Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Rena87 είπε:

Δλδ για τον άντρα μου που φορά όλο πουκάμισα...   καμια ελπίδα;;;

Χαχα.  Κ εγώ του αγοράζω για να μη σιδερωνω 

χμμμ εκει δε μπορω να σε βοηθησω πραγματικα γιατι με το σιδερο δε το εχω καθολου αφου ενα δυο πουκαμισα καλα που εχει ο αντρας μου τα δινω στην πεθερα μου και τα σιδερωνει αυτο ομως που μπορω να σου πω ειναι αν θες να παρεις μια πρεσα παρτην για τα ευκολα ρουχα σεντονια πετσετες μπλουζες τζιν τραπεζομαντυλα κολαν εσορουχα και για τα ρουχα του μπεμπε σου που θα ερθει συντομα ........ και να εχεις το σιδερο για τα πουκαμισα του αντρα σου  ή για κατι που θελει σιδερο εκεινη τη στιγμη....!!!

1 hour ago, Rena87 είπε:

Δλδ για τον άντρα μου που φορά όλο πουκάμισα...   καμια ελπίδα;;;

Χαχα.  Κ εγώ του αγοράζω για να μη σιδερωνω 

χμμμ εκει δε μπορω να σε βοηθησω πραγματικα γιατι με το σιδερο δε το εχω καθολου αφου ενα δυο πουκαμισα καλα που εχει ο αντρας μου τα δινω στην πεθερα μου και τα σιδερωνει αυτο ομως που μπορω να σου πω ειναι αν θες να παρεις μια πρεσα παρτην για τα ευκολα ρουχα σεντονια πετσετες μπλουζες τζιν τραπεζομαντυλα κολαν εσορουχα και για τα ρουχα του μπεμπε σου που θα ερθει συντομα ........ και να εχεις το σιδερο για τα πουκαμισα του αντρα σου  ή για κατι που θελει σιδερο εκεινη τη στιγμη....!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γύρισα.  Τα ρούχα του αντρουλη μου είναι άλλη κατηγορία. Τα πλένω και τα σιδερωνω  τακτικά.  Παρακολουθώ την κίνηση στα συρτάρια του και πάω αναλόγως.  

Σαμμερακι μου θα μπω νωρίς νωρίς να δω τα νέα σου . Μην μας αργήσεις! ! 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κόρες!!!!Τι κάνετε;;;; προσπαθώ από χθεσ να σας διαβάζω αλλά όλο αυξάνονται οι σελίδες!!!

Αυτά που συγκράτησα είναι ότι περιμένουμε τη Σάμμερ και τη μουτζουρίτσα!!!!

Εύχομαι και για τις δυο σας ++++++++++++++++++++++

Θα περιμένουμε πώς και πώς!!!

Σε όλες τις υπόλοιπες κόρες πολλά φιλάκια!!!

Όσες εγκυούλες έχουν εξετάσεις καλά αποτελέσματα!!!!

  • Μου αρέσει 4

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

εεεε σαμερ μου στα θετικα δε παρηγορουμε κανουμε παρτι.................!!!!!!!!!!!!!!!!!αλα και στα αρνητικα παλι κανουμε παρτι γιατι παντα σκεφτομαστε θετικα,,!!

  • Μου αρέσει 5

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, jane.austen είπε:

Εννοειται θα το παλεψετε μεχρι να ερθει...απλα να παραμενεις αισιοδοξη σε παρακαλώ γιατι ειναι και η ψυχολογια απολυτα σημαντικη!
Εμεις ειμαστε τελεια τα τρια μας....αραχτοι με το σκυλο παρεα στον καναπε! μεγαλωνει η οικογενεια!!! εχω λιγο ανακατωσουρες,αλλα τιποτα το σπουδαιο... ειμαι τυχερη με βοηθαει παρα πολύ ο αντρακος μου...τα κανει ολα κι εγω απολαμβανω ξεκουραση!

πότε ειναι η μερα σου? Θα κανεις τεστ να υποθεσω την ιδια μερα λόγω αστατου κύκλου??

Αγαπη μου ποσό όμορφες στιγμές μας περιγραφείς! Αυτόν τον κύκλο δεν τον λες άστατο γιατί ήταν απόλυτα ελεγχόμενος με φάρμακα...κ επειδή είναι με φάρμακα ο ντοκ θέλει χοριακη στις 14/2 ...εγώ βέβαια δεν εχω αποφασίσει ακόμα τι να κάνω... Ελεγα να κάνω τεστ νωρίτερα...τώρα σκέφτομαι να αφήσω να δω αν θα εχω καθυστέρηση!θα με σκοτώσουν η Ρένα και η Σαμμερ το ξέρω αλλά το σκέφτομαι!χαχαχα!

34 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζουρακι δεν θελω απαισιοδοξια κ ασχημο προαισθημα..να δεις που θα εισαι εγκυος κ δεν θα το πιστευεις...

Αύριο είναι η δική σου μέρα. ...ομορφιά μου!❤

εχω ακόμα εγώ χρόνο για πολλα σκαμπανεβάσματα!

2 minutes ago, nini84 είπε:

Κόρες!!!!Τι κάνετε;;;; προσπαθώ από χθεσ να σας διαβάζω αλλά όλο αυξάνονται οι σελίδες!!!

Αυτά που συγκράτησα είναι ότι περιμένουμε τη Σάμμερ και τη μουτζουρίτσα!!!!

Εύχομαι και για τις δυο σας ++++++++++++++++++++++

Θα περιμένουμε πώς και πώς!!!

Σε όλες τις υπόλοιπες κόρες πολλά φιλάκια!!!

Όσες εγκυούλες έχουν εξετάσεις καλά αποτελέσματα!!!!

Καλώς το Νινακι μας!περιμένουμε το Σαμμερακι μας αυριο πως και πως! Εσύ καλά είσαι;

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Αγαπη μου ποσό όμορφες στιγμές μας περιγραφείς! Αυτόν τον κύκλο δεν τον λες άστατο γιατί ήταν απόλυτα ελεγχόμενος με φάρμακα...κ επειδή είναι με φάρμακα ο ντοκ θέλει χοριακη στις 14/2 ...εγώ βέβαια δεν εχω αποφασίσει ακόμα τι να κάνω... Ελεγα να κάνω τεστ νωρίτερα...τώρα σκέφτομαι να αφήσω να δω αν θα εχω καθυστέρηση!θα με σκοτώσουν η Ρένα και η Σαμμερ το ξέρω αλλά το σκέφτομαι!χαχαχα!

Αύριο είναι η δική σου μέρα. ...ομορφιά μου!❤

εχω ακόμα εγώ χρόνο για πολλα σκαμπανεβάσματα!

Βρε αγάπη μου αφού ο γιατρός είπε ότι το τεστ μπορεί να βγει θετικό από την αγωγή?  Σίγουρα θα έχουν περάσει αρκετές μέρες για να είναι σίγουροτο αποτέλεσμα? 

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Τονακι κ εγω ετσι κανω...καλε τι να αργησω????απο το χαραμα θα το κανω..εδω να ειστε για παρηγορια οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα

Αγάπη μου αν είναι θετικό δεν θες παρηγοριά!  Συνεταιρους στην τρέλα θες!! 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Βρε αγάπη μου αφού ο γιατρός είπε ότι το τεστ μπορεί να βγει θετικό από την αγωγή?  Σίγουρα θα έχουν περάσει αρκετές μέρες για να είναι σίγουροτο αποτέλεσμα? 

 

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Βρε αγάπη μου αφού ο γιατρός είπε ότι το τεστ μπορεί να βγει θετικό από την αγωγή?  Σίγουρα θα έχουν περάσει αρκετές μέρες για να είναι σίγουροτο αποτέλεσμα? 

Το ίδιο ετοιμαζόμουν να γράψω!  

Κορίτσια, έχω σύστημα σιδερώματος και είμαι ευχαριστημένη.  Στο σπίτι μου, δεν θα χωρούσε πρέσα βέβαια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά είμαι μουτζουρίτσα μου!!!

Κορίτσια, να σας πω κάτι;;;Δεν το περίμενα ποτέ μου ότι θα αποκτήσω μια  διαδικτυακή παρέα και μάλιστα μία τόσο ωραία παρέα!!! Αλήθεια σας λέω... Αφού μόλις μπαίνω σπίτι σκέφτομαι να ανοίξω υπολογιστή για να διαβάσω τα νέα σας!!!

  • Μου αρέσει 6

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Βρε αγάπη μου αφού ο γιατρός είπε ότι το τεστ μπορεί να βγει θετικό από την αγωγή?  Σίγουρα θα έχουν περάσει αρκετές μέρες για να είναι σίγουροτο αποτέλεσμα? 

Αγάπη μου αν είναι θετικό δεν θες παρηγοριά!  Συνεταιρους στην τρέλα θες!! 

Ναι καρδουλα φεύγει στις 10 το πολύ μέρες! Αλλά νομίζω ότι τώρα θέλω να περιμένω! Να μην κάνω κ να δω δευτέρα η αλλιώς τριτη max θα κάνω χοριακη! Εξάλλου όλα αυτά υποθετικά μπορεί να ερθει κ να μην χρειαστεί τίποτα απο τα παραπάνω!:)

1 minute ago, nini84 είπε:

Καλά είμαι μουτζουρίτσα μου!!!

Κορίτσια, να σας πω κάτι;;;Δεν το περίμενα ποτέ μου ότι θα αποκτήσω μια  διαδικτυακή παρέα και μάλιστα μία τόσο ωραία παρέα!!! Αλήθεια σας λέω... Αφού μόλις μπαίνω σπίτι σκέφτομαι να ανοίξω υπολογιστή για να διαβάσω τα νέα σας!!!

Νινακι κ όσες ακόμα δεν το εχετε δει απο το.πρωϊ κάναμε κ ομάδα στο Viber αν θέλετε να συμμετεχετε κ εσεις!_❤

2 minutes ago, Ioio είπε:

 

Το ίδιο ετοιμαζόμουν να γράψω!  

Κορίτσια, έχω σύστημα σιδερώματος και είμαι ευχαριστημένη.  Στο σπίτι μου, δεν θα χωρούσε πρέσα βέβαια. 

Και εγώ εχω σύστημα σιδερώματος νομιζω οτι βολευει απο άποψη χρόνου ναι!πρεσσα είχε η μαμά μου... Δεν την συμπαθησα.ποτε... Τώρα βέβαια που λέτε οτι με το μωρό βοηθάει θα αναθεώρησω τη σχέση μου μαζί της!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ναι καρδουλα φεύγει στις 10 το πολύ μέρες! Αλλά νομίζω ότι τώρα θέλω να περιμένω! Να μην κάνω κ να δω δευτέρα η αλλιώς τριτη max θα κάνω χοριακη! Εξάλλου όλα αυτά υποθετικά μπορεί να ερθει κ να μην χρειαστεί τίποτα απο τα παραπάνω!:)

Νινακι κ όσες ακόμα δεν το εχετε δει απο το.πρωϊ κάναμε κ ομάδα στο Viber αν θέλετε να συμμετεχετε κ εσεις!_❤

Να κάνεις όπως νιώθεις.  Αλλά μην προδικαζεις καταστάσεις. .

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι νινακι βέβαια!!! Ισχυει κ για μας αυτό που ειπες...πως νοιαζομαστε η μια για την αλλη κ ας είναι απο.μια σελιδα ολη η επαφή ❤

7 minutes ago, Τονι@ είπε:

Να κάνεις όπως νιώθεις.  Αλλά μην προδικαζεις καταστάσεις. .

Εχουν αρχίσει να παίρνουν μπρος οι μηχανισμοί αυτοάμυνας μου Τονακι χαχαχα ❤

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...