Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι κανουρια και θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί με το Ίντερνετ δεν βγάζω άκρη! :-? Τελευταία περίοδο είχα στις 18/5 και υποτίθεται ότι οι γόνιμες μέρες ήταν από τις 3/6 έως τις 9/6 με κύκλο 35 μέρες! Ήρθα σε επαφή στις 10/6 και περίμενα την επόμενη περίοδο στις 22/6, δεν ήρθε και έχω καθυστέρηση 4 μέρες! Η περιοδος μου σχεδόν πάντα καθυστερεί! Ξέρω ότι πρέπει να κάνω χοριακη αλλά δεν ξέρω ποτε και αν έγινε γονιμοποίηση και δεν ξέρω ποτε πρέπει να την κάνω! Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Raf98 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι κανουρια και θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί με το Ίντερνετ δεν βγάζω άκρη! :-? Τελευταία περίοδο είχα στις 18/5 και υποτίθεται ότι οι γόνιμες μέρες ήταν από τις 3/6 έως τις 9/6 με κύκλο 35 μέρες! Ήρθα σε επαφή στις 10/6 και περίμενα την επόμενη περίοδο στις 22/6, δεν ήρθε και έχω καθυστέρηση 4 μέρες! Η περιοδος μου σχεδόν πάντα καθυστερεί! Ξέρω ότι πρέπει να κάνω χοριακη αλλά δεν ξέρω ποτε και αν έγινε γονιμοποίηση και δεν ξέρω ποτε πρέπει να την κάνω! Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)

Αν είσαι έγκυος θα δείξει η χοριακη με τόση καθυστέρηση! Πήγαινε πρωί σε ένα μικροβιολογικο να την κάνεις, δεν είναι τιποτα. Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ, Νινι, Τόνια, Πουλάκι

Εγώ κι αν έχω χαθεί, διάβασα τα νέα σας! Και χάρηκα πολύ! Το είχα αφήσει το φόρουμ με τρεχαματα διαφορά. Ξαναγύρισα τώρα, περιμένω το δεύτερο το Δεκέμβριο και είμαι πολύ χαρούμενη! Η μεγάλη είναι πια δύο χρόνων, αλωνιζει παντού! 

Σας φιλώ όλες! 

Και στα νέα κορίτσια να πω ότι το φόρουμ είναι γουρικο, όσες γράφουν, όλες γίνονται μάνες τελικά! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Raf98 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Είμαι κανουρια και θα ήθελα την βοήθεια σας γιατί με το Ίντερνετ δεν βγάζω άκρη! :-? Τελευταία περίοδο είχα στις 18/5 και υποτίθεται ότι οι γόνιμες μέρες ήταν από τις 3/6 έως τις 9/6 με κύκλο 35 μέρες! Ήρθα σε επαφή στις 10/6 και περίμενα την επόμενη περίοδο στις 22/6, δεν ήρθε και έχω καθυστέρηση 4 μέρες! Η περιοδος μου σχεδόν πάντα καθυστερεί! Ξέρω ότι πρέπει να κάνω χοριακη αλλά δεν ξέρω ποτε και αν έγινε γονιμοποίηση και δεν ξέρω ποτε πρέπει να την κάνω! Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος; Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων :)

Ευχομαι να εισαι εγκυος!!;) κανε μια χοριακη σιγουρα θα δειξει με τοσες μερες καθυστερηση!! Καλη επιτυχια!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Raf98 τα συπτωματα μην σε απασχολουν ποικιλουν απο γυναικα σε γυναικα...εγω ας πουμε ειχα μονο πονους περιοδου γιαυτο κ δεν πιστευα οτι θα ειμαι εγκυος δεν περιμενα καν την καθυστερηση!(ειδε ονειρο ο αντρας μ οτι ειχαμε νινι γιαυτο κ εκανα κρυφα τεστ) αλλλαααα τελικααα ημουνν! Οποτε η χοριακη θα δειξει μην κοιτας τα συπτωματα!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Raf98 τα συπτωματα μην σε απασχολουν ποικιλουν απο γυναικα σε γυναικα...εγω ας πουμε ειχα μονο πονους περιοδου γιαυτο κ δεν πιστευα οτι θα ειμαι εγκυος δεν περιμενα καν την καθυστερηση!(ειδε ονειρο ο αντρας μ οτι ειχαμε νινι γιαυτο κ εκανα κρυφα τεστ) αλλλαααα τελικααα ημουνν! Οποτε η χοριακη θα δειξει μην κοιτας τα συπτωματα!!!:wub:

Σε ευχαριστώ πολύ με καθησυχασες λίγο :) και σε εσένα να πάνε όλα καλά :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Raf98 τα συπτωματα μην σε απασχολουν ποικιλουν απο γυναικα σε γυναικα...εγω ας πουμε ειχα μονο πονους περιοδου γιαυτο κ δεν πιστευα οτι θα ειμαι εγκυος δεν περιμενα καν την καθυστερηση!(ειδε ονειρο ο αντρας μ οτι ειχαμε νινι γιαυτο κ εκανα κρυφα τεστ) αλλλαααα τελικααα ημουνν! Οποτε η χοριακη θα δειξει μην κοιτας τα συπτωματα!!!:wub:

Βαλεντίνα έχουμε πολλές ομοιότητες.Και εγω μονο πονους περιοδου ειχα οπως σου ειχα πει και μαλιστα και ο δικος μου αντρας ονειρευτηκε οτι ημουν εγκυος!Απιστευτο :mrgreen:

@Raf98 και εγω δεν ειχα κανενα συμπτωμα (μονο πονους περιοδου) και ημουν σιγουρη οτι θα μου ερθει.Τελικα ομως εκανα τεστ βγηκε θετικο και τωρα περιμενω τα αποτελεσματα της χοριακης.Ευχομαι θετικα αποτελεσματα :wub:

  • Μου αρέσει 3

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Nicol_ για τους πονους περιοδου ηξερα αλλα για το ονειρο οχι:shock: επισης κατι αλλο κοινο π θυμαμαι ειναι οτι δεν ξεραμε περι χοριακης κλπ....ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται λες να εχουμε κ αυτο κοινο;:-Dπλακα θα ειχε!(ειμαι 20!)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Nicol_ για τους πονους περιοδου ηξερα αλλα για το ονειρο οχι:shock: επισης κατι αλλο κοινο π θυμαμαι ειναι οτι δεν ξεραμε περι χοριακης κλπ....ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται λες να εχουμε κ αυτο κοινο;:-Dπλακα θα ειχε!(ειμαι 20!)

Ααααα τοσο μικρουλα εισαι? Εγω ειμαι 38! :D 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nicol_ είπε:

Ααααα τοσο μικρουλα εισαι? Εγω ειμαι 38! :D 

Ηδη ειχαμε πολλα κοινα:P....αντε περιμενουμε την χοριακη τωρα....δεν περναν οι ωρες εε;; εγω ειχα πεθανει απο την αγωνια μ αφου τους ρωτησα απο το τηλ να μ πουν τα αποτελεσματα! Πριν παω να τα παρω!:tongue:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ηδη ειχαμε πολλα κοινα:P....αντε περιμενουμε την χοριακη τωρα....δεν περναν οι ωρες εε;; εγω ειχα πεθανει απο την αγωνια μ αφου τους ρωτησα απο το τηλ να μ πουν τα αποτελεσματα! Πριν παω να τα παρω!:tongue:

Ασε..δεν τα λενε τηλεφωνικα. 18.30 ακριβως θα ειμαι εκει! :lol:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...