Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

αχχ μαριλια μου σου ευχομαι με το καλο για το παιδακι σου και να ειναι ο τυχερος σου μηνα... και εμεις προσπαθουμε για δευτερο παιδακι και ειχα και εγω μια παλλινδρομη κυηση στης 14 ιανουαριου...!! και εμενα ο κυκλος μου σταθερος εχει μεινει μπορω να πω αλλα ακομα εχω παρα πολυ αιμα στις περιοδους μου και μου κραταει ποιο πολλες μερες...!!!! και μετα την παλλινδρομη νιωθω ορισμενες φορες τσιμπιματακια στης σαλπιγγες κατα τη διαρκεια του κυκλου μου.......που παλιοτερα δε τα ενιωθα....!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Axxx κορίτσι μου και γω 12 Ιανουαρίου.Θα πω ότι έχουμε τα ίδια συμπτώματα.Πιο πολύ ροή στην περίοδο(θυμήθηκα οπως όταν ήμουν έφηβη),και τσιμπηματάκια που λες και ο κύκλος μου ρθε 38 μέρες την πρώτη φορά και μετά  30.Σ ευχαρίστω για την ευχή σου και να σου ανταποδώσω με το καλό το δεύτερο μπεμπάκι.Πότε περιμένεις για Μάιο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Eυχομαι να ναι ο τυχερός μήνας μαςςςς!!!Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι έρχεται καλοκαίρι και θα κάνω πολλά μπανάκια αν δεν είμαι έγκυος!!Γιατί μ αυτά που περάσαμε το χειμώνα που ήταν βαρύς και  όταν παλλινδρόμησε η εγκυμοσύνη μας ήμασταν μες στον χιονιά(έτρεχα με τον αντρούλη μου να βρούμε μικροβιολογικό για χοριακή μες στα χιόνια πνιγμένοι και για να κάνω απόξεση σε κλινική σε άλλη πόλη).

Link to comment
Share on other sites

στο ευχομαι πραγματικα να ειναι ο τυχερος σου μηνα...!!!! και αν δεν ειναι αυτος θα ειναι καποιος αλλος αυτο ειναι το μονο συγουρο...!!! εδω ο καιρος θα περασει χωρις να το καταλαβεςι ολα τα κοριτσια ειναι φοβερα και εχουν πολλες γνωσεις σε αυτα τα θεματα...!!! εμαθα πραγματα εγω εδω που ουτε που μπορουσα να τα σκεφτω και να τα φανταστω...!!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Gia sas koritsia, to teleftaio 5 mino i periodos mou theorite statheri, me tn sintrofo mou exume eleftheres epathes ton teleftaio xrono. Exw 13 meres kathisterisi efoson 5/5 tha eprepe na eixe erthi. Den thelw na apogoitefto pali me ena arnitiko test. To mono simptoma pou exw ine prismeno stithos alla k pali pistevo oti opou na ne erxete i periodos. i megaliteri kathisterisi itan 7 meres, lete afti tn fora na epiase ??  

Link to comment
Share on other sites

γεια σου marile...σου ευχομαι συντομα με ενα υγειη μωρακι στην αγκαλια σου η δικια μου γνωμη θα ηταν να κανεις ενα τεστ η μια χοριακη για να συγουρευτεις γιατι οπως λες μετρας πολλες μερες καθηστερηση και εαν εισαι εγκυος θα πρεπει να παρεις φολικο και να σε δει κ ο γυναικολογος σου...!!!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιαμου!!!! τονιαμου χαιρομαι παρα πολυ που οολα προχωρανε καλα!!!! βαραινεις κουκλαμου ε?????

το πουλακι μας γεννησε????

μαριγια καλως ηρθες!!!!! ξεχνα τις ασχημες μερες και επικεντρωσου σε αυτες που προσπαθεις και καρτερας!!!!!!! καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!

εμεις καλα!!! τα αγορια μας εκλεισαν τον πρωτο χρονο ζωης τους... ειναι ζωηρυλια... και εξυπνα..... γεμιζουν γελια την ζωη μας!!! πρσπαθουν να σκαρφαλωσουν οπου μπορουν να πιαστουν!!! και κοντευουμε να περπατησουμε!!! απο την αλλη η κορη...... κοντευει να τελειωσει με τις ενδοσχολικες για να επικεντρωθει στις πανελληνιες.........αντενα δωσει.... να ηρεμησουμε.... οοοολοι!!!!!! σας φιλω γλυκα μια μια!!!!

 

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 ώρες πρίν, 17μαρτη2015 είπε:

γεια σας κοριτσιαμου!!!! τονιαμου χαιρομαι παρα πολυ που οολα προχωρανε καλα!!!! βαραινεις κουκλαμου ε?????

το πουλακι μας γεννησε????

μαριγια καλως ηρθες!!!!! ξεχνα τις ασχημες μερες και επικεντρωσου σε αυτες που προσπαθεις και καρτερας!!!!!!! καλη επιτυχια κοριτσι μου!!!!!

εμεις καλα!!! τα αγορια μας εκλεισαν τον πρωτο χρονο ζωης τους... ειναι ζωηρυλια... και εξυπνα..... γεμιζουν γελια την ζωη μας!!! πρσπαθουν να σκαρφαλωσουν οπου μπορουν να πιαστουν!!! και κοντευουμε να περπατησουμε!!! απο την αλλη η κορη...... κοντευει να τελειωσει με τις ενδοσχολικες για να επικεντρωθει στις πανελληνιες.........αντενα δωσει.... να ηρεμησουμε.... οοοολοι!!!!!! σας φιλω γλυκα μια μια!!!!

 

Μάρτη μου πόσο μου έλειψες! !! Να τα χαίρεσαι τα μωράκια σου! ! Εγώ ναι βαραινω. Σε 3 βδομάδες θα σταματήσω τη  δουλεια.  Θα φτιάξουμε και το δωμάτιο της μικρής σιγά σιγά.  Καλή επιτυχία και στο κορίτσι σου με τις πανελλήνιες.  Πολλά φιλάκια! !!

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια;

Τονια τι ωραιες ετοιμασιες.να ξεκουραστεις κ λιγο.μετα ποσο θα κατσεις;με τη γεννα τι σκεφτεσαι;

Σημερα βαφτισαμε το αγορι μας!ηταν πολυ καλος.δ εκλαψε πολυ.ημουν αρκετα χαλαρη κ το ευχαριστηθηκα

Η κορη μου περναει μια ουρολοιμωξη αλλα το καλο ειναι οτι δ ποναει κ εβγαλε το παμπερς!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , vikib είπε:

Τι κανετε κοριτσια;

Τονια τι ωραιες ετοιμασιες.να ξεκουραστεις κ λιγο.μετα ποσο θα κατσεις;με τη γεννα τι σκεφτεσαι;

Σημερα βαφτισαμε το αγορι μας!ηταν πολυ καλος.δ εκλαψε πολυ.ημουν αρκετα χαλαρη κ το ευχαριστηθηκα

Η κορη μου περναει μια ουρολοιμωξη αλλα το καλο ειναι οτι δ ποναει κ εβγαλε το παμπερς!!

Να σας ζήσει το αγοράκι σας, καλοφωτισμενο να είναι!! Περαστικά στην κορούλα σας...

  • Μου αρέσει 1

Link to comment
Share on other sites

Gia sas koritsia,

na sas po kai gw ligo tin diki mou empiria, me 16 meres kathisterisi telika apofasisa na kanw to test, meta apo 16 giati ixa

apogoitefti ton teleftaio kairo me ta arnitika test. Telika neee ne ne ine thetiko! Aperigrapti i xara mou, afou prospathume edw kai ena xrono me tn sintrofo mou! 

Apo simptomata ixa prismenos stithos, ligo aima liges meres prin tn periodo ponakia kato xamila sinithos tin nixtkai apexthia gia kapia fagita! 

Simera ine ta genethlia tou sintofou mou kai tha pari gia doro ena thetiko test! 

Eyxome se oles oses epithimun ena moraki na min ts erthi ksana i akatanomasti ! 

Filia polla

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Marile είπε:

Gia sas koritsia,

na sas po kai gw ligo tin diki mou empiria, me 16 meres kathisterisi telika apofasisa na kanw to test, meta apo 16 giati ixa

apogoitefti ton teleftaio kairo me ta arnitika test. Telika neee ne ne ine thetiko! Aperigrapti i xara mou, afou prospathume edw kai ena xrono me tn sintrofo mou! 

Apo simptomata ixa prismenos stithos, ligo aima liges meres prin tn periodo ponakia kato xamila sinithos tin nixtkai apexthia gia kapia fagita! 

Simera ine ta genethlia tou sintofou mou kai tha pari gia doro ena thetiko test! 

Eyxome se oles oses epithimun ena moraki na min ts erthi ksana i akatanomasti ! 

Filia polla

Marile συγχαρητήρια!!!Σου εύχομαι ολόψυχα μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!Σε ευχαριστούμε και για τις ευχές σου για εμάς που προσπαθούμε!!! Να είσαι καλά!!! Ο σύντροφός σου θα πάρει σήμερα το ωραιότερο δώρο!!!

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...