ωστοσο δεν υπαρχει σιγουρο αρνητικο...σωστα?

μαμι τι κανεις?μιλησες με τον γιατρο?

τονακι ολα καλα?

μουτζουριτσα πλησιαζουν οι μερες...πως αισθανεσαι?

χαρουμενη μαμα μην ανησυχεις, θα το ψαξεις λεπτομερεστερα και θα το αντιμετωπισεις οτι κι αν ειναι.

ρενακι μου ολα καλα?

φιλακια σε οσες ξεχασα!

 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν περασει το σκ κ δεν ερθει τοτε υποπτα τα πραγματα...θα δουμε..janeακι μου καλα τα πας ως τωρα απο συμπτωματα..δεν ε εχεις πολυ ζορι...αρχισες να το ανακοινωνεις???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια καλα εισαστε;;;; Οι μανουλες,εγκυουλες και ψηφοφορες εγκυουλες καλα;;;

Σαμερακι εκανες τεστακι;;;;

Εγω κοριτσια καλα ειμαι με κανενα συμπτωμα και βλεπω θα αρχιζω να ανησυχω.Μονο κατι πονακια αραια και που αν κανω καμια δουλιτσα.

20 του μηνα πρωτος υπερηχος 6+3 θα ειμαι βαση υπολογισμου με το κυκλακι που υπολογιζουν οι ντοκ.

Κοριτσια δεν εχω συμπτωματα και ανησυχω.

Καλα ενταξει ενα πραγμα θα σας πω κοριτσια.Νομιζω τωρα αρχιζουν τα πραγματικα αγχη...

Ρενακι μου Καλησπερα και εδω ο καιρος χαλια μαυρα!!!

Σημερα του Αγ.Χαραλαμπου.Χρονια πολλα!!!

Τελειωσες απο περιοδο;;;

Σήμερα μου τελείωσε αγάπη μου... μη μου αγχώνεσαι εσύ...Σε παρακαλώ! Κ εγώ στην αρχή πονο πονακια είχα σαν περιοδου...

3 hours ago, Εβελινάκι είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μου!! Τι κάνετε;;;

Σαμμερακι μου, σε βλέπω με ανεβασμένο το ηθικό κ πολύ χαίρομαι !!! 

Μουτζουριτσα μου, λίγες μερουλες μείνανε!!!! Αχ ν έρθει ο έρωτας! Τι καλά που είσαι σπιτάκι κ απολαμβάνεις το καφεδακι σου.. εγώ συνεχίζω ακάθεκτη με αναγουλες κ έχει καμία βδομάδα που άρχισαν οι εμετοί..μα όλα αναποδα θα τα περάσω;;;;

Τονια μου, τι καλά που μεγαλώνει ή κοιλιτσα !!! Να το χαρείς, γιατί μετά θα σου λείπει ...πολύ!!! Από τώρα σκέφτομαι τ καλοκαίρι που θα χω πάλι τούρλα την κοιλια(όλα να πάνε καλά)!!!!

Μαρτη μου , κάνω εικόνα να προσπαθώ να κουμαντάρω 2 καροτσια στον ίδιο ρυθμό κ σκαω στα γέλια!!! Εδώ τ ενα που εχω κ χανομαι ...χι χι..

Mammy μου, μία χαρά είσαι,μην αγχωνεσαι..κ εγώ στην πρώτη μου, το μόνο που είχα ήταν οι καούρες μετά τον 6ο.. πολλα συγχαρητήρια!! Δε θυμάμαι αν σου είπα... 

Ρενα μου, καλή δουλιτσα!!! 

Ειρηνακι μου, πως είστε σήμερα;;αναρρωσετε;;φιλιά πολλά

Sangre, Nini, Poulaki, Vicky, Jane, Mairouli, Marinaki, Zamia , Jo !! Πολλά φιλιά σε οοοολες !!! Και σε όποια κοπελουδα ξεχνώ... πολλά φιλιά!!!

Εβελινακι αγαπημένο... πως εισαι; είναι πολύ φουσκωμενη η κοιλιτσα μας;;;;

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου τι μου κανετε το τεστ παπ εδειξει ατυπα πλακωδη κυτταρα αδιευκρινιστης σημασιας (ΑSCUS) και θα κανω μια κολποσκοπιση σε δυο μηνες για να το δουμε γιατι τωρα λογο της αποξεσης ειναι ερεθυσμενος ο τραχηλος μου το ειχε ξαναβγαλει αυτο και το 2015 αλλα τοτε δε προλαβα να κανω κολποσκομιση γιατι ειχα μηνει εγκυος τον μικρο καναμε ομως επαναληπτικο τεστ παπ και ειχε βγει καθαρο και μετα που γεννησα ξαναεκανα και ηταν καθαρο... συνηθως αυτο δεν ειναθ τιποτα θελω να πιστευω τουλαχιστων... ααααααα αδιαθετισα.....!!

Ωραία αγαπη. . Άρα όπως τα λες είναι όλα καλά....ε;

32 minutes ago, jane.austen είπε:

γεια σας κοριτσιαααα!!! τι κανετε??

Εγω ειμαι καλα, σημερα νυσταζω απιστευτα....κι ανακατευομαι κι ολας ελαφρως. Παλι καλα που εχω γλιτωσει τους εμετους ως τωρα..

το πρωι εκανα εξετασεις...μου πηραν αιμα, εδωσα ουρα και εκανα και καλλιεργεια κολπικου!

αποτελεσματα τωρα την τεταρτη θα τα εχω κι ευχομαι να ειναι ολα καλα.

σαμμερακι οσο δεν ερχεται ωστοσο δεν υπαρχει σιγουρο αρνητικο...σωστα?

μαμι τι κανεις?μιλησες με τον γιατρο?

τονακι ολα καλα?

μουτζουριτσα πλησιαζουν οι μερες...πως αισθανεσαι?

χαρουμενη μαμα μην ανησυχεις, θα το ψαξεις λεπτομερεστερα και θα το αντιμετωπισεις οτι κι αν ειναι.

ρενακι μου ολα καλα?

φιλακια σε οσες ξεχασα!

 

Τζεινακι μου γκυκοοοο όλα θα καλά θα είναι στις εξετάσεις.. 

33 minutes ago, jane.austen είπε:

γεια σας κοριτσιαααα!!! τι κανετε??

Εγω ειμαι καλα, σημερα νυσταζω απιστευτα....κι ανακατευομαι κι ολας ελαφρως. Παλι καλα που εχω γλιτωσει τους εμετους ως τωρα..

το πρωι εκανα εξετασεις...μου πηραν αιμα, εδωσα ουρα και εκανα και καλλιεργεια κολπικου!

αποτελεσματα τωρα την τεταρτη θα τα εχω κι ευχομαι να ειναι ολα καλα.

σαμμερακι οσο δεν ερχεται ωστοσο δεν υπαρχει σιγουρο αρνητικο...σωστα?

μαμι τι κανεις?μιλησες με τον γιατρο?

τονακι ολα καλα?

μουτζουριτσα πλησιαζουν οι μερες...πως αισθανεσαι?

χαρουμενη μαμα μην ανησυχεις, θα το ψαξεις λεπτομερεστερα και θα το αντιμετωπισεις οτι κι αν ειναι.

ρενακι μου ολα καλα?

φιλακια σε οσες ξεχασα!

 

Τζεινακι μου γκυκοοοο όλα θα καλά θα είναι στις εξετάσεις.. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...