Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Just now, vikib είπε:

Εισαι οριακα.δυο μερες μετα μπορει να ακουγες καρδουλα

Θα περιμενουμε νεα την τριτη

Θελω να κοιταξω ψαξω στο νετ....με ποσες χιλιαδες χοριακη ακουμε καρδια....

Λες...? Ετσι για να αγχωνομαι!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσαρες μου! ! Χρόνια πολλά και καλή σαρακοστη! Εμείς επιστρέψαμε.  Ήταν πολύ ωραία και χαλαρωτικά. Εσείς τι κάνετε?? Ελπίζω να περνάτε όλες πολύ πολύ όμορφα! !!:)

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα!!!

Μπραβο Τονια μου!!! Πηρατε εναν αλλο αερα και ξεκουραστηκατε!!!

Χαρούμενη μανούλα να περασετε ομορφα εκει στα Σφακια!!!

Εγω κοριτσια σπιτι κανω την καθαριοτητα μου γτ ο αντρας μου ειναι στη δουλεια και δεν θα κανουμε κατι σημερα. 

Να περασετε ολες καλα και του χρονου ολος ο κοσμος με υγεια!!!


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 minutes ago, nini84 είπε:

Καλημερα κι απο μενα!!!

Μπραβο Τονια μου!!! Πηρατε εναν αλλο αερα και ξεκουραστηκατε!!!

Χαρούμενη μανούλα να περασετε ομορφα εκει στα Σφακια!!!

Εγω κοριτσια σπιτι κανω την καθαριοτητα μου γτ ο αντρας μου ειναι στη δουλεια και δεν θα κανουμε κατι σημερα. 

Να περασετε ολες καλα και του χρονου ολος ο κοσμος με υγεια!!!

Νινι μου κι εμένα ο αντρουλης μου πήγε για δουλειά αλλά θα πάω πιο μετά να τον δω. Κοίτα να ξεκουραστείς κιόλας!  Πολλά φιλάκια! 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα.....μαμμυ αλλαζεις γιατρο φυσικα κ εχουν παρενεργειες...χαρουμενουλα κ τονια τι καλα που χαλαρωσατε λιγο...κ εμεις ωραια περασαμε χαλαρωσαμε.νινι αυριο λογικα θα ξερουμε ε??γεια σου ρε μ1 με την ωρα σου....μαρτη μου γλυκια κ αγαπημενη....η citty πρεπει να ειναι τωρα στα κοντα κ το μαρακι...η ρενα....αντε ρε κανα φλαμιγκο...το αμποτακι μου πως ειναι???φιλια σε ολες......

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλησπερα και καλη Σαρακοστη να εχουμε!ελπιζω να περασατε ολες καλα!

επιστρεψαμε και εμεις το μεσημερακι!!!

περασαμε καλα αλλα καπως κουραστικα!ηταν καλα ομως!ξεφυγαμε λιγακι!

σας διαβασα...λιγακι...

Τονακι μου ευτυχως συνηλθατε και περασατε και καλα!

Νινακι μου περιμενουμε αυριο τα αποτελεσματα των εξετασεων!

Μαμυ αυριο θα ακουσεις τον ομορφοτερο ηχο του κοσμου!αν με τον γιατρο νιωθεις να μην υπαρχει χημεια αλλαξε τον!δεν υπαρχει λογος να σε αγχωνει ετσι με χοριακες!

Ιωαννα μας καλως ηρθες στην παρεα μας... ακουγεται δυσκολη η γεννα σου μα ειμαι σιγουρη πως και να χρειαστει παλι το ιδιο θα κανεις!

Βενκορ μου αδιαθετησες?νομιζω πως κακως δεν σου εδωσε ηδη αγωγη να ερθει περιοδος και μετα να δειτε ολα τα βηματα με την σειρα!τσεκαρε και εσυ λιγο το γιατρο σου!

Μαρτακο μουυυυυ τι ομορφα που γραφεις καθε φορα!

οι φρεσκοεγκυουλες καλα?

το Αμποτακι μας καλα?

χαρουμενο μανουλα ομορφο το ταξιδακι σας!ξεφυγατε!

εγω 13η μερα σημερα χωρις θετικη ενδειξη τεστ ωορρηξιας!

ειμαι ακομα ζαλισμενη απο το ταξιδι και σιγουρα ξεχναω πολλες!σας φιλω!

 

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια...ειμαι καινουργια στο φορουμ και θα ηθελα την γνωμη σας!! Με τον αντρα μου προσπαθουμε για παιδακι και ηρθαμε σε επαφη στις γονιμες οπου κι υστερα απο 1-2 μερες ενοιωσα εντονους πονους χαμηλα  και ειπα μηπως κι εγινε το θαυματακι...δεν περιμενω την ακατανωμαστη 3-4 του μηνα!! λεω να κανω ενα τεστ νεας γεννιας την τεταρτη λετε να δειξει κατι εγκυρο;; ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Myrtoulita είπε:

καλησπερα κοριτσια...ειμαι καινουργια στο φορουμ και θα ηθελα την γνωμη σας!! Με τον αντρα μου προσπαθουμε για παιδακι και ηρθαμε σε επαφη στις γονιμες οπου κι υστερα απο 1-2 μερες ενοιωσα εντονους πονους χαμηλα  και ειπα μηπως κι εγινε το θαυματακι...δεν περιμενω την ακατανωμαστη 3-4 του μηνα!! λεω να κανω ενα τεστ νεας γεννιας την τεταρτη λετε να δειξει κατι εγκυρο;; ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μυρτουλιτα!σου εύχομαι σύντομα μς το σπορακι στην κοιλιτσα σου! Ποσό καιρό προσπαθείτε... Πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου,είναι.σταθερός; και ποσο χρόνων είστε;;;(εεεε Ρένα και Σάμμερ;)

Θα σου πρότεινα να μην αγχωνεσαι νωριτερα με τη διαδικασία των τεστ...ειδικά πριν την καθυστέρηση! Αν κανεις ωστόσο νωρίτερα θα πρότεινα μονο τα clear blue...όσο πιο κοντά όμως στην μέρα της περιόδου ...τόσο το καλυτερο! Με το καλό σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες μυρτουλιτα.μακαρι να χεις ευχαριστα.περμενε ακομα μεζρι την πεμπτη κ κανε ενα clear blue ή εστω self clear.οχι πρεντ.ομως.ποτε ηταν η τερ???τι ωχρινικη εχεις??

Μπραβο μουτζουρα....εισαι η κ λεγεσαι....

Βλεπεις βικακυ οτι εμαθα τι ειναι η ωχρινικη???αν εχεις καλη δασκαλα....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου....Καλή σαρακοστή....Πώς τα περάσατε σήμερα...Εμείς καφεδάκι φαγητό μετά παλι καφεδάκι...Ωραία ήτανε....

Μουτζούρα μου ξεκινά εσύ το βαρεμάρα και άσε την ωορρηξία θα έρθει κ αυτή...Βαράμε συνεχώς χωρίς να κοιταμε....Και πάνω από όλα χώρις άγχος...

 

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια! απο το στομα σας και στου Θεου τ'αυτι! προσπαθουμε περιπου 4-5 μηνες απλα αυτον τον μηνα δωσαμε λιγη περισσοτερη προσοχη...εχω κυκλο 26 ημερων περιπου και ειναι αρκετα σταθερος αντε να ερθει μια μερα νωριτερα η μια αργοτερα το πολυ!!! ωορηξια ειχα 17-19 του μηνα και την ενοιωσα κιολας γιατι ειχα πονακια...ναι λεω να κανω αυτα τα τεστ που ανιχνευουν απο 10uml της ορμονης απλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εγκυρα...


2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...