Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Έτσι θαχω δέκατα μέχρι να έρθει;Αν έρθει;

Ετσι λενε οτι γινεται! Δηλαδη αν ερθει η περιοδος πεφτει η θερμοκρασια αποτομα, αν ομως συνεχισουν τα δεκατα απο τη μερα που θα περιμενες, ειναι καλο σημαδι!! :)

Βεβαια, εγω δεν επαθα αυτο σε καμια απ τις δυο εγκυμοσυνες (παλινδρομη και τωρινη). Δεν ειχα δεκατα στη δευτερη φαση του κυκλου, πχ ειχα 36,2 λιγες μερες πριν ερθει η περιοδος (που δεν ηρθε), αλλα δεκατα ανεβασα απο την καθυστερηση και μετα :confused: . Δεν εχω ιδεα γιατι! Αλλα το νορμαλ ειναι αυτο που λες εσυ, αυξημενη θερμοκρασια απ την ωορρηξια και μετα σερι!


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Μπράβο κορίτσι! Εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου  και σε εσενα ευχομαι να ειναι οι τυχερες σου μερες !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

χαχαχαχα θα βαλω ημερομηνια και σημειο διπλα χαχαχαχαχαχα γελαω για να μην παρω λεξοτανιλ :P 

 Μην στενοχωριέσαι! Καλό ειναι το παιδί να είναι απόφαση και των δύο!Αν δεν έχετε μιλήσει ανοιχτά κάντε το!Δεν γίνεται να θέλει παιδί αλλά να μην τελειώνει μέσα σου!Δεν λέω να αγχωθει με γόνιμες και τέτοια!Εσύ τις παρακολουθείς και έρχεστε σε επαφή! Επιβεβαίωσε όμως ότι θέλει πραγματικά κι όχι για να σου κάνει πχ το χατήρι! Εσύ ξέρεις καλύτερα βέβαια!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , caramel_83 είπε:

Παρεουλα καλημερα, τι κανετε? διαβασα τα νεακια ολα (γλωσσα δεν βαλατε μεσα τς τς τς) :P

@Ungry girl γλυκια μου σκεψου οτι εγκυος μενεις, αυτο ειναι το θετικο και ας εχεις ενδομητριωση ;) οποτε να σκεφτεσαι θετικα και να ξεκινησεις νεες προσπαθειες

@Elma86 ευχομαι ο επομενος να ειναι πιο τυχερος ;)  αν θες πες μας ημερομηνια αναμονης για να σε αλλαξω στο πινακακι

 

Εγω κοριτσια θα με βγαλω απο το πνακακι δεν υπαρχει λογος να ειμαι, θα με βαλω παλι αν εχουμε κανει καποια σωστη προσπαθεια ( μην γεμιζουμε και τον πινακα χωρις λογο)

Καρελακι ναι μεσα στην ατυχεια μου εχω και τυχερα χαχχα!!!! Δεν εχω προλαβει να διαβασω διεξοδικα τα νεακια σου αλλα μας κανει κολπα ο σύζυγος!!!??? Πεςτ να τ; αφησει αυτα και οσο για το πινακακι δεν πιανει χορο μην ακουω τετοια και δεν ειμαι κ σε καλο mood χχαχαχαχχα! Εννοείτε πως θα μπεις στο πινακακι εγω τον αλλο μηνα θα κανω βιαζμο χαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Antila είπε:

Ετσι λενε οτι γινεται! Δηλαδη αν ερθει η περιοδος πεφτει η θερμοκρασια αποτομα, αν ομως συνεχισουν τα δεκατα απο τη μερα που θα περιμενες, ειναι καλο σημαδι!! :)

Βεβαια, εγω δεν επαθα αυτο σε καμια απ τις δυο εγκυμοσυνες. Δεν ειχα δεκατα στη δευτερη φαση του κυκλου, πχ ειχα 36,2 λιγες μερες πριν ερθει η περιοδος (που δεν ηρθε), αλλα δεκατα ανεβασα απο την καθυστερηση και μετα :confused: . Δεν εχω ιδεα γιατι! Αλλα το νορμαλ ειναι αυτο που λες εσυ, αυξημενη θερμοκρασια απ την ωορρηξια και μετα σερι!

Ναι έτσι νομίζω και στην κόρη μου είχα δέκατα και καθυστέρηση βέβαια οπότε αποκει υποψιαστηκα και όντως! Εύχομαι το ίδιο να συμβεί και τώρα!Θα μετράω τη θερμοκρασία από σήμερα!

πρίν από 2 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου  και σε εσενα ευχομαι να ειναι οι τυχερες σου μερες !!

Σευχαριστω πολύ καλή μου!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

 Μην στενοχωριέσαι! Καλό ειναι το παιδί να είναι απόφαση και των δύο!Αν δεν έχετε μιλήσει ανοιχτά κάντε το!Δεν γίνεται να θέλει παιδί αλλά να μην τελειώνει μέσα σου!Δεν λέω να αγχωθει με γόνιμες και τέτοια!Εσύ τις παρακολουθείς και έρχεστε σε επαφή! Επιβεβαίωσε όμως ότι θέλει πραγματικά κι όχι για να σου κάνει πχ το χατήρι! Εσύ ξέρεις καλύτερα βέβαια!

καλε δε στεναχωριεμαι, εκνευριζομαι μονο γιατιι αυτος ειναι που με εσπρωξε στο να ξεκινησουμε για παιδι, οχι εγω αρα θα επρεπε να κανει κατι ολοκληρωμενο απο μονος του... τελος παντων δεν ασχολουμαι αλλο γιατι βαρεθηκα, το αφηνω και ας τελειωνει οπου θελει, τωρα αν κατσει παιδι εκατσε, αν οχι δεν ειμαστε οι μονοι....ααααν ομως σε 5-10 χρονια μου πει οτι δεν καναμε παιδακι και ειμαστε μονοι μας κτλ σας παρακαλω να μου φερνετε  μπισκοτα με γευση φρουτων στην φυλακη γιατι δεν καπνιζω

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elenakii22 είπε:

κ που εισαι ακομα...εχω δει απειρα τετοια ονειρα χαχα...δε πειραζει αργοτερα θα μπορειτε να κανετε..κανεις κατι κ κουραζεσαι κ σκληραίνει η κοιλια σου?ειχα κ εγω το πρωτο τριμηνο λιγους εμετους αλλα πολυ ανακατοσουρα οποτε ορεξη μηδεν!

ασε γτ ενιωθα λες κ κανω πρωτη φορα σ**....τεσπα μετα απο λιγο ολα καλα αλλα γενικα δεν εχουμε ορεξη συχνα...βασικα δεν ειναι η ορεξη που μας λειπει αλλα αν εχω κ πετρωματα το σκεφτομαστε λιγακι ε κ χάνετε μετα η ορεξη...θα σου στειλω τη δευτερα εννοειται...σηκωθηκα σμρ 8.3 κ λεω κατσε θα κοιμηθω ακομα λιγο ε κ ξεκινησε πηγαινε περα δοθε...κλωτσαγε απο τη μια κλωτσαγε απο την αλλη κ λεω ετσι εισαι κ γυριζω στο πλαι χαχα...ησυχασε μετα δεν ειχε χωρο...

χαχαχα νιωθουμε ακριβως τα ιδια εκτος απο τα πετρωματα.. επισης κανει πολλες βολτες οποτε του καπνισει πρωι βραδυ οταν ειμαι στο δρομο..πολυ πλακα!! αντε καλη συνεχεια Ελενακι μου στις δουλειες σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , caramel_83 είπε:

καλε δε στεναχωριεμαι, εκνευριζομαι μονο γιατιι αυτος ειναι που με εσπρωξε στο να ξεκινησουμε για παιδι, οχι εγω αρα θα επρεπε να κανει κατι ολοκληρωμενο απο μονος του... τελος παντων δεν ασχολουμαι αλλο γιατι βαρεθηκα, το αφηνω και ας τελειωνει οπου θελει, τωρα αν κατσει παιδι εκατσε, αν οχι δεν ειμαστε οι μονοι....ααααν ομως σε 5-10 χρονια μου πει οτι δεν καναμε παιδακι και ειμαστε μονοι μας κτλ σας παρακαλω να μου φερνετε  μπισκοτα με γευση φρουτων στην φυλακη γιατι δεν καπνιζω

Κοίτα προς το παρόν να μηδενιστεί η χοριακη σου και να μην χρειαστεί κάτι άλλο και προχωράς μετά!Κι αφού πιάσατε τόσο εύκολα αυτό φαντάσου το επόμενο!Στον αέρα!Χαχαχα

Δεν ένιωσε την ανάγκη για παιδί τώρα που προέκυψε κι ας μην προχώρησε;


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου  και σε εσενα ευχομαι να ειναι οι τυχερες σου μερες !!

πολλά συγχαρητηρια και απο εμενα!! μια τελειομηνη και ηπια εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!! καλωσηλθες στο πανω πινακακι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ani ani είπε:

πολλά συγχαρητηρια και απο εμενα!! μια τελειομηνη και ηπια εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!! καλωσηλθες στο πανω πινακακι!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ,μακαρι να πανε ολα καλα και το αισθανθω και εγω οπωσ και εσυ και η @elenakii22 ,εμενα τωρα ξεκινανε οι αγωνιες μου και τα αγχη ,μεχρι να φτασω να κανω τη ληψη τροφοβλαστης και να δω οτι δεν εχει παλι μεσογιακη το μωρο εχω δρομο μπροστα μου .Στην προηγουμενη κυηση δε ειμασταν τυχεροι :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Κοίτα προς το παρόν να μηδενιστεί η χοριακη σου και να μην χρειαστεί κάτι άλλο και προχωράς μετά!Κι αφού πιάσατε τόσο εύκολα αυτό φαντάσου το επόμενο!Στον αέρα!Χαχαχα

Δεν ένιωσε την ανάγκη για παιδί τώρα που προέκυψε κι ας μην προχώρησε;

αγαπη με μπερδεψες η ungry girl ηταν εγκυος και δεν προχωρησε οχι εγω :P 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , caramel_83 είπε:

αγαπη με μπερδεψες η ungry girl ηταν εγκυος και δεν προχωρησε οχι εγω :P 

Ουπς!! Συγνώμη!!Μπερδεψα τα μπούτια μου;χαχαχαχαχα

πρίν από 45 λεπτά , Ungry girl είπε:

Καρελακι ναι μεσα στην ατυχεια μου εχω και τυχερα χαχχα!!!! Δεν εχω προλαβει να διαβασω διεξοδικα τα νεακια σου αλλα μας κανει κολπα ο σύζυγος!!!??? Πεςτ να τ; αφησει αυτα και οσο για το πινακακι δεν πιανει χορο μην ακουω τετοια και δεν ειμαι κ σε καλο mood χχαχαχαχχα! Εννοείτε πως θα μπεις στο πινακακι εγω τον αλλο μηνα θα κανω βιαζμο χαχαχχα

Μηδενίστηκε η χοριακη;

  • Χαχα 1

EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Ουπς!! Συγνώμη!!Μπερδεψα τα μπούτια μου;χαχαχαχαχα

Μηδενίστηκε η χοριακη;

Δεν εκανα σημερα θα παρω τα χαπια που ξεκινησα και θα παω μολις μ τελειώσουν!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν εκανα σημερα θα παρω τα χαπια που ξεκινησα και θα παω μολις μ τελειώσουν!

Αυτά είναι για να μηδενιστεί προφανώς;Πόσο προχώρησε η κύηση;

πρίν από 52 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου ,μακαρι να πανε ολα καλα και το αισθανθω και εγω οπωσ και εσυ και η @elenakii22 ,εμενα τωρα ξεκινανε οι αγωνιες μου και τα αγχη ,μεχρι να φτασω να κανω τη ληψη τροφοβλαστης και να δω οτι δεν εχει παλι μεσογιακη το μωρο εχω δρομο μπροστα μου .Στην προηγουμενη κυηση δε ειμασταν τυχεροι :(

Έχετε κι οι δυο το στίγμα; 


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ntemiiiiii είπε:

Αυτά είναι για να μηδενιστεί προφανώς;Πόσο προχώρησε η κύηση;

Έχετε κι οι δυο το στίγμα; 

Απο τι εμαθα για.να.μου έρθει περιοδος οπότε μαλλον και για να μηδενίσει..στο χαρτι διπλα που ειδα τις τιμες ελεγε 3η εβδομαδα ημουν δεν το πηστευω αληθεια! Και εχω ακομα καποια απο τα συμπτωματα αντε να μ ερθει περιοδος να ηρεμήσει και το σωμα μου.μπας και το ξεχασω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...