Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      μακάρι να μου πει κάτι καλό! αγχώνομαι λίγο όταν το σκέφτομαι αλλά λέω ότι είναι τώρα θα το δει ο εμβρυολογος και θα μ πει ποτέ είναι το μωράκι έτοιμο για τη μεγάλη έξοδο! 

      Συγνώμη αν κάνω χαζή ερώτηση αλλά δεν έχω δει παλιότερα posts. Γιατί θα γεννήσεις μέσα στο μήνα? Πότε θα σε δει ο εμβρυολογος?

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλέ έφτασες τις 30εβδομαδες,είναι τέλειο ❤️Και θα δεις που θα έχεις και σούπερ νέα στο ντοπλερ,θα γεννηθεί ένας μπεμπαρος άλλο πράγμα🥰

      Συμφωνώ! 🥰Το να φτάσω ποτέ 30 βδομάδες το θεωρώ απίστευτο και όνειρο!

      πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

      😁🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Antila είπε:

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

Καλημερα κοριτσι μου ,καλη επιτυχια για σημερα να πανε ολα καλα και εχει γινει τεραστιο το σπορι !!!Γραψε μας μολις εχεις νεα να μας πεις τα ευχαριστα!!

@ntemiiiiii @noni90 @Dimitr@17@Nati85  κουραγιο βρε κοριτσια μου ,θα περασουν οι μερες και ευχομαι να ανεβειτε στο πινακακι ολες σας και να συζηταμε μετα για τα επομενα σταδια  <3  

7 ώρες πρίν, KalStyl είπε:

Μπραβο σας!! Συγχαρητηρια και απο μενα να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη...!!! ολα να σου πανε καλα!!! <3 :) 

@Ungry girl επισης χαιρομαι για σενα......σιγουρα εσενα το αποτελεσμα μπορει να σε απογοητευσε αλλα πηρες το οτι εισαι ενα γονιμο κορτσακι και δεν εχεις προβλημα συλληψης...τωρα επισης θα εισαι και πιο γονιμη.  το σωμα σου ειναι ετοιμο να υποδεχτει το σπορακι του!! κοριτσι μου ανυπομονω να ακουσω τα ευχαριστα πολυ συντομα!!!

Καλημερα ,σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ ευχομαι να τα καταφερεις αμεσα και να μιλαμε μετα ολες μαζι για τις κοιλιες μας!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 47 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου ,καλη επιτυχια για σημερα να πανε ολα καλα και εχει γινει τεραστιο το σπορι !!!Γραψε μας μολις εχεις νεα να μας πεις τα ευχαριστα!!

@ntemiiiiii @noni90 @Dimitr@17@Nati85  κουραγιο βρε κοριτσια μου ,θα περασουν οι μερες και ευχομαι να ανεβειτε στο πινακακι ολες σας και να συζηταμε μετα για τα επομενα σταδια  <3  

Καλημερα ,σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ ευχομαι να τα καταφερεις αμεσα και να μιλαμε μετα ολες μαζι για τις κοιλιες μας!!

Ναιιιιιιι Ευχαριστώ!!!!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Θέλω τα φώτα σας . Γενικά έχω ασταθή κύκλος που κυμαίνεται από 30 έως και 35 μέρες ... μεγάλος δλδ πολύ... ενώ περίμενα περίοδο στις 4 του μήνα και σύμφωνα με τη προηγούμενη περίοδο (34 μέρες κύκλος) στις 30 Νοέμβρη ήρθα σε ελεύθερη επαφή.. δυο μέρες μετά Δλδ 2 και 3 του μήνα είχα καφέ υγρά και αυτά πολύ λίγο  και νόμιζα πως θα μου έρθει περίοδος .απο τότε τίποτα !εχω καθαρίσει εντελώς! Έχει συμβεί σε καμία να μείνει έγκυος με αυτό το τρόπο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα ομορφα κοριτσια!!!

Εγω σημερα εχω ραντεβου με τον γενικο γιατρο εδω για να μου γραψει τις τακτικες 6μηνιαιες εξετασεις που κανω για το θυρεοειδη. Ευχομαι να ειμαι ακομα ρυθμισμενη σωστα γιατι εχω κατι συμπτωματακια τωρα τελευταια...!

Τι κανετε εσεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Periergi είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Θέλω τα φώτα σας . Γενικά έχω ασταθή κύκλος που κυμαίνεται από 30 έως και 35 μέρες ... μεγάλος δλδ πολύ... ενώ περίμενα περίοδο στις 4 του μήνα και σύμφωνα με τη προηγούμενη περίοδο (34 μέρες κύκλος) στις 30 Νοέμβρη ήρθα σε ελεύθερη επαφή.. δυο μέρες μετά Δλδ 2 και 3 του μήνα είχα καφέ υγρά και αυτά πολύ λίγο  και νόμιζα πως θα μου έρθει περίοδος .απο τότε τίποτα !εχω καθαρίσει εντελώς! Έχει συμβεί σε καμία να μείνει έγκυος με αυτό το τρόπο;

καλημερα,εγω ειχα καφε 6 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο ,τα οποια στην αρχη τα ειδα στο εσωρουχο και μετα καθε φορα που σκουπιζομουν απο λιγο ,τελικα εκανα χοριακη πριν την καθυστερηση και ειναι θετικη!!!Κανε μια χοριακη και εσυ αφου θεωρητικα εχεις καθυστερηση,σιγουρα θα δειξει .Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα να εχεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. Δεν κατάφερα να μπω χτες και έχετε γράψει πολλά. Έχασα κάτι σημαντικό; 

Και μην ξεχνιόμαστε! 18 μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα!

 

Καλημέρα κοριτσι μου!!!

 Δεν  νομιζω πως υποθικε κατι πολυ σημαντικό!!!,,

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

καλημερα,εγω ειχα καφε 6 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο ,τα οποια στην αρχη τα ειδα στο εσωρουχο και μετα καθε φορα που σκουπιζομουν απο λιγο ,τελικα εκανα χοριακη πριν την καθυστερηση και ειναι θετικη!!!Κανε μια χοριακη και εσυ αφου θεωρητικα εχεις καθυστερηση,σιγουρα θα δειξει .Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα να εχεις

Μπράβο σου συγχαρητήρια !!! Εγώ όμως ήρθα σε ελεύθερη επαφή πριν από μια βδομάδα ! Για αυτό λέω πως γίνετε; Προλαβαίνει ο οργανισμός να στείλει το μήνυμα να μη μου έρθει περίοδος; Πως γίνετε ;; Και είναι νωρίς νομίζω για να δείξει οποιαδήποτε εξέταση! Να σκάσω είμαι !

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Periergi είπε:

Μπράβο σου συγχαρητήρια !!! Εγώ όμως ήρθα σε ελεύθερη επαφή πριν από μια βδομάδα ! Για αυτό λέω πως γίνετε; Προλαβαίνει ο οργανισμός να στείλει το μήνυμα να μη μου έρθει περίοδος; Πως γίνετε ;; Και είναι νωρίς νομίζω για να δείξει οποιαδήποτε εξέταση! Να σκάσω είμαι !

Καλημέρα αν ηταν εμφύτευση μπορει.να γινει σε 6 ημερες οπότε περιμενε λιγάκι κάνε μια υπομονη σε ποσες μερες περιμένεις!!??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καλημέρα αν ηταν εμφύτευση μπορει.να γινει σε 6 ημερες οπότε περιμενε λιγάκι κάνε μια υπομονη σε ποσες μερες περιμένεις!!??

Κορίτσια σας Ξαναλέω!! Περίμενα περίοδο στις 4 του μηνα!! Και εγώ ήρθα σε ελεύθερη επαφή στις 30... και στις 2-3 του μήνα είχα καφέ υγρά χωρίς να είναι πολλά ! Από τότε τίποτα ! Τόσες μέρες τίποτα και κανένα απολύτως σημάδι περιόδου! Βέβαια είμαι ήδη στη τεταρτη μερα  καθυστέρησης. Αλλά πως είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος ενώ υποθετικά δεν είμαι σε γόνιμες ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Periergi είπε:

Κορίτσια σας Ξαναλέω!! Περίμενα περίοδο στις 4 του μηνα!! Και εγώ ήρθα σε ελεύθερη επαφή στις 30... και στις 2-3 του μήνα είχα καφέ υγρά χωρίς να είναι πολλά ! Από τότε τίποτα ! Τόσες μέρες τίποτα και κανένα απολύτως σημάδι περιόδου! Βέβαια είμαι ήδη στη τεταρτη μερα  καθυστέρησης. Αλλά πως είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος ενώ υποθετικά δεν είμαι σε γόνιμες ; 

Πιο πριν δεν είχες καθόλου επαφές; Μήπως κάνεις αργά οωρρηξία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 23 λεπτά , Periergi είπε:

Μπράβο σου συγχαρητήρια !!! Εγώ όμως ήρθα σε ελεύθερη επαφή πριν από μια βδομάδα ! Για αυτό λέω πως γίνετε; Προλαβαίνει ο οργανισμός να στείλει το μήνυμα να μη μου έρθει περίοδος; Πως γίνετε ;; Και είναι νωρίς νομίζω για να δείξει οποιαδήποτε εξέταση! Να σκάσω είμαι !

Γεια σου!!!Εκτός αν είχες ωορρηξια εκείνες τις μέρες που ήρθες σε επαφή και η περιοδος σου αργήσει να έρθει σε αυτή την περίπτωση υπολόγισε 14 μέρες περίπου μετά τις επαφές.νομίζω είναι πολύ νωρίς 2με 3 μέρες μετά να γίνει η εμφύτευση.νιωθεις κάτι αλλο?


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Periergi είπε:

Κορίτσια σας Ξαναλέω!! Περίμενα περίοδο στις 4 του μηνα!! Και εγώ ήρθα σε ελεύθερη επαφή στις 30... και στις 2-3 του μήνα είχα καφέ υγρά χωρίς να είναι πολλά ! Από τότε τίποτα ! Τόσες μέρες τίποτα και κανένα απολύτως σημάδι περιόδου! Βέβαια είμαι ήδη στη τεταρτη μερα  καθυστέρησης. Αλλά πως είναι δυνατόν να έμεινα έγκυος ενώ υποθετικά δεν είμαι σε γόνιμες ; 

Γεια σου κι απο εδω. Λοιπον, υποθεσαμε λογικα οτι ειχες κι αλλες ελευθερες επαφες μες στον μηνα. Τωρα εγινε κατανοητο οτι ηταν μια και μονη η ελευθερη επαφη, και μαλιστα λιγες μερες πριν την περιοδο, αρα θεωρητικα εκτος γονιμων ημερων. Αρα δεν ειναι πιθανο να εμεινες εγκυος εκτος αν ο κυκλος σου αυτη τη φορα εκτιναχθει σε τεραστιο, που θα επρεπε να το συζητησεις με τον γιατρο σου! Τα καφε λοιπον μπορει να μην εχουν καμια σχεση με εμφυτευση και τετοια σεναρια, αλλα να ειναι μια μικρη διαταραχη στον κυκλο.. Δεν μπορω να υποθεσω κατι αλλο με αυτα τα δεδομενα!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ntemiiiiii όχι τίποτα δεν νιώθω μόνο εχθές το βράδυ κάτι πονάκια είχα τίποτα αξιόλογο.περιμενω μηπως πρηστεί το στήθος μου άλαλα τζίφος!!εσυ??

@Ungry girl πήγες  Για την χοριακη?

  • Χαχα 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Antila είπε:

Αχ και δε μπορω να σας πατησω χαμογελακια!! :) Ευχαριστω κοριτσια μου γλυκα για την ενθαρρυνση! Πραγματικα με βοηθατε πολυ! Ναι, κανω θετικες σκεψεις, εχουμε ηδη ακουσει την καρδουλα αρα ειμαι λιγοτερο αγχωμενη απ την προηγουμενη φορα, απλως αυτο το πραγμα λες και πας να δωσεις εξετασεις ρε παιδι μου με τους υπερηχους... :-P ! Θα κανω υπομονη, λιγες ωρες μεινανε, και ευχομαι να εχω ευχαριστα να μοιραστω! Να ειστε καλαααα <3 <3

Όλα καλά θα πάνε!!! Το άγχος δε φεύγει ποτέ... σε όποια εβδομάδα και να φτάσουμε πάντα θα εφευρίσκουμε κάτι για να σηκωνόμαστε!! Καλή τελειομηνη και ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις!

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nati85 είπε:

@ntemiiiiii όχι τίποτα δεν νιώθω μόνο εχθές το βράδυ κάτι πονάκια είχα τίποτα αξιόλογο.περιμενω μηπως πρηστεί το στήθος μου άλαλα τζίφος!!εσυ??

Κορίτσια εγώ περιμένω σε 3 μέρες να μην έρθει! Έχει πριστεί το στήθος μου εδώ και 2 μέρες πολύ και από χθες έχω πολλά νεύρα!!! Μακάρι να μην έρθει και να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...