Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

εβελινακι μου....σαμμερακι μου και χαρουμενομανουλα..... εμενα κοιμηθηκαν...... εφαγα την σουπιτσα μου 3 τυροπιτακια και ξαπλωσα να σας γραψω ο αντρουλης διπλα μου με το νετμπουκ κανει κωδικα για την δουλεια του και περιμενουμε ποτε θα παει για υπνο η κορη!!!!  ε σημερα....... εχουμε σ....χ!!!

λοιπον εχει πολυ πλακα οντως να κουνας και τα δυο καροτσια!!!! οπως επισης να θηλαζει τον εναν απο το δεξι πλαι ξαπλωμενη κι ο αλλος να περιμενει στην πλατη σου για να γυρισεις να τον θηλασεις απο το αριστερο πλαι!!! εσυ στην μεση φυσικα!!!! και...... αυτο να το κανες τρεις ακομα και τεσσερις φορες μεχρι να κοιμηθουν!!!!! πολυ πλακα....... μεχρι που ζαλιζες απο τις σβουρες!!!! και ενω θηλαζεις εχεις και το χερι πρς τα πισω να πιανεις τον αλλον!!!!! καμια φορα και το ποδι να μην πεσει απο το κρεββατι!!!!!!

ακους μουτζουριτσα μου που σου αρεσουν οι εικονες???? η μου κοιμηθηκες???? μ'αρεεεεσει που νυσταζεις!!!!!! που εχεις τσιμπηματακια... και που περασαν τα ροζ!!!!!!!

χαρουμενομανουλα σου ευχομαι ηρεμια και να σου περασει αερα αυτο που ανιχνευτηκε!!!!!! πιστευω ναμηνειναι τιποτα σοωαρο οπως ειπες!!! ψαχνοντας στο ιντερνετ για ορους ασθενειας..... παλαβονεις απο τα πολλα εαν!!!!!

ρενακι...... τονακι.... σχολασατε!!!!!!

μαιρουλα και τζειν και μαμμυ.......φιλακι στις κοιλιτσες σας!!!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

18 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

εβελινακι μου....σαμμερακι μου και χαρουμενομανουλα..... εμενα κοιμηθηκαν...... εφαγα την σουπιτσα μου 3 τυροπιτακια και ξαπλωσα να σας γραψω ο αντρουλης διπλα μου με το νετμπουκ κανει κωδικα για την δουλεια του και περιμενουμε ποτε θα παει για υπνο η κορη!!!!  ε σημερα....... εχουμε σ....χ!!!

λοιπον εχει πολυ πλακα οντως να κουνας και τα δυο καροτσια!!!! οπως επισης να θηλαζει τον εναν απο το δεξι πλαι ξαπλωμενη κι ο αλλος να περιμενει στην πλατη σου για να γυρισεις να τον θηλασεις απο το αριστερο πλαι!!! εσυ στην μεση φυσικα!!!! και...... αυτο να το κανες τρεις ακομα και τεσσερις φορες μεχρι να κοιμηθουν!!!!! πολυ πλακα....... μεχρι που ζαλιζες απο τις σβουρες!!!! και ενω θηλαζεις εχεις και το χερι πρς τα πισω να πιανεις τον αλλον!!!!! καμια φορα και το ποδι να μην πεσει απο το κρεββατι!!!!!!

ακους μουτζουριτσα μου που σου αρεσουν οι εικονες???? η μου κοιμηθηκες???? μ'αρεεεεσει που νυσταζεις!!!!!! που εχεις τσιμπηματακια... και που περασαν τα ροζ!!!!!!!

χαρουμενομανουλα σου ευχομαι ηρεμια και να σου περασει αερα αυτο που ανιχνευτηκε!!!!!! πιστευω ναμηνειναι τιποτα σοωαρο οπως ειπες!!! ψαχνοντας στο ιντερνετ για ορους ασθενειας..... παλαβονεις απο τα πολλα εαν!!!!!

ρενακι...... τονακι.... σχολασατε!!!!!!

μαιρουλα και τζειν και μαμμυ.......φιλακι στις κοιλιτσες σας!!!!!!

 

Με την ομορφότερη εικόνα θα πάω για ύπνο Μάρτη μου...(οπου να ναι παραδινομαι στον μορφεα και στην αγκαλια.του αντρα μου❤)

Καλά να περασετεεεεε τα δυο σας!❤❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ο μικρος κοιμηθηκε κ εγω προσκυναω.πολλη κουραση το ζιζανιο..ρε μαρτη φυσα πιο δυνατα τη διδυμοσκονη...με το ενα δεν εχω αντοχες θα παλεψω κ διδυμα τρομαρα μου....χαχαχα μονη μου τα λεω μονη μου γελαω.εδω ενα δεν επιασα θελω  κ δευτερο..

χαχα

Link to comment
Share on other sites

ακομα μεσα εισαι μαρτακο με εβαλες σε σκεψεις λοιπον εμενα ξυπνησε στις 10 ξανακοιμηθηκε τωρα αν το παρει σερι ως το πρωι θα μπω στον πειρασμο να το ξυπναω κιαυριο... Αν οχι τοκοβω.

επισης το μ1το πλεναμε στο νυπτηρα τελικα απλα το βαζαμε να παταει μεσα εγερνε και κρατιοταν απο το μπρατσο και με το αλλο χερι τον ξεπλεναμε.

αχ σαμερακι ε νοιωθω τομικρο σου ειναισαν το μ2μου μονο ο αντρας μου τον καταφερνει κι αυτος οχι παντα.

τι μου θυμιζεις τονια ουφ το χω τοσο προσφατο που νομιζω πως θα ρχισουν ναυτιες φουσκωματα καουρες...αχ μετα ομως εχεις ενα μικρουλι να σου σφιγγει το δαχτυλακι και να σε κοιταει με τα πιο γλυκα ματακιατου κοσμου...

αχ μονη μου μιλαω λειπει κι η βουρλισμενη...παω για υπνο λοιπον ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα από τα χειμωνιάτικα Χανιά....!!!! Κοιμήθηκαν καλά τα κορίτσια μου..;; Τα μωράκια και τα σπιτάκια μας πως είναι.;;

16 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Καλημέρα από τα χειμωνιάτικα Χανιά....!!!! Κοιμήθηκαν καλά τα κορίτσια μου..;; Τα μωράκια και τα σπιτάκια μας πως είναι.;;

Σπορακια μας ήθελα να γραψω

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα!!!καλημέρα!

Σαμμερακι ΝινακιΧαρουμενομανουλα!ήλιος. Κ χαρά θεού! Πρωινό και βουρ για καφέ με τον αντρουλη μου και φίλους έξω!

Τονακι μου πως εισαι;καλυτερα;

Ρενιωωωω.μουυυυ  δεν θελω να σε νιωθω down❤

Καλημέρα σε όλες τις μανουλες  τις κοιλιτσες και τα σπορακια!

Εγώ σήμερα ξύπνησα.με.πονακια περιόδου ....για να δούμε τι θα δούμε...

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ναι αν περασει το σκ κ δεν ερθει τοτε υποπτα τα πραγματα...θα δουμε..janeακι μου καλα τα πας ως τωρα απο συμπτωματα..δεν ε εχεις πολυ ζορι...αρχισες να το ανακοινωνεις???

 

σαμμερακι μου το ξερουν οι γονεις και τα αδερφια μας, η κουμπαρα μας που ειναι και κολλητη μου φιλη και στη δουλεια μου(αυτο δεν πιανεται ακριβως χαχα)....
Γενικα με το ζορι κρατιομαστε ειδικα σε κοντινους μας φιλους αλλα θα κανουμε υπομονη 2-3 εβδομαδες και θα αρχισουμε να το λεμε σε κοντινους φιλους για αρχη...ντουντουκα μετα την αυχενικη!

καλημερα κοριτσαρες μου!!!! εγω ξυπνησα και τρωω το πρωινο μου! σημερα εχει αρκετο κρυο και ισως παμε σε καποιο εμπορικο για χαλαρη βολτιτσα και "καφε".... Μετα θα συναντησουμε καποιους φιλους εξω,γενικα θα ειναι γεματη μερα!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και να εχετε ενα ομορφο Σαββατο!!!!

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...