Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια πολυ φαγητό αυτές τις μέρες μπορεί να έβαλα κ δύο κιλά άντε να δούμε πως θα μπούμε σε πρόγραμμα πάλι αλλά δε πειράζει ήταν ωραία.... Μυρτουλα καλός ήρθες στη παρέα μας σου εύχομαι σύντομα το όνειρό σου να γίνει πραγματικότητα και σε λίγους μήνες να κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου..!!!! 


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ Μυρτουλιτσα καλώς ήρθες....Γρήγορα με σπορακι...

Νίνι μόνο εμείς είμαστε μέσα οι κοριτσαρες φάγανε σαρακοστιανα κάνανε βολτουλες και κουράστηκαν σήμερα..Και μάλλον βαρενα όλες μαζί...Αχαχαχχα ή μήπως είστε στο βαιμπερ εεεεεεεεε;

  • Μου αρέσει 1

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! ! Επιστροφή στη φύση πάλι! ! Κοιμήθηκα από νωρίς εχθές γιατί το ταξίδι αν και 2ωρο φαίνεται να με κούρασε αρκετά.  Εσείς πως είστε? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/2/2017 at 6:47 ΜΜ, Mammy2 είπε:

Μαρτακι μου καλα εισαι;

Εγω καπως εχω φουσκωσει μπορω να πω υπαρχει μια μικρη διαφορα...

Ρενα μου απο συμπτωματα δεν μπορω πλεον να καταλαβω διοτι περνω τα ουτροτζεσταν και εχουν παρενεργειες...

Παντως εκει που ειχα λαχανιασματα δεν εχω τωρα.Και ταχυπαλμιες που ειχα τωρα απο 90-95.

Δυο συμπτωματα παντως που ειχα πριν τα ουτροτζεσταν τω ρα γιοκ!

Μακαρι να ακουσουμε καρδουλα μεθαυριο και ολα να πανε καλα.Γιατι δεν ξερω....νιωθω καπως παραξενα.

μαμυ μου τωρα εισαι στο ντοκ και ευχομαι να ακουσεις και να δεις καρδουλα για να ηρεμησεις!!!!!!

εχω παρει παρα πολυ ουτρω και στις δυο εγκυμοσυνες!!!!!! εεεεχουν παρενεργειες ακομα και αθωες.....οπως ελλειψη μνημης..χαχαχα!!!! μετα ομως επανερχεται το σωμα..... και χωρις αυτο το φαρμακο ισως δεν θα ειχα παιδια!!!!!! ας τα υποστουμε λοιπον.....σιγα δεν ειναι τιποτα μπρος στο θαυμα που μας περιμενει!!!!!!

On 26/2/2017 at 9:15 ΜΜ, vikib είπε:

Μαμυ μου εφοσον ειναι ηπια τα συμπτωματα πιθανον ειναι απο την εγκυμοσυνη

Αλλα να τον αλλαξεις το γιατρο.σε αγχωνει χωρις λογο

Εγω με 4ουτρο αλλου πατουσα κ αλλου βρισκομουν.ολη μερα κοιμομουν.πως κ δ ξεχασα κ το ονομα μου

χιχι κι εγω κοντευα με ταυτοτητα στο σπιτι να κυκλοφορω... μολις ηθελα να πω κατι......δεν εβρισκα ουτε τις λεξες!!!!!!

On 26/2/2017 at 10:08 ΜΜ, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε εμεις γυρισαμε το μεσημερακι ωραια περασαμε ξεφυγαμε λιγο και χαλαρωσαμε... αχχ τι ωραια που θα βρεθητε μπραβο σας...!!!!!!!! μπραβο σας !! μαμυ μου το οτι δεν ακουσατε καρδουλα δε λεει κατι ακομα ορισμενες φορες την ακους στο τελος της εκτης εβδομαδας μπορει και εβδομης αναλογα το ποτε εγινε η συληψη ή μπορει να δει το εμβρυο κανονικα και την καρδια να αναβοσβηνει χωρις ομως να την ακουσεις...!!!! ολα μια χαρα ειναι δε χρειαζετε να αγχονεσε απλα αν νομιζεις; πως ο συγκεκριμενος γυναικολογος δε σου ταιριαζει να τον αλλαξεις τωρα που ειναι νωρις ακομα!!!!!

μπραβο χαρουμενομανουλα που περασες καλα και χαλαρωσατε!!!!!!

14 hours ago, Myrtoulita είπε:

καλησπερα κοριτσια...ειμαι καινουργια στο φορουμ και θα ηθελα την γνωμη σας!! Με τον αντρα μου προσπαθουμε για παιδακι και ηρθαμε σε επαφη στις γονιμες οπου κι υστερα απο 1-2 μερες ενοιωσα εντονους πονους χαμηλα  και ειπα μηπως κι εγινε το θαυματακι...δεν περιμενω την ακατανωμαστη 3-4 του μηνα!! λεω να κανω ενα τεστ νεας γεννιας την τεταρτη λετε να δειξει κατι εγκυρο;; ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη για το μεγαλο ποστ.

καλωςηρθες μυρτουλα στο καφε μας!!!!! πρωτη αρχη μην αγχωνεσαι!!!!!! δευτερον λιγο προσπαθειτε!!!!! τριτον εδω τα λεμε.... ξεφουσκωνουμε..... και χαλαρωνουμε......αγχωνομαστε.... ξεαγχωνομαστε...... ειμαστε ολες για καθεμια!!!!!! βασικες εξετασουλες εχετε κανει?????? οπως σπερμοδιαγραμμα....ενδοκρινολογικο ελεγχο......

16 hours ago, moutzoura2016 είπε:

κοριτσακια μου καλησπερα και καλη Σαρακοστη να εχουμε!ελπιζω να περασατε ολες καλα!

επιστρεψαμε και εμεις το μεσημερακι!!!

περασαμε καλα αλλα καπως κουραστικα!ηταν καλα ομως!ξεφυγαμε λιγακι!

σας διαβασα...λιγακι...

Τονακι μου ευτυχως συνηλθατε και περασατε και καλα!

Νινακι μου περιμενουμε αυριο τα αποτελεσματα των εξετασεων!

Μαμυ αυριο θα ακουσεις τον ομορφοτερο ηχο του κοσμου!αν με τον γιατρο νιωθεις να μην υπαρχει χημεια αλλαξε τον!δεν υπαρχει λογος να σε αγχωνει ετσι με χοριακες!

Ιωαννα μας καλως ηρθες στην παρεα μας... ακουγεται δυσκολη η γεννα σου μα ειμαι σιγουρη πως και να χρειαστει παλι το ιδιο θα κανεις!

Βενκορ μου αδιαθετησες?νομιζω πως κακως δεν σου εδωσε ηδη αγωγη να ερθει περιοδος και μετα να δειτε ολα τα βηματα με την σειρα!τσεκαρε και εσυ λιγο το γιατρο σου!

Μαρτακο μουυυυυ τι ομορφα που γραφεις καθε φορα!

οι φρεσκοεγκυουλες καλα?

το Αμποτακι μας καλα?

χαρουμενο μανουλα ομορφο το ταξιδακι σας!ξεφυγατε!

εγω 13η μερα σημερα χωρις θετικη ενδειξη τεστ ωορρηξιας!

ειμαι ακομα ζαλισμενη απο το ταξιδι και σιγουρα ξεχναω πολλες!σας φιλω!

λοιπον μουτζουριτσα......μου ελειψες!!!!!!! για κανονσε με τον αντρουλη κανενα ταξιδακι αθηνα για να μας χαρισεις λιγες ωρες την παρεα σου!!!!! πρωτες πρωτες... εγω κι ρενα θα ρθουμε!!!!!!!

10 hours ago, nini84 είπε:

Μυρτουλίτα καλωσηρθες στην παρεα!!! Σου ευχομαι καλή τυχη! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!! Μακάρι να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα!!

 

νινακι μου γλυκο κι εσυ σημερα νεακια απο τις εξετασεις!!!!!! ειμαστε σε αναμονη!!!!!

ιωανναμας εχεις πμ!!!!!!!

10 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! ! Επιστροφή στη φύση πάλι! ! Κοιμήθηκα από νωρίς εχθές γιατί το ταξίδι αν και 2ωρο φαίνεται να με κούρασε αρκετά.  Εσείς πως είστε? ?

κουκλιτσα μου!!!!!! καλημερα!!!!! ξεκουρασου οσο κι οταν μπορεις!!!!!!! σε σκεφτομαι!!!!

1 hour ago, sangreluna είπε:

καλημερα που χαθηκατε ολες;

στο βαιμπερ ειναι σαγκρε μου!!!!!!! ααααχ!!!!!!! εμενα κοιμηθηκαν και οι δυο!!!!!

σιτακι μου και ιοιο μου καλημερουδια σας!!!!!!

σαμμερααααααακι!!!!!!! φιλι στον αγγελο!!!!!!

μαμα μελινακι??????

βικακι μου θηλαζεις??????

ζαμιακουλι θα βρεθουμε καποτε?????

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτισια μου αγαπημένα :) 

Πως περάσατε το τριήμερο? Πήγατε πουθενά? Εγώ ήρεμα οικογενειακά με καλή παρέα και αρκετό φαί !!! Την Κυριακή πήγα και σε ένα παρτάκι μασκέ όπως κάθε χρόνο :):):) και ντύθηκα Νίντζα... ωραία περάσαμε αλλά τελειώσε γρήγορα η ξεκούραση και σήμερα πάλι δουλειά!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!  

  • Μου αρέσει 4

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια! !!  Πήγα να βγάλω το φανελάκι μου κι είχε ένα άσπρο στρογγυλό λεκέ στο αριστερό στήθος.. 

21 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μαμυ μου τωρα εισαι στο ντοκ και ευχομαι να ακουσεις και να δεις καρδουλα για να ηρεμησεις!!!!!!

εχω παρει παρα πολυ ουτρω και στις δυο εγκυμοσυνες!!!!!! εεεεχουν παρενεργειες ακομα και αθωες.....οπως ελλειψη μνημης..χαχαχα!!!! μετα ομως επανερχεται το σωμα..... και χωρις αυτο το φαρμακο ισως δεν θα ειχα παιδια!!!!!! ας τα υποστουμε λοιπον.....σιγα δεν ειναι τιποτα μπρος στο θαυμα που μας περιμενει!!!!!!

χιχι κι εγω κοντευα με ταυτοτητα στο σπιτι να κυκλοφορω... μολις ηθελα να πω κατι......δεν εβρισκα ουτε τις λεξες!!!!!!

μπραβο χαρουμενομανουλα που περασες καλα και χαλαρωσατε!!!!!!

καλωςηρθες μυρτουλα στο καφε μας!!!!! πρωτη αρχη μην αγχωνεσαι!!!!!! δευτερον λιγο προσπαθειτε!!!!! τριτον εδω τα λεμε.... ξεφουσκωνουμε..... και χαλαρωνουμε......αγχωνομαστε.... ξεαγχωνομαστε...... ειμαστε ολες για καθεμια!!!!!! βασικες εξετασουλες εχετε κανει?????? οπως σπερμοδιαγραμμα....ενδοκρινολογικο ελεγχο......

λοιπον μουτζουριτσα......μου ελειψες!!!!!!! για κανονσε με τον αντρουλη κανενα ταξιδακι αθηνα για να μας χαρισεις λιγες ωρες την παρεα σου!!!!! πρωτες πρωτες... εγω κι ρενα θα ρθουμε!!!!!!!

νινακι μου γλυκο κι εσυ σημερα νεακια απο τις εξετασεις!!!!!! ειμαστε σε αναμονη!!!!!

ιωανναμας εχεις πμ!!!!!!!

κουκλιτσα μου!!!!!! καλημερα!!!!! ξεκουρασου οσο κι οταν μπορεις!!!!!!! σε σκεφτομαι!!!!

στο βαιμπερ ειναι σαγκρε μου!!!!!!! ααααχ!!!!!!! εμενα κοιμηθηκαν και οι δυο!!!!!

σιτακι μου και ιοιο μου καλημερουδια σας!!!!!!

σαμμερααααααακι!!!!!!! φιλι στον αγγελο!!!!!!

μαμα μελινακι??????

βικακι μου θηλαζεις??????

ζαμιακουλι θα βρεθουμε καποτε?????

Καλημέρα Μάρτη μου. Ήταν αυτές οι μέρες γεμάτες συναισθηματικες διακυμάνσεις αλλά νιώθω καλύτερα.  Εσείς πως περάσατε τριήμερο? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!! πουλακι μου γλυκο!!!!! χαιρομαι που περασες ομορφα!!!!!! ωραιο το νιντζα!!!!!χαχαχα!!!! αρεσε??? αρεσε????? πεςμας τι εντυπωση εκανες????? σημερα δουλεα ε????? προσεχε.... μην μου κουραζεσαιεσυ.... και προπαντως οχι αγχος.... οχι γρηγορα......!!!!! ματς μουτς!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κορίτισια μου αγαπημένα :) 

Πως περάσατε το τριήμερο? Πήγατε πουθενά? Εγώ ήρεμα οικογενειακά με καλή παρέα και αρκετό φαί !!! Την Κυριακή πήγα και σε ένα παρτάκι μασκέ όπως κάθε χρόνο :):):) και ντύθηκα Νίντζα... ωραία περάσαμε αλλά τελειώσε γρήγορα η ξεκούραση και σήμερα πάλι δουλειά!!!

Σας φιλώ γλυκά!!!  

Πουλακι μου γλυκό τι ωραία!  Κι εγώ πήγα για μια μέρα στο χωριό μου.  Το αγοράκι σου τι κάνει?  Χαλαρά στη δουλεία . Και μην ξεχνάς.  Αυτή η βδομάδα έχει 4 μέρες. Χεχε

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κορίτσια! !!  Πήγα να βγάλω το φανελάκι μου κι είχε ένα άσπρο στρογγυλό λεκέ στο αριστερό στήθος.. 

Καλημέρα Μάρτη μου. Ήταν αυτές οι μέρες γεμάτες συναισθηματικες διακυμάνσεις αλλά νιώθω καλύτερα.  Εσείς πως περάσατε τριήμερο? 

γαλατακι?????χαχαχα.... τι ωραια!!!!!!!!! μηπως χρειαζεται μετρηση η προλακτινη????? πες το στον ντοκ... να σε καθοδηγησει!!!!! γιατι γλυκο μου διακυμανσεις??????

εμεις σπιτακι μας!!!!! βροχερος και με υγρασια ο καιρος!!!!!! το σαββατο βγηκαμε βολτουλαμε τοαμαξι κανενα διωρο.... δεν κατσαμε πουθενα!!!! τους πηγα θαλασσα!!!!! και την κυριακη εφτιαξε καλουδιαη μαμαμου κι ηρθε και τα φαγαμε ολοι μαζι!!!!!!! απλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 17μαρτη2015 είπε:

γαλατακι?????χαχαχα.... τι ωραια!!!!!!!!! μηπως χρειαζεται μετρηση η προλακτινη????? πες το στον ντοκ... να σε καθοδηγησει!!!!! γιατι γλυκο μου διακυμανσεις??????

εμεις σπιτακι μας!!!!! βροχερος και με υγρασια ο καιρος!!!!!! το σαββατο βγηκαμε βολτουλαμε τοαμαξι κανενα διωρο.... δεν κατσαμε πουθενα!!!! τους πηγα θαλασσα!!!!! και την κυριακη εφτιαξε καλουδιαη μαμαμου κι ηρθε και τα φαγαμε ολοι μαζι!!!!!!! απλα!!!!!

Αύριο έχω ραντεβού έτσι κι αλλιώς οπότε θα την ρωτήσω.  

Για τις διακυμάνσεις δεν έχω σαφή απάντηση.  Ένιωθα μεγάλο στρες αλλά τελικά κατάφερα να χαλαρώσω αρκετά το τριήμερο.  Διάβασα ότι ίσως οφείλεται στα οιστρογόνα . 

Παντού έτσι ήταν ο καιρός τελικά. .άσε που αυτή τη μέρα όπου και να κάτσεις θα περιμένεις και θα ταλαιπωρηθείς. .είναι ωραία τα οικογενειακά και ήρεμα.. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...