Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι μου κάνετε; εγώ έχω 5 -6 μέρες εως την αναμενόμενη Μερα.. Αλλά δεν έχω συμπτώματα.. Μόνο τα τσιμπιματακια.. Ούτε το στήθος μου με πονάει..:-( όποτε μάλλον δεν καταφέραμε κατι αυτόν τον μήνα

Καλημερα και σε εσενα ,εγω εχω θετικη χοριακη και δεν εχω καθολου συμπτωματα απο το στηθος.............................περιμενε μη βιαζεσαι για αρνητικα συμπερασματα !!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 1 λεπτό , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Μια χοριακη θα εδειχνε παντωσ και σημερα αν εχεις σταθερο κυκλο ;)

 

Δεν θα έλεγα και πολύ σταθερό από 29 μέχρι 32 μέρες τώρα με βάση το θετικό της ωορρηξίας είναι να αδιαθετισω στις 32 μερες. Λέω να κάνω ένα τεστ την Τετάρτη και βλέπουμε 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Δήμητρα1988 είπε:

χααχαχαχ ακριβωσ!!!! πιασαμε κουβεντα για τα τσιγαρα και δε σε ρωτησα πως τα πας εσυ???? 

Σημερα πηγα για δευτερη χοριακη ,πρεπει να εχει φτασει 1000 και πανω για να ειναι οκ,το απογευμα θα ξερω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Ακριβώς. Θέλει όλα αυτά που νιώθω να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης? Τέλεια θα πετάξω από χαρά. Και αν δεν είναι οκ μπορεί να ψιλό κρύωσα και να ξεγελαστηκα... Δεν πειράζει. Θα συνεχίσω κανονικά και με τον νόμο.. Που θα πάει το σκασμένο θα έρθει....

Εγώ τα συμπτώματα ήθελα να γράψω. .το κινητό με διόρθωσε. .αλλά όπως και να έχει σε καταλαβαίνω. Κι εγώ έτσι σκεφτόμουν. Υπομονή λιιιγο ακόμα 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Καλημερα και σε εσενα ,εγω εχω θετικη χοριακη και δεν εχω καθολου συμπτωματα απο το στηθος.............................περιμενε μη βιαζεσαι για αρνητικα συμπερασματα !!!!!!!

@ada32 και εγω έτσι ακριβώς είμαι. Στην ωορρηξία με ποναγε τρείς μέρες το στήθος μετά τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ θα έχω θέμα με το στήθος.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σημερα πηγα για δευτερη χοριακη ,πρεπει να εχει φτασει 1000 και πανω για να ειναι οκ,το απογευμα θα ξερω

καλα αποτελεσμετα!! θα περιμενω να διαβασω ευχαριστα νεακια με χοριακη πανω απο 1000!!!!!!!!! :-D :-D :-D

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εγώ τα συμπτώματα ήθελα να γράψω. .το κινητό με διόρθωσε. .αλλά όπως και να έχει σε καταλαβαίνω. Κι εγώ έτσι σκεφτόμουν. Υπομονή λιιιγο ακόμα 

Θα μάθουμε δεν έμεινε τίποτα.... Εσύ πως τα πάς?

πρίν από 4 λεπτά , ΓΙΩΤΑ78 είπε:

Σημερα πηγα για δευτερη χοριακη ,πρεπει να εχει φτασει 1000 και πανω για να ειναι οκ,το απογευμα θα ξερω

Περιμένουμε νέα σου. Όλα καλά θα πανε,♡♡♡♡

  • Ευχαριστώ 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Θα μάθουμε δεν έμεινε τίποτα.... Εσύ πως τα πάς?

Περιμένουμε νέα σου. Όλα καλά θα πανε,♡♡♡♡

Καλά κορίτσι μου. .Εδώ με τη μπεμπουλα. .σήμερα έχουμε το δεύτερο εμβόλιο..Ελπίζω να μην μου κλάψει πολύ. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλά κορίτσι μου. .Εδώ με τη μπεμπουλα. .σήμερα έχουμε το δεύτερο εμβόλιο..Ελπίζω να μην μου κλάψει πολύ. 

Το ψυχουλακι μου. Πονάει η καρδιά μου όταν κλαίνε από τα εμβόλια? Την έχεις βαφτίσει?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Vana87 είπε:

Καλημέρα. Ναι είμαι έγκυος τώρα 16 εβδομάδων! Και με μια επαφη μονο!

Απλό τεστ εκανα. Δεν εσκεφτηκα ππτε το ενδεχομενο να μην προχωρησει.

Ναι συμφωνώ απλά εγώ στον προπροηγουνενο κύκλο το καταλαβα πολύ πριν την περίοδο έκανα τεστ και χοριακη αλλά τελικά δεν προχώρησε...

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα....τα ίδια συμπτώματα έχουμε κορίτσι? Δεν έχω κάθε μέρα απ'αυτά τα υγρά. Και ούτε ποσότητα. Παράδειγμα στις πέντε φορές που θα πάω τουαλέτα την μία η τις δύο φορές θα βγάλω και λιγάκι. Και εγώ εχθές ήπια ένα ποτηράκι κρασάκι....

Ακριβώς!Τα ίδια! άρα το κρασάκι βοηθάει!!χαχαχα


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Dimitr@17 Στην πρώτη εγκυμοσυνη πονούσα παρά πολύ το βράδυ μόνο αλλά πόνους δυνατους αφού ανησυχούσα.αυτο είχε ξεκινήσει Τρίτη αφού είχα δει και λίγο ροζ στο σκούπισμα και τεστ θετικό είχα την Κυριακή ξημερώματα.ευχομαι να είσαι εγκυουλαααα

καλημερα καλα μου κορίτσια!!τι κάνετε??

εβλεπα πολύ περίεργο όνειρο σήμερα ότι μια θεία μου είχε γεννησει και επειδή δεν ήταν στα καλά της είχε τρελαθεί πήραμε εμεις το μωρό να το περιποιηθούμε για αρχή και το έκανε μπάνιο η μαμά μου και εγω κατουρούσα παραδίπλα χχαχαχαχαχχα καλά αντε κουφά πράγματα έτσι! Επίσης είδα μια παρά πολύ καλή μου φίλη που πήγε Καναδά πριν λίγα χρόνια.να είμαστε στο σπιτι της εδώ στην Αθήνα να τραγουδάμε και να χορεύουμε! Αυτή η φίλη μου παρεπιπτόντως μου είχε πει ένα μήνα πριν μείνω εγκυος στον γιο μου ότι με είδε στο όνειρο της να είμαι εγκυος!!

 

πρίν από 30 λεπτά , Τονι@ είπε:

Καλά κορίτσι μου. .Εδώ με τη μπεμπουλα. .σήμερα έχουμε το δεύτερο εμβόλιο..Ελπίζω να μην μου κλάψει πολύ. 

Ναι μωρε αυτά τα εμβόλια πια!!!να της δώσεις πολλά πολλά φιλάκια της μπεμπουλας σου!!ποσες φορές σου ξυπνάει το βράδυ??


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!!! @alina80 πλησιάζουν οι μερες!!!περναει γρηγορα ο καιρος!

4 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Καλημέρα κοριτσια.και καλη εβδομάδα δυσκοληρ η δευτερα!!!

Επανοτα τα βλεπω τα θετικα.να έρχονται ειμαι σιγουρη..

Φιλακια και καλημερα σε ολες!!!

δε βλεπω να λες τπτ για χοριακη ομως!χαχαχα!!!τι θα κανεις τελικα??

2 ώρες πρίν, ΓΙΩΤΑ78 είπε:

καλημερα κοριτσια και απο μενα ,να εχουμε μια υπεροχη εβδομαδα ,πολλες αναμονες βλεπω ,ευχομαι να ειναι ολες θετικες!!

καλημερα!καλα αποτελεσματα!!!αν ειναι κ πανω απο 1000 θα μπορεις να πας κ στο γιατρο να δειτε την κουκιδα!εκτος αν πας απευθειας για καρδια!

2 ώρες πρίν, andrianni είπε:

Καλημέρα! Πες τα @elenakii22! Μακάρι να ισχύει κ για εμας κ να είμαστε χωρίς συμπτώματα.

Καφέ κ εγω έπινα στην εγκυμοσύνη. Απλά τώρα έχω διαβάσει τόσα και λέω ας αποφύγω ότι μπορώ. Όχι οτι βλάπτουν την εγκυμοσύνη αλλά γιατί λένε πως εμποδίζουν την εμφύτευση γιατί αυτό είναι το θέμα μας τώρα! 

Σε ευχαριστώ για την υποστήριξη, όπως κ όλες γιατί έχω φτασει τα όριά μου εδώ και καιρό και μόνο χάρη σε σας τα έχω ξεπεράσει!

Καλή εβδομάδα και μόνο θετικά θα ηθελα να έχουμε!!!

Κορίτσια δεν έχω μπει στο κλίμα, γι αυτό ας πούμε ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!! Ή μάλλον *Καλά Χριστούγεννα******

ολες καποια στιγμη φτασαμε στα ορια μας!αν καποια δεν εχει βρεθει σε αντιστοιχη φαση δε μπορει να καταλαβει τι περνας!να δεις που πλεον μετρας αντίστροφα για θετικο τεστ!

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλημερα σε ολες!!!! @alina80 πλησιάζουν οι μερες!!!περναει γρηγορα ο καιρος!

δε βλεπω να λες τπτ για χοριακη ομως!χαχαχα!!!τι θα κανεις τελικα??

καλημερα!καλα αποτελεσματα!!!αν ειναι κ πανω απο 1000 θα μπορεις να πας κ στο γιατρο να δειτε την κουκιδα!εκτος αν πας απευθειας για καρδια!

ολες καποια στιγμη φτασαμε στα ορια μας!αν καποια δεν εχει βρεθει σε αντιστοιχη φαση δε μπορει να καταλαβει τι περνας!να δεις που πλεον μετρας αντίστροφα για θετικο τεστ!

Πλησιάζουν ναι. Ανυπομονώ και για μια εκδρομουλα που θα πάμε πριν τα Χριστούγεννα! Άσε που κάτι η εκδρομή, κάτι οι γιορτές...κάπως θα ξεχαστώ με την περίοδο που ΔΕΝ θα περιμένω!

Κορίτσια ζοριζεστε κι εσείς τις Δευτέρες με τη δουλειά; (Από Τρίτη δεν με νοιάζει, αλλα τη Δευτέρα δεν συνεργάζεται το μυαλό μου!). 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...