Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια !! Θέλω τα φώτα σας !! Αυτό τον μήνα είχαμε επαφές αρκετές ... Τώρα τρεις μέρες όχι γτ είχαμε γεννητούρια φίλων...βόλτες ...χαλάρωση κλπ.... Τελευταία περιοδος 25/4 . Ξεκινήσαμε επαφές από 1/5 με Θ 36.2 - 3/5 με Θ 36.2 - 4/5 με Θ 36.4 -5/5 με 8 36.2 7/5 με Θ  36.3 -10/5 με Θ 36.4(ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ) - 11/5 με Θ 36.7 - Μέχρι τις 11 του μήνα λοιπόν αυτές ήταν οι επαφές μου ! Από τις 12/5 μέχρι και σήμερα έχω σταθερή θερμοκρασία 36.8 (πρωτοφανές για μένα με πρωινή μέτρηση ) . Ήταν καλές οι επαφές μας ;;; Αλλά μόνο 2-3 ήταν μεσημεριανή ώρα κορίτσια !! Το βράδυ είναι ίσες οι πιθανότητες για να γίνει κάτι ;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ηλεκτρακι τι κανεις;

Μεσημερι-βραδυ δ εχει σημασια.αν εγινε 11η ωορρηξια εχεις πιθανοτητες

Απο θερμοκρασια δ ξερω.αλλα καλο που μενει υψηλη.περιμενεις κατα τις 25;ειναι νωρις να πεσει

Αγχος σας διαβαζα που κ που.να θυμηθω την πρωτη.εκανες τεστ;μια χαρα πιθανοτητες εχεις

Link to comment
Share on other sites

ηλεκτρα σου ευχομαι καλε επιτυχια...!!!!! μια χαρα ειναι η επαφες σου και αν εγινε η επαφη πρωι μεσημερι η βραδυ αυτο δεν εχει καθολου σημασια ετσι και αλιως το σπερμα εχει τη δυνατοτητα να μεινει ζωντανο 72 ωρες...!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια!! εγω αισιως μπηκα στο δευτερο τριμηνο...στον 4ο μηνα δηλ!! μερικοι γνωστοι αρχιζουν να με καταλαβαινουν...αλλοι παλι οχι αλλα πια δεν κρυβεται!! ειμαι μια χαρα...επομενο ραντεβου τελος μηνα...λετε να μου πει και φυλο;; θα ειμαι προς το τελος του 4ου...τι λενε οι πιο εμπειρες;; δεν με νοιαζει βεβαια γερο να ναι κι ο,τι να ναι απλα εχω την αγωνια να δω τι μωρακι εχω μεσα στην κοιλιτσα μου...να ξερω πως να του μιλαω χιχιχι

Ηλεκτρα μου θεωρω οτι εχεις πολλες ελπιδες...δεν εχει σχεση πρωι-μεσημερι-βραδυ...κι εμεις βραδυ ειχαμε επαφες και πιασαμε το μπουμπουκι μας!!

Νινακι μου πως εισαι;; αρχισατε επαφουλες;; 

τα υπολοιπα κοριτσια...Ρενακι;; Τονια;; Ιωαννα;; ολες καλα;;

  • Μου αρέσει 3

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο μυρτουλα.το δευτερο τριμηνο ειναι το καλυτερο.ειναι κ καλοκαιρακι

Λογικα θα φανει φυλο.εγω πηγαινα στο νοσοκομειο κ δ φαινοταν καλα ο υπερηχος.δ ελεγε κ τπτ ο γιατρος μου.στη β επ θα εισαι σιγουρη

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε?

Myrtoulita μου με το καλό να δείτε και το φύλλο όλα να πάνε όπως τα έχετε ονειρευτεί :) 

Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είναι? Σας σκέφτομαι όλες και σας στέλνω ένα τεράστιο φιλί!!!

Μπήκα και εγώ στην τελική ευθεία... και περιμένω να δω από κοντά το μπουμπουκάκι μου!!! Έχουμε τελειώσει με τις περισσότερες εκκρεμότητες και απολαμβάνω τις στιγμές μέχρι να γεννηθεί το αντράκι μου!!!

Φιλιά Πολλά!!!

  • Μου αρέσει 3

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ομορφα love bird!! με το καλο να παρετε αγκαλια το αντρακι σας!!! ετοιμο το δωματιο του;; φανταζομαι θα ειναι απο τις πιο ωραιες ετοιμασιες που ζει ενας ανθρωπος!!! 

vikib μου το εχω ηδη καταλαβει οτι απο εδω κι περα θα αρχισω να απολαμβανω την εγκυκοσυνη και την κοιλιτσα μου...τα μεγαλα αγχη του πρωτου τριμηνου περασαν!! 

  • Μου αρέσει 2

2ThI.png3AXhp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια μου πως ειστε...!!! love bird αντε απολαυσε αυτες τις μερες γιατι σε λιγο καιρο θα εχεις αγκαλια το μωρακι σου....!!!!! πολυ ωραιες στιγμες..!!!! μυρτουλα λογικα θα δειτε το φυλο εεδω στον γιο μου το ειχα δει μια βδομαδα μετα την αυχενικη το φυλο του. ειχα παει στον γιατρο τις εξετασεις αιματος και μου ειπε κατσε να δουμε και το φυλο του μωρου..!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μυρτουλίτα μου!!!Περνάνει ο καιρός και μπήκες και στον τέταρτο!!! Με το καλό όλα!!! Αντε να το δείτε και το φύλο!!!

Εμείς ναι κάναμε ό,τι έπρεπε να κάνουμε πάλι και τώρα θα περιμένουμε!!!

Πουλάκι!!! Με το καλό και συ να πάνε όλα καλά!!! Τι ωραία που τα τελείωσες όλα και όπως λες τώρα απολάμβάνεις!!! Μπράβο!!!

 

Τονάκι!!!!!Τι κάνεις;;;;;;;

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια:)!!!Ηθέλα να σας κάνω μια ερώτηση.Κάθε μήνα καταλαβαίνω την ωορρηξία μου γιατί έχω τσιμπηματάκια στις ωοθήκες και διαφανή υγρά που κρατούν 3 μέρες και αδιαθετώ μετά από 14 μέρες.Αυτό το μήνα μου κράτησαν τα υγρά  6 μέρες   και τα πονάκια 8 μέρες δηλ. από 5/5-12/5.Εχω μπερδευτεί και δεν ξέρω από πότε να μετρήσω την καθυστέρηση και πότε έγινε η ωορρηξία.Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Πουλακι μου με το καλο να τον παρεις αγκαλια

Μαριλια εγω θα επαιρνα τη μεγαλυτερη ημερομηνια για να ειμαι σιγουρη.μπορει να εκανες διπλη ωορρηξια

Στη δευτερη εγκυμοσυνη μου ειχα υγρα απο την ωορρηξια ως κ την καθυστερηση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, marillia είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια:)!!!Ηθέλα να σας κάνω μια ερώτηση.Κάθε μήνα καταλαβαίνω την ωορρηξία μου γιατί έχω τσιμπηματάκια στις ωοθήκες και διαφανή υγρά που κρατούν 3 μέρες και αδιαθετώ μετά από 14 μέρες.Αυτό το μήνα μου κράτησαν τα υγρά  6 μέρες   και τα πονάκια 8 μέρες δηλ. από 5/5-12/5.Εχω μπερδευτεί και δεν ξέρω από πότε να μετρήσω την καθυστέρηση και πότε έγινε η ωορρηξία.Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Γεια σου Marilia. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτό που ρωτάς. Προσπαθείτε για παιδάκι;;


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Vikib μου το σκέφτηκα και γω για διπλή ωορρηξία αλλά δεν ξέρω ακριβώς τι συμπτώματα έχει.Θα κάνω αυτό που λες θα πάρω τη μεγαλύτερη ημερομηνία.Νινι84 μου ναι προσπαθούμε πάλι για παιδάκι είχα μια παλλίνδρομη τον Ιανουάριο.Αδιαθέτησα το Μάρτιο και από τότε όλο κουλά μου συμβαίνουν με την ωορρηξία αλλά με την περίοδο μια χαρά.Θα δείξει!!!Σας ευχαριστώ πολύυυυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...