Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Σήμερα μου τελείωσε αγάπη μου... μη μου αγχώνεσαι εσύ...Σε παρακαλώ! Κ εγώ στην αρχή πονο πονακια είχα σαν περιοδου...

Εβελινακι αγαπημένο... πως εισαι; είναι πολύ φουσκωμενη η κοιλιτσα μας;;;;

Ωραία αγαπη. . Άρα όπως τα λες είναι όλα καλά....ε;

Θέλω να πιστεύω θα ρίξει με την κολποσκόπηση θετική σκέψη είπαμε και όλα καλά...  διάβασα στο ιντερνέτ δεν είναι τίποτα το ανησυχητικό είναι λοίμωξη του τραχηλου και φτιάχνει από μόνο του.. και σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις είναι ο ιός των κονδυλωμάτων... Που θέλω να πιστεύω πως οχιι

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Εβελινακι αγαπημένο... πως εισαι; είναι πολύ φουσκωμενη η κοιλιτσα μας;;;;

 

Όχι ιδιαίτερα Ρενα μου ...κ επειδή είχα κοιλιά κ από πριν, κατά τον 6ο θα φανεί κανονικά  ..χι χι

  • Μου αρέσει 1

DqByp2.png
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Θέλω να πιστεύω θα ρίξει με την κολποσκόπηση θετική σκέψη είπαμε και όλα καλά...  διάβασα στο ιντερνέτ δεν είναι τίποτα το ανησυχητικό είναι λοίμωξη του τραχηλου και φτιάχνει από μόνο του.. και σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις είναι ο ιός των κονδυλωμάτων... Που θέλω να πιστεύω πως οχιι

ΜΗ σκέφτεσαι αρνητικά... όλα καλά θα είναι... όντως κ εγώ ξέρω ότι μπορεί να φτιάξε από μόνο του

4 minutes ago, Εβελινάκι είπε:

Όχι ιδιαίτερα Ρενα μου ...κ επειδή είχα κοιλιά κ από πριν, κατά τον 6ο θα φανεί κανονικά  ..χι χι

Πόσο είσαι τόσο αγάπη;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Χαρούμενη μανούλα μην αγχώνεσαι!!! Ελπίζω και πιστευω οτι θα ειναι κατι που θα φυγει ευκολα!!! 

Αντε αφου αδιαθετησες θα μπεις κι εσυ στο πινακακι της αναμονης από τον αλλο μηνα!

 

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαρουμενομανουλα τιποτα δεν θα ναι!θα το δειτε ως τοτε και θα εχει φυγει!

Τζεινακι ολα καλα θα ειναι με τις εξετασεις!!!

εγω νιωθω καλα...δεν ειδα αλλα ροζ και δεν εχω και υγρα καθολου...απο πονακια κατι τσιμπηματα δεξια ανεπαισθητα ομως...στηθος υποφερω αλλα υποφερω δυο κυκλους τωρα που παιρνω τα ουτρο οποτε δεν το αξιολογω... απο ψυχολογια νιωθω ψυχραιμη....και προς το απαισιοδοξη θα ελεγα!χαχαχα!θα περιμενω Δευτερα η Τριτη  να κανω χοριακη!:lol:

 

 

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Κι εγώ εδώ είμαι κόρες αλλά δεν έχει κίνηση απ'ότι βλέπω. Μόλις τελείωσα το σίδερο και τα τακτοποίησα στις θέσεις τους και τώρα θα πάω να κάνω λίγες χιλοπίτες να φάω.

  • Μου αρέσει 2

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εδω....περιμενω να κοιμηθει ο μικρος αλλα δεν το βλεπω.

 

 

 

Εμένα έχει κοιμειθει φτου φτου να μην τον ματιασω τον ύπνο τον έχει στο τσεπακι του που λένε για την ώρα σε λίγο καιρό δε ξέρω τι θα κάνει... Αφού είναι τόσο καλός στον ύπνο δε με ξενύχτησε ποτέ και λέω μου τη φυλάει το επόμενο μωρό..!!

4 minutes ago, nini84 είπε:
5 minutes ago, nini84 είπε:

Κι εγώ εδώ είμαι κόρες αλλά δεν έχει κίνηση απ'ότι βλέπω. Μόλις τελείωσα το σίδερο και τα τακτοποίησα στις θέσεις τους και τώρα θα πάω να κάνω λίγες χιλοπίτες να φάω.

Πολύ ωραίες οι χιλοπιτες και ειδικά αν είναι σπιτικές... Μιαν μιαν μου άνοιξες την όρεξη...!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγάπες πήγα για ενα καφέ τελικά.. Το απογευματακι...τσαγακι δλδ ειπα να μην πιω δεύτερο... Προσέχω η εν δυνάμει μανούλα!χαχαχα!κ τώρα χαλάρωση! Εεε σε καμιά ωρα με κόβω να κοιμάμαι ηδη!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nini84 είπε:

Καλά έκανες μουτζουρίτσα!!! Έτσι να παίρνουμε και λίγο αέρα πού και πού!!!

 

Αν και είχε παλιοκαιρο είχα καιρό να δω την ξαδέρφη του άντρα μου και λέω ας πάω!καλά ηταν!καλη όρεξη Νινακι κ σε σένα!

Το Τονακι μας δεν γύρισε ακόμα;


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...