Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Nati85 είπε:

Χαχαχαχα έτσι ότι και να κάνω η σκέψη μου σε αυτό καταλήγει.κανω πολλά πράγματα μέσα στην ημέρα ψώνια βόλτα με τον μικρό παιδικό σταθμό μαγείρεμα δουλειές μετά έρχεται ο άντρας μου φεύγω για μια ωριτσα πάω γυμναστηριο γυρνάω ετοιμάζω κάτι να φάμε αντε μέχρι να κοιμηθούμε γίνεται τις τρελής εδώ μέσα και τεζααααα μετα!!αλλα πάντα είναι στο μυαλό μου!!!υπομονηηηηη ωμμμμμμμμμμμμμμμ 

Ναι θυμάμαι είμαστε κοντά.τι ψάρια πιάσαμε για να δούμε!!!

Ναι θέλει εντατικές επαφές Την ιδια συνταγή κΑι τον επόμενο μήνα!!! Για πες ο ungry boy τι είπε για όλο αυτό?

Χαχααχαχαχαχαχα.ο ungry boy χαχαχαχχα ε τι να πει τιποτα θα ξανα ποασουμε λεει τν αλλο μηνα δεν το εζησε ολο αυτο μαζι.μου δεν του ειχα πει για τα τεστ για τα συμπτώματα τι νομιζα του ειπα οτι ειχα μείνει και δεν.ολοκληρώθηκε ε τον επενο λεει δεν μπορουν οι άντρες να καταλάβουν!

πρίν από 8 λεπτά , andrianni είπε:

Γεια σας κοριτσάκια! Εγώ τώρα σας διάβασα. @ΓΙΩΤΑ78 αυτή τη φορά θα είναι η μία από τις άλλες 3 τυχερές πιθανότητες! 

@Ungry girl νομίζω ότι τζάπα θα την κάνεις τη χοριακή. Σου είπε οτι είναι πολύ λεπτό το ενδομήτριο που αποκλειει εγκυμοσύνη.Αν θες να σου φύγει όμως...

Δεν ξερω οπως βγει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

5 ώρες πρίν, Antila είπε:

************ Η Αση Μπήλιου λέει "Μπορει να προκυψει εγκυμοσυνη για τους Καρκινους του 2ου δεκαημερου!!!" *************

Στρωθείτε!

Antila μου παλι η γιαγια μου ειπε σημερα οτι αυτον τον μηνα θα μεινω εγκυος?και της λεω ποτε θα προλαβω?ηδη εχει ξεκινησει ονα μηνας...και μ λεει ακου π σ λεω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Χαχααχαχαχαχαχα.ο ungry boy χαχαχαχχα ε τι να πει τιποτα θα ξανα ποασουμε λεει τν αλλο μηνα δεν το εζησε ολο αυτο μαζι.μου δεν του ειχα πει για τα τεστ για τα συμπτώματα τι νομιζα του ειπα οτι ειχα μείνει και δεν.ολοκληρώθηκε ε τον επενο λεει δεν μπορουν οι άντρες να καταλάβουν!

Πω πω τελικά ο δικός μου είναι τρελός έχει μάθει τα πάντα κάθεται και διαβάζει στο Ίντερνετ και έρχεται μαζί μου στον γυναικολόγο και ρωτάει διαφορα.εχεις υγρά μου λέει νιώθεις τσιμπηματάκια ωορρηξιας? Μην περάσουν οι μέρες και ξεχαστούμε λέει.

πρίν από 1 λεπτό , Dimitr@17 είπε:

Antila μου παλι η γιαγια μου ειπε σημερα οτι αυτον τον μηνα θα μεινω εγκυος?και της λεω ποτε θα προλαβω?ηδη εχει ξεκινησει ονα μηνας...και μ λεει ακου π σ λεω..

Μηπως είχες πολύ νωρίς  ωορρηξια και έχει ήδη γίνει??

  • Μου αρέσει 2

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Antila μου παλι η γιαγια μου ειπε σημερα οτι αυτον τον μηνα θα μεινω εγκυος?και της λεω ποτε θα προλαβω?ηδη εχει ξεκινησει ονα μηνας...και μ λεει ακου π σ λεω..

για να δουμε!!αν πεσει μεσα δωστης την λιστα με τα κοριτσια στην αναμονη να ξέρουμε τι θα γινει!!

  • Χαχα 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elenakii22 είπε:

για να δουμε!!αν πεσει μεσα δωστης την λιστα με τα κοριτσια στην αναμονη να ξέρουμε τι θα γινει!!

Χαχαχα εννοειται αλλα ξερει κ διαβαζει κ το χερι το οποιο γινεται μονο παρασκευη αν το θυμηθω θα της πω να μου το πει...ετσι μ.ειχε πει κ.το καλοκαιρι οτι ιουλιο αυγουστο θα μεινω εγκυος κ εμεινα τον αυγουστο

πρίν από 5 λεπτά , Nati85 είπε:

Πω πω τελικά ο δικός μου είναι τρελός έχει μάθει τα πάντα κάθεται και διαβάζει στο Ίντερνετ και έρχεται μαζί μου στον γυναικολόγο και ρωτάει διαφορα.εχεις υγρά μου λέει νιώθεις τσιμπηματάκια ωορρηξιας? Μην περάσουν οι μέρες και ξεχαστούμε λέει.

Μηπως είχες πολύ νωρίς  ωορρηξια και έχει ήδη γίνει??

Τι να σου πω?γενικα δεν εχω πονους στην περιοδο οποτς δεν καταλαβαινω ποτε εχω ωορηξια μονο χθες το βραδυ με επιασαν κατι πονοι δεξια κ χαμηλα καο σκεφτηκα οτι αν εκανα χθες δεν ειχαμε επαφη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani απο κιλα πως πας?εμενα θα με ζυγισει κ θα παθει σοκ...χαχα

 

@Nenitaki88 εσυ κοριτσι ποτε εχεις ξανα ραντεβου?

ενταξει ενα σοκ το επαθα αλλα μετα γελαγα..67κιλα δηλαδη +2 μεσα σε 2 εβδομαδες..βεβαια μου εχει ανοιξει και λιγο η ορεξη το τελευταιο διαστημα..χιχι...θα μου πεις κ εσυ τη Δευτερα ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , elenakii22 είπε:

@Ani ani απο κιλα πως πας?εμενα θα με ζυγισει κ θα παθει σοκ...χαχα

 

@Nenitaki88 εσυ κοριτσι ποτε εχεις ξανα ραντεβου?

Εχω 22 την Β επιπέδου! Καλα, εμένα δε με ζυγίζει, πάλι καλα Χαχαχα Εχω πάρει 6-7 αλλα φαίνεται μονο στην κοιλιά μου την τεράστια. Πουθενά αλλου! Αυτο δεν ξερω πως γίνεται! Αλλα κάθε μερα κανω ζαβολιές! Νουτελα, σοκολάτες, κεικακια, τετοια πράγματα!!!!

πρίν από 56 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Τι υγρά είχες πριν την περίοδο και ήσουν έγκυος;

Κοντά είμαστε εμείς!Άντε να δούμε!

Τα υγρά ηταν τα ίδια με την αναμονή περιόδου. Δηλαδη μετα την ωορηξια έγινα πηχτά λευκα. Έπειτα άρχισαν να γίνονται πιο διάφανα και κολλωδη (οπως λιγο πριν κατέβει το καφε). Εκεί λέω έρχεται, παει. Αλλα τελικά στη μερα που ειχα αναμονή, έγιναν σα νερό. Δηλαδη γινόμουν μούσκεμα λες κ έτρεχε νερό σε σταγόνες. Ε και δεν ήρθε ποτε φυσικα κι απο τοτε φοράω σερβιετακια 2-3 αλλάζω τη μερα 

Link to comment
Share on other sites

@Dimitr@17 πωπω, επιμενει η γιαγια!! Καπου τωρα ψηνεται το γλυκο, χιχιχι! Εγω το πιστευω αφου εχουν ξαναβγει αυτα που λεει, και ειδικα αφου επιμενει η γυναικα, κατι ξερει! Μακαρι κοριτσι μου!!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Antila είπε:

@Dimitr@17 πωπω, επιμενει η γιαγια!! Καπου τωρα ψηνεται το γλυκο, χιχιχι! Εγω το πιστευω αφου εχουν ξαναβγει αυτα που λεει, και ειδικα αφου επιμενει η γυναικα, κατι ξερει! Μακαρι κοριτσι μου!!

Μεχρι τις 20 του μηνα θα ξερουμε...εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Ani ani είπε:

ενταξει ενα σοκ το επαθα αλλα μετα γελαγα..67κιλα δηλαδη +2 μεσα σε 2 εβδομαδες..βεβαια μου εχει ανοιξει και λιγο η ορεξη το τελευταιο διαστημα..χιχι...θα μου πεις κ εσυ τη Δευτερα ε;

κ εγω τοσο ειμαι!χαχαχαχα....βεβαια με ειχε μετρησει 26/10 κ ημουν 64.5...ε καλα ειμαστε μωρε!χαχα!

@Nenitaki88 ασε οι ζυγαριες έχουν παρει την ανηφορα!χαχα!αερα εισπνεεις κιλο γινεται!!!με το καλό να κανετε κ την β επιπεδου!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Nati85 είπε:

Πω πω τελικά ο δικός μου είναι τρελός έχει μάθει τα πάντα κάθεται και διαβάζει στο Ίντερνετ και έρχεται μαζί μου στον γυναικολόγο και ρωτάει διαφορα.εχεις υγρά μου λέει νιώθεις τσιμπηματάκια ωορρηξιας? Μην περάσουν οι μέρες και ξεχαστούμε λέει.

Μηπως είχες πολύ νωρίς  ωορρηξια και έχει ήδη γίνει??

Χαχαχαχα οχι δεν τον αφηνω δεν θελω να μπει κ αυτος στο τρυπακι της αναμονης αν του ειχα πει οτι το τεστ ηταν θετικο απο την αρχή θα χερωταν θα επερνε τηλ να ανακοινωσει την εγκυμοσηνη χαχαχχαα και.μετα απογοήτευση οπωτε δεν του λεω τιποτα όταν γινει το θαυματακι θα τον ενημερωσω αχαχαχα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ntemiiiiii είπε:

Μαζί κι εσύ με μένα και τη @Nati85 μακάρι να μείνουμε και οι τρεις!!!!

Xaxa μακαρι...θα ειναι το πιο ωραιο δωρο για τα χριστουγεννα...εσυ τι κυκλο εχεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Xaxa μακαρι...θα ειναι το πιο ωραιο δωρο για τα χριστουγεννα...εσυ τι κυκλο εχεις?

Ναι πραγματικά το καλύτερο δώρο!

Έχω κάνει 29 έχω κάνει και 35 μέσο όρο δλδ 32 έχω και πρόγραμμα στο κινητό που μου υπολογίζει 32 μέρες και δεν πρέπει να πέφτει έξω οπότε στις 19 περιμένω ανώτερο 21

πρίν από 1 λεπτό , Nati85 είπε:

@Dimitr@17 @ntemiiiiii Μας ευχομαι θετικά τεστακιααααααα

Ναιιιιιιι μακάρι!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...