Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα σας κορίτσια! Αυτό λέω κι εγώ. Δεν είναι πράγμα αυτό με τα νούμερα και τα μαθηματικά.

Πείτε μου βρε κοριτσάκια εσείς που έχετε περάσει εγκυμοσύνη οι σύζυγοι πως ήταν? ? Ο δικός μου είναι πάρα πολύ τρυφερός με φροντίζει και χαίρεται πολύ αλλά έχει μπλοκάρει ερωτικα. Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να νιώθει περίεργα αλλά φοβάμαι μην χαλάσει η σχέση μας και μην τον χάσω από γκομενο. Εννοώ μήπως δεν μπορεί πλέον να με δει ερωτικά


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τόνια μου, όλα ξανάρχονται! Εμένα στη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν είχε θέμα, μετά με είδε να γεννάω κι εκεί εγώ σκεφτόμουν ότι κάτι θ' αλλάξει, αλλά όπως φαίνεται όλα ξεπερνιούνται! Τώρα λέει ότι το κοριτσάκι μου έγινε μανούλα, μα είναι δυνατόν να 'χει παιδάκι αυτό το κορίτσι; χεχεχε, αυτοί εκεί, το κοριτσάκι τους θα είμαστε


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τόνια μου, όλα ξανάρχονται! Εμένα στη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν είχε θέμα, μετά με είδε να γεννάω κι εκεί εγώ σκεφτόμουν ότι κάτι θ' αλλάξει, αλλά όπως φαίνεται όλα ξεπερνιούνται! Τώρα λέει ότι το κοριτσάκι μου έγινε μανούλα, μα είναι δυνατόν να 'χει παιδάκι αυτό το κορίτσι; χεχεχε, αυτοί εκεί, το κοριτσάκι τους θα είμαστε

Αχ μακάρι! Είμαστε μαζί 10 χρόνια και έχουμε μάθει σε ένα κώδικα όλα αυτά τα χρόνια. Και με προβληματιζει το ενδεχόμενο να αλλάξει. Ξέρω ότι κάποια πράγματα θα είναι διαφορετικα αλλά ας μην είναι αυτό! ! Πάω να κάνω λίγο beaute μπας και βοηθήσει. Φιλάκια


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ, θ' αλλάξουν όλα αλλά πάλι όμορφα θα είναι, θα περάσουν σε άλλο επίπεδο! Και το σεχχχ θα γίνει λίγο πιο βιαστικό αν κοιμάται και το μικράκι παραδίπλα, αλλά και πιο σέξυ :tongue: για να ευθυμήσουμε και λίγο! Αν ήταν να κόβεται στα ζευγάρια που γεννάνε, όλοι θα έμεναν με ένα παιδάκι, θα δώσετε χρόνο και θα βρεθούν πάλι ισορροπίες σε όλα τα θέματα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου, πηρα τη χοριακη κι ηταν χαμηλη, 38, ο γιατρος μου λεει η που θα πεσει ως την επομενη παρασκευη κ ισως ερθει κ περιοδος η που θα δουμε μερικες εκατονταδες κ θα παει καλα. Κ η παλλινδρομη ειναι συνηθες μου ειπε στις γυναικες που κανουν παιδια αλλα κ το να μην αυξανεται ραγδαια στις χαμηλες τιμες η χοριακη κ τελικα να παει καλα. Να κανω υπομονη, να μη στεναχωριεμαι κ να σκεφτομαι θετικα. Ας μην υπαρχουν ιατρικες επιπτωσεις λεω εγω για μενα κ ο,τι ειναι να γινει ας γινει.

jo μου μη μου στενοχωριεσαι... μπορει κ να ανεβει... αλλα αν ειναι να πεσει, καλυτερα να γινει τωρα, παρα αυτο που βιωσα εγω στο δευτερο μηνα. κανε την υπομονη σου γιατι κ αυτο εκει μεσα παλευει, μην του το κανεις πιο δυσκολο...

εγω παντως τη δευτερα φορα, ξεκινησα με 23 χοριακη, ενιωθα τοσο εντονα μεσα μου οτι κατι δεν παει καλα κ πραγματικα σε 4 μερες μετα που την επανελαβα επεσε 9....

ολα για καποιο λογο γινονται... χαλαρωσε κ μαζι σου θα περιμενουμε μεχρι να την ξανακανεις..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου η γιατρός την περίμενε 2000 και μου βγήκε 1700. Και η γιατρός και ο μικροβιολογος λένε ότι είναι στη φυσιολογική κλίμακα αλλά εγώ πανικοβληθηκα.

τονια μου νομιζω πως η χοριακη σου ειναι σουπερ, ανεβηκε παααρα πολυ, δεν εχει σημασια που δεν βγηκε ακριβως το νουμερο π σου ειπε. εγω με 1600 ειδα κουκιδιτσα....

οσο για τις ερωτικες επαφες να σου πω την αληθεια κ εγω το εχω έννοια αν σταματησει να με βλεπει οπως πριν... ε εσενα λιγο παραπανω τωρα με τις ορμονες σου,συγκινησε κ τα σκεφτεσαι πιο εντονα. θελω να πιστευω πως δςν θα αλλαξει κατι....:P


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μανουλες μελλουσες μανουλες κ εγγυουλες ευχομαι γρηγορα θετικα αποτελεσματα για ολες...εχω ενα γιο 2 ετων ακομα δεν βαλαμε μπρος για δευτερο παιδακι λεμε απο την καινουρια χρονια ...εχω καθυστερηση 1 μερα ο κυκλος μου ειναι 44 μερων μεγαλος κυκλος λογω πολυκυστικων...οταν ειχα ωορηξια ειχα 3 μερες καφετια κ ηρθαμε ελευθερη επαφη την 3η μερα μετα απο 3 μερες ειδα ροζ βλενα το ιδιο κ την επομενη μερα...πριν 1 εβδομαδα για 3 μερες ειχα αναγουλες μετα μου φυγαν κ οταν μετρηθηκα με θερμομετρο κατω απο το στομα ειχα 36,4 κ λεω θα αδιαθετησω..σημερα μετρηθηκα κ ειχα 37 αναιβηκε ..η μετρηση γινετε καθε πρωι οταν ξυπνησεις..τα μονα συμπτωματα που εχω τωρα ειναι πονοι περιοδου κ κρυωνω..καμια που εχει τα ιδια συμπτωματα??

κανε ενα τεστακι χρυσα μου κ εμενα μου μυριζει εγκυμοσυνη. στο ευχομαι.. περιμενουμε να μας πεις...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Ρενα μου τωρα καταλαβα γιατι σ επιασαν τα γελια. Γραφω τι ωρα κανατε τα τεστ ωοορρηξιας κ οχι τι ωρα το κανατε. :P:p:p Σε αυτο που λες εχεις απολυτο δικιο. Μετα το θετικο τεστ εννοειται δεν εχει σημασια τι ωρα θα κανεις σεξ με τον αντρουλη σου.

χαχαχα.... ηλπιζα κ εγω να μην το καταλαβεις... μετα καταλαβα τη βλακεια μου..τελικα εγω δεν διαβασα σωστα κ γελουσα μετα..χχχ

παντως εμενα τα hometest γραφουν να τα κανω κατα προτιμηση μεσημεριανες ωρες γιατι τις πρωινες ωρες συντιθεται η LH, κ να το κανεις ιδια ωρα για να εχεις συγκριση κ οχι πολλα νερα δυο ωρες πριν....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα!!!τι κανετε?σας διαβαζαααα....λιγες ωρες να μην μπεις χαμος !χεχε!εχω τελειωσει με ψωνια του Σαββατου και την γενικη καθαριοτητα του σπιτιου...τωρα ενα σουπερ μαρκετ μενει και το γυμναστηριο μου που ειναι η αγαπημενη μου στιγμη με μενα!!!!!και μεταααα επιτελους ηρεμο Σ/Κ!!!επιασε και βροχη εδω.......θα χουχουλιασω αυριο ολη μερα!περιοδος αφαντη!πω πω γραφικη καταντησα!δευτερα οπως και να εχει θα παρω το γιατρο μου,και επισης πηρα και πληροφοριες για εναν αλλο καλο γιατρο που λεμε να επισκεφτουμε με τη νεα χρονια Πατρα ...που ειναι η κοντινοτερη μεγαλυτερη πολη σε μενα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα!!!τι κανετε?σας διαβαζαααα....λιγες ωρες να μην μπεις χαμος !χεχε!εχω τελειωσει με ψωνια του Σαββατου και την γενικη καθαριοτητα του σπιτιου...τωρα ενα σουπερ μαρκετ μενει και το γυμναστηριο μου που ειναι η αγαπημενη μου στιγμη με μενα!!!!!και μεταααα επιτελους ηρεμο Σ/Κ!!!επιασε και βροχη εδω.......θα χουχουλιασω αυριο ολη μερα!περιοδος αφαντη!πω πω γραφικη καταντησα!δευτερα οπως και να εχει θα παρω το γιατρο μου,και επισης πηρα και πληροφοριες για εναν αλλο καλο γιατρο που λεμε να επισκεφτουμε με τη νεα χρονια Πατρα ...που ειναι η κοντινοτερη μεγαλυτερη πολη σε μενα!

καλημερα μουτζουριτσα! πω πω κ εγω απο το πρωι δουλειες, δουλειεςςςςςς.... πφφφφ..... πολυ κρυο παντως κ δεν το μπορω.... παντως ευχομαι να μπει η καινουρια χρονια με σπορακια στην κοιλιτσα μας κ να μη χρειαστει ο γιατρος στην πατρα.....χχχ


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μουτζουριτσα! πω πω κ εγω απο το πρωι δουλειες, δουλειεςςςςςς.... πφφφφ..... πολυ κρυο παντως κ δεν το μπορω.... παντως ευχομαι να μπει η καινουρια χρονια με σπορακια στην κοιλιτσα μας κ να μη χρειαστει ο γιατρος στην πατρα.....χχχ

γεια σου Ρενακι μου!!!μακαρι να ερθουν τα μικρακια μας και να ναι αχρειαστος ο γιατρος!εδω κατω μερικες μελλουσες μανουλες τα λαχταρουν πολυ πολυ!!!ας εισακουστουν οι ευχες μας!!! ;);)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Τζο μου τωρα προλαβα να μπω λοιπον εχω ξαναπει πως το γρια δεν ειναι λογω χρονων αλλα λογω πειρας... Τωρα το φιτ ειναι λογω της συνηθιας του αθληματος της πεζοποριας... Ξερεις εσυ χιχιχι...

Link to comment
Share on other sites

Βρε ρενακι να ψαχνουμε γονιμες μερες ειπαμε οχι και γονιμες ωρες το παραχ... Χιχιχι

Τονια και μενα του κοπηκε εντελως η ορεξη δε βλεπεις τοσο που εμεινα εγγυος...

Τζο τελικα εν μας ειπες τι συναιβει χτες

Κλεισαμε βαφτιση

Διαλεξαμε και το δωρο του μ2

Τωρα αλλη στολιζουν δεντρο εμεις στολιζουμε κουνια

Ο μ1 θελει χριστουγεννιατικες εκδηλωσεις... Με κοβω σε καρουζελ θα γεννησω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου.εγω το πρωι πηρα τον μικρο κ πηγαμε εναν περιπατο γιατι ειχε καλη μερα....συνανταω μια κοπελα μου λεει:πως παει η εγκυμοσυνη???σηκωθηκες απο το κρεβατι???....καταλαβαινεται...τον μικρο κ σπιτι...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου.εγω το πρωι πηρα τον μικρο κ πηγαμε εναν περιπατο γιατι ειχε καλη μερα....συνανταω μια κοπελα μου λεει:πως παει η εγκυμοσυνη???σηκωθηκες απο το κρεβατι???....καταλαβαινεται...τον μικρο κ σπιτι...

γλυκο μου σαμμερακι και γιατι να μην παρεις αγκαλια το μικρο σου θαυματακι, την δυναμη σου, να σηκωσεις το κεφαλι ψηλα και να συνεχισεις τον ομορφο περιπατο σας? γιατι του το στερεις αυτο? δεν εχει πια νοημα ρε ψυχουλα αυτο, αληθεια, μην το κανεις αλλο ....


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...